Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) zombinyul


zombinyul
addikt

:R :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#202) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Van már olyan Walkman telefon ami lejátszik lossless formátumot? (FLAC, wavpack ilyesmi)
Mert az már nagyon jó lenne!
Gondolom ebben ilyen nincs.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#203) orbano válasza Apollyon (#202) üzenetére


orbano
félisten

ááááhhh :D szerintem olyan csak az überkomoly lejátszókban van még

A vér nem válik VAZZE!™

(#204) C.Dávid


C.Dávid
tag

Cikkből
"A hátlapról kinyúló csőszerű idom vége a 3,5 mm-es jack csatlakozó, de ha megfordítjuk a készüléket, akkor egy U alakú, fényes kallantyút láthatunk, amit igen, ki lehet hajtani.Hogy minek, azt rejtély övezi,"

A kényelmes videónézés miatt van ott!

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#205) --Nozbert-- válasza C.Dávid (#204) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Ha kényelmes lenne... de benne van a tesztben is ,hogy iszonyú instabil.

/\/0zb3/27

(#206) nobika1


nobika1
tag

Örömmel látom, hogy végre beújított a SE. W580 után kiadni egy ugyan olyan telefont más néven (W595)...
Külsőre nem sok újítást láthatunk, talán a zenelejátszót vezérlő gombok változtak pozitív irányba. Kérdés, hogy ez kinek ér meg 100.000 jó magyar forintot.

06-70-419-1638

(#207) LEFTHORSE1 válasza Mamuska (#195) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Egyáltalán nem alázza semmiféle telefon minden szinten, pont forditva van, pl ennek a telónak a hangzásától messze lemarad minden gyártó. Videóban, kijelzőfelbontásban, processzorban,kamerában tényleg le van maradva a SE

Cseberből vederbe

(#208) C.Dávid


C.Dávid
tag

Én egyáltalán nem cserélném le erre a jelenlegi C905-öm,mivel rámegy a W995ös szoftvere ezért ha akarom W995-öm van ha akarom C905öm :D

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#209) LEFTHORSE1 válasza C.Dávid (#208) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nem tudom honnan szeded ezt az infót, de szerintem nem lehetséges mert bizonyos kezelőszervekben külömbözik,pl a walkman gomb és a zenevezérlő gombok, ez utóbbiak miatt lehetséges (mert hát ugyebár ez a tesztből nem derül ki) hogy a hang vezérlő gombokkal nem lehet zeneszámot váltani hosszannyomással, így ha felmenne a W995 szoftja a C905-re lehet hogy le kellene mondj e funkcióról

Cseberből vederbe

(#210) C.Dávid válasza LEFTHORSE1 (#209) üzenetére


C.Dávid
tag

Most is W995ös szoft van rajta,csak egyedül a rádió nem szól!Minden más tökéletesen működik.Magyar nyelvű menüvel.Most teszem rá vissza a C905-ös szoftvert mert azért a rádió nekem igencsak hiányzik :D
Csak annyi még,hogy a C905 Display driverét kell feltenni a W995 helyett és voálá megy :DD
Ezért is szeretem az SE-ket moddingólhatóak rendesen :DD

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#211) C.Dávid válasza LEFTHORSE1 (#209) üzenetére


C.Dávid
tag

Egyébként az a tesztből kimaradt,hogy a clearbass 3 szinten állítható,illetve az Equalizer sokkal nagyobb frekvenciát ugrik ha egy szintet váltunk!Azért a hangzástól nem vagyok elájulva,egy jobb moddingolt C905 acoustic driver oda-vissza veri :))

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#212) AMD Power


AMD Power
titán

Engem sajnos nem győzött meg ez a telefon. :U

Kezd már nagyon unalmas lenni .. főleg a design.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#213) LEFTHORSE1 válasza C.Dávid (#211) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Szerintem igy nem mondhatsz igazi véleményt a W995 hangzásáról hogy kipróbáltad a C905 hardverén, mert az is számit rendesen, én a Clear Bass-t a W980-ról ismerem és igencsak el vagyok tőle ájulva, főleg ha a HBH DS220 BT fülessel hallgatom, elképesztően mély hangokat és basszust generál, ilyenkor eszmélek rá hogy, ó igen, Sony Ericssonom van, és ez az élmény mindent visz. Tényleg, a kameravédő nyitására aktiválodott a kamera a W995 szoftal? Vagy hogyan kezelte a xenon vakut? Most jut eszembe azt irja a HWSW hogy a W995 xenon vakut kapott, ez nem igaz mert csak ledjei vannak

Cseberből vederbe

(#214) copin válasza C.Dávid (#211) üzenetére


copin
őstag

Legalább a menüben megközelíti az "s" walkmanokat.

(#215) HardSanyeee válasza LEFTHORSE1 (#207) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Nem igazán értem, hogy kamerában és kijelzőfelbontásban miért van lemaradva :U

(#216) LEFTHORSE1 válasza HardSanyeee (#215) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A kamerába beleértettem a videót is ami nagyban függ a procitól, a kijelzőfelbontásban azért van lemaradva mert eddig csak QVGA volt majd jött egyetlen egy VGA kijelzős, az Xperia

[ Szerkesztve ]

Cseberből vederbe

(#217) HardSanyeee válasza LEFTHORSE1 (#216) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Videóban tényleg le van maradva, de azért a képek minősége tud jó lenni, ha akarják (C905, Satio).
Mivel még csak 2 full érintős készülékük van, ezért nem csoda, hogy a hagyományos telefonjaikba QVGA-t raknak.

(#218) --Nozbert-- válasza LEFTHORSE1 (#216) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

WVGA (800*480) felbontású kijelző van az XPERIA-ban.

/\/0zb3/27

(#219) zombinyul válasza --Nozbert-- (#218) üzenetére


zombinyul
addikt

Pontosan.Épp ezért nem értem,miért lenne a Sony Ericsson lemaradva kijelzők terén.Igaz ami igaz,videó felvétel szempontból valóban alulmarad a márka pl. a Nokiától(aholis több telefon képes VGA-ban felvenni,bár ez vonatkozik némelyik LG-re is,pl. KU990),de kijelző terén egyáltalán nem rossz a SE.Hangzásban meg pláne(bár tudom,nem erről folyik a "vita":D),de szerintem igenis életképes márka a Sony Ericsson.Kezd az innováció is beférkőzni a tervezők közé:DD

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#220) --Nozbert-- válasza zombinyul (#219) üzenetére


--Nozbert--
aktív tag

Kijelző felbontásban egyáltalán nincsenek lemaradva,meg úgy alapból nagyon szép kijelzőket rak a készülékeibe a Sony Ericsson - elég gondolni csak a K550/W610 176*220 pixeles paneljeire.
A gond inkább a kijelzők fizikai méretével van;a C902-esbe pl botrányosan pici megjelenítő került,de azért egy ~0,2 collal lehetne nagyobb az X1-esé is.

/\/0zb3/27

(#221) joey04 válasza HardSanyeee (#215) üzenetére


joey04
titán

Kamera minőségben vannak lemaradva. Nem MP számban.
Kijelzőben is le vannak maradva. van 1 darab kimagasló kijelzővel rendelkező telefon, ott meg irreálisan magas a felbontás olyan pirinyó méretben. Majd az x2 is jó lesz (ha lesz és mikor?)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#222) zombinyul válasza --Nozbert-- (#220) üzenetére


zombinyul
addikt

ebben igazat adok Neked.De azért arra sem árt gondolni,hogy ennek eg hátránya van:a kis betűméretek.Azt azért meg kell hagyni,hogy egy fiatalabb,szemüveget nem igénylő embernek ez teljesen elhanyagolható tény.De azért az is hozzátartozik a kicsi kijelzőhöz,hogy tűéles lesz a képe,pixelességnek nyoma sem lesz.Megnéztem a W910-es,és a W580-as kijelzőjét,a W910-esnek nagyobb ugyan,de ha egy hangyával is,élesebb a W580-as képe.Szóval van annak előnye is :K

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#223) HardSanyeee válasza joey04 (#221) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Én se a MegaPixelekről beszélek.

C905:
"Most jön a legizgalmasabb: milyenek a képek. Nos, az Innov8 szintjét simán hozzák, ha a fényviszonyok jók."

Satio:
Kép

Jó kamerafonokat csinál az SE, csak ugye még mindig a marketing, Walkman vs Cyber-Shot...

Amúgy a Sationak is normális a kijelzőmérete.

(#224) joey04 válasza HardSanyeee (#223) üzenetére


joey04
titán

de még az se kapható. :)
c905 meg... hát azért nem innov8. kevés a samsunghoz kis SE de nem rossz valóan. igaz ez megint csak 1 darab jó kamerás mobil

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#225) HardSanyeee válasza joey04 (#224) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Már csak néhány hónap (elvileg) :D
Nem Innov8, de SE-hez képest jó (főleg a K850 után). ;) Na meg úgyis kap majd szoftverfrissítést :) Bár az Innov8-hez is van terméktámogatás, nem? :U

(#226) joey04 válasza HardSanyeee (#225) üzenetére


joey04
titán

passz, talán a nokiaprogramok.hu-n panaszkodtak, hogy nincs rendes frissítés, de nem biztos. :(
Most az Androidos SE tetszene, bár még sokat látni a videón a kezelőfelületből a sense jobban tetszik. de annak "kicsi" a kijelzője

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#227) HardSanyeee válasza joey04 (#226) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Én úgy hallottam, hogy már az Omniát is lehet frissíteni, viszont nem rémlik, hogy bármelyik tesztben olvastam volna, hogy kaptak terméktámogatást a Samsungok :U
Nekem kicsit sántít ez az Android Xperia dolog, nem nézem ki az SE-ből, hogy ilyen kezelőfelületet összedob :D

[ Szerkesztve ]

(#228) C.Dávid válasza LEFTHORSE1 (#213) üzenetére


C.Dávid
tag

Biztos sok függ tőle.Láthatod volt pár SE telóm és mindegyik szebben szólt moddolt driverrel,mint az eredetivel ;)

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#229) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Azért ha valaki vásárol ilyet nyilatkozzon nyugodtan. Vagy lehet senki se veszi meg? :D

Cheers

(#230) Atlantis válasza C.Dávid (#228) üzenetére


Atlantis
veterán

A moddolt driver kockázatát nem mindenki vállalja, márcsak a garanciavesztés miatt sem, ámbár el lehet tüntetni a nyomait, ha jól tudom. Arról nem is beszélve, hogy használatával jó eséllyel nem fog valami működni (mint ahogy írtad, hogy rádió nálad nem ment, de ugyanígy a mikrofon vagy akármi más funkció is elveszhet), ill. BT-on keresztüli zenehallgatásra a világon semmi hatása nincs. A legtöbben a hangerő-emelés miatt használnak ilyen drivert.

Hogy ON is legyek: nekem kifejezetten tetszik ez a telefon, ámbár a kamera elhelyzése nem tűnik túl szerencsésnek. Nem túl könnyű így összetaperolni? Az előlapi gombok használhatósága is kérdéses. Az ára az SE rossz szokás szerint túl magas, ezen kár meglepődnünk...Kíváncsi vagyok amúgy, mennyire gyors, folyamatos a készülék működése használat közben. Sokan aggódnak, hogy a gyenge processzora miatt akadni fog komolyabb használat esetén.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#231) #02683648 válasza Atlantis (#230) üzenetére


#02683648
törölt tag

Tudtommal szervizbox megmutatja, h milyen szoftverek jártak eddig a telen, és ha garvesztéssel járó beavatkozás van, akkor -elvileg- akár ugorhat is a gari. H gyakorlatban mennyire érvényesítik ezt, nem tudom.

A telt illetően: szerintem korrekt, az árát leszámítva. Én max 70-et adnék érte, bár szerintem tartom magamat az eskümhöz, h SE Walkmant többé soha :)
Majd megnézzük mennyivel csökken az ár az elkövetkező időkben

(#232) Atlantis válasza #02683648 (#231) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát lehet. Ennyire én se vagyok benne. :)

Miért alakult ki ez a hitvallás nálad? Mi bajod a Walkmannel? Véleményem szerint jó cuccok.

Szerintem nem fog drasztikusan csökkenni az ára, elég makacsul tartják árukat a korábbi modellek is. W595 pl.: drágább most, mint decemberben, mikor asszonyét vettük (s ez nemcsak az ÁFA miatt van).

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#233) C.Dávid válasza Atlantis (#230) üzenetére


C.Dávid
tag

"A moddolt driver kockázatát nem mindenki vállalja, márcsak a garanciavesztés miatt sem, ámbár el lehet tüntetni a nyomait, ha jól tudom."
Talált,csak sok utánajárás kell és pár teló tönkretétele :D
"rról nem is beszélve, hogy használatával jó eséllyel nem fog valami működni (mint ahogy írtad, hogy rádió nálad nem ment" Még jó hogy nem megy tökéletesen a C905-ön a W995ös szoft :))

[ Szerkesztve ]

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#234) LEFTHORSE1 válasza zombinyul (#219) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Kijelző minőség téren tényleg nincs lemaradva, sőt, egyedül a SE készitett üveg kijelzős mobilt, a T650 és a C905, egyetlen gyártó kinálatában sincs ilyesmi, az Iphone kijelzőjében is van csak nemtudomhány plasztik réteg van rajta, és az nem ér mert karcállóság szempontjából érdemes kijelzőbe tenni az üveget, tavaly áprilisban vettem a T650-emet, azóta használom mint főtelefon, a kijelzője makulátlan, olyan karcmentes mintha most húztam volna le a gyári fóliát (eltekintve attól a parányi mikrokarctól amit egy hoszu homokon csúszásból szerzett) zsebkopás nulla, a körülötte levő fémen viszont rendesen látszik minn ment át, és ami érdekes hogy nem Walkman és legtöbbet róla hallgatom a zenét (csak BT-n) és nem Cyber-Shot és mégis a legjobb fotókat késziti (90 %-os elégedettség) a kijelzöje parányi de róla netezek semmi panasz nélkül, hisz tüélles és brilliáns, na meg napsütésben jól látható

Cseberből vederbe

(#235) C.Dávid válasza #02683648 (#231) üzenetére


C.Dávid
tag

"Tudtommal szervizbox megmutatja, h milyen szoftverek jártak eddig a telen, és ha garvesztéssel járó beavatkozás van"
.
Nem akarok minden titkot elárulni,de van egy log file amit picit megkell piszkállni és a kutya se mondja meg,hogy azon a telón akár 1 db java alkalmazás is járt-e

Kedvesem oldala www.tekiste.eoldal.hu SE FAN;)since 2005: K700,K300,K510,T610,V630,W810,jelenlegi telefonjaim:W200,V640 W910I C905

(#236) AMD Power válasza joey04 (#224) üzenetére


AMD Power
titán

Reméljük lesz még több is.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#237) #02683648 válasza Atlantis (#232) üzenetére


#02683648
törölt tag

Na akkor most nyugodtan tudok válaszolni :

Igazából objektív és szubjektív tényezők együtteseként. Kipróbáltam 2 gagyi (w200,w300) és 2 normálisabb (w660, w910) walkman modelt és kb. ez után.

a) jóféle kilazulós Fast-Port

b) propietary M2 kártya amihez külön olvasót kellett vennem, mert a meglévő kombó kártyaolvasó nem vitte

c) kriminális gombok (w300, w910)

d) laza csúszka, kilazulós műanyag hátlap (w910)

e) a legjobbat a végére hagytam, a könnyen kontakthibássá váló headset és az alapzaj
Előbbi annyit tesz nagyjából, h idő után vagy nem érintkezik jól, vagy telefonálás közben a mikrofon szépen beküldi a környezet hangjait a fülhallgató részbe, pl. metrón telefonálás közben a metróét. Ez gondolom nem általános hiba, de nekem a w200-al és a 910-el is jelentkezett, az alapzajos történetettel együtt mind2 telefonnal megcsináltam 3 kör szervizt, benne 1 pár headset cserével, sok változás nem történt.
A w910-emen meg az vitt az őrületbe, h folyamatosan hallható volt a sistergő alapzaj mp3 hallgatás közben, próbáltam tesztelni mindenféle fülessel, sokféle zenével, saját grabbelésű jó minőségű mp3-al, de valamennyire mindig ott volt. Igazából ott rendült meg a hitem a márka w910-es modelljében, amikor folkmetál meglehetősen hangos hallgatása közepette jól hallható cicergő, pattogóhanggal járt a hangerő váltás (asszem ezt később szervizben megoldották, de az alapzajt nem)

Most egy külön Mp3-am van (Sansa Clip), alapzaj nincs, hangminőség cx300-al jó, mondjuk a megabass hiányzik :))
Az viszont vicc, h a fő telefonom egy vadonat újonnan vaterán 2500-ért vett Vodafone 331 tipúsú felmatricázott alcatel, és slide minőségben, ill bill. kezelhetőségében szénné alázza a w910-et (mondjuk műanyagból van, az tény), ráadásul mini usb-ről tölt.

Ettől függetlenül lehet h később mégis beújítok egy újabb fajta W-s SE-t, hátha már nincs alapzaj, mert pár dologban nagyon korrekt cuccok (A200-as platform "multitask" funkciója, jó java támogatás, testreszabhatóság)

(#238) Atlantis válasza #02683648 (#237) üzenetére


Atlantis
veterán

Aha. Én mondjuk mindig a DS220-ason kersztül hallgattam zenét a SE-kal, ott nincs alapzaj és kontakhiba probléma. Az anyagminőség az tényleg problémás tud lenni, a W902-esem hátlapja is zavaróan lötyögött 1 hónap után.

Amúgy szerintem az A200-as platform rosszabb, mint az A100, elsősorban a lassúsága miatt.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#239) zombinyul válasza #02683648 (#237) üzenetére


zombinyul
addikt

Nálam nem jelentkezett ez a sistergős probléma,ámbár az valóban igaz,hogy "patog" hangerő módosítás közben,néha zavaró.Az szubjektív,hogy gomb terén mi a kriminális,én pl. a W910-esemét imádom.marha gyorsan,és pontosan tudok rajta írni.A csúszkájával megvagyok elégedve,amin még meg is lepődtem hogy nehezen koszolódik,ha mégis sikerül neki,hamar kijön a dzsuva:DD Szóval a zajos problémák többnyire nem jellemzőek az enyémre.A hátlap nekem is lazulós.Szóval az általad felsorolt problémák közül 2 jellemző az enyémre,ezek nem is túl zavaróak:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#240) #02683648 válasza zombinyul (#239) üzenetére


#02683648
törölt tag

Kifejezetten háklis vagyok a mobil gombokra. Amikor beharangoznak itt egy mobot, mindig megnézem a nagy képeket, h milyenek a gombok ? :DD

Amely készülékeken kifejezetten jó gombokat tapasztaltam: Nok 6230(i), SE K800, SE W200, SE T280/T700, Nok 3110c

Az abszolút mélypont a w300 halpikkely gombsora, a w910 fém gyorsgombjai kiválóak, a számbillentyűk síkban lévő műanyag vagy gumi borítása viszont nekem kifejezetten kényelmetlen volt.

Slide ügyileg annyi, h MM-ben vettem tuti eredetin a készüléket, s már első nap is lötyögött.

(#241) LEFTHORSE1 válasza #02683648 (#240) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A billentyü zár alatt hogyan viselkedik a play-pause gomb? Képes elinditani a zenét ha csatlakoztatva van egy füles? Ha valaki megtapizná egy boltban számoljon be rola, nálunk még sehol sem kapható

Cseberből vederbe

(#242) zombinyul válasza #02683648 (#240) üzenetére


zombinyul
addikt

A W300-asé valóban szörnyű,bár tudtam vele élni:D
A T280-asomnak pedig szvsz. számomra kényelmetlenebbnek tűnnek a gombok,mint a W910-esemnek,de ez szubjektív,hogy kinek mi a kényelmes.A 6230(i)-knek nálam olyan középút...Ami számomra a lehető legtökéletesebb gombsor,az a 1112-es Nokiájé,egyszerűen nem lehet rá panasz.A lötyögés végülis nekem is megvan,de közel sem vészes,nekem is ilyen volt újonnan,szeritnem egy kis lötyögés kellhet mindig...Nem találkoztam még olyan telefonnal ami akár új korában ne lötyögött volna,vagy csak én tapiztam selejteket:DD K800,W200 valóban nem rossz :C

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#243) Integrale


Integrale
veterán

Egy kis korrigálás:
1. A W980 nem autofókuszos! (szerintem a w960-at akartad írni)
2. A videó lejátszásnál a lassítás, és a kifényképezés nem újdonság, a K660 is tudja!

Üdv

"Bad reklám is reklám too"

(#244) LEFTHORSE1 válasza Integrale (#243) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Igen azt én is észre vettem, néztem hogy a W980 miért is bálna, az a W960. Ha most nem épitkeznék meg is tudnám venni ezt az anorexiás csirkét, szeptember 10.-én tuti hogy meglesz

Cseberből vederbe

(#245) gizda


gizda
senior tag

nem tudja valaki lesz ez a T-mobilnál :F

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#246) Atlantis válasza gizda (#245) üzenetére


Atlantis
veterán

A harmadik negyedévben állítólag lesz náluk.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#247) gizda válasza Atlantis (#246) üzenetére


gizda
senior tag

aha kössz akkor az már aktuális :K

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#248) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Azért nem semmi, hogy egy lehúzó teszt után hogy kihal egy topik.
Emberek ne legyetek már ennyire befolyásolhatók!

Én is kíváncsi vok mennyi lesz a T-nél

Cheers

(#249) Viktor0610 válasza Mymelody (#248) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mire gondolsz "lehúzó" teszt alatt... Lehet, elkerülte figyelmed, hogy a telefon "Tetszett" plecsnit kapott? :U Mit szóltál volna, ha "még jobban lehúzták" volna a készüléket Bogék? :F

Gyanúm szerint a magas ára és az egyelőre hiányzó szolgáltatói támogatás miatt nem elterjedt készülék, ez a "kihaló" topik oka.

Samsung Galaxy A54

(#250) joey04 válasza Mymelody (#248) üzenetére


joey04
titán

Annyira lehúzós mint a Jet mi? ;] :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.