Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Ricardo válasza Bavid (#398) üzenetére


Ricardo
félisten

"Egyszer se esett le 1 év alatt..."

Februárban jelent meg :B

[ Szerkesztve ]

(#402) LEFTHORSE1 válasza Bavid (#400) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Akkor mèg is fèlreèrtettelek, dehåt a W995 mèg juliusban sem volt kaphatò, söt mèg augusztusban sem, akkor hogy voltål kèpes tönkre tenni ennyire ? Valami såntit nålad

Cseberből vederbe

(#403) Danny750


Danny750
őstag

Sztem vmi nokia fan! Ezért szidja ennyire ezt a telót. Karácsonyig esik 20000-ret az ára és máris tök jó vétel lesz! :C Sztem meg nem rossz teló akinek nemkell oprendszer meg érintőképernyő annak ez a legjobb a c905-tel egyetemben! Szeretem a se-t! És akkor mivan?? Azért írok ide! Csak olyan ember írjon erről a telóról véleményt akinek van is! :((

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#404) tipuka válasza Danny750 (#403) üzenetére


tipuka
addikt

Nekem jó 1 hónapja megvan már, teljesen megvagyok elégedve vele :)
Aki szereti a SE-t és nem kel neki szimbiján meg tapizó felület annak tökéletes szerintem...

(#405) LEFTHORSE1 válasza tipuka (#404) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Ha csutkára lemerited mennyi idő múlva töltődik fel komplekt? Eddigi mobiljaimon a legnagyobb külömbség ami a töltési időt illeti, a K750 és T650 közt van, a K750 egy órán belül töltődik fel mig a T650-nek két és félóra simán kell

Cseberből vederbe

(#406) tipuka válasza LEFTHORSE1 (#405) üzenetére


tipuka
addikt

Még nem mértem le, de ha lemerül megnézem az időtartamot :) ;)

(#407) LEFTHORSE1 válasza tipuka (#406) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

És ha kedved van linkelj pár olyan képet amely kinti napsütésben készült, felhős fehéregyensúlyal, a fényerőt vedd vissza -7re és az alany legyen valami piros (autó, rózsa, bögre, zászló...) Még mindig nem vagyok meggyőzve a kamerája színszépségéről, ja és kizárólag 2MP felbontásban. Légysziii...

Cseberből vederbe

(#408) Proti20


Proti20
csendes tag

Sziasztok!
Most vettem egy SE W995-t és már csak azon akadtam fenn, hogy ha bekapcsolom a wifit, akkor automatikusan onnan megy a net? Mert a web n walk ugyanúgy rákérdez, hogy engedélyezem-e az internetelérést! Segítsen vki légyszi! :F

[ Szerkesztve ]

(#409) LEFTHORSE1 válasza Proti20 (#408) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hát ha a wifit bekapcsolod akkor előszöris egy közelben levő kódolatlan wifi hálozatot kellene találjon, ha erre sikeresen kapcsolódsz akkor ezután csak a wifit kellene használja a netezésre, az N95-nél mikor először kapcsolódok egy címre vagy linkre, rákérdez hogy mivel akarok kapcsolódni. Itt a wifit úgy képzeld mint a BT-t, bekapcsolás után rögtön keresni kezdi az elérhető wlan hálózatokat, ha megtalálta a sajátodat (vagy a szomszédét) vagy valamely idegen eredetüt ami kódolatlan, kapcsolódsz rá és onnan alapértelmezettnek számít a net elérése

Cseberből vederbe

(#410) Ottoka


Ottoka
őstag

Hali, tud valaki olyan témát hozzá ami a menü ikonjait is megváltoztatja?

Mezőhegyes

(#411) LEFTHORSE1 válasza Ottoka (#410) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Vannak olyan témák de jócskán bele kell túrni a szoftba hogy feltedd, ez egy SE féle figyelmetlenség-gonoszság, ideje volna megoldják ezt a problémát, elmondhatnák magukról hogy léptek egyet előre

Cseberből vederbe

(#412) Ottoka válasza LEFTHORSE1 (#411) üzenetére


Ottoka
őstag

És nehéz beletúrni? Ha lesz időd leirod hogy kell?

Másik problémám hogy windows 7-el telefon módban nem tudom használni. A netről szedtem le a pc suite 6.09-es verziót, de nem megy vele, első feldugáskor pár cuccot nem tudott feltelepiteni, és a pc suite nem érzékeli.

Az usb mód hogy kell hogy álljon a telefonba?

Mezőhegyes

(#413) Danny750 válasza Ottoka (#412) üzenetére


Danny750
őstag

A2Uploader kell hozzá! ;) Viszont így elveszik a garanciád! Nem annyira nehéz feltenni a flash menüket! :N

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#414) Ottoka válasza Danny750 (#413) üzenetére


Ottoka
őstag

Azt ismerem, már frissitettem vele telót. Leirod hogy kell flash menüt aktiválni?

Mezőhegyes

(#415) Danny750 válasza Ottoka (#414) üzenetére


Danny750
őstag

Letölröd a flasht és kicsomagolod ->2file van bennt->swf et a tpa/preset/system/desktop/flash
a thm et a tpa/user/theme mappába, vagy a memkarira.

Az a2-re tiod hogy kell csatlakozni? Először akksi,sim ,memókari ki, utánna csak az akksi be
+c gomb nyomva->file system toolra kattintassz c-t nyomvatartva rádúgod az usb-re ->addig nyomod a c-t míg végig nem fut az íráson ->ezekután a fennt leírtat követed->ha végeztél ahol a file system gomb van ott alul megjelent egy piros szöveges gomb na azt nyomd meg és utánna x-el lépj ki->majd akksi ki memó,sim,akksi be és bekapcs!!! :Y Ennyi!!

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#416) dogog


dogog
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg egy ilyen telefont használok és eddig nagyon bevált! Igaz az ára kicsit magas volt de el van eresztve felszereléssel! Szépen szól a hangszórója és normál fülest is belehet dugni tehát nem kell bohóckodni a sony álltal kifejlesztett csatlakozóval csak kell egy hagyományos füles és mehet a zene! Nekem eddig nagyon bevált! A nokia n95-re hasonlít csak kicsit kifinomultabb és nagyobb a tudása! Egyetlen hátránya a magas ár!

(#417) zH. válasza dogog (#416) üzenetére


zH.
senior tag

No meg a zárt op. rendszer.
Ennyiért pedig már szinte csak azt lehet kapni.
De engem különösebben nem izgat ,úgyis az "alap" telefont használom és ez kiszolgálja az összes igényemet.
A netezés miatt döntöttem az iPhone mellett ,amúgy nekem semmi bajom a telefonnal. :)

[ Szerkesztve ]

just be

(#418) maglodidavid


maglodidavid
csendes tag

Nem lenne baj a w995-el,csak ugyanazt az érzést kelti mint egy w715.ös ami joval olcsobb de ez még nem is akkor gond...HAHÓÓÓ sonyericsson!!!!!Mikor találtok vmi megoldást hogy egy 70ezres teloba legyen használható GPS? :Y :Y :Y (4napig én is használtam,de omniára váltotttam ami olcsobb egy 20assal de ennyivel többet is tud) :R :R :R

>>>DRIFT<<<(PG:3 NAP)

(#419) dogog válasza maglodidavid (#418) üzenetére


dogog
csendes tag

Nem rossz az omnia de az érintőképernyős telefonok közűl az apple iPhone a legjobb és még az is marad elég sokáig! Jelenleg a samsungok dobnak piacra havi szinten új érintőképernyős mobilokat de csak olcsó kivitelűeket ami persze minőségileg sem a legjobb! Nincs a samsungokkal bajom jó telefonok de még élezni kell rajtuk!

(#420) Ottoka válasza Danny750 (#415) üzenetére


Ottoka
őstag

Köszi, kipróbálom

Mezőhegyes

(#421) silvergod


silvergod
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék a telről akinek ilyen van...
Mennyire igaz hogy széthullik rossz az anyag használat,csuszka rossz,lötyög..karcolodik a ház és a képernyő igen hamar??
Az akku mennyit bir átlagos használat mellett?
A wifi vevő mennyire erős benne,használható vagy csak disz?
Mennyire jo a szoftvere kiforott,vagy fagy stb..?
A wifi kellene kicsit netezésre,de a LÉNYEG A WALKMAN lenne mennyire jo a hangzása,és hangereje a telefonnak,hangszorói milyenek?? fülessel mondjuk egy hpm-70-el milyen??
köszi

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#422) szmatyi válasza silvergod (#421) üzenetére


szmatyi
tag

Hali. Nekem még W800-am volt, és durván jól szólt. A gyári füles hihetetlen tisztán és erősen szólt, nem bírtam koppra lőni... Ezentul kizárja a zajokat. Nem hinném hogy akár az anyag, akár az összeszerelés problémás lenne. Az aksi tovább bírja, mint te! Mármint a zenehalgatást. Ilyen telót akartam, csak bedőltem az LG arénának, de már az első héten megbántam, hogy nem a sonyt vettem meg.
Ha neked nem jön be a sony, szivesen elcserélem veled az arénára!

(#423) tipuka válasza silvergod (#421) üzenetére


tipuka
addikt

Szia!
Nekem több mint 3 hónapja van ilyen készülékem, nem tudom a többi ember honan vette ezt a dumát :DDD
Olyan masszív, mint **** :DDD
Nagyon jó, minőségű alapanyagból van, öröm kézbe venni, nem lötyög a csúszkája sem :)
Wifit nem használtam sose,csak zenéltem, meg ellőttem 1-2 fotót.
Nem fagyos a telefon, de ha a 8Gb.-zt majdnem csurig töltöd a médiamenüben belassul... (mint minden telefon szinte)
Zenére tökéletes, még külön basszus állító is van benne, mekkora legyen a "bum-bum" hatás.
A kamera takarót hiányolom, mindig összetapizom a kamerát :)

(#424) LEFTHORSE1 válasza silvergod (#421) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Én külföldi forumokon követtem a tulajok véleményét és nem találtam komolyabb hibát, viszont nyomkodtam élőben és szemet szúrt hogy a kamerában a számbillentyükhöz nincsenek hozzárendelve gyorsfunkciók illetve a vele készült fotók nem hozzák az Aino szintjét, de már tucatnyi moddolt kamera driver gyártotak a lelkes felhasználók és igencsak elégedettek akik kipróbálták, még szoftveres probléma az hogy a billentyüzárat hiába iktatjuk ki, idő után úgy is lezárja magát (a Walkman gomb miatt fontos). Hardveresen a kameravédőt rónám fel és a csuklópánt rögzitő szem hiányát, de ezeket mind meg tudnám oldani magamnak, csakhát ugrana a gari

Cseberből vederbe

(#425) atee89


atee89
csendes tag

Tud valaki egy jól működő MSN progit hozzá?

(#426) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

A billentyü záras probléma is megoldódott, tegnap ismét kézbevehettem egy boltban és összecsukott állapotban kikapcsolt bill.zár mellett nem zárta le magát mint korábban

Cseberből vederbe

(#427) Lasy válasza atee89 (#425) üzenetére


Lasy
veterán

ebuddy nagyon jó MSN progi de használhatod a gtalkot is vele...

+36702778032

(#428) szmatyi válasza LEFTHORSE1 (#424) üzenetére


szmatyi
tag

Sziasztok! Végre éled a fórum? :))
A gyorsgombok hiánya érthető, mert csukott állapotban nem lenne haszna, viszont a kameravédő előnyös lenne azért is, mert indukálhatná a kamerát a nyitása.

(#429) LEFTHORSE1 válasza szmatyi (#428) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Mivel az eddigi autófokuszos mobiljaikban voltak gyorsgombok (lásd C905) arra enged feltételezni hogy külön energiát forditottak arra hogy ebben ne legyen mert ez egy Walkman mobil. Nagyon vigyáznak a drága managerek hogy nehogy véletlenül is egy tökéletes mobilt dobjanak piacra, mert azt már nehéz lenne túlszárnyalni és a felhasználók még 4 év múlva sem fognak ujabbat venni

[ Szerkesztve ]

Cseberből vederbe

(#430) szmatyi válasza LEFTHORSE1 (#429) üzenetére


szmatyi
tag

Ez jogos! :K
Magukat kaszálják el. Pedig nem kéne mást, mint megtartani ami kiráy, és tanulni mások sikereiből.

(#431) hunfefe válasza szmatyi (#428) üzenetére


hunfefe
tag

Üdv mindenkinek.Most vettem meg a készüléket.A gyorsgombot mire érted?Mert ha megnyomod az exponáló gombot felül egyböl a kameránál vagy.Vagy elértettem valamit?

Samsung Galaxy

(#432) Ricardo válasza hunfefe (#431) üzenetére


Ricardo
félisten

Erre értette, nem a kamera aktiválására. ;)

(#433) hunfefe válasza Ricardo (#432) üzenetére


hunfefe
tag

Jah ok.sorry.De a teló brutál jó.

Samsung Galaxy

(#434) Ricardo válasza hunfefe (#433) üzenetére


Ricardo
félisten

Az, csak nagyon drága :(

(#435) szmatyi válasza Ricardo (#434) üzenetére


szmatyi
tag

Már nem is annyira drága; 77k :C Az arénám helyett beizzítok egy iyet, ha lex egy kis pénzem.

(#436) AMD Power válasza hunfefe (#433) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg nagyon jó de én drágának tartom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#437) hunfefe


hunfefe
tag

Én 0-a forinttal hoztam el a T-töl.Havi 4 rugó.Viszont jó a felszereltsége.A kis külön hangszoró nagyon pöpec.Na meg a hpm-77.Az egész telót egyszerüen élvezet kézben tartani.A kijelzö is nagyon bejön,élénk szép szinek.Szóval a kedvezmények,és a felszereltség miatt azt mondom ezt a pénzt böven megérte.Üdv.All.

Samsung Galaxy

(#438) hunfefe


hunfefe
tag

Jah.Megkérdezném,hogy a neten található témákat biztonsággal fel lehet rakni a készülékre.?Aki tudja irja már le legyen szives.Anno a w910-re is frankó témák voltak fent.Üdv.

Samsung Galaxy

(#439) LEFTHORSE1 válasza hunfefe (#438) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Teljesen biztonságosak, ezen egy zárt operácios rendszer fut, kizárt minden veszély, viszont még a K750-nél találkoztam olyan témákkal amelyek a BT távirányitó müködését szaggatta, a többi felsőkategóriás SE mobilokra már egyáltalán nincs rossz hatással semmiféle téma

Cseberből vederbe

(#440) hunfefe válasza LEFTHORSE1 (#439) üzenetére


hunfefe
tag

Köszönöm.üdv.

Samsung Galaxy

(#441) LEFTHORSE1 válasza hunfefe (#440) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

És megpakoltad már legalább 1GB zenével? Még nem tiszta hogy zenehallgatás közben (és bekapcsolt BT-vel) milyen sebeséggel lehet a zeneszámok listáját görgetni

Cseberből vederbe

(#442) hunfefe válasza LEFTHORSE1 (#441) üzenetére


hunfefe
tag

Üdv.Nekem 6-gb zene van fent,faszán megy szerintem,.Legalábbis a w910-hez képest sokkal gyorsabb.Pedig annál csak 2-gb volt fent.És mindegyik albumnak fent van a boritó kép is.Eddig nagyon elégedett vagyok vele.hali

Samsung Galaxy

(#443) Roxy88


Roxy88
csendes tag

ezzel a telóval semmi baj nem lenne ha nem ilyen drága lenne mer 100 rugóért bocs de akármilyen jó más telót veszek

(#444) LEFTHORSE1 válasza Roxy88 (#443) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Az az akármilyen más ''jó'' teló nem bíztos hogy olyan igényeket elégítene ki mint ez a kis SE, pl zseblámpa, mindent verő zenei hangzás és vezérlés, tartozékokkal bővithető pl fm transmitter (MMR 60) és gomb nélküli kapacitiv zene és híváskezelő agybadugós füles, tökéletes java kezelés, flash tartalmak kitehetők a készenléti kijelzőre, hosszu üzemidő, aku állapot kijelzése százalékban, ideális méretü kijelző ... csak videóban soványocska

Cseberből vederbe

(#445) hunfefe válasza Roxy88 (#443) üzenetére


hunfefe
tag

Bocs de függetlenül 77-rugó.Sok helyen újonnan.Jah és egyetértek az elöttem szólóval.Megnézném melyik gyártó ad ilyen remek tartozékokat hozzá.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy

(#446) flurider


flurider
aktív tag

Hi!

Egy barátomnak van egy SE995 telefonja. AZért vette, merthogy mekkora jó, hogy van benne gps..
Lehet erre rátenni valami egyéb progit, mint a wayfinder? Az ugyanis a netről szedi le a térképeket, ami pénzbe kerül ;<<

Van valakinek ötlete?
Garmin mobile XT csak symbianra jó ugye?

Kösz előre is

Csillagkörü Litér

(#447) Ricardo válasza flurider (#446) üzenetére


Ricardo
félisten

Navigálásra nem szabad zárt oprendszeres telefont venni :N Ettől eltekintve valóban jó telefon.

(#448) flurider válasza Ricardo (#447) üzenetére


flurider
aktív tag

Tudom, nem ez a kérdés, őilyen aztsetudtamivan vételt csinált így, a kérdés az, hogy erre lehet e bármilyen jávás progit rátenni.

Csillagkörü Litér

(#449) Roxy88 válasza LEFTHORSE1 (#444) üzenetére


Roxy88
csendes tag

Lehet hogy jó tartozékokat ad ki de ez a SE-től nem egy elfogadható ár szerintem amit most miután felmutattak egy újat kérnek. nem hinném hogy 77 rugóért (akkor nem 100-ért) kellene kiadni :( de ez az én véleményem a zseblámpa meg szerintem egy telóban fölösleges dolog(opp beejtettem valamit az ágy alá hozom a 77 ezres telóma gyorsan kitámasztom és megvan)

(#450) Ricardo válasza flurider (#448) üzenetére


Ricardo
félisten

Tudomásom szerint nincs ilyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.