Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50901) HD5570 válasza Readi (#50900) üzenetére


HD5570
aktív tag

Hátlap alatt a reset gombot nyomd 10 mp-ig amíg rezzen hármat,majd kapcsold be

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#50902) Readi válasza HD5570 (#50901) üzenetére


Readi
tag

Hálás köszönet! újra a régi :R

g751jy

(#50903) -Valinas- válasza Readi (#50902) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nekünk is előjött barátnőmnél ez a hiba kétszer is egy hét alatt. AOSP van rajta. :U

Megnézem, mi fán terem ez a Slim.

[ Szerkesztve ]

(#50904) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.
Ha bepókhálósodott a kijelző, de érzékel mindent, gondolom mélyen nem sérült, úgyhogy talán olcsóbban megúszom, mintha nem is érzékelne az egész, meg ha beszínesedett volna. Tudnátok linket küldeni, hogy honnan érdemes rendelni, és egyáltalán minek nevezik, amit kéne? Volt egy kis iszogatás... :U
Ez jó lesz, ha ezt veszem meg?

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#50905) sgeza válasza dave0825 (#50904) üzenetére


sgeza
veterán

Ha érzékel, akkor pont nem ez kell. Nem az LCD kijelződ tört el?

Vagy ha a kijelződ nem tört el, csak az érintős panel repedt meg, akkor igen, az kell.

Bár nézzen inkább rá olyan, aki már szerelgette a telót. Nekem nem volt baja, csak portalanítás végett szedtem szét, és már nem emlékszem pontosan, hogy mely részek cserélhetők külön.

[ Szerkesztve ]

(#50906) dave0825 válasza sgeza (#50905) üzenetére


dave0825
őstag

Ma utánanézek jobban (tegnap kicsit ittasan írtam, lehet, hogy nem jól fogalmaztam :D ), hogy mi cserélhető, mi nem, és egyáltalán mi kéne rá másik. Van rajt fólia, de nem akarom levenni, mert félek, hogy kipattognának a darabok, és nagyobb baja lenne. :((( Én így utánanézés előtt úgy tudom elképzelni, hogy 2 rétegű a kijelző: az egyik maga az alsó érintőpanel, a másik pedig egy felső védőüveg, szerintem nekem csak ez tört össze, mert tökéletesen érzékel mindent.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#50907) IMIIKE1998 válasza dave0825 (#50906) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Üdv!
Arra van valami tippetek, hogy miért zárja be ez a szar a GTA 3-at? Hiába van szabad 270-300 Mega RAM, folyamatosan leáll a játék.

(#50908) air válasza IMIIKE1998 (#50907) üzenetére


air
nagyúr

Mert kevés neki annyi RAM.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50909) IMIIKE1998 válasza air (#50908) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Az a vicces, hogy a kis Samsung Galaxy Mini 2-m 512 Mb RAM-mal vitte, néha volt benne lag, de sosem zárta be... Szégyen, hogy ez 1Gb-tal sem képes megoldani... Régen pedig a GTA San Andreas is ment rajta...

(#50910) Tobaja


Tobaja
tag

Sziasztok!
kérnék egy kis segítséget gyakorlottabb v. tapasztaltabb SP használóktól? Mostanában a készülékem egyre furcsább dolgokat művel! Néha annyira leragad, hogy vagy másodpercekig nem érzékel semmit, meg sem mozdul. Akkor vannak programok amik össze-vissza műkodnek. Pl.: Alarmdroid v. 2-3 perc késéssel ébreszt és hiába állítom szundira, már nem jelez, v. egyáltalán nem ébreszt. A Googl Play áruház keresésnél amikor írom be a kereső paramétereket kidob, leáll az alkalmazás. Több frissítést nem tudok felrakni, mert telepítés közben kiírja, hogy nincs elég hely a tárhelyen. Rootolt telefon és még sem tudok átrakni semmit az SD kártyára, nem engedi ill. fel sem adja a lehetőséget a programokon belül!
Gondolkodom egy újra rakáson, de nem tudom melyikkel járnék jobban?! Lenne egy gyári visszaállítás v. egy teljesen egész újrarakás Flashtool-al?
Szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy - Sony Xperia SP - Sony Xperia Z5 Compact- Honor 8-Huawei P30

(#50911) Ladislaus85 válasza Tobaja (#50910) üzenetére


Ladislaus85
csendes tag

Tudom ajánlani a CM11-et. . már egy jó ideje ezt használom és semmi gond nincs vele :R

[link]

[ Szerkesztve ]

(#50912) Tobaja válasza Ladislaus85 (#50911) üzenetére


Tobaja
tag

Nekem egyenlőre jó lenne a gyári is. Régen még a Motorola Defy-met rootoltam és tettem fel más MOD-t. De ez már régen volt és kicsit félek belekezdeni egy ilyen változtatásba!
Most nem tudok nagyon belemélyedni, hogy több oldalnyi hozzászólást és leírást átböngésszek. Amúgy olvastam a "bagyusz" féle romokról.

[ Szerkesztve ]

Motorola Defy - Sony Xperia SP - Sony Xperia Z5 Compact- Honor 8-Huawei P30

(#50913) Ladislaus85 válasza Tobaja (#50912) üzenetére


Ladislaus85
csendes tag

Én is féltem, de tök jól le van írni hogy mit hogyan kell csinálni. Véleményem szerint össze se lehet hasonlítani egy gyári rommal.

(#50914) sgeza válasza Tobaja (#50912) üzenetére


sgeza
veterán

Ha jobban tetszik a gyári, akkor buheráld meg azt, egészen használható állapotra lehet hozni! Csináltam egy összefoglalót ezzel kapcsolatban, nem sokkal korábban linkelte is valaki.

Szerk.: az #50892-es hozzászólásban ott a link.

[ Szerkesztve ]

(#50915) Tobaja válasza Ladislaus85 (#50913) üzenetére


Tobaja
tag

Vettem egy 16 Gb-os microSDHC kártyát, azt is be kellene rakni, arra is olvastam valahol, hogy hogyan lehet megcsinálni, hogy át lehessen linkelni programokat a kártyára.

Motorola Defy - Sony Xperia SP - Sony Xperia Z5 Compact- Honor 8-Huawei P30

(#50916) Tobaja válasza sgeza (#50914) üzenetére


Tobaja
tag

Igen, néztem! Legalább is ha arra gondolsz ahol az eltávolított programok listája és a Xposed könyvtár van. Ezért gondoltam én is, hogy egy használhatóbb gyárival próbálkoznék előbb!

Motorola Defy - Sony Xperia SP - Sony Xperia Z5 Compact- Honor 8-Huawei P30

(#50917) darvinya válasza dave0825 (#50906) üzenetére


darvinya
titán

Érintő és üveg egyben van, ez már 2012-óta így gyárják.
De itt LCD külön van.
Ez jó abból a szempontból, hogy elég az érintőt cserélni.
Mert a ragasztott kijelzőnél egyben lehet csak (érdemes) cserélni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50918) Micsurin


Micsurin
nagyúr

CWM---> *daemonnot running. starting it now on port 5037*
*daemon started succesfully*

ha rendszergazdiként próbálom nem találja az elérési utat . Mi a gondja ? (Win8.1, T-s 4.3 , utolsó verzió)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#50919) air válasza Micsurin (#50918) üzenetére


air
nagyúr

Driverek telepítve? Flash mód is?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50920) Micsurin válasza air (#50919) üzenetére


Micsurin
nagyúr

flash mód ? Honnan mit ? :D Közben megtaláltam az összefoglalóban.... :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#50921) Micsurin válasza Micsurin (#50920) üzenetére


Micsurin
nagyúr

A Bagyusz bloggban levő CM 11 nem kompatibilis, miért ? CWM elkezdi telepíteni aborted , majd top of incompatible , és nem engedi :F

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#50922) Micsurin


Micsurin
nagyúr

CWM-ben bármit akarok megfagy.... Device or resource busy stb :U :(((

fasza , most mintha telepítené az eddigi 2.t is :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#50923) dave0825 válasza darvinya (#50917) üzenetére


dave0825
őstag

Ilyen lett amúgy:

Látni mindent, érzékel mindent:

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#50924) darvinya válasza dave0825 (#50923) üzenetére


darvinya
titán

Ez csak értő gond.(egyben van az üveg érintővel, de nincs egybe LCD-vel)
Cserélni kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50925) dave0825 válasza darvinya (#50924) üzenetére


dave0825
őstag

Egy linket tudnál küldeni ebay-ről, hogy mi is az, ami kéne nekem? Találtam ezt, meg ezt, de remélem nem a 2. kell, mert az nem olcsó. :F :W

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#50926) darvinya válasza dave0825 (#50925) üzenetére


darvinya
titán

1. digitezeres üveg, ami nálád van összetörve.
Ha van hozzá kétoldalú ragasztó akkor csak ez kell.
2. ez keretes digitizeres üveg, ebbe szinte csak át kell pakolni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50927) dave0825 válasza darvinya (#50926) üzenetére


dave0825
őstag

Milyen kétoldalú ragasztót ajánlanál? Mert akkor rendelek egy ilyet, meg mellé valami ragasztót, amit ajánlasz, gondolom 5k-nál olcsóbban kijön a ragasztó, mintha megvenném a másodjára linkelt terméket. :)

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#50928) darvinya válasza dave0825 (#50927) üzenetére


darvinya
titán

Ilyen ragasztót keres 2mm-es méretben.[link]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50929) Micsurin


Micsurin
nagyúr

CM12 , létezik , hogy se a wifi se a hívás nem jó ? És félig angol félig magyar a cucc ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#50930) air válasza Micsurin (#50929) üzenetére


air
nagyúr

Nem, de olvass vissza!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50931) CSD-Man


CSD-Man
csendes tag

Sziasztok!

Van egy két és fél éves SP-m, eddig jól megvoltam vele. Viszont 2 napja csinálja, hogy kb sosincs hálózat, vagy csak fél percekre max, így én se és engem se tudnak hívni. Készülék hiba lehet, vagy esetleg a T-nél lehet valami, vagy a sim kártyával? Gyári T-mobile függő a telefon.

Köszi a segítséget előre is
Üdv

(#50932) Coradiel válasza CSD-Man (#50931) üzenetére


Coradiel
csendes tag

Szia! A sim kártyát másik telefonban próbáltátok? Ha abban jó akkor esetleg újra lehet tenni a romot az SP-n.

(#50933) malibu


malibu
tag

Sziasztok!

Most fog lejárni a garanciám és kontakthibás lett a fülhallgató kimenet. Ilyenkor is beleköt a szerviz a root-ba?

Másik, hogy mi a legegyszerűbb módja a root eltávolításának? Gyári rom van rajta és make it r41n progival rootoltam ha jól emlékszem.

Köszi!!!

(#50934) sgeza válasza malibu (#50933) üzenetére


sgeza
veterán

A super su progiban van unroot lehetőség, arra nyomj rá, és mindenképp távolítsd is el a telefonról magát az alkalmazást a makeitrainnel együtt, ha ez utóbbit még mem tetted volna meg (merthogy azt amúgyis egyből eltávolíthatod a rootolás után).

A tuti egyébként az, ha simán újrararakod a romot flashtoollal mondjuk. Bár ha gyári a rom, akkor talán mehet a pc companionnal is.

(#50935) szita.erno


szita.erno
aktív tag

Most váltottam Sp re X8-ról.De nagyon tetszik. :C

'Tiszteld őseidet, mert rajtok keresztül nyertél életet és örököltél Istent és Hazát."

(#50936) Tobaja


Tobaja
tag

Hello!
Csak nem boldogulok a párom telefonjával! Újra raktam a rendszert (2x is), de továbbra is kidobálja a programokból, lefagyogat, jó darabig meg sem mozdul. Sokat kell várni néha, hogy valami elinduljon, v. hogy kitudjon lépni belőle. Lehet, hogy váltani kellene!
Most jár le a hűségidőm, kéne egy másik telót nézni! A Telekom most ajánlgatja a Sony M4 Aqua-t. Szerintetek érdemes váltani? Vagy egyáltalán jó készülék ez az SP után? (A jelen állapotban lévőnél biztos :(( )

Motorola Defy - Sony Xperia SP - Sony Xperia Z5 Compact- Honor 8-Huawei P30

(#50937) darvinya válasza Tobaja (#50936) üzenetére


darvinya
titán

Azért tudni kelleni mit dob ki, és mi van szinkronizálva.
Utóbbi esetben nagyon sok féle segéd app elindít, hogy minden adat szinkronizáljon.

Jó az M4 Aqua, de kevés tárhely miatt korlátozottan lehet mindenre használni.
Ha meg beleveszem jövőt, akkor 3Gb RAM a min. ami most telefonba kell lennie.
Amilyen ütemben nőnek az app-ok mérete és RAM-ban elfoglalt hely.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50938) Tobaja válasza darvinya (#50937) üzenetére


Tobaja
tag

Köszi!
Nézegettem a HTC Disere 626.t, Samsung Galaxy A5-t is, ezek amik számomra elérhetőek lennének. Jaa, és persze a Xperia M4-t! Olvastam a Honor 4C-ről is az jó ár-érték arányú, de nincs Telekomnál!

Motorola Defy - Sony Xperia SP - Sony Xperia Z5 Compact- Honor 8-Huawei P30

(#50939) HD5570


HD5570
aktív tag

MIUI Zárt BL-re

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#50940) PAINfájdalom válasza HD5570 (#50939) üzenetére


PAINfájdalom
aktív tag

Nah ennek volt értelme... Egy alapból RAM bajos telefonra portolni a leginkább RAM evő ROM-ot...

Road- Az Isten állatkertje http://www.youtube.com/watch?v=Yh6SR7BV5Y8

(#50941) cappa72 válasza PAINfájdalom (#50940) üzenetére


cappa72
nagyúr

Semmi gond nincs ezzel, legalább egyel több választási lehetőség van. Próba, cseresznye, pálinka.

B.C. Rich Platinum Warlock eladó 105kHUF

(#50942) Pitterix


Pitterix
őstag

Srácok annak mi lehet az oka, hogy az utóbbi időben az instagrammos videókat csak harmadszori, vagy negyedszeri nekifutásra tudja lejátszani.
Nemrég tettem újra a rendszert, mert marha lassú volt már szegényke. De ez a videólejátszás nem igazán akar megjavulni, és mindennek a tetejébe még a wifit sem akarja mindig érzékelni.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#50943) BlackJeat


BlackJeat
újonc

Sziasztok..
Nekem lenne egy olyan problémám, hogy a telefon működik meg minden de van egy bökkenő...
Ma reggel felkeltem és hívni akartam haveromat a telefenon, de a kijelző nem jelzett semmit viszont érzékelte a dolgokat..
Miután ezt a problémát tapasztaltam leszedtem a hátlapját OFF gombot megnyomtam 3 rezzenésig, újraindítottam de ugyan ez a hiba megmaradt..
Igen ám, de ha a hátlapját leszedem és a bal felső sarkát a telefonnak kicsit megszorítom akkor megy mindaddig míg a kezemet el nem veszem onnan..
Erre a problémára szeretnék tanácsokat kérni..

Ui: A garancia persze pontosan 1 hete járt le.. :(

(#50944) darvinya válasza BlackJeat (#50943) üzenetére


darvinya
titán

Valószínű, hogy csatlakozó kimozdult.
Vissza kellene rakni helyére.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50945) BlackJeat válasza darvinya (#50944) üzenetére


BlackJeat
újonc

Értem...
Már próbáltuk hogy a hátlapján a csavarozott részt leszedtük és mégnéztük, miután ezt megcsináltuk, jó is lett, viszont nem sokáig mert körülbelül az 5. bekapcsolásánál már ismételten nem volt kép...

(#50946) formengil


formengil
tag

Sziasztok!
Az utóbbi két hétben kétszer is előfordult a telefonnal, hogy teljesen lemerült, és csak nagy nehézségek árán sikerült feléleszteni. Hiába dugtam töltőre, csak a piros led világított, töltőanimáció nem jött be, illetve bekapcsolni sem tudtam a telefont. Fél óra után a piros led is kialudt.
Egész éjjel próbáltam tölteni, de eredménytelenül. Másnap egy erősebb töltővel néhány óra után életre kelt.
Viszont érezhetően gyorsabban merül mostanában.

A garanciából 4 nap van hátra. Szerintetek, ha ezzel beviszem a szervizbe elhajtanak, vagy foglalkoznak vele?

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#50947) Sordoran válasza formengil (#50946) üzenetére


Sordoran
addikt

Semmit nem veszítesz vele ha beviszed (feltéve, hogy tudod nélkülözni). De ehhez kell, hogy gyorsan merüljön tényleg. Ha csak a korábbi 5 óra kijelző idő helyett 3-at bír az semmit se ér. Ha púposodik esetleg az akksi (ha a hátlapod leszeded és látható akkor tuti) cserélik.
Mondjuk ha szemét a szerviz (khm) akkor újra rakják, és ráfogják, hogy beragadt app miatt merült le. (ami amúgy lehet valóban is ok)

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50948) formengil válasza Sordoran (#50947) üzenetére


formengil
tag

Hát igen egy próbát megér a dolog.
De még ha beragadt app miatt is merült le, normális dolog az, hogy alig akar tölteni?

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#50949) Sordoran válasza formengil (#50948) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha csutkára merül, akkor igen, előfordul hogy utána kell neki egy kis idő míg magához tér. Ha gyakran hagytad teljesen lemerülni szándékosan, vagy észre se vetted és leszívta valami az akksit, vagy hirtelen zuhant le töltöttség akkor gyakori ez. Elvileg 30-40%-nál érdemes töltőre rakni a telefonokat, nem szabad őket nagyon hagyni lemerülni mindig. Napi egyszer dugom töltőre enyém 20-30% környékén, 2 és fél éves, és nem vettem észre hogy kevesebbet bírna (legalábbis nem észrevehető).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50950) mrbikerider


mrbikerider
tag

Sziasztok a CM11 05.24 es romot megéri a legújabbra át rakni ?, A mostani néha random bezárja a chromot (Gondolom a ram fogy el ha multitaskba ha egyszerre a hangout chrome és zene megy :D ) de igazából nincs gond vele együtt élünk
Köszi

DrSebi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.