Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) madstunt válasza mrlujoak (#98) üzenetére


madstunt
addikt

Csak csatlakozni tudok ezekben a dolgokban mrlujoak kollégához.

(#102) mrlujoak válasza Bog (#100) üzenetére


mrlujoak
veterán

"sírjak, vagy röhögjek"

Csak javíts... :P
A többit úgysem látom. :))

Egyébként az a 65 jó lesz 24-nek is (hirtelen ennyi jutott az eszmbe, de ígérem megnézem pontosan) ;)

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#103) Bog válasza mrlujoak (#102) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

28-at számoltam én a különböző mutációk (W830, stb) nélkül. A javítást megtettem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#104) total90


total90
veterán

Nem szeretem a SE telefonokat, de ennek a külseje nagyon tetszik, de csak az.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#105) androcles válasza Olcsi (#80) üzenetére


androcles
tag

:Y :Y Ja, valamelyik néger törzsnél van ilyene a nőknek, de nem lehet levenni, ha egyszer felrakták nekik.

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#106) androcles válasza mrlujoak (#98) üzenetére


androcles
tag

Jó ez a telefon, de ha azt mondod, h. neked a sörnyitó is tetszik rajta, akkor berosálok!!!! :W :W :W

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#107) poczabence válasza Bog (#103) üzenetére


poczabence
tag

Találtam egy elírást a cikkben: Nem Bleutooth (2.0 A2DP), hanem Bluetooth. :)

(#108) mrlujoak válasza androcles (#106) üzenetére


mrlujoak
veterán

Hihihi... sörnyitó... :DD

Nem, nem kell berosálnod, mert nem a sörnyitó tetszik benne, mert az nem az.
Egyébként ha egy kicsit nagyobb lett volna, jobban támasztana.

Ötletesnek ötletes, de nem mondanám, hogy ezért tetszik ez a modell. Inkább a zenei oldala. A hangzás, a füles...

Bog: Bocsi, még nem néztem utána, eddig tusoltam, nekem az búrából jött adat.

Átdobod privátban a listát, már csak kíváncsiságból, melyiket hagytam ki én szöszi... :D

Na neee, már megint szakad az eső.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#109) edward2


edward2
addikt

Nekem egész tetszik. 50ért meg is gondolnám.. :D

(#110) Ricardo válasza Bog (#100) üzenetére


Ricardo
félisten

"Az "agyonajnározott" tapi Samu pont feleennyibe kerül, ezt rohadtul nem kéne kihagynod a számításból."

Isten ments hogy bele szóljak egy "vitába", de az egyedi csatlakozó és az akku alatti kártya foglalat, szerintem ártól független. Ugyanolyan szerencsétlen dolog egy olcsó vagy drága Samsungnál is, mint ahogy egy olcsó vagy egy drága Sony Ericssonnál. A szabvány bevezetésének hiánya nem köthető árhoz. Valóban szerencsésebb lenne ha az adott "hibákat/hátrányokat" márkától függetlenül lennének értékelve.
Az AF hiánya az alsóbb árszegmensben könnyebben lenyelhető ez tény, mint ahogy az is hogy az SE sajnos mostanság elszállt az áraival :(

(#111) Skizz


Skizz
addikt

az a kamera... makró egész jó, de kb. ennyi. marketingfogásnak iszonyat jó ez a 8 megapixel.

(#112) androcles válasza mrlujoak (#108) üzenetére


androcles
tag

Nekem a hangzás már a W810i-n is tetszett, azért is hagytam meg a mai napig. De a sörnyitó bocs. "kitámasztó" tényleg ötletes... és persze szép is. Gondoltam h. tetszik. Remélem az SE még sok ilyen innovatív megoldással örvendeztet meg bennünket. :D

[ Szerkesztve ]

"Nagyon soká tart, míg az ember rájön, hogy nem értett meg semmit..."

(#113) #43960832


#43960832
törölt tag

Gondolom, hogy az a "sörnyitó" azért van rajta, hogy azon átfűzve a kábelt, a fülhallgató kábel ne törjön meg. Erre roppant nehéz volt rájönni... :(

(#114) mrlujoak válasza #43960832 (#113) üzenetére


mrlujoak
veterán

Bizony-bizony többfunkciós alkatrész az.
Lám-lám az olvasóknak korlátlan a képzelőereje.

(de mi a maszatos fr@ncnak írok dupla-dupla szavakat?! :DDD )

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#115) HardSanyeee válasza mrlujoak (#108) üzenetére


HardSanyeee
őstag

Itt a lista :)

W200, W205
W300, W350, W380, W395
W508, W550, W580, W595
W610 (AF), W660
W700, W705, W710, W760
W800 (AF), W810 (AF), W850, W880, W890
W900 (AF), W902 (AF), W910, W950, W960 (AF), W980, W995 (AF)

Én is 28-at számoltam, mint Bog, ebből a negyede (gy.k. 7) AF-es.
(Elvileg létezik W600 is, de szemmel láthatóan ugyanaz, mint a W550)

Amúgy az a sörnyitó azért van ott, hogy az SE dolgozói a tesztekhez tartozó hozzászólásokat olvasva nevessenek a fórumozók ötletein :)

AMD ehog: Szó sincs ilyesmiről :D

(#116) mrlujoak válasza HardSanyeee (#115) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez nem ér!

2006-2009 közötti Walkman mobilról volt szó!

Ami a listából kiesik:

W550i - 2005
(W600i - 2005)
W800i - 2005
W900i - 2005

Így a 28-3 (mert a W600i-t én sem külön modellnek vettem) ami 25.
Én 24-et számoltam.
A W700i gondolkodóba ejtett, de aztán meggyőztem magam, hogy az 2006-os modell, mert a W800i után jött ki, annak kistesójaként...
Csupán a W205 esett ki a górcsövem alól, nemes egyszerűséggel kihagytam szegényt.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#117) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nagyon jó lett volna ha a kamerát ugy helyezik el hogy az a sörnyitó egyben takarja is kameravédőként, amugy nekem kifejezetten tetszik, képzelj bele, mindenféle madzagot átfüzhetsz hogy rögzithesd bárhová pl az övre is.És mi ez a DLNA? valaki írta régebb hogy bizonyos Sony TV készülékekkel kompatibilis, csak nem tiszta mit lehet vele kezdeni, talán távirányitóként használható vagy a teló kijelző képét lehet élő adásban átküldeni?

Cseberből vederbe

(#118) mrlujoak válasza LEFTHORSE1 (#117) üzenetére


mrlujoak
veterán

DLNA Sony Ericsson módra.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#119) #02683648 válasza HardSanyeee (#115) üzenetére


#02683648
törölt tag

A W302 ebből kimaradt, nem mintha számítana :D

(#120) ntomka


ntomka
nagyúr

Nekem úgy igazából semmi bajom az SE telókkal, de ahogy ezt megláttam a képen, azt hittem olyan céltárgy, amiből házat szokás építeni! ;] :DDD :DDD :DDD ;]

Egyébként tetszik a bevezető szőveg: Walkshot és Cyberman. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

ツ Headphones on - World off

(#121) LEFTHORSE1 válasza mrlujoak (#118) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Tehát akkor a TV adások távirányitását nem lehet megoldani vele? Így is jó, ha majd megszerzem e telót majd mindenképp kell hozzá egy DLNA Sony HD TV, már a PS3 miatt is, remélem létezik ilyen Sony, és azt is remélem hogy müködik rendesen, és nem a megvásárlás után esek pofára, mert ugye az ilyen roppant fontos apróságok nem derülnek ki a tesztből. És a giroszkopos zene vezérlésről sincs szó ( a tesztben) tudni illik hogy a Walkman gomb lenyomása alatt zeneszámot válthatunk, továbbá a Walkman gombot lenyomva, fel és le billentéssel a hangerőt vezérelhetjük sokkal gyorsabban mint az oldalgombokkal, ez nagyon hasznos lehet netezés közben, én ezt tapasztaltam a W980-nál és nagyon megkedveltem

Cseberből vederbe

(#122) aqwer21


aqwer21
tag

Hi!
Hát első ránézésre nekem kapásból az N95 ugrott be, sztem picit koppintották! Sajnálom az SE-t mert nekem egy k850i-m van amit nagyon szeretek és szerintem nagyon szuper...DE az tény hogy nagyon hátul kullog...mostmár! Régen tök jó cuccokat dobtak ki aztán ráültek erre a Walkman témára és ott is ülnek már vagy 3 éve...! Szomorú! :((( :( Hát majd csak lesz valami, de az ára tényleg magas(bele kalkulálhatták volna hogy válság van...) Magyarországon biztosan...! :( :O

Ui.: A blog írója végig csak fikázza szegényt...de igaza van! :O :R

(#123) JNashville válasza zombinyul (#94) üzenetére


JNashville
senior tag

Tudja fene, ma este itthon még egyszer összenéztem a kettőt, és még mindig van valami sejtelmem, de ahogy látom, nem csak nekem ugrott be a dolog. :)

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#124) LonGleY


LonGleY
veterán

- hülyén néz ki
- MicroUSB hiány
- még mindig rajta van a nyomorék csaatlakozójuk
- ugyanúgy nem jó fényképezős, csak ráírtak két számot (8.1)
- internetkapcsolat szükségessége a gagyi térképhez
- a szokásos, unalmas zárt oprendszer

gratula

(#125) lunaticz


lunaticz
tag

Jó hogy van benne AF de ha legyártják ugyanezt a készüléket cybershot néven walkman funkciók nélkül ( mert a SE képes ilyesmire ) akkor azt nem fogja megvenni senki.
Ez felveti azt a kérdést hogy a walkman telefon mitől walkman. A többi készülékben is ugyanúgy van zenelejátszó, hangszínszabályzó stb. és lehet hozzá agybadugós fülest kapni.

(#126) Womb válasza lunaticz (#125) üzenetére


Womb
senior tag

Miért ne vennék meg?
Nem mindenki rajong a fiatalos telefonokért, meg a pacára stilizált "W" betűért.
Ugyanezt a telefont szépen el lehet adni más, komolyabb külsővel is.

[ Szerkesztve ]

(#127) plus44 válasza Womb (#126) üzenetére


plus44
veterán

Mutass nekem komoly külsejű SE-t. Nem tolonganak...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#128) zombinyul válasza JNashville (#123) üzenetére


zombinyul
addikt

Tökéletesen szubjektív a dolog:)
A szememben nem hasonlítanak.Kacsak a kijelző feletti rész környékén,ott nekem is beugrott valami ilyesmi gondolat:U

Azt pedig hozzá kell tennem,hogy személyes véleményem alapján egy Walkman telefonba nem teljesen fontos az af-es 5 megapixel feletti kamera(az enyémből is még egy 3.2-es talán hiányzik,de a 2-essel is elvagyok),zenére találták ki,ha valaki zenét szeretne profi minőségben hallgatni,akkor arra tökéletes a Walkman széria is,melyek közt a komolyabbaknak már van kisebb események megörökítésére megfelelő kamera.Ezeket nem fényképeni találták ki,de mint említettem részben jók arra is.Ha valaki fényképezni szeretne jobb minőségben,vnnak ott vannak a Cíber Shot telók,melyeken szintén(bőnev)élvezhető minőségben lehet zenét hallgatni.Azon pedig nem csodálkozok ha ennek a kettőnek a "vegyítéséből" egy drágább telefon jön ki,akinek nagyobb igényei vannak,és szeretne mind zenélni,mint fényképezni profi minőségben,kössön komoromisszumokat,és fizessen többet.Miáltal véleményem szerint ez a telefon több Walkmantól és Cyber Shottól elveszi a vásárlókat,nagy profitot fog termelni.

Én továbbra is kitartok a véleményem mellett,miszerint nagyon szép ez a telefon.Belekötni mindig is belelehet valamibe,mert ahogy elnézem kap hideget meleget a telefon.Sony Ericssonék csinálhatnak bármit,sokan úgyis csak fikázni fogják,ez már biztos...:U
Pedig innováció akad bőven náluk,tekintsünk csak lejjebb a telók "rangsorában",az alsó kategóriában is tudnak remek telefonokat csinálni. :K

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#129) zombinyul válasza plus44 (#127) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem tolonganak?
Nézzük csak a C902-es,vagy a C702-es,C905-ös,G700-ast,K790-est,K800-ast,vagy aW910-estés ezek csak az újabb felsőbb kategóriás telók.Ha kicsit lejjebb nézel körül ott a T280-as(melyet én is használok,szertnivaló kis telefon,és mindenképp elegáns,minőségi darab),vagy esetleg kicsit feljebb a V640-es.Ha maradsz a régebbi daraboknál ott a T610-es,vagy a T630-as.De tudok még,ez korántsem teljes lista :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#130) Bog válasza #43960832 (#113) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Rohadtul nem azért van rajta, bocs. Ha a felső jackbe rakod bele a kábelt, akkor azt ezen a szaron biztos, hogy nem fogod átfűzni, vagy ha igen, akkor tutira megtörik a kábel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#131) plus44 válasza zombinyul (#129) üzenetére


plus44
veterán

Tudod van különbség elegáns és elegáns között is. Szubjektív kinek mi számít elegánsnak, de az itt felsorolt telók fele nem az szerintem. C902,G700( a legszebb) és még a W910 is belefér, de a többi kis jó indulalattal sem nevezhető szépnek és elegánsnak. A T610 pl. nem is tudom hogy kerül ide, arról keményen virít az....alsókategória.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#132) zombinyul válasza plus44 (#131) üzenetére


zombinyul
addikt

nem,az nem alsó kategória,csak 2002-es modell...Akkoriban közel sem volt alsó kategóriás telefon,sőt,az volt az első "nagyobb kijelzős",128x160-as telefon.Mindamellett az első beépített fényképezős Sony Ericsson.Én azzal tisztában vagyok,hogy van elegáns és elegáns között különbség,és természetesen mindenki véleménye szubjektív.De szerintem ezek akkor is nagyon szép,elegáns telefonok,a V640-es is baromi jól néz ki,ráadásul ez a színösszeállítás még elegánssá is "varázsolja".Szóval ezek a jelzők a szememben igen is rátehetők ezekre a telefonokra.:)

A T280-ast pedig úgy szeretem nagyon hogy nem volt egy drága telefon,és ott van mellette a W910-es,mégis nagyon szépnek találom:)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#133) HardSanyeee válasza lunaticz (#125) üzenetére


HardSanyeee
őstag

"ha legyártják ugyanezt a készüléket cybershot néven walkman funkciók nélkül ( mert a SE képes ilyesmire ) akkor azt nem fogja megvenni senki."

C905 a neve és ami azt illeti Angliában vitték mint a cukrot... :U

dhr: Áhh, valóban :R Akkor 29 Walkman van, ebből 26 ami nem 2005-ös.

Bog: Kivéve ha nem L-alakaban kezdődik a füles :)

[ Szerkesztve ]

(#134) Ricardo válasza plus44 (#131) üzenetére


Ricardo
félisten

"A T610 pl. nem is tudom hogy kerül ide, arról keményen virít az....alsókategória." :F :Y

Ezt gondold át mégegyszer.

(#135) zombinyul válasza Ricardo (#134) üzenetére


zombinyul
addikt

Bizony,mint említettem az első nagyobb kijelzős,beépített kamerás Sony Ericsson volt.2002-ben tény,hogy nem hozta mondjuk a 7650-es szintjét(kisebb felbontású,ám több színű kijelző,mely nem volt a Nokiával szemben TFT),de a nem op. rendszeres telók közt bizony felső kategóriás volt:) Akkoriban ez a kijelző,bluetooth,infra,fényképező,megabájt kapacitású memória,és a minőségi anyaghasználat felhozták a felső kategóriába.Nem véletlen volt 100 ropi környékén(javítsatok ki ha tévednék...).:)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#136) Mymelody


Mymelody
aktív tag

Csatlakoznék azokhoz, akik hiányolnak kisebb-nagyobb momentumokat a tesztből.
Nagyon fontosnak tartom, hogy szinkronizál Outlook 2007-el. Én most tudtam meg, lehet másnak nem újdonság.
Én most cseréltem az 5800-át egy w705-re. Oka: halálra untam amit nem részletezek most. Volt egy vita, hogy melyik a gyors melyik lassú. SE sajnos lassabb. Ez van.

Cheers

(#137) Ricardo válasza zombinyul (#135) üzenetére


Ricardo
félisten

Nem beszélve arról hogy akkoriban a fém ház csak a felső kategória kiváltsága volt.

(#138) plus44 válasza Ricardo (#134) üzenetére


plus44
veterán

Volt ilyen telóm, tudom miről beszélek. Recsegett ropogott, meg minden. lehet akkor kiváló telefonnak számított, de a mai mezőnyben elmarad és itt egyáltalán nem a tudására célzok, hanem a minőségi megvalósításra.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#139) Bog válasza Mymelody (#136) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Több éve nem láttam Outlookot, de igen, szinkronizál. Akárcsak a többi normális SE. Az alap SE tulajdonságokat nem részleteztük (azt sem, hogy Bluetooth-on lehet távirányítani a windows media playert, meg ilyesmi). Mit hiányolsz még?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#140) gizda


gizda
senior tag

másrészt pedig bárhol megállíthatjuk a mozit, s készíthetünk egy képernyőmentést

meg se kell állítani csak az exponáló gombbal egyből menti de ez messze nem újdonság már a k850-em is tudta

bocsi látom ezt már mások is megjegyezték :B

de a videó lassítása se újdonság :DDD

[ Szerkesztve ]

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#141) zombinyul válasza Ricardo (#137) üzenetére


zombinyul
addikt

Ez bizony így van.Sok felső kategóriás telefon is műanyag volt,de a T610 meglehetősen minőségi cucc volt.
plus44:Nekem több T610-esem is volt(most is készülök egyet beszerezni,az egy etalon a szememben),és egyik sem recseget-ropogott.Szerintem nálad elképzelhető hogy egy(vagy több)csavar hiányzott,az enyémből egy nyikkanást sem lehetett kihozni,pedig volt egy alkatrésznek való igen ütött-kopott darabom is,még az sem nyikorgott,meg sem nyekkent.

Az pedig egy természetes dolog,hogy a mai mezőnyben elavultnak hat.A mobilok elképesztő fejlődésen mentek keresztül az elmúlt 10(vagy több) évben,manapság már minden 2002-es,vagy akkörüli telefon elavult.Bár a T610 itt is kilóg a sorból,mert mai szemmel sem hat vészesen régi cuccnak...:U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#142) zombinyul válasza gizda (#140) üzenetére


zombinyul
addikt

ez így van,tudomásom szerint még a K750-es is tudta ezt.Volt nekem anno W300-asom,annál is véghezvihető volt ez a művelet.Tehát szerintem ez minden Walkman mobil kiváltsága(és -talán- minden felsőbb kategóriás Sony Ericssoné is).Attól eltekintve okos dolog. :K

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#143) Mymelody válasza Bog (#139) üzenetére


Mymelody
aktív tag

Hát igaz, hogy nem volt sok SE telóm, de ezt még sosem hallottam és komoly dolognak tartom. Az alap tulajdonságok nagyon tág fogalom. Ami ebben nem alap SE az pár dolog, egy oldalas teszt lenne. Szerintem
Mást személy szerint nem hiányolok, bírom az írásaitokat

Cheers

(#144) gizda válasza zombinyul (#142) üzenetére


gizda
senior tag

naná hogy okos dolog a sony fejlesztők azért ülnek ölbetett kézzel mert még most veszik majd észere a tesztelők az "újdoságokat" :DDD

gizda felhasználónak 18 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon ! wasqda@gmail.com

(#145) plus44 válasza zombinyul (#141) üzenetére


plus44
veterán

Nem tudom mi lehetett, lényeg a lényeg nagyon recsegett az egész.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#146) madstunt válasza plus44 (#127) üzenetére


madstunt
addikt

K850 nem komoly külsejű? Szerintem eléggé.Főleg ezüst - fekete kombinációban.

(#147) zombinyul válasza gizda (#144) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen ebben lehet valami :DDD :DDD
Amúgy szerintem azért kerülhette el a tesztelők "tudomását",mert csak msot lett ezen funkcióra felhívva a figyelmük,vagy nem tudom :))
Azért úgy gondolom ennyi hiba mindenképp belefér,ettől eltekintve szerintem no1 a Mobilaréna:)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#148) zombinyul válasza madstunt (#146) üzenetére


zombinyul
addikt

Valóban meglehetősen komoly külsejű készülék a K850,de elegánsnak nem mondanám.Sokkal inkább fiatalos.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#149) LEFTHORSE1 válasza lunaticz (#125) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hogy mitől Walkman? Pl. a walkman gombtól amely azonnal a zenelejátszóba röpit, még BT távirányitás közben is át lehet váltani a zenelejátszóra meg visza, a nem walkman gombos modelleknél ez nem lehetséges, mint W980 tulaj tudom mennyire jó dolog és használom is. Tényleg, azért a tesztben megérdemelt volna egy olyan dicsérő mondatot hogy ennek a telefonnak van a leggyönyörübb hangzásvilága a Clear Bass révén, amit a többi gyártók messze nem érnek utol, ez egy nagyon frankó zenemobil, majd ha majd megszerzem letesztelem és megosztom veletek a tapasztalataimat

Cseberből vederbe

(#150) zombinyul válasza LEFTHORSE1 (#149) üzenetére


zombinyul
addikt

Tessék,egy korrekt hozzászólás.Tömören magába foglalja miért is Walkman mobil egy Walkman mobil.Bár az én telefonomban még Mega Bass funkció van(w910),azthiszem a kettő nem nagyon tér el egymástól,egyszerűen gyönyörűen szól rajta a zene(egykori W300-asomról ez szintén elmondható).Nem is beszélve a bő tartozéklistáról(melyet csomagolnak a Walkman telókhoz),melyet amúgy csak jópénzért tudnál beszerezni.Az sem mind1.Nomeg az,hogy berepít a teló a zenelejátszóba,és csak egy bombnyomásodba kerül.
Egy ilyen telefont is nagyon szívesen összehasonlítanék az enyémmel szemben,mert egy "papíron" nem nagy dolog összevetni két készüléket.A sebességére,kijelzőjére(stb)kíváncsi lennék,most sokan mondhatják hogy biztos gyorsabb ez az enyémnél,de azért leírom megint hogy nem tapasztalható a telómnál a szokásos lassúság:) A kijelző paraméterei ugyan azok,kiváncsi lennék erre a kütyüre élőben is...:U

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.