Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:39:48

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51501) darvinya válasza Black_Raven (#51500) üzenetére


darvinya
titán

Rakhatod újra a rendszert.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#51502) Black_Raven válasza darvinya (#51501) üzenetére


Black_Raven
veterán

Csak azért mert installáltam

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51503) darvinya válasza Black_Raven (#51502) üzenetére


darvinya
titán

Attól, hogy felraktad, még nem megy.
De ha már a keret rendszer is fent van és működik, akkor semmi gond.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#51504) Black_Raven válasza darvinya (#51503) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az xposedben kipipáltam,újrainditottam,megjelent a letöltött alkalmazásnál,menüben rákattintottam,és ott irta ki több telóval:samu,htc,xperia,custom nem jó,tudomásul veszem?Ês itt állok,de már látom a funkciókat lapozom itt néztem a verziószámot de még nem okéztam le hogy egyedül maradok ők nem segitenek!most mi van?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51505) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Az Xposed már fenn volt,sőt az xposed letöltési listájában választottam ki,és abban töltöttem le,jó régi GB verzió 2016 02 28.Amúgy kifogástalanul működik már állitottam az órán+ az akku kijelzésen,csak mégegyszer kérdezte hogy biztos hogy megértettem hogy mivel nem működik.Gondolom azért kérdezi mert az xperia rajta a listájukon hogy nem jó

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51506) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Sziasztok! Lehet-e, érdemes-e a telefonra valahogy a 4.3nál újabb androidot feltenni? Azt olvastam ez az utolsó frissítés rá. Barátnőm hülyét kap a telefontól így, rendszeresen fagy, kilép a programokból, meg ilyesmi.

Amúgy még tavaly áprilisban volt szervizben garanciásan, utána jó ideig rendben volt minden vele.

(#51507) Black_Raven válasza whitezo88 (#51506) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mindent lehet,Én CM11 android 4.4.4-ről tértem vissza a gyári 4.3ra és szuper gyors.Minden le van irva az Összefoglalóban,mit hogyan kell csinálni linkekkel,nagyon profin,én is onnan csináltam.Meg a Darvinya mester segitett mindenben azóta is.Csak már alszik.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51508) air válasza Black_Raven (#51507) üzenetére


air
nagyúr

"Én CM11 android 4.4.4-ről tértem vissza a gyári 4.3ra és szuper gyors."

Tedd hozzá, hogy egyelőre.
Majd belassul nálad is a gyári, úgy ahogy kell. :D

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#51509) sgeza válasza air (#51508) üzenetére


sgeza
veterán

Nem lassul be, ha megfelelően helyre rakod. Az itt és más helyeken szerzett információk alapján írtam egy kis leírást mellékelt fájlokkal, hogy nekem mi vált be! Keress vissza a nevem alapján, többsször volt már linkelve.
Pl.: OOM értékek módosítása, bagyusz féle ramdisk megoldás, stb.

[ Szerkesztve ]

(#51510) air válasza sgeza (#51509) üzenetére


air
nagyúr

Ne általánosíts!
A te beállításaiddal, a te felhasználási szokásaid mellett, neked nem lassul.
Alap beállításokkal, általános használat mellett, bizony durván használhatatlanná válik, néhány hét alatt.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#51511) Black_Raven válasza air (#51508) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia.Az enyém nem volt belassulva a CM előtt sem.Az egyik ismerősömnek is van SPje,soha nem volt rootolva,nincs semmi mókolgatás és ugyanolyan gyors mint az enyém,tehát nem mind lassul be ezek szerint.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51512) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Tegnap felraktam a GravityBox-t a v3.6.1 az xposed 2.7.1 alatt és kifogástalanul működik,pedig elméletileg nem kéne.Tényleg nem lehet általánositani,lehet hogy másnál ez nem lenne jó.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51513) sgeza válasza air (#51510) üzenetére


sgeza
veterán

Nem általánosítottam, vagyis lehet, hogy nem jól fogalmaztam. A gyári alap valóban egy rakás fos, és belassul. Ha kellően beletúrunk a rendszerparaméterekbe, akkor egészen jól használhatóvá lehet tenni: nem lassul be, nem kell újraindítani, nem fagy le a saját hülyesége miatt.
Nem csak nekem volt így jó, hanem másoktól is ezt hallottam vissza, akik a leírásnak megfelelően jártak el. Hétköznapi általánosítás belefér szerintem, különben nem lehetne semmiről normálisan beszélni.

A tanácson van inkább a hangsúly, hogy akit érdekel, próbálja ki, hátha neki is hoz eredményt!

[ Szerkesztve ]

(#51514) Black_Raven válasza sgeza (#51513) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én mindenképpen megnézem,mert érdekel mit változtattál,minden hasznos dolog jól jön.Soha nem tudhatom mikor van szükségem rá.Köszi a tanácsot.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51515) Pista622 válasza sgeza (#51513) üzenetére


Pista622
tag

Erre a leírásra kíváncsi lennék én is.Kerestem, de nem találom

(#51516) Black_Raven válasza Pista622 (#51515) üzenetére


Black_Raven
veterán

#50892

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51517) sgeza válasza Black_Raven (#51514) üzenetére


sgeza
veterán

és Pista622

Itt van link formájában.

Mostanában nem frissítettem (már nem használom az SP-t), úgyhogy lehet, hogy az alkalmazásokból találtok újabb verziót!

[ Szerkesztve ]

(#51518) Pista622 válasza sgeza (#51517) üzenetére


Pista622
tag

köszönöm!

(#51519) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Az 1gb ram mennyire fogja vissza a telefont? Manapság ennyi elég még átlagos felhasználáshoz?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#51520) darvinya válasza takacsbotond (#51519) üzenetére


darvinya
titán

Szia

Mit nevezünk átlagos felhasználásnak.
Mert pl: én meguntam az újratöltögetést és bizonyos dolgokhoz újabb rendszer kellett, de sebessége még gyors.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#51521) Sordoran válasza takacsbotond (#51519) üzenetére


Sordoran
addikt

Ha facebook, és egyéb erőforrás zabáló közösségi alkalmazásokat nem használsz, csak alap dolgok, néha kis játék és más okos dolgok, akkor jah, elég lehet, ha kipucolod (root, felesleges dolgok törlése). De egyébként manapság már kevés az 1 GB, legalábbis kompromisszumot kell kötnöd a sebességet illetően.
De ez mind relatív, mert egy régi, 512 MB-os telefonhoz képest, ami gyakran lefagy, percekig tölt akár ahhoz képest álom, de egy mai modern felső kategóriás készülékhez képest meg lassú ez is.

[ Szerkesztve ]

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51522) Black_Raven válasza Sordoran (#51521) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azt azért kombináld bele hogy az elmondottak ellenére a középkategóriáig a telefonok 60-70%-a 1gb rammal jön ki,a mai napig.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51523) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Értem, köszönöm a a válaszokat! :R
Anyukámnak lett volna egy, de akkor még inkább rászánunk egy kicsit többet, és valami erősebb lesz, több rammal. Egyébként főleg telefonálásra, facebookra, navigálásra, meg fényképezésre használja.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#51524) darvinya válasza Black_Raven (#51522) üzenetére


darvinya
titán

Inkább alsókategória és egyes elvetemült gyártók(verik át) adják ki 1Gb RAM-mal most már.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#51525) Sordoran válasza Black_Raven (#51522) üzenetére


Sordoran
addikt

Relatív, mi számít középkategóriának. Az én szememben egy telefon amiben nincs minimum 2 GB ram, nem középkategóriás. Az ilyen 1 GB-os, 4 magos max. HD kijelzős telefonok még ha 50ezer fölött is vannak, akkor is alsó-közép maximum, mivel ezek a már használható kategória.
Ennél a készüléknél viszont a Sony-nak hála az 1 GB sem "teljesen kiaknázható", de szerintem abban egyet lehet érteni, hogy 2 GB alatt nem érdemes ma venni aki hosszú távra tervez (1 év múlva is úgyan úgy akarja használni mint ma).

Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

(#51526) Black_Raven válasza Sordoran (#51525) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sajnos ilyen hosszútávú dolgokhoz nem tudok hozzászolni,mert nekem félévnél tovább még semmi nem volt,de az is inkább4-5 hónap.Plussz én újat nem veszek,mivel félévesen már féláron megveheted,és pénzt sem bukok rajta ha 2-3 hónap után eladom.Igy viszont a felső kategória ugrik,részletre nem veszek,és előfizuval sem.200k-ért meg vegyen aki akar én nem,az mintha a kukába dobnám a pénzt,szóval a 4gb rammal még várni kell 1-2 évet amig 30 lessz az ára.De egy biztos ez az oldal tele lenne ha ide irnám az összes telót ami ma 1gb rammal kapható újjonan.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51527) Sebhelyes válasza takacsbotond (#51519) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

1GB RAM + Android = maszturbálás sajtreszelővel :D

(#51528) Black_Raven válasza Sebhelyes (#51527) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már csak 1 kérdés maradt:Mennyi ideig volt giga ramos telód?/remélhetőleg nem sokáig/

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51529) David_DD válasza takacsbotond (#51523) üzenetére


David_DD
tag

A felsoroltak kozul mindent lehet vele, ami engem rettenetesen bosszant az a kamera. Nem mondom h rossz, de azert a szep kepektol eleg messze van. Foleg ha keves a feny

(#51530) takacsbotond válasza David_DD (#51529) üzenetére


takacsbotond
őstag

Egy időben nekem is SP-m volt, viszont az akkori optimalizálatlan rendszer miatt gyűlöltem, de ezt állítólag azóta már javították. Az utód egy LG G2 lett, amit a mai napig használok, és bár az SP elég sokáig exponált, sokkal szebb képeket lőtt mint a G2, szóval a maga kategóriájában szerintem elég jó kamerás képességekkel van megáldva.
Minden esetre a mostani Samsung Galaxy S Advancejénél biztos jobb lesz.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#51531) Scarabeus


Scarabeus
tag

Sziasztok! A http://developer.sonymobile.com/unlockbootloader/unlock-yourboot-loader/ oldalról lekerült az Xperia SP opció. Hogy tudom kinyitni a bootloadert enélkül?

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#51532) darvinya válasza Scarabeus (#51531) üzenetére


darvinya
titán

Sehogy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#51533) Pitterix válasza Rimuru (#51487) üzenetére


Pitterix
őstag

Kb idáig tartott a gyorsulás. Továbbra is elmegy a térerőm, a wifim, de az legalább most még tovább bírja, mint eddig. Viszont az aksi max másfél napig bírja újabban--ennek nem tett jót a rendszer visszaállítás. :(
Továbbra sincs rajt semmi extra. Most még játékot sem tettem rá, sőt a frissítéseket is leállítottam és mégis egyre lassabb.
Ha letelik az év és addig nem taposom meg, inkább befeccülök egy iPhone akárhányasba.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#51534) Black_Raven válasza Pitterix (#51533) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egy új 207 Stock Rom?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51535) ∂яσнυη


∂яσнυη
senior tag

Sziasztok!

Honnan tudnék rendelni minőségi digitizert c5303-hoz?

(#51536) Pitterix válasza Black_Raven (#51534) üzenetére


Pitterix
őstag

Ez nekem nem mond semmit sajna. :B
Simán gyári beállítások visszaállítására mentem, azaz elvileg leszedtem mindent a telóról.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#51537) Black_Raven válasza Pitterix (#51536) üzenetére


Black_Raven
veterán

A legutolsó kiadású gyári Rom felrakása a build számnál tudod megnézni.Beállitások/telefonról/buildszám a legalján,a 207végü a "legfrissebb" tehát rom csere.,az Összefoglalóban benne van hogy,hogyan kell csinálni.Lényegében egy szoftverfrissitésnek is használják,főleg ha régebbi verziód van.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51538) Pitterix válasza Black_Raven (#51537) üzenetére


Pitterix
őstag

Igen, 207 a vége.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#51539) mrbikerider válasza Black_Raven (#51537) üzenetére


mrbikerider
tag

Szia haveromnak telenoros sp-je van arra fel lehelt berhelni a tmobilos 207-t ? most 205 van elég fura dolgokat produkál, vagy öszze akadna és nem engedné fel a hálózatra ?

DrSebi

(#51540) air válasza mrbikerider (#51539) üzenetére


air
nagyúr

A firmware-nek semmi köze a hálózati függőséghez.
Simán felmenne rá, de miért tennéd fel a T által teleszemetelt romot?
Tegyél fel egy sima CE verziót!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#51541) bagyusz


bagyusz
őstag

Frissítettem a cm11-t. Itt érdekes módon véglegesen kitudtam kapcsolni a selinuxot, ami sebesség növekedéssel járt. :)

(#51542) Con_Sole válasza bagyusz (#51541) üzenetére


Con_Sole
csendes tag

Nincs kedved kipróbálni hátha marshmallow-nál is működik és csak a lollipop szívózott. ;)

(#51543) w.miki


w.miki
veterán

Az összefoglalóban lévő 207-es ROM már nem elérhető :(
Van nálam egy SP, ami nem indul el.
Sony PC Compination 2.1-el próbáltam frissíteni a c5303-at.
De hiába dugom rá, a hangerő le+ csatlakoztatáskor nem érzékeli a telefont.
Az is igaz, hogy lehet, hogy nincs is kikapcsolva.
A kijelző teljesen fekete, de ha megnyomom a power gombot, akkor alul pirosan villog a LED.
Hogyan lehet az ilyen telót megfrissíteni, ha még kikapcsolni sem tudom?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51544) darvinya válasza w.miki (#51543) üzenetére


darvinya
titán

Először töltsd fel, azért villog pirosan.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#51545) w.miki válasza darvinya (#51544) üzenetére


w.miki
veterán

ja jó :DDD
mondjuk ha töltőre dugom sincs reakció, de akkor megpróbálom, ha egész éjjel rajta marad, akkor mit reagál :B

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51546) bagyusz válasza Con_Sole (#51542) üzenetére


bagyusz
őstag

Az már biztos, hogy nem fog menni. Bootolni bootol, de kb ennyi, nem lehet logolni sem. Tehát nincs visszacsatolásom arról, hogy mi a nyűgje.

(#51547) Black_Raven válasza darvinya (#51544) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia.Az mitől van hogy tabról wifi hotspoton adok wifit az spnek,csatlakozik,jelerősség kiváló 54mbit/sec és ha lépek föl vmire nincs net pedig a jel mutatja maxon van.Hiányzik vmi beállitás?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#51548) sgeza válasza Black_Raven (#51547) üzenetére


sgeza
veterán

Be van nyomva a tabon a mobilnet?

(#51549) w.miki válasza darvinya (#51544) üzenetére


w.miki
veterán

No, most már csak akkor világít pirosan, ha még töltőn van, és megnyomom a power gombot.
Gondolom éjjel feltöltött, mert amúgy már nem villog a piros led, most semmit nem csinál.
A PC továbbra sem ismeri fel, hiába dugom rá...
Tudok még valamit tenni?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#51550) Black_Raven válasza sgeza (#51548) üzenetére


Black_Raven
veterán

gen

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.