Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#50051) gyomorHD


gyomorHD
tag

Hali!

Telo leesett, de egy karc sincs rajta, viszont valszeg pont ugy esett, hogy a nyomógomb bennragadt (benntört?) és folyton ki-be kapcsol. Lehet venni hozzá újat? DÉlután viszem szervizbe talán megtudják oldani, és utánna megyek csak a Pannonba mer ott sokat kell várni rá gondolom.

(#50052) SkiDev


SkiDev
senior tag

Sziasztok! A mai napon a városban az SP-m elhajította az SD-met. :( Váratlanul eltávolította, ki-be, reboot - még biztonsági módban sem - segít... Kipróbáltam tableten is, ott sem látja. Akkor keresztet vethetek az SD-nek vagy valahogyan le lehet halászni az adatokat?

Kártyaolvasó nincs, talán csak a szomszédnak :/
A kártya annyira nem érdekel, hogy menthető-e (am sem akartam több ilyet venni), csak az adatok miatt kérdem. Egy bő 5 éves Nokia darab még CL6.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#50053) air válasza SkiDev (#50052) üzenetére


air
nagyúr

Ha semmi sem ismeri fel és nem olvassa, akkor bukta minden adat.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50054) SkiDev válasza SkiDev (#50052) üzenetére


SkiDev
senior tag

Közben megoldódott az érdekes anomália....
Se az SP, se a Gigaset tablet nem látott belőle semmit, majd beleraktam édesanyám Huawei Y550-esébe, simán látta. Úgyhogy sikerült minden adatot felmásolni gépre, telóval leformáztam, most már az SP is látja. Hát érdekes.... Az ilyenek miatt kezdem én is belátni a haszontalanságát, így még egy ok a One mellett :P

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#50055) air válasza SkiDev (#50054) üzenetére


air
nagyúr

Ha a tableted sem látta a kártyát, akkor miért az SP számlájára írod ezt a dolgot?
Ez sokkal inkább a kártya problémája.
Én már nem tartanék rajta fontos, nélkülözhetetlen adatokat a helyedben.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50056) SkiDev válasza air (#50055) üzenetére


SkiDev
senior tag

Igaz, félreérthető voltam :R Telócsere ígyis-úgyis lesz, csak akkor már olyat fogok nézni, amelyikhez nem kell memóriakártya. :) Azért ide írtam, mert végülis az SP-nél szaródott be, a tablet fórumhoz hiába írok, már rég kihalt....
"Én már nem tartanék rajta" ~ akkor nagy valószínűséggel a kártya döglik befelé? :(

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#50057) jety91 válasza SkiDev (#50056) üzenetére


jety91
őstag

Próbáld ki egy sd kártya olvasóban linux alatt. Nekem azzal sikerült leszedni róla az adatokat régebben (fogalmam sincs, hogy miért csak azzal ment)

[ Szerkesztve ]

(#50058) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Létezik olyan hogy megbuggyan az akku kijelzés hirtelenjében? Eddig majd 2 év alatt 1%-ot merült óránként készenlétben a telefon (Bluetooth, NFC off, minden más on, 207-es gyári), most meg egy GPS beragadás utáni újraindítás után 0%-ot, töltőről lehúzva, 6 óra standby után 100% állt az akku... :F

(#50059) multipass4


multipass4
csendes tag

A képernyővillogásra még nem sikerült megoldást találni? :))

(#50060) SkiDev válasza multipass4 (#50059) üzenetére


SkiDev
senior tag

Képernyővillogásra emlékeim szerint vagy szerviz vagy esetleg más főzött ROM-mal enyhíteni rajta. :U
De a szakértők biztos jobban tudják :D .

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#50061) szintiboy920


szintiboy920
csendes tag

Sziasztok!

Melyik az a jelenlegi ROM ami a leggyorsabb, legstabilabb és legkiforrottabb sp-hez? Eddig bírta a gyári .205-ös. Már egy jó ideje használhatatlanul lassú fos és az idegroham kerülget akárhányszor előveszem is csinálni akarok vele valamit. :W :W :W

(#50062) darvinya válasza szintiboy920 (#50061) üzenetére


darvinya
titán

Ki van pucolva?
Vagy teli van fosva minden szolgáltatói, arckönyv, stb app-al?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50063) szintiboy920 válasza darvinya (#50062) üzenetére


szintiboy920
csendes tag

Ez kurva tiszta. Rootolva van csomó gyári szemét kitörölve meg van rajta vagy 5 alkalmazás amit használok.
5 percet kell várni mire feljön a billentyűzet. A chrome 10szer befagy mire megnyit valamit

[ Szerkesztve ]

(#50064) darvinya válasza szintiboy920 (#50063) üzenetére


darvinya
titán

Akkor ott valami fogja a rendszert, azaz mindig full-on pörgeti.
Vagy HW hibás és azon semmilyen SW nem segít.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50065) szintiboy920 válasza darvinya (#50064) üzenetére


szintiboy920
csendes tag

Most még bepróbálkoztam egy sw frissítéssel hátha dob rajta valamit, mert amikor kijött ez a 205-ös fw akkor egész jól muzsikált.

(#50066) darvinya válasza szintiboy920 (#50065) üzenetére


darvinya
titán

Ha nem tisztán lett felrakva,,akkor a sok szemét rendesen bekavar.
Főleg, ha friss app-ok vannak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50067) szintiboy920 válasza darvinya (#50066) üzenetére


szintiboy920
csendes tag

Pc Companionnal tettem fel utána kapott egy towelroot-ot majd jött az uninstaller pro és töröltem vagy 30 alkalmazást.

(#50068) darvinya válasza szintiboy920 (#50067) üzenetére


darvinya
titán

Hát írásodból kitűnik, hogy nem tiszta telepítést csináltál.
Először is javaslom a PCC javítást.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50069) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

De fel tud idegesíteni ez a "telefon"... X(
Ki van kapcsolva a kesztyűs mód, erre ugyanúgy kesztyűs módban van, az érintéssel gondok vannak. Már volt újraindítás, semmi...Fuuuu...
Ötletek? :R

(#50070) darvinya válasza IMIIKE1998 (#50069) üzenetére


darvinya
titán

Én soha nem kapcsolom ki, és még is jól működik.
Kivéve mikor száraz a kezemen a bőr akkor kesztyűs módként érzékeli, és meg sem kell érintenem az érintő.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50071) IMIIKE1998 válasza darvinya (#50070) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Olyanokat csinál, hogy megy 2 böngészőlap +zene, erre kikapcsolja a zenét... Ha a home gombot megnyomom, tuti újratölti a menüt, a melegedesről nem is beszélve. A 720 p-s videók néha csúnyán beszaggatnak, a Subway Surfers nevű játék meg szintén laggol, néha amiatt vétem el az ugrást, a multitouch pedig bugos... 10 ujjból 2-3-at érzékel, de ez egy újraindítással orvosolható. Gyári 4.3. .205 van rajta... Hibát követtem el, mikor megvettem, néha ezt érzem. :(
Hard reset volt már, semmit sem segített.

[ Szerkesztve ]

(#50072) darvinya válasza IMIIKE1998 (#50071) üzenetére


darvinya
titán

Mint már jó párszor írtam, gyárilag sok a rossz.
Viszont Chrome böngésző bezabál mindent.
720p-s videóból is sok fajta van és lejátszó se mind1.
Játék pedig egy külön mise.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50073) Pista622


Pista622
tag

hello!
valaki használja ezt a romot?: Resurrection Remix 5.0.2

[ Szerkesztve ]

(#50074) gooool válasza Pista622 (#50073) üzenetére


gooool
őstag

Kiprobaltam, en ugy velem rendben van teljesen. :)
Sokkal stabilabb, mint a Bagyusz altal elkezdett, majd felbehagyott Lolli, hiszen ezt most is csiszolgatjak. (Bar ahogy olvastam Bagyusz alapjaira epit)

Üdv, Balázs

(#50075) IMIIKE1998 válasza darvinya (#50072) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Köszi, hát akkor míg tart a gari, kihúzom a gyárival, utána meg rakok rá vmi értelmesebbet. :R

(#50076) darvinya válasza IMIIKE1998 (#50075) üzenetére


darvinya
titán

Rakhatsz most is rá.
De HW gondot SW nem fogja javítani.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#50077) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

http://apps.evozi.com/apk-downloader/
Eddig ezzel szedtem le a Dead Trigger 2-t, most nem tudom elindítani, mert az alkalmazás leáll. Vkinek ötlet? :/

(#50078) tomp


tomp
félisten

Na azt hiszem búcsúzom!
Maradok a Sony felhasználói között egy M4-el. Nagyon rendben van annak a rendszere.
Az SP-t nem adom el, megmarad így olykor benézek majd. A jövőhéten megérkezik a fólia és az üveg. A SIM kártyát cserélem nano-ra és végleg átállok M4-re.
A kedvenc MA TV mondatával mennék: "SP-nek adnak egy SP-t" :DDD

(#50079) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Megújult a mobilom! :DD
11 nap telt el mióta leadtam a Telekomnál, ma hozta meg a posta, és hatalmasat csalódtam (pozitívan!!) a szervizben. Majdnem egy telejen új mobilt kaptam kézhez, javították a hibás érintőpanelt és még a készülékházat is lecserélték, most egy karc nincs rajta sehol :)

(#50080) IMIIKE1998 válasza tomp (#50078) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Egyre fogyunk a topikból. :(
Más: Szervizben javítják, ha recseg a készülékház+hátlap?

(#50081) gooool válasza IMIIKE1998 (#50080) üzenetére


gooool
őstag

Nekem csereltek az egesz hazat ezert. A hatlapi takarobol volt par tartopocok letorve, meg a keret volt kopott az usb-nel.

Üdv, Balázs

(#50082) IMIIKE1998 válasza gooool (#50081) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

Melyik szervizben/üzletben? Nekem Média Markt-os(gyári gari) van még 1 év, akkor viszem is. :D Mert utálom, hogy recseg...

(#50083) gooool válasza IMIIKE1998 (#50082) üzenetére


gooool
őstag

Nekem T-s, szoval oda szol a gari is, ok a Cordonnal javittatnak. :)

Üdv, Balázs

(#50084) IMIIKE1998 válasza gooool (#50083) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

:R

(#50085) 22balu válasza gooool (#50083) üzenetére


22balu
aktív tag

Ez a Cordon akkora egy undorító cég...nekem pl nem cserélték a hátlapot pedig egy pöcke sincs már kb...ez is attól függ hogy épp milyen kedvükben vannak

(#50086) SkiDev válasza 22balu (#50085) üzenetére


SkiDev
senior tag

+1 "ez is attól függ hogy épp milyen kedvükben vannak" :K
Nekem például cserélték, mert beírta nekem a telekomos ürge, hogy illeszkedési hiba. :D Viszont nekem a keretet nem cserélték ellentétben néhány itteni tapasztalattal :)

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#50087) robogos10


robogos10
aktív tag

lollipopp mikor várható(stabil) ?

[ Szerkesztve ]

(#50088) air válasza robogos10 (#50087) üzenetére


air
nagyúr

Szerdán. :D
Bocs, soha. ;]
Melyik univerzumból jöttél? KK sem jött, hogyan jönne LP? :W

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50089) tboldi válasza air (#50088) üzenetére


tboldi
nagyúr

Ezt a szerdát véletlenül nem a ZTE Blade-érából szedted? Olyan ismerős. :D

(#50090) robogos10 válasza air (#50088) üzenetére


robogos10
aktív tag

Elnézést :W

(#50091) air válasza robogos10 (#50090) üzenetére


air
nagyúr

El van nézve. :U

(#50089) tboldi
Nem. Akkor még nem voltam Androidos.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#50092) Sebhelyes válasza robogos10 (#50087) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

A stabil Jelly Bean után fog jönni, úgyhogy még odébb van :D

(#50093) Szmoki


Szmoki
senior tag

Siasztok!
találkozott már valaki olyannal, hogy bekapcsolásnál/újraindításnál nem ismeri fel a sim kártyát? Volt,hogy 6-7x kapcsoltam újra mire kérte a pin-kódot, kicsit idegesítő, főleg, hogy most mennék egyetemre, új városban teló nélkül meghalnék, lehet betévednek valami szervkereskedőhöz :D. Gari novemberig van rá, de már kicsit ütött-kopott meg megvan hajolva, mintha egy régi nexus s/arc s lenne, szerintetek érdemes beadni?
köszi

"I keep my hand on my steel because,I love my life and I always will..." -Nate Dogg

(#50094) Sebhelyes válasza Szmoki (#50093) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Nekem csinálja, hogy csak a második újraindításnál látja a SIMet. Nem minden alkalommal, de elég gyakran. Sajnos a GPS beragadása miatt többször kell újraindítanom, mint ahányszor vágyom rá :D

(#50095) tomp válasza Sebhelyes (#50094) üzenetére


tomp
félisten

A GPS beragadás M4 Aqua-n is jelen van Lollipop rendszeren. Ha használom azután rendszer restart kell...

(#50096) Sordoran


Sordoran
addikt

Üdv!

Nem feltétlen Sony SP-s probléma, a lényeg, hogy újra akarom rakni a telót, és előtte le akarom menteni az app beállításokat (csak fontosabbakét). A probléma, hogy erre eddig Helium-ot használtam, most viszont nem sikerül a dolog. Appot felrakom, gépre is, Sony driver (PC Companion) telepít, ADB driver is, újraindítás is volt, de nem megy, amikor PTP-re kéne állítani USB módot, mindig visszaugrik szinte azonnal MTP-re. Valakinek valami ötlet? Vagy mivel menthetném le még, ami tuti működik? Gyári, nincs root se, szóval az ne keljen (bár megoldható persze a root).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50097) Sordoran válasza Sordoran (#50096) üzenetére


Sordoran
addikt

Megoldódott, egy frissebb Flashtool-al már feltudtam rakni a megfelelő drivereket, és így működik a dolog.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#50098) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Sziasztok!
Valaki találkozott már olyannal, hogy a telefon bal oldalán, a töltő csatlakozó alatt van egy illesztési pontja a keretnek, jóval ez alatt egy másik. Eddig ez nem látszott, nemrég jöhetett elő. Továbbá a szürke készülékház(fehér telefon) tele van ilyen kis pöttyökkel, mintha apró forrsztások lennének. Valakinek ötlete van, hogy mi lehet ez, illetve mit csináljak vele? :/ Még van 1 év gari rá.

[ Szerkesztve ]

(#50099) HD5570 válasza IMIIKE1998 (#50098) üzenetére


HD5570
aktív tag

Ott van összeillesztve a keret.Elkezdett bomlani.Szerintem cserélik gariban

„Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát.” „Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki.”

(#50100) Sordoran


Sordoran
addikt

Valaki tudna linkelni egy normális Lollipop témát a telóhoz? Frissen újra raktam, gyári 4.3 rom, rootolt, de hiába próbáltam már több lollipop témát is, egyiknél se változott meg a navigációs billentyűk kinézete (igazából ezért kéne nekem). Nem tudom kéne-e engedélyt kérnie, de nem történik semmi, és hiába keresek megoldást: akinek nem rootolt annak nem megy, akinek igen annak megy, nekem mégse, pedig rootolva van.

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.