Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Lasy


Lasy
veterán

én még mindig az MH-907-et. :D

+36702778032

(#602) zack


zack
nagyúr

Tudtok nekem mondani normális szerkesztő progit amivel névjegyeket tudok szerkeszteni, majd feltölteni a telóra.
Sajnos vcf-ben vannak egyesével a gépen, és ezeket kellene valahogy feltöltenem a telóra. :U

Lasy: Komoly darab, de nekem kell a jó kezelhetőség és kijelző... ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#603) zack


zack
nagyúr

Hát nem egy pörgős topik, meg kell hagyni. :DDD
Majd magammal f@szán eldiskurálgatok, ha nincs elég W995 tulaj. ;] :P

A névjegyzék gondot megoldottam, bár nem kérdezte senki. :D

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#604) Lasy válasza zack (#603) üzenetére


Lasy
veterán

Engem azért érdekelne, igaz nincsen W995-öm, de mindenre vevő vagyok. :D

+36702778032

(#605) zack válasza Lasy (#604) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD :DDD
Azért nem írtam le hogyan, mert nem volt benne semmi különös...SE PC Suite névjegyszerkesztőjével csináltam...egyesével. Volt vagy 3,5 óra. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#606) zack


zack
nagyúr

Nah..megvolt a camdriver mod. is. ;] Nagyon kíváncsi leszek.
2 fajta verziót találtam életképesnek:

Dirty Rodriguez C905 Camdriver mod for W995

Changelog:
v1.0
-Based on eltoffer C905 Driver 3.6 modded for W995
-Image quality improve to maximum in ALL scenes
-Video quality improve to maximum
-Better color on ALL scenes, (Living Colors Adjust for W995)
-Better Video color, real colors
-More sharpness
-No yellowness corners
-Better auto focus on all scenes **
-Better AUTO-ISO
-Noise reduction
-Cam Clock Freq. From 100khz to 400khz
-Driver Cleaned from unneeded
-Very Fast Start & Saving

v1.1
- Improved color.
- Makro - better.
- Better automatic flash.
Red - This red, black - so black, green is green, and blue - so blue.

v1.2
I added now the Mix7/1.1 Configuration & features to the NEW 1.7 Driver and is now ready for testing..

RODRIGUEZ_HDX_3.0_FINAL

Compleed HDX V1 to V3 Changelog :
+ New Version on a Fresh Driver (I´m Sick to mod the old one)
+ DEFAULT FLASH-ISO 200
+ 8 MPX Compression OFF! Creates Pictures up to 7 MB in Fine Mode
+ Init Quality to Max. 100%
+ CIF (352x288) & QVGA (320X240) Video Recording with 30 FPS
+ New Flash-OFF Colour Correction added (Vivid Colours)
+ clock freq. from 100kHz to 375kHz
+ Max. buffer in 8 MPX mode
+ More Sharpness without Noise
+ Forced Flash added
+ Better Whitebalance
+ Better CIF Video Recording (as Nightmode)
+ User Control Panel added
+ Sharper Focus
+ AUTO ISO VERSION
+ INC. INFO + German & English LNG File for all FW
+ The Best and my Final for the moment..

info:
- AF LIGHT NOW ON/OFF NOT AUTO/OFF
- FLASH NOW ON/OFF NOT AUTO/OFF
- VIDEO NIGHTMODE IS NOW CIF (352x288) RECORDING

Most a HDX V3 tettem fel...tesztelem, aztán meglátjuk. Egy biztos. A képeket tényleg nem tömöríti. Majd 4Mb lett egy db kép! :Y ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#607) Lasy válasza zack (#605) üzenetére


Lasy
veterán

Akkor lehet én nem állok neki a 256 nevemnek. Pedig a sim és telón is vegyesen vannak,s nem tudom hogyan hozhatom könnyen szinkronba. :(

A képek tömörítése az első amit mindenki kiszed a camdriver moddingból.

+36702778032

(#608) rizso válasza zack (#603) üzenetére


rizso
addikt

Mától én is elég sokat fogok idejárni okosodni :U Az első nagy problémám: melyik a legjobb program, ami kezeli a .doc/.docx fájlokat? :F

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#609) Lasy


Lasy
veterán

docx fájlokat semmi. :(

+36702778032

(#610) rizso válasza Lasy (#609) üzenetére


rizso
addikt

És a sima 97-2003-as word dokumentumokat? :F A .docx annyira nem nagy gond, nem tart semeddig elmenteni .doc-ba...

Nem szeretném, hogy ezért adjam tovább :O Méret, anyaghasználat, minőség mind tökéletes számomra jelen pillanatban, szal bejövős így pár óra használat után :B

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#611) Lasy


Lasy
veterán

Kettő olyat tudok mindani ami kinézetre megfelelő lehet a word és hasonlók olvasásához...

WorldWeb

TapNTypeDemo mint a neve is mutatja demó.

A teló tipusával ne foglalkozz... de átállíthatod és kereshetsz a jobb felső sarokban...

+36702778032

(#612) rizso válasza Lasy (#611) üzenetére


rizso
addikt

WordWeb-bel hogyan tudok megnyitni dokumentumot? Mert mintha valami szókereső program lenne vagy mi...De dokumentumkezelés funkciót nem találtam benne :(

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#613) zack válasza rizso (#610) üzenetére


zack
nagyúr

Ha fontos a dokumentumkezelés, először utánajártam volna, tudja e, majd ha tudja megveszem. Nem pedig fordítva. :U Ez a telefon nem erre való. Én pl. már akkor tudtam ezt, mielőtt megvettem, de nekem ez nem fontos. Az előtte levő Omnia2 viszont tökéletes volt a dokumentumkezelésben. Ha neked ez a fontos, PDA-t lenne érdemes venned, és lesz dokumentumkezelésed, ellenben sok minden másról le kell majd mondanod. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#614) zack válasza Lasy (#607) üzenetére


zack
nagyúr

Ha telón van sztem az megoldható. Ki kellene próbálnod. Nálam az volt a gond, hogy a *.vcf fájlok a gépen voltak egyesével, és nem tudtam belevarázsolni a telóba. Outlookkal szinkronizál az SE PC Suite, de nem lett jó a vcf-ek konverziója és outlook-ba integrálása. Ez volt a fő gondom. Ha viszont neked telón van, akkor könnyebb a dolgod, mert sztem a gyári PC Suite fogja tudni szinkronizálni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#615) k850 válasza zack (#613) üzenetére


k850
addikt

Cső! :) Nagy vonalakban egyetértek veled, de ha csak olvasni szeretne, akkor egy kicsit lehet orvosolni a bajt. Én a szövegeimet mhtml alakítom át, így már kényelmesen lehet olvasni, itt van pl. az Antigoné az egész dráma egy fájlban. Ha még nagyobb szöveget szeretne a mobilra rakni akkor meg txt. :DD

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#616) zack válasza k850 (#615) üzenetére


zack
nagyúr

Na igen...ha csak olvasni akar azt egyszerűbb megoldani, bár ez nem derült ki. ;)
De azért is mondtam a PDA-t mert egy 3,8" kijelzőn olvasni, és ujjal lapozni-görgetni szerintem jobb. :K

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#617) rizso válasza zack (#613) üzenetére


rizso
addikt

Igen, utánanéztem, volt is, ahol konkrétan írták, hogy nem kezeli. Viszont reménykedtem, hogyha mondjuk barátnőm LG Secretje meg tudja nyitni pl. Picsel Viewer-rel, akkor ez is - mert azért nem az alsókategória képviselője, ez elvárható lenne szerintem(illetve az előző tulaj is megerősített benne, hogy kezeli a dokumentumokat - utólag kiderült, hogy nem .doc-ot próbált, hanem .txt-t)
PDA-t nem akarok már, elég volt egy időre...Szerintem valami symbianos nokia vagy samsung lesz helyette...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#618) rizso válasza k850 (#615) üzenetére


rizso
addikt

Igen, ezt próbáltam ki, hogy mi van akkor, ha .txt-ben rakom át a telóra...Végülis működik, lehet zoomolni, szavakra keresni, tényleg nem rossz megoldás...Annyi, hogy a .doc szövegét ki kell másolnom, és beilleszteni egy .txt-be - valamit valamiért :)

Más: kamerával nem vagyok megelégedve, valahogy ne csinál szép, éles képeket :( Olvasgattam camdriverekről, de valahogy elvesztem a sok leírásban és rövidítésekben. Valaki le tudná írni nekem pü-ben a camdriver-cserét lépésről lépésre? Hálás lennék érte! :R T-s a kicsike, R1HA035 szoft van rajta.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#619) k850 válasza rizso (#618) üzenetére


k850
addikt

:K html v. mhtml is ugyan ezt kell csinálni, ebben a formátumba már a külső megjelenítés is igényesebb, gondolok itt bekezdésekre, betű méretére és színére. De ha nem próbálod ki, akkor sohasem tudod meg! :(( camdriver-cserét lépésről lépésre Kérd meg Lasyt ő ebben nagyon profi. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#620) rizso válasza k850 (#619) üzenetére


rizso
addikt

Na, akkor lehet kipróbálom :R Mondjuk ez a .txt sem rossz, de ha ennél jobb, akkor már tényleg csak jó lehet!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#621) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Tud a teló teljes kijelzős hívóképet?

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#622) k850 válasza Joe bácsi (#621) üzenetére


k850
addikt

Cső Joe bácsi! :) Úgy tudom, hogy teljes kijelzős hívóképet nem tud, de a hívókép nagyságát fel lehet 220X200-ra emelni. Maga a telefon szoftvere automatikusan a jpg fájlokat lekicsinyíti, de ha PNG fájl formátumba alakítod a hívó képet, akkor a keretet ki lehet töltetni vele, de nagyobb ettől már nem lesz. Ezért nem érdemes 220X200 PNG nagyobb képfelbontású képet készíteni. Ugyan ez igaz a GIF fájlra is, itt már lehet animálni is a hívó képet. Nagyon jó pofa animációkat lehet késziteni. Ügyelni kell arra, hogy az arc ne töltse ki teljesen a képkeretet, mert zavaró lesz a hívó név ill. a telefonszám. Ennek a megoldásnak, csak az a hátul ütője, ha a PC-én a MyPhone Exolorert használod, akkor ott a PNG, GIF típusú arcképek nem lesznek láthatók a telefonkönyv menübe. :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#623) Joe bácsi válasza k850 (#622) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#624) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

sziasztok!

adott egy pár órás w995!
adott egy itthoni wifi

miért nem tudom a telefonon a wifit használni? csatlakozik rendben, de mikor rámegyek a netre (web'n'walk) akkor hiába csatlakoztatom bárhova (t-mobile mms, webnwalk stb profilok) nem akar wifivel netre menni...

vmi tipp, h mi lehet a baj???
próbálkoztam már manuálisan is beállítani a dolgokat (dns, ip stb) úgy se ment... (mondjuk lehet vmit nem jól csináltam, benne van a pakliban! :))

köszönöm a segítséget, üdv!

ui: az lehet esetleg baj, h nem érvényes sim kártya van benne? lejárt ugyanis... (szerintem semmi köze nincs ehhez, de ki tudja XD)

(#625) trobi28


trobi28
addikt

Hello Mindenkinek.
Vettem egy ilyen telót és az a kérdésem hogy milyen formátumra érdemes konvertálni filmet hogy lejátsza? :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#626) k850 válasza trobi28 (#625) üzenetére


k850
addikt

Cső trobi28! :) MP4; 3GP , és nem árt egy jó konvertáló program, ami elvégzi helyetted a beállításokat. Nekem a magyarul is tudó Format Factory jött be, természetesen ingyenes.
[link] :C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#627) trobi28 válasza k850 (#626) üzenetére


trobi28
addikt

Köszönöm,ki próbálom :R :R :R

Boldogok a tudatlanok, akiket nem terhel gondolat súlya!

(#628) vasi89


vasi89
addikt

Hali mindenki!

Lehet hogy már volt téma de túl sok a hsz, hogy mindet elolvassam ezért kérlek nézzétek el nekem :)

Olyan gondom lenne, hogy mikor megvettem 4 hónapja vadi újan a telefont akkor 3-4 napokat bírt ki az akksi úgy hogy napi 1-2 óra zenehallgatás és néha még játszás mellett. Most 2-3 hete az akksi lemerül 1-2 nap alatt attól h az asztalon van a telefon. Mivel én sem boltban vettem anno 80k-ért hanem magánembertől így a gari intézését ő végzi. Szerinte viszont ez természetes hogy ha beszélek 20 percet 1 nap akkor este már újból tölthetem is. Szerintem ez marhára nem természetes, de várom hogy nektek mi erről a vélemény/tapasztalat.

Fontos lenne, köszi :)

Jah és víz közelében sem volt a telefon, ilyen hiba forrás nem is lehet.

(#629) k850 válasza vasi89 (#628) üzenetére


k850
addikt

Sok mindenen múlhat, hogy miért merül gyorsabban az aksid, lehet hogy valóban az energia forrás adta meg magát.
Ha használtad vetted a készüléket, az eladó simán kicserélhette az új aksit egy 2-3 évesre. Nézd meg az akkumulátorod alakját, ha púposodik valahol az biztos jele a végnek.
A készülék beállításán is múlhat, nézd meg a kijelző fényerejét nincs-e maximumra húzva, Bloethooth, Wi-Fi ki van-e kapcsolva, a 3G hálózat is több energiát kíván. A téma választás is járhat plusz energie fogyasztással, háttér animáció működése stb.
De szerintem, ha ilyen hirtelen csökkent az üzemidő akkor az akkuval vagy a töltőjével lehet a gond.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#630) vasi89 válasza k850 (#629) üzenetére


vasi89
addikt

Jah igen elfelejtettem írni, hogy az akksi már a 3. benne. Mind 3mal lemerült eddig. Akksi nemhiszem hogy ki volt cserélve de ugye ezt nem állíthatom biztosra de ránézésre vadi új. Igen bloetooth meg a többi az mindig kivan kapcsolva, fényerő is kb 50%on van. Ezeket a funkciókat am se nagyon használom. Ezért nemtudom mi lehet a gond. Töltését viszont kipróbálom 1 másikkal, ezt a tippet köszi :)

(#631) k850 válasza vasi89 (#630) üzenetére


k850
addikt

Tényleg ez a 3. aksi benne :Y , akkor a készülékkel lehet valami nagyon nagy gáz. Egy normál használat mellett évekig kellene bírnia az akkumulátornak.
Remélem nem hagyod teljesen lemerülni, ezeket az aksikat gyakran kell tölteni, azzal nem ártasz neki, de ha rendszeresen úgy kapcsol ki a készülék, hogy elfogyott a nafta azzal sokat ártasz neki. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#632) vasi89 válasza k850 (#631) üzenetére


vasi89
addikt

Sosem hagytam még teljesen lemerülni,erre figyelek. Volt már jópár telefonom annyira nem vagyok kezdő már én sem :) Csak most vagyok tanácstalan :S

(#633) CoolBoy323 válasza k850 (#631) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

a li-ion akksi élettartama a töltőre dugások számától függ, de teljesen lemeríteni nem szabad, bár nem is tudod, mert van benne egy "tartalék akksi" (csak h közérthető legyek, de nem kell a szó szoros értelemben ezt így venni! :) )

(#634) Kofler


Kofler
tag

Sziasztok !

Még nem tartok e telefon megvásárlásánál, de mégis gondolkodom rajta mivel az utóbbi napokban halt be a hű W550-esem ( már 4 éve hibátlanul működött és vigyáztam is rá, de sajnos pénteken elejtettem és most szervizben van :( )

Szerintetek megérné a váltást, vagy inkább (ha még javítható emberi áron) maradjak a W550-nél ? Nálam a zene az első a telefonálás után tehát mindenképp Walkman készülékben gondolkodom ha ne adj Isten.... :D

(#635) k850 válasza Kofler (#634) üzenetére


k850
addikt

Ha anyagi kereted megengedi nincs értelme várnod, a W995 technikai tudása sokkal fejlettebb mint a W550 elődje. A fiam is hasonló cipőben járt, de neki még működik a W550 telója, de nem bánta meg a cserét. Mi egy használt szolgáltató független készüléket vásároltunk 45 ezer Ft, egy nagyon pici karc volt csak rajta, de a T-mobilnál 49990 Ft két év előfizetéssel részletre is lehet, akkor 4990 Ft + 9 X 4990 Ft.
Egy pár előny a W550-hez képest: sokkal nagyobb és jobb felbontású kijelző, fejlettebb médialejátszó, 3.5 jack kimenet, 8GB adat tárolás, fejlettebb JAVA támogatás, profibb kamera stb. :)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#636) Kofler


Kofler
tag

Ezer köszi a válaszért ! :R Jó tudni hogy másnak is vannak ilyen "óriási dilemmái" mint nekem :) Én a T-mobile-nál 76.000-ért láttam (nem előfizetéssel), de függetlenül is ugyan ennyibe kerül, szóval én inkább a független megoldást preferálnám (a W550-esem is ilyen).

Egyébként érdekes hogy 4 év alatt csak annyit fejlődött az ipar, hogy lényegében megtöbbszörözték a főbb paramétereket az előző modellekhez képest (persze itt nem az "okostelefonokra" gondolok, hanem pl. egy W550 vs. W995). Érdekes.... :) Meghát én nem 1 hónapra vásárlok telefont, hanem több évre, tehát fontos a megbízhatóság is. Külön tetszik a W995-ben hogy szinte teljesen alumínium borítású.

Na majd meglátjuk hogy mit mondanak a szervizesek, ettől függetlenül lehet hogy mégis elcsábulok, de akkor mit mondok a szüleimenk hgy miért veszek most új telefont ha a réginek semmi baja ? :F :DD

[ Szerkesztve ]

(#637) k850 válasza Kofler (#636) üzenetére


k850
addikt

Cső! :)
Igen az a legjobb megoldás, ha az embernek van rá anyagai fedezete. ;)
:F "Egyébként érdekes hogy 4 év alatt csak annyit fejlődött az ipar" Nem teljesen tiszta számomra, hogy mik számítanak neked fő paramétereknek, de hidd el, a belső tudás is nagyon sokat fejlődött. Ha folyamatosan figyeled a szakma fejlődését, akkor azt tapasztalhatod, hogy rengeteg újítás és ötlet jött azóta. Igaz a Sony Ericsson márka az utolsó egy-két évben lemaradt a konkurenciától, de talán már látni az alagút végét.
Nem akarlak rábeszélni a vásárlásra, a W550 teló a maga idejében a legjobb zenemobil volt, ezt nem én állítom, hanem a Connect magazin tesztjei alapján írom. De sajnos a mobil berkekben másképp halad az idő, 5 év az nagyon sok változást jelent itt.
Egyébként a W995-is méltó utódja, tavaly ő is nyert valami legjobb zenemobil díjat. :C
Ha a kezedbe veszed és használod, akkor fogod igazán másképp látni a fejlődést, a fiam le sem akarja tenni a kezéből.
Az ára számomra egyébként túlzó, de egy megbízható minőségi készülék, ami halad a korral. Igaz érintő kijelző az nincs benne, de ezt leszámítva minden tud amit ma elvárnak egy fejlett multimédiás készüléktől. :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#638) Kofler válasza k850 (#637) üzenetére


Kofler
tag

Hát akkor ismét köszönöm ! :D Már meg van oldva, ha megtudják csinálni, ha nem a W550-et akkor is veszek egy ilyet elintéztem. Egyébként teljesen igazad van, már majdnem 5 éve van meg és úgy érzem hogy igen, kezdem "kinőni" a telefont.... értem ezalatt a memóriát és a kamerát főleg !

Tehát mostmár akár a fiad is lehetnék :DD Majd megírom a tapasztalataimat én is, vagy majd kérdezek tőle(tek)d ha valami nagyon nem tiszta. Tényleg a Wifi-ről mi a véleményetek, működik rendesen ugyanis a suliban van nyílt Wifis hálózat és szünetekben ki lehetne használni ! Akksi meddig bírja ha csak teljesen hétköznapi módon van használva ? (gondolom most szinte naponta kell tölteni, nekem is így lesz/volt :D)

[ Szerkesztve ]

(#639) zack válasza vasi89 (#628) üzenetére


zack
nagyúr

Aksi gond lesz ott. Több variáció is lehetséges. Vagy elfáradt az aksi, vagy rövidzárlat van a telóban egy esetleges beázástól. Én sokat pofázok, nincs kikapcsolva a 3G, tehát semmi energiatakarékos funkció nincs kilőve, és így megy el minimum 2 napot, ráadásul a HBH DS980-al szoktam zenét hallgatni amihez ugye BT kell, ami szintén meríti.

Egyébként elképzelhető, hogy eladom az enyémet [link] és kipróbálok egy Nokia N86-ot, mert az is jónak tünik. De ha esetleg rosszabb lenne, akkor szinte biztos hogy vissza fogok váltani 995-re, mert nagyon szeretem használni.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#640) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ééés megcsináltam, végre sikerült szétszednem a W995-öm annyira hogy az aljára szereljek egy csuklópánt rögzitő szemet, majd este linkelek egy képet. A kijelző elött védőablak van, kettejük közt levegő, egy vékony szivacs csík védi körkörösen a betolakodni készülő portól, ha valaki arra vetemedne hogy kitisztitsa vigyázzon hogy alkohol ne érje e szivacsot mert azonnal feloldódik és oda a porvédelem. Érdekes hogy e hülye műanyag ablak nélkül mennyire jól látható a kijelző napsütéses szabad ég alatt, és milyen igazi fekete mikor lealszik, gondolkodtam is hogy ne rakjam vissza a védőablakot, de a kijelző annyira mélyen üll hogy csúnya lenne nélküle

Cseberből vederbe

(#641) Chuck Norris


Chuck Norris
senior tag

Készülök valami telefont venni nézegettem ezt is, kérdeznék párat:

Olyat tud-e csinálni, hogy ha kapok egy sms-t, emailt vagy van nem fogadott hívásom akkor addig csipog x időnként amig meg nem nézem?

Ha rákötöm számítógépre, hogy ezen keresztül netezzek akkor megszakad-e a net ha közben hív valaki?

2-3 napig kibirja intenziv használattal?

Köszi

(#642) k850 válasza Chuck Norris (#641) üzenetére


k850
addikt

Cső! :)
Első kérdésedre a válasz, nem. Még szerencsére, én inkább többször megnézem a készüléket, roppant kellemetlen lehet mások számára, egy hülye telefon folyton csipog, még a gazdája meg nem nézi.
Második kérdésedre a válaszom: gondolom, hogy wifi-re gondoltál a rákötésre, ezt konkrétan nem tudom, de ha mobil internetezem 3G keresztül, akkor nem szakad meg az internet kapcsolat, ha hívnak. Szerintem wifi-vel sem.
Harmadik kérdésre a válasz. nem tudom, hogy nálad mit jelent az intenzív használat. 2-3 óra mobil internet, 2-3 óra zenehallgatás kb. 50%-ra merül le a készülék. Ha te ezt 2-3 nap alatt valósítod meg, akkor igen a válaszom, de ne felejtsd el, hogy ezeket az aksikat minden este felteheted a töltőre, innentől kezdve meg már nem a napokat számoljuk.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#643) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Rezgője mennyire erős?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#644) Chuck Norris válasza k850 (#642) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Köszi a választ

1. :(( áhh nem másokat akarok zavarni, hanem nekem fontos, hogy ha este kapok egy emailt amikor már alszom és nem ébredek fel az első prittyenésre akkor addig zargasson amig el nem olvasom. Egyik SE se tudja ezt vagy csak ez nem?

2. 3G-re gondoltam, ha van wifi akkor már a notebookommal is tudok netezni :D de akkor ennek örülünk, hogy nem szakad meg.

3. 30-60 perc beszélgetés+a leveleim leszinkronizálása negyedóránként amire használnám, ezt kéne bírnia 2-3 napig legalább, hogy közben nem kapcsolom ki.

Mondjuk ha ez a telefon nem tudja mind a hármat egyszerre akkor mi az ami tudja? gondotam már nem akarok venni még egy V3xx-et :F

(#645) Joe bácsi válasza Chuck Norris (#644) üzenetére


Joe bácsi
őstag

1. Asszem ezt egyik SE se tudja! Nokia tudja! S40-is és S60-as is!!!! Alapból csak fényjelzés, de az S60-ra van progi ami csiripel amíg nem olvasod el!

3. Azt simán bírni fogja!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#646) Ricardo válasza Chuck Norris (#644) üzenetére


Ricardo
félisten

Használj erős jelző hangot. tuti felkelsz rá.

(#647) Chuck Norris válasza Ricardo (#646) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Nem szívrohamot akarok kapni álmomban csak felébredni :D

(#648) Chuck Norris válasza Joe bácsi (#645) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

és nincs valami Java program erre amit futtatni tudna a háttérben?

(#649) k850 válasza Chuck Norris (#644) üzenetére


k850
addikt

Szia! Teljesen igaza van Richardònak, erősebb jelző hang kell. Nem tudom, hogy az alvástól mi lehet fontosabb éjszak? Ha ennyire fontos az elektromos levelezés, akkor nem ez a típus kell neked. Ez egy nagyon jó készülék, de üzenet központnak valami okosabb készülék keressél.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#650) Chuck Norris válasza k850 (#649) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Elég prózai, ügyeleti rendszerben dolgozom néha, aztán emilt küldenek ha valami gond van, na akkor mindenképpen fel kell keljek rá, különben meg nem számít ha szundizok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.