Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) flurider válasza Ricardo (#450) üzenetére


flurider
aktív tag

Akkor ha valahol olvastam mobile xt-t, akkor az valami P1 vagy 900as sorozatra rakták fel?
Gondolom sajni ;<

Csillagkörü Litér

(#452) Ricardo válasza flurider (#451) üzenetére


Ricardo
félisten

"A Garmin Mobile XT egyik legnagyobb értéke a multiplatformos működés. Ezt szó szerint kell érteni, ugyanis a Windows Mobile és a Symbian mellett még Palm rendszeren is futtatható, ami azért nem rossz. A térképek lefedettsége a Garmin CityNavigator 2008 nevű programjával egyezik meg."
Szerintem csak okostelefonokra van.

(#453) szmatyi válasza Roxy88 (#449) üzenetére


szmatyi
tag

Még a w800 is használható volt lámpaként, és számtalanszor mentett meg. Vilanyszereléskor (sötét van), áramszünetkor, horgászatkor mikor rámsötétedett azzal világítottam, hogy a dolgaimat öxeszedjem. A kocsiba valami elgurult stb... Bár aki othon éli le az életét annak nem kellhet.
Utálom az ingyenes navigációt koslatókat! Gps vevős drága telefonra telik, autókázni telik, de egy retkes adatcsomagra nem telik... xarevésnek hívják az iyet, azér kel, hogy a parkolóba lehessen vagánykodni, tovább nem mennek, mert drága a benzin, igy marad a tuc-tuc zene, GPS, rejszolás!

(#454) kaller1 válasza szmatyi (#453) üzenetére


kaller1
veterán

mert drága a benzin, igy marad a tuc-tuc zene, GPS, rejszolás!

:DDD

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#455) szmatyi válasza kaller1 (#454) üzenetére


szmatyi
tag

:Y ezt most jól megmondtam :C
:))

(#456) Destin4tor válasza szmatyi (#455) üzenetére


Destin4tor
tag

ne fogd vissza magad, csak őszintén... :)

the only easy day....was yesterday.

(#457) szmatyi válasza Destin4tor (#456) üzenetére


szmatyi
tag

Vágod miről van szó? Vannak emberek, akik nem tudnak értelmeset mondani, itt meg nem tud érvényesülni a frizkójával. meg a rózsaszín pólójával, iy marad a mindent leszólni magatartás. Úgyértem ha feljebb nem tud mászni, akkor másokat letapos.

(#458) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

No végre eldőlt, eddig vaciláltam az Aino és W995 között, és ezt a Walkmant fogom választani, az Aino nagyon nem hozza az általam elvárt szintet, fontos funkciók hiányoznak róla, azt hiszem ez lesz az utolsó SE-m...

Cseberből vederbe

(#459) k850 válasza LEFTHORSE1 (#458) üzenetére


k850
addikt

Cső! :) Milyen funkciók hiányoznak az Ainoból, ami a W995-ben meg van? :F Egyébként én is ezen vacillálok, hogy melyikkel járnák jobban. Nekem az a félelmem, hogy a bevált java alkalmazások nem futnának az Aino nagyobb kijelező felbontása miatt, ill. később se lehet majd találni rá java alkalmazásokat. Habár a SEria.hu azt írták, hogy már most is van sok flash óra és hátér animáció a készülékhez. Külsőre jobban tetszik számomra a Aino, de ha nem találok rá alkalmazásokat, akkor nagyon karcsú lenne ez a telefon. :D

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#460) kaller1 válasza k850 (#459) üzenetére


kaller1
veterán

már most is van sok flash óra és hátér animáció a készülékhez

Igen,ilyen flash dolgokat csöppet egyszerűbb hozzá kreálni,mint java alkalmazásokat... :U

.::> <::.

(#461) k850 válasza kaller1 (#460) üzenetére


k850
addikt

Flash órát azt nem tudok szerkeszteni, de a GIF animáció ill. témákat azt magamnak szoktam készíteni. A MobyExplorer hiányozna nagyon, e program nélkül nem tudnák szöveget szerkeszteni (txt, és htm.dok-ot) Az OperaMini 5.0 copy-paste funkció segítséggel kimásolom a Web oldalról a szöveget, majd a MobyExpolerrel szerkesztem meg, ha meg vagyok szorulva és nem áll PC a rendelkezésemre. Továbbá hiányozna a fájl titkosítási funkció is belőle. :((

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#462) LEFTHORSE1 válasza k850 (#459) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Szerintem kell hogy menjenek rajta a qvga felbontásu alkalmazások is, persze nem full kijelzőn, s hogy mi hiányzik? Hát a BT távirányitó, a kamerában a fehéregyensuly állithatósága, a fapados menüikonok s ki tudja még mik ki nem derülnek

Cseberből vederbe

(#463) k850 válasza LEFTHORSE1 (#462) üzenetére


k850
addikt

A két készülék összehasonlítás után, ezek a technikai előre lépések vannak az Ainoban a W995 képest. Windows Media Audio 10, Low Complexity profile Local + streaming: up to: 128 kbps @ 48 kHz, Flash Lite version 3.0, DNLA (Digital Living Network Alliance), Browser: NetFront™ v 3.5. Nekem a fejlettebb flash verzio és böngésző fontosabb, mint a BT távirányitó . A böngészőről ezt a véleményt mondta Bocha: „A készülékbe NetFront alapú internetböngésző került, mely a korábbi tapasztalataimmal ellentétes véleményt alakított ki bennem: még mindig nem nevezhető a sebesség bajnokának, de sokkal gyorsabb, mint a korábbi Sony Ericsson telefonokon, arról nem is beszélve, hogy az oldalakat gyönyörűen jeleníti meg, a szöveget pedig nagyszerűen tördeli. A YouTube videók megtekintése a natív kliensnek hála nem ütközik akadályokba, de magában a böngészőben egyébként is található a Flash formátum lejátszását lehetővé tevő plug-in.” :K A fehér egyensúlyról csak az a véleményem, hogy ha jó a kamera képalkotó képessége, akkor csak fölösleges babra munka. Engem amúgy is zavar, ha fényképezni akarok és előtte két percig szarakodjak a beállításokkal. Annyit te sem tudsz a fehér egyen súlyon javítani, hogy tökéletes legyen a kép, ezt Photoshoppal tökéletesebben meg lehet oldani. Az ára a W995 egy kicsit barátságosabb, még most sem tudom melyik volna jobb választás. :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#464) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ha erre tévedne egy tulaj megkérem számoljon be hogy mennyi töltési időre van szüksége ennek a Walkmannak, jelenlegi top favorit SE T650-em kettő és félóra töltést igényel amit már nagyon unok, ha ennek elég lenne egy óra annak nagyon örülnék

Cseberből vederbe

(#465) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#464) üzenetére


Ricardo
félisten

Bevallom őszintén hogy eddig egyik telefonomnál sem tudtam mennyi idő alatt tölt fel (csak ha a használati útmutatóban benne volt), mert szinte mindíg éjszaka töltöm a telefonjaimat.
Milyen töltő van gyárilag a T650-hez? Nem lehet kapni "gyorstöltőt"? Én most ránéztem de nem találtam kimondottan ilyet..

Ennek kapcsán megfogalmazódott bennem egy kérdés: Az utazó töltők csak attól azok hogy kissebbek, vagy gyorsabban is töltenek?

(#466) hunfefe válasza LEFTHORSE1 (#464) üzenetére


hunfefe
tag

Hát percre pontosan nem mértem,de az tuti hogy nincs két óra.

Samsung Galaxy

(#467) k850 válasza LEFTHORSE1 (#464) üzenetére


k850
addikt

Valahol régebben azt olvastam, hogy nem lehet teljes biztonsággal megmondani, hogy mekkora az akkumlátor kapacitása. Ezért ha a készülék ikonja azt mutatja, hogy tele van csurig az még nem is olyan biztos. Lehet, hogy még egy-két óra kell a teljes töltéshez. Egyébként én is ezt tapasztalom a telefonjaimmal, ha lekapom mindjárt a töltőről mihelyt világít a töltöttség jelző, akkor nem bírja olyan sokáig mintha rajta hagytam volna 3-4 órát.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#468) tipuka válasza k850 (#467) üzenetére


tipuka
addikt

Én sem lestem mennyi ideig tölt, hazaérek, ha azt látom narancs vagy piros színű a töltöttség mérője felrakom, este elveszem, mikor kikapcsolom a számítógépet :)

(#469) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#465) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Összesen 6 SE töltőm van, 2 a munkahelyemen, 2 otthon, (kettő meg pihen) mindegyiknék ugyanannyi időt szopik, valószinüleg a telóban van limitálva hardveresen hogy hány miliampert enged az akura. Nagyon jó lenne ha egy órán belül fullra lehetne tölteni mint a K750-et

Cseberből vederbe

(#470) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#469) üzenetére


Ricardo
félisten

Akkor nincs megoldás :N

(#471) k850 válasza Ricardo (#470) üzenetére


k850
addikt

Mindenre van megoldás, pl. 2db aksi, de úgy tudom, hogy nem szenved a készülék a N95 szindrómába. Egyébként, ha valaki tisztában van a telefonálási szokásaival, az előre tudja tervezni az energia felvételt időpontját. Szerintem egy-két óra nem lehet senkinek probléma, ha nem világcsavargó. Az utolsó két mondat nem neked szól Ricardo! :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#472) LEFTHORSE1 válasza k850 (#471) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

A két akus megoldás nagyon jó ötlet, csak annyi a szépség hibája hogy a csere idejére ki kell kapcsolni a mobilt, legalább ha a töltő rajta van akkor lehetne kikapcs nélkül cserélni, de hát nem lehet hisz aku nélkül csak töltőről nem megy. Egy korábbi koncepciómnál kifejtettem az ezzel kapcsolatos ötletemet, miszerint a mobilba egy második parányi beépitett aku kellene amely minimum 20 sec időt biztositana az aku cserére, megszakitás nélkül. Hmm, világcsavargó? Én anno, a mostani munkahelyemen, saját döntésből nem vettem ki a szabadságomat négy éven át mert nagyon sok volt a munka, és egyedül voltam ott mint melós, viszont baromi jól kifizettek, és érdekes az hogy az idén alig-alig volt munkám és ugyanugy fizetnek mint korábban :C

Cseberből vederbe

(#473) kaller1 válasza LEFTHORSE1 (#472) üzenetére


kaller1
veterán

Kikapcs-akkucsere-bekapcs-hálózatra állás,ez 30 sec max.Én is 2 akksit használok,asztali töltővel.

.::> <::.

(#474) Ricardo válasza kaller1 (#473) üzenetére


Ricardo
félisten

Két akku ide vagy oda én rühelleném hogy ha szét kellene ezért szedegetnem álandóan a telefont.Nem is vennék olyan telefont ami az én telefonálási szokásaimmal nem bír ki megbíízhatóan legalább egy napot. Ha meg annyit kibír (amennyire tudom ennél nincs ilyen gond) akkor meg éjszaka töltőre vele aztán reggelre feltölt.

Azt vettem észre hogy ezt a két akkus megoldást gond nélkül veszi az emberek többsége, de ha a memória kártya a hátlap alatt van, és amiatt kell szétszedni a telefont azt "halálos bűnnek" jegyzik fel az adott gyártó számlájára :F

[ Szerkesztve ]

(#475) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#474) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

E szempontbótl a K850 garázskapus megoldása egyszerüen zseniális, ej ha az a teló hozná a K800 szintjét, nem is néznék más SE telóra...

Cseberből vederbe

(#476) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Ismét kezembe akadt ez a mobil egy boltban, kapcsolódtam egy nem titkositott wlan hálózatra és szerettem volna YouTube-ozni de csak sötét kép fogadott, viszont szápen számlálta a lejátszási időt, tulajoktól kérdem, van még ilyen probléma valakinél?

Cseberből vederbe

(#477) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Na jó, a hallgatás beleegyezés, tehát minden W995 tulajnál sulyos problémák vannak a You Tube alkalmazással kapcsolatban, így nem lesz vásár, pedig annyira szeretném bírtokolni még a magas ára sem akadály csak legalább amit ígér azt kapjam is meg, még az egyik fast portos fülesemet is átalakitottam 3,5 jack végződésüre 90 fokos könyökkel

Cseberből vederbe

(#478) tipuka válasza LEFTHORSE1 (#477) üzenetére


tipuka
addikt

Itt vagy méééég???
Haladjál már venni istenem 1 W995öst :DDD
Írnék én, de válság van azt nem telik júútúúúbra, különben megmondanám én neked :)

ui:szürkém van :P

[ Szerkesztve ]

(#479) Lorden válasza LEFTHORSE1 (#477) üzenetére


Lorden
senior tag

Wifi routernél kell bütykölni, konkrétan a dmz beállításoknál megadnia telefon ip címét.
Haverom is sokat szopott vele mire rájöttünk.

(#480) LEFTHORSE1 válasza tipuka (#478) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hehe, ma meg is vettem, kaptam 13. fizetèst, pont annyit mint a telò àra. Elsö tapasztalatok: a hàtlap recseg szöveg szerkesztès közben, ès a gombok nyomàspontja nem tetszik (T650 utòhatås). Egyelöre a sebessèggel nincs gond, ember elè valò e tèren, aztàn a hangzàs az kifogåstalan, gyönyörü, a mèly hangok ès az erös dübörgèsek nagyon tisztån hallhatòk... nincs e kerek földön ennèl sokoldalubb zenelejåtszòs mobil

Cseberből vederbe

(#481) LEFTHORSE1 válasza Lorden (#479) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Tehåt akkor semmi esèly hogy egy szabad
Idegen wlan hålòzatot hasznåljunk egy kis You Tube-ozåsra. Amugy 3G hålòzaton sem megy, azzal jön hogy inditsam ùjra a videòt, a vègtelenségig, belemåsztam a lehetösègekbe, engedèlyeztem a netes hozzåfèrèsi pontot de semmi eredmèny. Talàn a szolgåltatòmnål kell valamit engedèlyezzenek, lehet hogy ök korlåtozzåk hisz ez nem kis adatforgalommal jår ès ha sokan hasznålnåk egyidöben megterhelnè a hålòzatot

Cseberből vederbe

(#482) Lorden válasza LEFTHORSE1 (#481) üzenetére


Lorden
senior tag

Ha a böngészőből nyitod meg a youtube-ot nem telefon alkalmazásán keresztül akkor elvileg működik. De gyakorlatban ez is változó, nem tudom mitől függ valakinél megy valakinél csak a router állítása után.

[ Szerkesztve ]

(#483) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Egy èrdekes dolgot fedeztem
fel, volt egy lecsupaszitott vezetèkmentes 3,5 jack dugaszom, bedugtam a telòba ès felismerte mint fülest, ebböl következtetek hogy a jack egy èrintkezöt mozdit el, kivàncsisågbòl elinditottam a rådiòt, kihangositottam ès låss csodåt, tökèletesen fogta az adåsokat, ez nagyon meglepett mert koråbban is kisèrleteztem lecsupaszitott fast portos dugaszokkal a règebbi telòimnål ès azok nagyon gyengèn fogtåk a jelet antenna nèlkül, ez meg ùgy viszi a rådiòt egy jack csonkkal hogy csak åmulok

Cseberből vederbe

(#484) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#483) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezek szerint érzékenyebb a rádió. :R

(#485) LEFTHORSE1 válasza Ricardo (#484) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Igen, semmi külsö antenna nèlkül hasznålhatò mint kihangositott zsebrådiò, no de megmutatta a bunkofon oldalåt is, zenehallgatås közben ha elinditom a kameråt, a zene azonnal leåll, mèg videòzås közben megèrtem de fotòzåskor hogy mièrt kell a SE szerint leålljon a zene azt nem èrtem, pont a W980 is ezt csinålta, ès a fotòk minösège is nagyon rossz egyelöre, a szìnek sem tetszednek föleg a piros. Håt azt hittem hogy a T650- emet lesöpri a trònròl de nem, egyåltalån nem

Cseberből vederbe

(#486) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#485) üzenetére


Ricardo
félisten

Jöhetnek a fotók a fotós topicba ;)

(#487) sz.zoli25


sz.zoli25
aktív tag

Már lassan egy hónapja használom és nem találok benne hibát...
Volt már sok telefonom de az SE felhasználóbarátabb telefon nincs...
Nekem amugy nem recseg a hátlap sem...

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#488) k850 válasza sz.zoli25 (#487) üzenetére


k850
addikt

Cső sz.zoli25! :) Ha voltál katona, akkor tudnod kell, hogy aki akar, az talál hibát. LEFTHORSE1 barátunk roppant kritikus, főleg ha a kameráról van szó. Biztos idegesítő lehet számára, hogy zenélés közben nem tud fényképezni. Nekem soha nem jutott ez eszembe, gyorsan ki is próbáltam a K850-el, ez képes rá. De ha jobban belegondolunk, szerencsésebb ha az erőforrást nem osszuk meg. Gondolom így gondolták a szoft. fejlesztők is. Az elég nagy baj, ha a színek nem helyesek, de képszerkesztővel lehet korrigálni. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#489) szmatyi válasza LEFTHORSE1 (#485) üzenetére


szmatyi
tag

Hali. De legalább ujraindul a zene nem? Az arénával mérlegelni kell, hogy fotó, vagy nem találom meg az utoljára játszott számot... Nem foytatja a lejátszást! :Y

(#490) k850 válasza LEFTHORSE1 (#485) üzenetére


k850
addikt

Megnéztem a képeidet, amit feltettél, hát nem estem hanyatt a gyönyörtől, de nem annyira vészes mint gondoltam. Olyan Sony Ericssonos, zajos, a szélek életlenek, a színek nem elég telítettek. De ha azt vesszük figyelemben, hogy egy boltban készítetted a zömét, rossz fény viszonyok között, akkor végül is nem is olyan ciki egy zene mobiltól. Csak azért sajnállak, mert neked nagyon fontos a mobilkamera, és az elmondásod szerint elég sok pénzt fektettél bele. Részvétem! :U

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#491) LEFTHORSE1 válasza k850 (#488) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Hát ja, én még találtam hibát, például a kamerában, fotózás előt NEM lehet bekapcsolni a ledet, csak akkor villanthatunk ha a szoftver úgy gondolja hogy szükség van rá, a régebbi legendás SE mobilokhoz képest mint a W800, K750, W810, T650, K770, ez vissza fejlődés, ugy kezeli ezt a ledet mintha xenon vaku lenne. A másik amit rosszallok, miután elkészült a fotó, rossz képminőségben mútatja, és a fájlkezelőben is ez a helyzet, de ha egy fokzatot belenagyitok már rögtön tiszta éles lesz a kép, viszont a netről letöltött képeknél ez a minőségromlás egyáltalán nem jelentkezik, mind élesen jeleniti meg a kijelző. Ugyanezt a jelenséget fedeztem fel anno a Samsung F480-nál, csak ott még szembeötlőbb volt mivel 2,8-as QVGA a kijelző, a Nokia N95-nél ilyesmi egyáltalán nem figyelhető meg.És hogy kerekebb legyen a mese, az Opera Miniben is rossz minőségüek a képek, pedig a beállitásokban a kiválló képbetöltést mentettem el. Ja és sikeresen frissitettem a szoftot R1FA035-ről R1GA026-ra a telefon saját frissitőjével, az egész kb 15 percig tartott és szinte hozzá sem kellett nyúljak, semmi változást nem észleltem csak azt hogy ELTÜNT A YOU TUBE ALKALMAZÁS :Y :Y , most már nagyon erősödik bennem hogy soha többé Sony Ericsson

Cseberből vederbe

(#492) Danny750 válasza LEFTHORSE1 (#491) üzenetére


Danny750
őstag

Jók a Sony Ericssonok csak nem az összes!! Viszont a W995 már nem annyira a jó!(Drága, a kamcsija nagyon gyenge!) Pl: a te igényeidnek zene+fotó a C901 sokkal jobban megfelelt volna! Az Aino is egész jó teló ,csak még drága!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#493) sz.zoli25 válasza k850 (#488) üzenetére


sz.zoli25
aktív tag

Az biztos hogy hibát mindig lehet találni...
Viszont aki fényképezni akar vegyen fényképezőt...
Telefonhoz képest meg ebben minden pont annyira jó amenyire kell...
Ha gyorsan akarsz örökiteni,fényképezhetsz, ahhoz jó...
Ha zenét akarsz hallgatni tökéletes...
Ha vársz és unatkozol játszhatsz...
Ha világitani akarsz ven lámpa is...
És ha minden kötél szakad akkor lehet vele telefonálni is...
:-)

http://phmegbizhatosag.atw.hu

(#494) LEFTHORSE1 válasza sz.zoli25 (#493) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Håt nèzd, èn fènykèpezni akarok de miòta ismerem a K750-K800-N82 fotòtudomånyåt azòta nem vagyok hajlandò fènykèpezögèpet venni, mårkån belül maradva nekem böven elèg a T650 fènykèpezö minösège, mèg csak xenon vaku sem kell, elèg ha a led fotòfènyt tudom hasznålni bårmilyen fènyviszony esetèben. No de ezzel a szoft frisitèssel ìgy kicsesszenek, håt ahhoz pofa kell, jön a reklåmduma hogy ebbe You Tube van öcsèm, låm mekkoråt ùjitottunk, erre fel inkåbb töröltèk az ùj szoftbòl, ahelyett hogy müködèsre bìrjåk, nålam ez volt a telefon måsodik legnagyobb vonzereje a nagy kijelzö utån, pofåtlansåg a köbön amit müvelnek a felhasznålòkkal

Cseberből vederbe

(#495) k850 válasza sz.zoli25 (#493) üzenetére


k850
addikt

És nem utolsó sorban internetezni is. Engem egyébként nem zavar, hogy a készülékembe nincs csúcs minőségű kamera, de boszantó, hogy nem gyurnak a kamera részre is. Ha kifizetek több tizezer forintot, akkor nekem ne csak a hülye pixel szàmot növeljék, ràadàsul azt is csak szoftveresen.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#496) LEFTHORSE1 válasza szmatyi (#489) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Természetesen ahol abba hagyta ott folytatja bármilyen esetben, zenei téren abszolut csúcs, viszont a zenevezérlő gombokat nagyon nehezen tudom kitapintani, mindig elő kell vegyem a zsebemből és csak ránézve körömheggyel nyomom az oldalgombokat, majd ezeket is meg kell magositsam, gari ugrik

Cseberből vederbe

(#497) kamikaze12


kamikaze12
csendes tag

Udv w995 ost vettem 3 napja tiszta ujan az a bajom hogy ramegyek a youtubra wifizes kozben azt ha ramegyek akar melyik videora valmi hibat ir ki es nem hozza be nem tudom hasznaltok valami netes programot ra vagy valami segitenetek előre is kösz

(#498) LEFTHORSE1 válasza kamikaze12 (#497) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Én is azzal szenvedek, semmiféle képpen nem megy a You Tube, valami szoftveres hibája lehet. Olvass egy kicsit vissza, én frissitettem a szoftvert annak reményében hogy hátha kijavitották, erre fel megrökönyödve tapasztaltam hogy az új szoftból eltünt a You Tube alkalmazás, nem adtam fel kerestem a neten egy másikat, kaptam is vagy 3-at, de egyik sem müködött, viszont találtam Symbianos telefonra, rögtön fel is dobtam az N95-re, és gyönyörüen müködött, igaz hogy 20 perc után mindig lefagyott de legalább tudom hogy nem a szolgáltatómnál van a baj. Szerintem egyelőre még nem megoldható, talán a You Tube blokkolja mert régebb mikor egy boltban próbálgattam akkor még ment, egy rövid Hofi videót néztem volt meg

Cseberből vederbe

(#499) kamikaze12 válasza LEFTHORSE1 (#498) üzenetére


kamikaze12
csendes tag

De nekem alapbol nincs benne youtube progi

(#500) LEFTHORSE1 válasza kamikaze12 (#499) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Akkor te már a legujabb szoftal kaptad meg a telót, s mint mondtam a legujabból már törölve van, de innen letöltheted, próbáld ki wifi-vel hátha nálad fog menni, mert nálam nem játszott le egy videót sem. A sok keresgélés során találtam egy olyan java progit amely segitségével mp3 zeneszámokból csengőhangnak való anyagot lehet kivágni, letölthető innen, kipróbáltam és jól müködik, a fájlrendszert nagyon lassan nyitsa meg kb 20 másodperc, és a háttérvilágitását (backlight) is always on-ra kell állitani, a többit már könnyü kitalálni, a T650-et mindig lefagyassza de már a K850 jól viszi

Cseberből vederbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.