Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Ottoka


Ottoka
őstag

Hosszú idő után felnéztem a sony ericcson oldalra, látom van frisebb firmware a telóhoz. Akkor frissítsünk, ahogy nézem a telón levő és a legfrisebb között is volt már pár, szóval épp ideje.

Persze a sony frissítője azt mondta már a legfrisebb van a telón. Bekapcs, megnézem, nem én vok hülye, jóval régebbi. :F

Szóval maradt a wotanclient-es frissítés, 19xx forintért.

Mezőhegyes

(#552) LEFTHORSE1 válasza Ottoka (#551) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nekem most az R1GA026 szoft van rajta, és a telefon beépitett szoftverfrissitőjével sikerült rátennem, kerekedett is a szemem hisz soha még ilyet nem láttam, aztán valahol olvastam hogy egy újabb szoft jelent meg, de már többé nem akarta frisiteni magát. Most nálad melyik a legújabb?

Cseberből vederbe

(#553) Ottoka válasza LEFTHORSE1 (#552) üzenetére


Ottoka
őstag

R1HA036 -ot raktam fel tegnap...

Mezőhegyes

(#554) LEFTHORSE1 válasza Ottoka (#553) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

És változott valami, pl a kamerában fotózás előtt bekapcsolható a led vagy még mindig auto-off opció van? Vagy a szövegszerkesztőben, meg kell várni azt hogy egy billentyü megnyomására felbukkanó karakter ablakocska eltünjön ahhoz hogy betüméretet váltsunk? Én ennyi bug-ot tudtam eddig felfedezni, illetve a zenelejátszóban a play-list alatt a most played funkció nem müködik, sok zene hallgatás után is a legelőször feltett számokat játsza le a legtöbbször játszottak helyett

Cseberből vederbe

(#555) Lasy válasza LEFTHORSE1 (#548) üzenetére


Lasy
veterán

ezt azért icike picikét cáfolnám, van ingyenes offline navigáció nem is egy. :D
pl a we-travel, ami hang alapon is tud navigálni, és a mobileGmaps, ami egy térkép, és a gps-t használja, sajna itt utvonal tervezéshez kénytelen vagy a net-et használni, de a többihez nem kell.

+36702778032

(#556) LEFTHORSE1 válasza Lasy (#555) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nicsak, és mégis, ez most újdonság vagy mióta léteznek ezek? Hála neked most már tájékozottabb vagyok e téren :R

Cseberből vederbe

(#557) Lasy válasza LEFTHORSE1 (#556) üzenetére


Lasy
veterán

amint megnézed az elsó hozzászólást a linken megtudod... :D

+36702778032

(#558) the_sam


the_sam
csendes tag

Szerintem alapjáva véve jó kis teló, nekem nagyon bejött. A GPS-es csak nettel működik ez mondjuk probléma, a számolgép szinte semmit nem tud, és szerintem a külső hangszórók se valami hű de hangosak. Viszont a többi dolog nagyon király. Megbízható, az akksi is bírja.

A föld megtelt, mindenki menjen haza!

(#559) Ottoka válasza LEFTHORSE1 (#554) üzenetére


Ottoka
őstag

Nem kapcsolható a led manuálisan továbbra sem, de a kamera kezelés változott, és sötében illetve gynegébb fényviszok mellett tényleg jobb képet csinál.
A szerkesztőben is várni kell az ablakocska eltűnésésre. :K

Mezőhegyes

(#560) adamik22


adamik22
csendes tag

hali!
nem tudja valaki hol találok giroszkópos alkalmazásokat+játékokat sony ericssonra?? egész délután keresgéltem de nem találok semmit:( gondoltam itt hátha van valakinek giros SE :D
thx előre is! (se w995-ös telcsim van)

(#561) Lasy


Lasy
veterán

the_sam
a GPS progival használható net nélkül is, van hozzá kettő is. :R
we-travel, és a MGmaps

mozásérzékelős játékok:

+36702778032

(#562) LEFTHORSE1 válasza Lasy (#561) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Kösz a mozgásérzékelős játékokat, a legjobban az Edge tetszik, nagyon komoly játék, de van az egésznek egy szépséghibája, ha nem nyomok gombot a kijelző folyton lealszik, ez nagyon frusztráló, nincs valami megoldás erre a gombnyomogatáson kivül? És érdekes, ha mobillal töltöm le a játékot arról az oldalról, az Opera Mini-ből azonnal kiléptet :F

Cseberből vederbe

(#563) Lasy válasza LEFTHORSE1 (#562) üzenetére


Lasy
veterán

h aaz opera mini 5.2 bétát használod akkor nem lép ki, mert a sajátjában tölti le. :D

+36702778032

(#564) LEFTHORSE1 válasza Lasy (#563) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nem használom az 5.2, nagyon fárasztó a 4.2-höz képest, egyetlen jó dolog volt benne, a jelszavak elmentése de azt is kivették, semmi vonzó nem maradt benne, de talán letöltésekre jó lesz, kösz a tippet

Cseberből vederbe

(#565) k850 válasza LEFTHORSE1 (#564) üzenetére


k850
addikt

Cső! Kíváncsiságból letöltöttem az Opera Mini 5.0 beta2-vel, de ugyan úgy àtvált a kijelző képernyő védő módra (elsötétül), mint a PC-és verzió. A letöltést a Sony Ericsson böngészöje végezte el. Nem tudtam rábírni, hogy a 5.0 beta2 tegye meg, mint a képeknél. Automatikusan át vált, lehet, hogy ezt kellene kiiktatni. Remélem Lasynek lesz ötlete! Az Opera Minihez csak annyit tennék, hogy szokás és gyakorlás kérdése, 4.2-vel is lehet letölteni.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#566) Lasy


Lasy
veterán

az első letöltésnél nekem sem csinálta rendesen, de amikor szinkronizáltam a könyvjelzőkel akkor már ment minden. :D

+36702778032

(#567) .bruszli. válasza Lasy (#561) üzenetére


.bruszli.
aktív tag

Köszi. :R
Kíváncsiságból felraktam a c905re,megy is a p1hez kapott bt-s vevővel. Mondjuk azért nem fogom kidobni az autós navit miatta,de működik. :C

...ja és szóljatok ha kell olcsón egy kanna besugárzott hangya !

(#568) gabitoo88 válasza .bruszli. (#567) üzenetére


gabitoo88
tag

Sziasztok vettem egy Sony Ericsson W995-ös mobilt na most csatlakoztattam a routeremhez.web&walk-ban fel is ment a google oldalára de mikor rákeresnék valamire kiírja hogy:"Kommunikációs hiba.Próbálja meg újból, vagy forduljon az üzemeltetőhöz"
Mit csináljak?

Tel.: 3630három343638

(#569) gabitoo88 válasza gabitoo88 (#568) üzenetére


gabitoo88
tag

Senki nem tudja így 2 nap után sem a megoldást?

Tel.: 3630három343638

(#570) LEFTHORSE1 válasza gabitoo88 (#569) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Inkább azt kellene megkérdezd hogy az internetbeállitásoknak mennyi köze van a wifi-hez

Cseberből vederbe

(#571) gabitoo88 válasza LEFTHORSE1 (#570) üzenetére


gabitoo88
tag

Hát nem tudom az internet beállításokhoz nem nyúltam!Wifit megtalálja csatlakozik is meg a google-t is behozza de más oldalt egyáltalán nem szal ha leakarom tölteni pl a opera mini-t akkor hiba ha pl a hardverapro-t akarom behozni hiba!Bármilyen weboldal hiba!Ezt pedig nem értem miért csinálja ezt!

Tel.: 3630három343638

(#572) LEFTHORSE1 válasza gabitoo88 (#571) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha nem tettél rá internet beállitásokat nem is tudsz amihez hozzápiszkálni. Az az igazság hogy én sem tudom hogy a hálózati internetbeállitások nélkül lehet-e wifi-n netezni. Az a Google kereső oldalacska alapból rajta van a telón. Vidd el a telód a szolgáltatódhoz és kérd meg őket hogy rakják fel az internetbeállitásokat, elvileg két perc és ingyenes

Cseberből vederbe

(#573) adamik22


adamik22
csendes tag

hali van egy w995-ös telcsim nagyon jó kis gép viszont egy gondom lenne vele én tulságosan résesnek találom szinte belelátok az alkatrészeibe kinyitott állapotban ha alulról belenézek nagyon durva az oldalain az lcd é a telefon találkozásánál is elég siralmas!a kérdésem az lenne hogy esetleg a telcsim gyártáshibás vagy tapasztalta ezt más is? válaszokat előre is köszi!

(#574) LEFTHORSE1 válasza adamik22 (#573) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A tetején látsz be a csúszó rész és álló rész közé, vagy az oldalainál? Az enyémen oldalt még papirlap sem fér be, de ha szétcsúsztatom akkor a tetején belátok rendesen, de ott csak a csúszka mechanikája van

Cseberből vederbe

(#575) adamik22


adamik22
csendes tag

nekem az oldalain lenne probléma a csúszó és az álló rész között fényképeztem is de az n70 kamerája igen tré viszont a lényeg remélem látszik!!:)[L:/dl/upc/2010-03/24/151030_gxjckem7qow7iyif_w9952.jpg](IMG:/dl/upc/2010-03/24/151030_gxjckem7qow7iyif_w9952.thumb.jpg)(/IMG)[/L]
szervizbe addig nem akarom vinni amíg ki nem derítem hogy ennek így kell kinéznie vagy gyártás hiba:D

(#576) Ricardo válasza adamik22 (#575) üzenetére


Ricardo
félisten

Valamennyi rés van [link], [link], [link]

(#577) zsoleer


zsoleer
senior tag

sziasztok ha nem müködik a Seus akkor hogyan tudok szoftvert frissiteni?

(#578) Lasy


Lasy
veterán

a SEUS mindíg működik, csak max azt írja nincsen frissebb, ezt egy CDA szám megváltoztatással meg tudod oldani, de van más megoldás is.

SE-potral FAQ: faq.se-portal.hu
Debranding - gyári (eredeti) szoftver felrakása
DB3150/3210 (A2) Debranding (A2Uploader + SEUS)
DB3150/3210 (A2) Debranding (KulanKendi)
DB3150/3210 (A2) Debranding (A2Uploader)

A KulanKendi egy picivel nehezebb, de azzal is megoldható ha van szoft a szerveren.
nincsen a szerveren, így felesleges neked...

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#579) zsoleer válasza Lasy (#578) üzenetére


zsoleer
senior tag

de az a2 valami hibát irt nem ismerte fel

(#580) zsoleer válasza Lasy (#578) üzenetére


zsoleer
senior tag

megcsináltam a 3. lehetöségel a telefont fel is ment a szoft de nem müködik a telefon ezt irja ki ha benne van a sim kártya :configuration error please contact your network operator of service :O segitsetek légyszi most mi legyení??

(#581) CHIPman válasza zsoleer (#580) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Customizálj, azt elfelejtetted. Ott van a leírásokban.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#582) atomeec


atomeec
senior tag

Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne a telóval kapcsolatban, hogy anno R1GA026-os firmwaret középeurópában nem nyomtak ki? Mert szeretném felrakni a telóra (mert ehhez van a legtöbb patch), de csak nyugateurópa van meg középázsia (és csak ehhez van custom pack). Fél napja lógok a neten, de semmi. Valószínűleg meg is tudom válaszolni a saját kérdésem...pedig jó lenne, ha maradna a telefon nyelve magyar.

Egyéb észrevételem a telefonnal kapcsolatban, hogy nagyon jó telefon (zenehallgatásra), sajna a prociját kicsit alulméretezték (gondolom a slide miatt), a java nem tökéletes, viszont össze van rakva. Máshol olvastam, hogy szétesős, de nekem egyben van (nagyon picit mozog a csúszka ha csukva van és a tetejénél nyomom meg), ráadásul én használtan kaptam, és elég ütött kopott VOLT (szó szerint, az előző tulaj nem sajnálta, szerintem jópárszor talajt fogott vele).

(#583) LEFTHORSE1 válasza atomeec (#582) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A Votan szerveren jårtål? Kell ott legyen olyan amely a magyar nyelvet is tartalmazza

Cseberből vederbe

(#584) atomeec válasza LEFTHORSE1 (#583) üzenetére


atomeec
senior tag

Wow. Itt van minden (gondolom nem parasztvakítás). Viszont még többet fizetni nem szeretnék...(függetlenítés majd később hogy barna legyen a teló...és még firmware-ért is...már sok). Viszont az annyira furcsa, hogy neten csak a közép-ázsiai van fent meg talán a nyugat-európai ebből a verzióból (nyugat-európaihoz csak fbn-em van még). Azért köszi. Egyelőre akkor marad angol a teló, aztán hátha valahol eldugva ráakadok egy közép-európaira is valamikor. :R

(#585) zack


zack
nagyúr

Sziasztok!

A mai nappal csatlakoznék a topikhoz, egy fekete, független példánnyal. :K :C

A mérce magas, Omnia2 és I8910 HD és LG Arena után. Kíváncsi leszek, mennyire fogunk összeszokni.
Az első benyomásom, a parádés anyag és összeszerelési minőség, a szálcsiszolt fém dizájn letisztult, és elegáns. És bár a kijelző paramétereit tekintve nem tünik nagy durranásnak, a szinei szerintem hozzák az AMOLED szintjét, ami mellbe is vágott amikor megláttam. Valahogy úgy érzem közelebb van a kijelző a kijelzőt védő plexihez, és a látvány nagyon impozáns az összképet tekintve. A zenei rész a mindenem, ebben (is) elég kritikus vagyok, és többek között ezért lett W995. Multimédiában az előző telefonjaim is a kategóriájukban szinte a legjobbak voltak, így remélem jól választottam. Egyelőre nem tünik visszalépésnek.
Egyébként jók az érintős PDA-k, és telefonok, de valahogy klasszikus modellre vágytam, mert már rég volt. Ahhoz képest hogy mindenki cseréli le érintősre, a gombsoros, nem érintős telcsiket....mit mondjak. Annyira nem nagy feeling hosszú távon a tapicskolás.
Tény, hogy böngészéshez, és sms-hez nagyon jó, de én egyiket se eröltetem. Írás helyett inkább telefonálok, mert egyszerűbb és gyorsabb. Néha napján pedig amikor sms-t írok, a gombsoros is alkalmas szöveg bevitelére. :K

1 apró szépséghiba van eddig. A Jabra 3030 bluetooth sztereó vevővel valamiért megtagadta a hangerő gomb használatát. Szól rendesen, csak halkan, és amikor hangosítanék kiírja, hogy "nem támogatott a hangerő állítása", tehát nem tudok hangosítani. Ez csak BT vevővel van, zsinóros használatnál tisztán, torzításmentesen és nagyon hangosan szól.

Megnéztem SEUS-al, ami azt mondja nincs frissebb szoft. R1EA033. Nálatok is ez a legfrissebb verzió?

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#586) zack


zack
nagyúr

Ahogy nézem, nekem CENTRAL-EUROPE a CDA-m....mégse engedi SEUS-on keresztül a frissítést. Gondolom van rá megoldás, mert a legfrissebb szoft votan szerint R1HA036 , és ha feltenném lehet orvosolná a BT vevő gondot, mivel a jelenlegi szoftverem olyan régi, hogy akkor még csak mamutok rohangáltak a földön. :DDD
Remélem tud valaki segíteni, mert elég döglött a topik. :R
Ilyen kevés lenne a tulaj? :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#587) zack


zack
nagyúr

Bénázok a névjegyzékkel is. A Jejo Mobile nem látja a telót, holott innen 1p lenne visszatölteni, mert Omnia2-vel csináltam mentést.
Van *.vcf is egyesével. Erre látok esélyt visszatölteni, de itt is elakadtam. :F Amíg "belakok" egy új tipust kihullik a hajam. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#588) CHIPman válasza zack (#586) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Mi a CDA-d?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#589) Lasy


Lasy
veterán

R1HA036 central europe FS
R1HA036 Generic MAIN
customize.xml fájlnak megfelel az ami most is a telefonban van.
A2uploaderrel, le tudod szedni a TPA/PRESET/CUSTOM mappából.
Ha a frissítés menetét nem tudnátok akkor:
itt megtaláljátok.

[ Szerkesztve ]

+36702778032

(#590) zack válasza CHIPman (#588) üzenetére


zack
nagyúr

CDA12345678/123 R11A
1215-7993 R1EA033
1E0W
CENTRAL-EUROPE

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#591) CHIPman válasza zack (#590) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Dobd fel azt, amit Lasy kolléga ajánlott.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#592) zack válasza Lasy (#589) üzenetére


zack
nagyúr

Köszönöm a linket! :R
Elqúrni nem akarom...tehát akkor az XML-hez ne nyúljak csak töröljem ki? Nem teljesen világos ez a pár sor amit írtál, mert felette meg azt írtad ne nyúljak az XML-hez. :B

CHIPman:

Feldobom...csak az XML-el nem tudom most mit csináljak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#593) atomeec válasza zack (#592) üzenetére


atomeec
senior tag

Ment PÜ. :R

(#594) CHIPman válasza zack (#592) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ne töröld ki. Hagyd rajta és mentsd le.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#595) adamik22


adamik22
csendes tag

üdv! nekem egy olyan problémám lenne hogy a videókat nem tudom lejátszani interneten keresztül:S van a telcsin youtube alkalmazás is de az sem megy! a telefont wifin keresztül csatlakoztattam a nethez és nem hajlandó 1 videót se lejátszani akármelyik oldalt nézem.
már az m.youtube.com-on is jártam ott is sikertelen csatlakozik pufferel és kiirja hogy sikertelen! van erre valami megoldás? esetleg valami program vagy alkalmazás? válaszotok előre is köszönöm!

(#596) CHIPman válasza adamik22 (#595) üzenetére


CHIPman
nagyúr

A beállításokban engedélyezni kell az alkalmazásnak a hozzáférés, ha minden igaz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#597) zack


zack
nagyúr

Nah...a frissítés végre sikerült, fent van a legfrissebb szoftver! :K :C :C
Mindenkinek köszönöm a segítséget! :R
Sajnos a Jabra fülessel még mindig nem volt jó, így új SE bluetooth fülesem lesz, amivel tuti jónak kell lennie.
Ennek örömére, gyorsan elugrottam a speedshopba és megrendeltem egy ilyet: MW 600
Sajnos sok választási lehetőségem nem volt, mert nagyon kevés még mindig az olyan stereo BT vevő, amihez a saját fülesemet is tudom csatlakoztatni. Ez az MW600 volt a legjobb amit a gyorsbolt be tud szerezni. Voltak 20k környékén fix. füleses megoldások, amiket azonnal el tudtam volna hozni, de szinte bármelyikre köröket ver a saját Sennheiser fülesem. Most várnom kell az MW600-ra, mert 1-1,5 hét mire raktáron lesz, de ez tünt a legjobb megoldásnak.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#598) CHIPman válasza zack (#597) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én is olyat akarok O2-höz. :)

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#599) zack válasza CHIPman (#598) üzenetére


zack
nagyúr

Végülis nem vártam meg...visszarohantam, és vettem egy ilyet: DS980 :DDD :DDD
Baromi jól szól, és igazi premium kategóriás BT füles OLED kijelzővel. :K
Hátránya a nem cserélhető füles rész, de ez is olyan minőség, hogy a zsinóros SE fülesekre is köröket ver hangzásban. Ez valami spéci cucc lehet, más belsővel mint amivel a zsinórosokat szerelik.
Nem tudtam kivárni a 2 hetet, amíg az MW megérkezik. De úgy gondolom nem döntöttem rosszul.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#600) adamik22 válasza CHIPman (#596) üzenetére


adamik22
csendes tag

addig oké hogy állítani kell de mit??:D a beállításokban sajnos semmit nem találtam erről!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.