Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) .gigabyte. válasza Viktor0610 (#350) üzenetére


.gigabyte.
tag

rendben mégegyszer ne haragudjatok :U bocsánat :R

[ Szerkesztve ]

privit irj!!!! arra válaszolok

(#352) LEFTHORSE1 válasza whited (#344) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Milyen teloid voltak elotte? A bealitasok menuponton beluli valtozasok nem zavarnak? Bocs az ekezetekert, de opera mini 5-rol vagyok

Cseberből vederbe

(#353) tipuka válasza LEFTHORSE1 (#343) üzenetére


tipuka
addikt

Igen, tudtam, de engem az automata elforgatás is zavart kikapcsoltam rajta, álló helyzetbe raktam :DDD
Amúgy az a bowlingos játék tök muris, elszórakoztam rajta 1 sort :D

(#354) tipuka válasza whited (#344) üzenetére


tipuka
addikt

csoki!!
hol vetted??
tré-s vagy független?
végre remélem beindul kicsit a topik.
kéne vmi térkép a telóra :D (szeged és környéke)

(#355) whited válasza LEFTHORSE1 (#352) üzenetére


whited
addikt

samsung u700,lg kf750 hosszu ideig de ez miért kérdés?
a beállitásokrol nem zavarnak mivel első SE-m ez és apszolut 5ös :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#356) tipuka válasza whited (#355) üzenetére


tipuka
addikt

kihalt a topik??

(#357) Wictor válasza Ricardo (#339) üzenetére


Wictor
senior tag

De most nem azért, de az N97 is 199.990 Ft a MM-ba, máshol meg már 123.000-ért is lehet kapni (vagy még olcsóbban). A W995 már kapható újan pár helyen 80000 Ft alatt is. Annál kb 10000-el még drágább az N96, és az milyen hulladék? Ok, symbian, meg minden, de az talán megér annyit? :(((

(#358) tipuka válasza Wictor (#357) üzenetére


tipuka
addikt

Szerintem rohadtul nem éri meg hiába van symbian stb.. :)

(#359) Wictor válasza tipuka (#358) üzenetére


Wictor
senior tag

Hát ezaz... Azt mégis kevesebben szidják/szidták az ára miatt... :((( Lehúzzák a Sonykat újabban mindenütt. Tesztekben, fórumokban, mindenütt. Pedig nem kellene, jó telók azok, csak most olyan a Sony, mint a Samsung régen: tonnaszámra dobálták ki az átcsomagolt mobilokat, és abból éltek meg. Csak ez ugye a Sonynak nem jött be, így őt most szidni kell... :U

(#360) tipuka válasza Wictor (#359) üzenetére


tipuka
addikt

1 bolond 100at csinál :DDD

nekem bármit mondhatnak, de ha az tetszik akkor csak azt veszem meg : )

[ Szerkesztve ]

(#361) Ricardo válasza Wictor (#359) üzenetére


Ricardo
félisten

Egy szóval nem mondtam hogy rossz készülék, csak azt hogy drága. Nekem nagyon tettszik, de amennyit le kell rakni érte az sok. Az N96 és 97 is túl van árazva, de azt azért nem szídják, mert a Nokia mindíg is túlárazta a telefonjait, és ma már "ez a normális" Viszont az SE készülékeknek volt a legjobb ár/érték arányuk, most viszont drágák a telefonjaik.

(#362) EmThor válasza Ricardo (#361) üzenetére


EmThor
addikt

lehet csak te vagy szegény... SE meg s cuccok amúgy is mindig más árban voltak\vannak, nem véletlenül jár pl. walkman DAP-ba s-master amp, meg ilyenek, szóval...

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#363) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Közben láttam Eldar Murtazin egyik videóját ahol a beállitások menün belől a hagyományos füles kiosztásu volt a szerkezete, nem olyan mint amit én láttam az Orange üzletben, ott olyan volt hogy egyszerü egymás alatti listákból volt felépítve, az a benyomásom hogy meg kellene nézzek egy hivatalos SE bolt beli példányt. Hmm még végül csak megveszem, csak kapjam el magamot egy pénzemmelnemtudommitkezdjek pillanatban

Cseberből vederbe

(#364) Ricardo válasza EmThor (#362) üzenetére


Ricardo
félisten

Legyen. Én vagyok a szegény. Attól még az ár/érték aránya akkor is rosszabb mint anno az SE készülékeknek.

(#365) Wictor válasza Ricardo (#364) üzenetére


Wictor
senior tag

Mennyit is volt a K800 nyitó ára? :F Talán 110000? Vagy picivel több? Az ért annyit? Azt még nem szidták, mert akkor még csúcson volt a Sony. De mára szokás lett sajnos, hogy aki mélyre süllyedt, azt még jobban megtapossák. :((( Ezt már amikor a teszt megjelent 90000-be is lehetett pár helyen kapni. És nem csak lépésgarival volt ennyi... :K

[ Szerkesztve ]

(#366) kaller1 válasza Wictor (#365) üzenetére


kaller1
veterán

Na de akkor még a cég csöppet jobb piaci pozícióban volt,és a konkurencia sem lépett ennyire a nyakára,ezt is figyelembe kellene venni... :U

.::> <::.

(#367) joey04 válasza Wictor (#365) üzenetére


joey04
titán

egészen pontosan az első napon, 114k volt külföldi forrásból. Csak akkor egy sok szempontból csúcskészüléket adtak annyiért.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#369) Ricardo válasza pet.andro (#368) üzenetére


Ricardo
félisten

Nagyon eltalálták ezt a telefont. nekem is az Se dizájn jön be, így én sem bánom hogy nem változott.

(#370) thief888 válasza pet.andro (#368) üzenetére


thief888
tag

én is így vagyok ezzel! Nem tetszenek a Nokiák külsőre, a menüről meg ne is beszéljünk!
Mit dolgozol vele?

(#371) Ricardo válasza thief888 (#370) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem az E széria bejön.

(#372) k850


k850
addikt

Egy kis összehasonlítás! :Y Ha valaki ért a Jbenchmark értelmezéshez, nyugodtan kielemezheti az elért egyes kategóriákban a pontokat. Én nagyvonalban meg vagyok elégedve a W995 eredményeivel, ha majd lejjebb megy az ára, akkor lehet, hogy benevezek rá. Szerintem az utóbbi időben az egyik legjobban összerakott készüléke a SE márkának. :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#373) Ricardo válasza k850 (#372) üzenetére


Ricardo
félisten

Egyetértek. Ha lemegy kicsit az ára, tuti vétel lesz.

(#374) thief888


thief888
tag

Az Aino nem igazán jeleskedik a tesztben! :F
Ennél azért többre számítottam!

Az a baj, hogy mire a W995-nek lemegy az ára, addigra az Aino is elérhető közelségben lesz. Akkor majd azt akarom megvárni míg lemegy az ára... és így tovább... :)

[ Szerkesztve ]

(#375) kaller1 válasza k850 (#372) üzenetére


kaller1
veterán

Csak a poén kedvéért csinálj/keress egy V630i benchmark tesztet is... :D

.::> <::.

(#376) thief888 válasza kaller1 (#375) üzenetére


thief888
tag

Nem vmi részletes de a lényeg látszik:

KATT

(#377) kaller1 válasza thief888 (#376) üzenetére


kaller1
veterán

JB1 score: 12184
Erről beszéltem.... :DDD

.::> <::.

(#378) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Van ennek a telónak az alján rendes karpánthoz akasztható lyuk vagy akasztó szem ? A kihajtható fűl a tetején az most nem érdekel

Cseberből vederbe

(#379) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#378) üzenetére


Ricardo
félisten

(#380) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#379) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha tényleg nincs akkor ismét házibarkács és garivesztés... a fenébe

Cseberből vederbe

(#381) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#380) üzenetére


Ricardo
félisten

Miért akarod nyakba akasztani :F Csak odaverődik mindenhez.

(#382) tipuka válasza Ricardo (#381) üzenetére


tipuka
addikt

Szerintem is felesleges, veszel övtáskát, vagy cipzáros zseb csodákra képes tud lenni 1 szép tokkal :)

(#383) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#381) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nem a nyakamba akarom akasztani, arra megfelelő lenne az a kihajható fül, a csuklómhoz szereném rögziteni egy csukkópánttal

Cseberből vederbe

(#384) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#381) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Kétszer ment

[ Szerkesztve ]

Cseberből vederbe

(#385) zH.


zH.
senior tag

Aki már próbálta...
Milyen vele netezni ?
Tűrhető ?
gondolom egy iPhoneomnak közelében sincs ,de jó lenne ha este feltudnák jönni picit olvasgatni/írni!

[ Szerkesztve ]

just be

(#386) joey04 válasza zH. (#385) üzenetére


joey04
titán

Az alap böngésző kuka. Opera Mini kell neki azt meg ismerjük, azzal használható. Persze közel sem egy iPhone, vagy egy android.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#387) Ricardo


Ricardo
félisten

(#388) zH. válasza Ricardo (#387) üzenetére


zH.
senior tag

Szánalmas
Undorító
Fúj! :(((

Ilyen gányt sosem vennék. :(

[ Szerkesztve ]

just be

(#389) mrThomi


mrThomi
addikt

sziasztok. nézegetem ezt a telot rendesen. most lg arénám van de má a faxom kivan vele kb. kérdésem h milyen ezen a net, a wifivel és a hangszoroja. Ja és pannonnál fogják adni vagy only tré és független?

Nothing Phone (2a)

(#390) LEFTHORSE1 válasza mrThomi (#389) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nocsak, nem vált be teljesen az Arena ? Ezen ugye az O.M.-vel érdemes, és nemsokára megjelenik az 5-ös verzió, talán a wifivel majd működni fog a beépitett szoftverfrisitő, azt csak sejteni vélem hogy wifivel gyorsabb a netezés mivel a telefonszolgáltató kimarad a játszmából

Cseberből vederbe

(#391) whited válasza LEFTHORSE1 (#390) üzenetére


whited
addikt

hello
a kamerás driverrel mi a szitu lesz belőle valami amit irtál? :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#392) LEFTHORSE1 válasza whited (#391) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Arra gondolsz hogy 4 pixelt nézzen 1-nek a driver és így kapnánk egy finom kis 2MP kamerát, nagyobb dinamikával?

Cseberből vederbe

(#393) whited válasza LEFTHORSE1 (#392) üzenetére


whited
addikt

igen :R

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#394) LEFTHORSE1 válasza whited (#393) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Eljutottam odáig hogy regisztráltam a SE-NSE oldalán, de nem tudok annyira angolul hogy megfogalmazzak egy olyan bonyolult kérdést, amugy nemrég merült fel bennem olyan kétely hogy ezek a nagy pixel számok nem is valósak, szerintem csak digitálisan vannak felhúzva olyan nagy méretüekre, meglehet hogy azon az érzékelő lapkán nincs 8 millió fényérzékeny dióda. Az ilyesmit tesztelni kellene de senki az égvilágon nem foglalkozik ilyesmivel, pedig elég egyszerü módszerrel lehetne ellenőrizni, kellene késziteni egy olyan plakátot amelyen 8 millió fehér és fekete kocka váltogassa egymást a megfelelő képarányban reprezentálva, ha ezt lefotózzik ugy hogy saroktól sarokig kitöltse a képet, akkor a kapott képbe belenagyitva láthatóak kellene legyenek a fekete kockák a fehérek között, ha csak egy szürke képet kapunk akkor hazudik a gyártó, lemerném fogadni hogy egy ilyen teszten a W995 kamerája nem menne át

Cseberből vederbe

(#395) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#394) üzenetére


Ricardo
félisten

Írj a gyártónak. :D

Vagy ha Bogék be tutnának szerezni egy ilyen képet (esetleg minden felbontáshoz :U ) akkor jól jönne a kamera teszteknél, illetve az összehasonlításoknál. :K

szerk: Ne bántsatok :DDD

[ Szerkesztve ]

(#396) tipuka válasza Ricardo (#387) üzenetére


tipuka
addikt

Ez ilyen Győzike féle Edition :DDD
Szerintem ezüstben a legszebb :)

(#397) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#395) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Nem is kellene óriásplakát, elég egyetlen A4-es lap, csak a távolságot kell kiszámolni a MP függvényében

Cseberből vederbe

(#398) Bavid válasza mrThomi (#389) üzenetére


Bavid
senior tag

Egyáltalán nem ajánlom a telót, nekem ilyenem van egy kalap ** állandóan fagy, lassú 3 embert is ismerek ekinek ilyene van mindenkinek ugyanezek a problémák ja a töltő+füles csatlakozó is szétment ha bedugom a fülest egyből fekete képernyő és kikapcsol a töltőt meg rá kell gumizni hogy töltse. Javítani meg nem javították, aszondtzák nem rendeltetésszerű használat miatt... Egyszer se esett le 1 év alatt...

(#399) LEFTHORSE1 válasza Bavid (#398) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hirtelen azt gondoltam hogy a W995 ről beszélsz, aztán rájöttem hogy az Arénáddal vannak gondjaid, valahogy sejtettem, egy LG nem ér fel egy SE-vel, még egy Samsung sem

Cseberből vederbe

(#400) Bavid válasza LEFTHORSE1 (#399) üzenetére


Bavid
senior tag

Én az SE-ről beszélek...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.