Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) k850 válasza Chuck Norris (#650) üzenetére


k850
addikt

Lehet egyedi email jelző hangot is tenni az üzenet érkezéshez. Csak ezzel a jelzésrendszerrel az a baj, hogy mobil internet csomag szükséges, mert a gatyád is rámehet. Egyébként a frissítés lehet folyamatos kapcsolat, 5 percenkénti 15, 30, 1 óra stb. :DD
Én is dolgoztam már éjszaka, úgy tapasztaltam, hogy kétféle ember létezik, aki mindenre felriad, ez a szerencsésebb, a másik meg olyan mint a lőtt medve, na ennek a típusú embernek mindegy, hogy milyen ébresztő hang lesz. :DDD
Végül is, ha végig gondolom, éjféltől mondjuk 5 óráig, kb. 10 alkalommal lehet, hogy egy 40MB adatforgalommal meg lehet oldani. Ez a T-Mobilnál 690 Ft. :K
Sok sikert, de vigyázz ne, hogy az állásodba kerüljön! :R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#652) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A Tré függőben bármelyik gombhoz lehet bármit rendelni?
Pl. a web n walk gomra is lehet mást?
:R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#653) k850 válasza Joe bácsi (#652) üzenetére


k850
addikt

A gyári függetlenbe se lehet ezt buherálás nélkül megoldani.
Valami félre értés lehetséges, csak a navi gombokat ( négy irány ) lehet bizonyos funkciókhoz rendelni. Ezenkívül van egy olyan lehetőség, hogy tevékenység menü ( négyzet egy nyíllal ), amiben létre lehet hozni egy alkalmazás listát. :K
Csak bizonyos gombokat lehet!

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#654) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

No, a "ma este linkelek egy képet" egy kissé kinyúlott, de most bepótolom, W995 moddolás- csuklópánt rögzitő szemet gyártottam rá [link] [link] itt az ezüstre festett gombokat is lecsupaszitottam, majd feketére lesznek festve

Cseberből vederbe

(#655) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#654) üzenetére


Ricardo
félisten

Érdekes lehet fekete gombokkal. majd kérünk képeket a kész telefonról :K

(#656) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Bocs, ha már volt már kérdés!

Összecsukott állapotban amikor a bill. zár rajta van be lehet úgy állítani, h. egy csíkban kiírja az időt/dátumot és az aktuális profilt?
:R

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#657) k850 válasza Joe bácsi (#656) üzenetére


k850
addikt

Nem! Ez a kijelző típus nem támogatja ezt a funkciót.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#658) Joe bácsi válasza k850 (#657) üzenetére


Joe bácsi
őstag

:W F*s SE!!!!

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#659) mrlujoak válasza Joe bácsi (#658) üzenetére


mrlujoak
veterán

:DD

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#660) Joe bácsi válasza k850 (#657) üzenetére


Joe bácsi
őstag

De nagyban kiírja az órát vagy tök korom sötét a kijelző? Látom az elmulasztott hívásokat és sms-eket? Vagy csak akkot ha világít a kijelző?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#661) k850 válasza Joe bácsi (#660) üzenetére


k850
addikt

Nyugalmi állapotban sötét a kijelző, az óra méretét lehet állítani. Nagyon frankó flash órákat lehet kitenni háttérnek, ill. képernyő kímélőnek. Ha besötétedik természetesen ez sem fog látszani, de csak az első gomb nyomásgi!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#662) Chuck Norris válasza k850 (#651) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Na kövezzetek meg de az lett a vége, hogy vettem egy LG-t, miután nagy bizonyossaggal megállapítottam, hogy tudja azokat amikre szükségem van. Remélem beválik mert nem vagyok az a típus aki félévente cseréli le a készüléket.

(#663) blt.62


blt.62
őstag

Gondolom akkor is jobb telcsi ez mint pl: az s40-s nokia 6600i slide????

MegtorloXp

(#664) k850 válasza Chuck Norris (#662) üzenetére


k850
addikt

Sok sikert! Majd azért írd meg a tapasztalataidat!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#665) blt.62


blt.62
őstag

Megvettem,most tesztelem. Ha beválik akkor marad és veszek mellé egy külön csak navigációt.Képeket elfogadhatót készít?

MegtorloXp

(#666) LEFTHORSE1 válasza Chuck Norris (#662) üzenetére


LEFTHORSE1
őstag

Megvétele elött megàllapìtottad... csak tudod, az ördög a részletekben rejlik

Cseberből vederbe

(#667) blt.62


blt.62
őstag

Nektek meddig bírja az aksija? Átlagos használat mellett?

MegtorloXp

(#668) k850 válasza blt.62 (#667) üzenetére


k850
addikt

Szia! :)
Az ilyen kérdésre, hogy milyen képet készít, vagy meddig bírja az aksija, majd saját magad megtapasztalod.
Én ebben nem is segítek, úgyis relatív minden.
Én inkább egy-két kisegítő alkalmazást javasolnák, amivel ki lehet egészíteni a készülék tudását.
MobyExplorer 3 / Hu ( fajlkezelő, titkosító és szövegszerkesztő: txt., html )
OperaMini 5.1.2 Hu
eBuddy
TTPod / Hu ( sokoldalú zenelejátszó )
KD Player / Hu ( zenelejátszó rengeteg skinnel )
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#669) blt.62 válasza k850 (#668) üzenetére


blt.62
őstag

Szio!
Köszi!! Azt azért megírhatnád,hogy a betűk méretét lehet e állítani a jegyzetnél vagy sms írásnál? Ha igen akkor hol mert nem találtam. Köszi

MegtorloXp

(#670) Olcsi válasza blt.62 (#669) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szia! Tudtommal nem lehet ilyet beállítani...

(#671) k850 válasza blt.62 (#669) üzenetére


k850
addikt

Így van! :O
De a pl. MobyExplolerrel meglehet oldani, csak az a baj, hogy ha ezt jegyzetként ki akarod tenni a hátérre, akkor ez is kisebb lesz. De ha rosszul látsz, akkor dokumentáció olvasására alkalmas.
A jegyzet egyébként meg van szabva, hogy hány karakter lehet.
Nem tudom, hogy miért fontos a betű méret, de szerintem ez így ideális a kijelző pixel felbontásához. Gondolom azért nem is engedi állítani a betűméretet.
Ha esetleg szöveget szeretnél háttérnek, azt kép fájlban kell elkészíteni.
Itt egy kép a MobyExpoler szövegszerkesztő beállításairól.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#672) B Attila


B Attila
csendes tag

W995 :O

6303 :W

5130 xpressmusic :Y

és végül a W902

Hát mindjárt elsírom magam.Nem tudom elhinni, hogy ilyen gyengén teljesitett a w995. Szerintem ezen a hülye gsmarena oldalon nagyon félrevezetik az embereket mert a w995 egyáltalán nem lehet ilyen rossz, hogy még ezek a NO-NAME telefonok is leverjék mikor ebben Clear Audio Experience található, ami egyébként hivatalosan is el van ismerve. Pedig már elterveztem, hogy a W902 után w995-ös telóm lesz mert mindenkitől azt hallottam, hogy mennyire brutális mélyek vannak benne, de úgy látszik, hogy ez nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#673) k850 válasza B Attila (#672) üzenetére


k850
addikt

Szia! :)
Úgy látom nagyon kétségbe vagy esve, nem kell mindjárt pánikba esni!
Szerintem te nem jól értelmezed a vonalakat. valahol régebben én is láttam hasonló eredményeket, talán a Connect magazinban. Ha jól emlékszem ott úgy magyarázták, hogy az a jó, ha egyenes a grafikon. De lehet, hogy már rosszul emlékezem.
Egyébként 2009-ben az év zenemobilja lett, "Az EISA (European Imaging and Sound Association) minden évben rangsorolja a legjobb elektronikai kütyüket. Ebben az évben a legjobb zenemobil kedvenc gyártónk W995 készüléke." [link]
Vissza térve a vonalakra, azt én is tudok húzgálni, itt egy kép.

Szerintem próbáld ki és aztán dönts! :K
Én megtettem, több telefonnal összehasonlítottam és nekem ez volt a nyerő.
A teszteket és a vonalakat meg hagyd a csudába.
Nem tudom, hogy honnan származnak az információid, de akkor EISA bizottság nagyon-nagyot tévedett, ha ez igaz! De szerintem te értettél félre valamit.
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#674) blt.62


blt.62
őstag

Hosszú sms-t csak úgy tudok írni vele ha ékezet nélkül írom? Vagy tiltsam le a "nemzeti karaktert"?

MegtorloXp

(#675) Olcsi válasza blt.62 (#674) üzenetére


Olcsi
senior tag

Állítsd át a karaktertámogatást!

(#676) blt.62 válasza Olcsi (#675) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,de hol találom?

MegtorloXp

(#677) k850 válasza blt.62 (#676) üzenetére


k850
addikt

Üzenet írás, lehetőségek, írás beállítások, nemzeti karakter.
Ha ilyen francia ékezetet használsz, akkor belel fér a 160 karakterbe.

Így az olvasó is megkapja az ékezeteket, és 1 SMS 160 karakter lehet.
Van olyan márka is ahol engedi használni az ékezeteket, csak küldéskor korrigálja.
Így abban a hitben vagy, hogy a másik is ékezetekkel olvassa majd.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#678) blt.62 válasza k850 (#677) üzenetére


blt.62
őstag

Oké,letiltottam a nemzeti karaktert,így már többet tudok írni. Köszi szépen.
A gyári biztonsági kódja mennyi?

MegtorloXp

(#679) blt.62


blt.62
őstag

Megírnátok,hogy a naptár riasztás hangját lehet e egyáltalán változtatni,mondjuk mp3-ra? Ha igen akkor hol,mert nem találtam meg. Előre is köszi!

MegtorloXp

(#680) empir3


empir3
tag

Sziasztok! 1 hete vettem egy Sony Ericsson W995-öt.
1. Kérdésem, hogy a WF Navigatort lehetne hálozati internetszolgáltatás nélkül használni? Állitólag ha bekapcsoljuk a Location Servicbe a műhold keresőt akkor lehet használni. Ez igaz? Mert én nem jöttem rá. Egy másik fórumba olvastam.
2. A másik kérdésem az, hogy wifi-n fellépek a youtube-ra, kiirja hogy buffering, kb másfél-2 percig aztán "Failed". Ez miért lehet?

(#681) k850 válasza blt.62 (#679) üzenetére


k850
addikt

Nem lehet a beállításokban megváltoztatni a naptár riasztási hangot!
Esetleg valami házi praktikával, kérdezd Lasyt [link]
Az SMS hangot minden névnél külön tudod, úgy mint a csengőhangnál, az email jelzést is meg lehet változtatni.
Nem teljesen tiszta, hogy milyen gyári kódra vagy kíváncsi. Én még nem találkoztam ilyennel, olyanra gondolsz mint a Nokiánál az 12345 ? :F
PIN 1, PIN 2, telefonvédelmi kód, ezt neked kell megadni, kódmemória alkalmazásnál is.
Esetleg a telefon gyári beállítási lista belépési kódjára gondolsz?
Az egyébként >*<<*<*

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#682) blt.62 válasza k850 (#681) üzenetére


blt.62
őstag

Igen arra gondolok mint a nokiánál az 12345. A biztonsági beállításoknál lehet találkozni vele.Le lehet zárni a mobilt,hogy más ne tudja használni,mert a kód nélkül le van zárva. Mindegyik fajta mobilnak van ilyen kódja.

MegtorloXp

(#683) k850 válasza blt.62 (#682) üzenetére


k850
addikt

A készülék telefonzár gyári kódja ( 0000 ) négy db nulla, ezt lehet négy vagy nyolc jegyű számmá átírni. Ez lesz utána a telefonzár ( biztonsági ) kódod, a készülék bekapcsolásakor fogja feltenni a kérdést, ha aktiválod ezt az alkalmazást. :)

Végül is nem egy olyan biztonsági alkalmazás, amivel egy bekapcsolt készüléket megvédheted, hogy illetéktelenek belemenjenek. Ez inkább arra való, ha ellopják, akkor megnehezíti a tolvaj dolgát, ha SIM-et cserélne.

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#684) blt.62 válasza k850 (#683) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi szépen! Épp most hívott egy haver hogy cseréljünk mobilt de én nem akarom odaadni a 995-m az ő nokia 6303-ért. Szerintem az nem tud ennyit mint az SE-m.Nekem csak a komolyabb naptár hiányzik egyedül.

MegtorloXp

(#685) k850 válasza blt.62 (#684) üzenetére


k850
addikt

:DD Jó vicc! És menyit fizetne még rá? Ég és föld a két készülék!
A naptárt kiegészítheted, ha használsz gmail fiókot. A gmail-es naptárt megtudod nyitni az OperaMinivel, igaz csak olvasni tudod, ütemezni nem, de PC-ről ingyenes SMS küldhetsz magadnak az eseményeidről.
Nekem nincs egyébként semmi probléma vele, rá kell jönni a logikájára, van benne esemény ismétlés, esemény keresés stb.
A MyPhoneExpolerrer kitűnően együtt működik, itt még könnyebb ütemezni, nagyon gyorsan frissíti oda-vissza az eseményeket. Ráadásul ezzel az alkalmazással meg lehet oldani, hogy a gmail-os naptárat is hozzászinkronizálja. :C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#686) empir3


empir3
tag

Sziasztok! 1 hete vettem egy Sony Ericsson W995-öt.
1. Kérdésem, hogy a WF Navigatort lehetne hálozati internetszolgáltatás nélkül használni? Állitólag ha bekapcsoljuk a Location Servicbe a műhold keresőt akkor lehet használni. Ez igaz? Mert én nem jöttem rá. Egy másik fórumba olvastam.
2. A másik kérdésem az, hogy wifi-n fellépek a youtube-ra, kiirja hogy buffering, kb másfél-2 percig aztán "Failed". Ez miért lehet?

(#687) k850 válasza empir3 (#686) üzenetére


k850
addikt

Cső! :) Azt, hogy két naponként megismétled a kérdést, nem fog előre vinni a problémád megoldásában. Egyébként mért nem azt a fórumot kérded ahol olvastad, talán ott többen értenek a navigációhoz. Itt egy link ahol Lasy foglalkozott hasonlóval. [link]
Véleményem szerint ezen a készüléken ingyenes navi, amit tökéletesen megfelel erre a célra, az nincs. Ha annyira fontos az ingyenes telós navi, akkor NOKIA !
Második kérdésedre ezt találtam: [link]
Ha sikerül írd meg, mert sokan kínlódnak vele. Én nem használom, ezért nem is értek a beállításához.
:D

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#688) empir3 válasza k850 (#687) üzenetére


empir3
tag

Szia! Köszi a válaszod! Az a helyzet, hogy nem volt alkalmam a youtube beállítást elvégezni. Most még nagyobb problémám van. :( Az alsó hangszoró nem működik! Csak ha erősen nyomom a SE jelet a hátulján ujjal akkor igen. Öl meg a méreg. Alig van meg 2 hete!

(#689) Zotwoo


Zotwoo
tag

Elég vegyesek a vélemények a telóról. Én is ilyet szeretnék venni, de nem merek. A GPS-éhez van jó progi NDrive-on kívül?

Zotwoo

(#690) k850 válasza empir3 (#688) üzenetére


k850
addikt

Vadi új, vagy használtan, vetted? :F
Ha használt telefont vásárol az ember, érdemes alaposan átnézni. Gyakran előfordul, hogy nem feltűnő hiba, miatt gyorsan megszabadulnak a készüléktől. Lehet, hogy te is így jártál, ha nem újonnan vetted, amúgy meg, garanciában megcsinálják.
Itt van a szervízkód, ezzel a kód beütése után, sok funkciót le lehet ellenőrizni.
>*<<*<* :K '>' jel a navi keret irányát mutatja merre kell megnyomni.
Navi jobbra, csillag, navi balra, navi balra, csillag, navi balra
Közben a menüben fog lépkedni, de nem kell vele törődni, az utolsó karakter után bent vagy a szolgálati tesztek menüben.
Annak idején amikor a K850-et vettem én se vettem észre, hogy a lencse előtti zár mögött egy szösz van. Csak akkor lehet észre venni, amikor fényképezés közben, belenézel közelről a lencsében. Szerintem az előző tulaj azért adott rajta gyorsan túl. Még szerencse, hogy a fényképezést észrevehetően nem zavarja.
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#691) k850 válasza Zotwoo (#689) üzenetére


k850
addikt

Ha navigáció a fontos, akkor felejtős ez a típus, a fizetős verzió működik, de az se IGO 8.
Ha DivX vagy AVI akarsz nézni rajta, akkor megint felejtős, nincs PDF olvasó, nem lehet csak java környezetben futtatni a dok. fájlt, azt is elég bénán.
Remélem sikerült kellően megrémíteni, hogy elállj a vásárlástól. :DD
Ha még most is ilyet szeretnél, akkor meg nyugtatlak, hogy bizonyos megszorítással egy megbízható készülék.
Amiért én szeretem: zenetéren nekem nagyon szépen szól a Sennheiser fülesemen
nagyszerű java támogatás
hang hívás mód, ha biciklizek nem kell elővennem a készüléket a zsebemből, csak megnyomom a fülesen a felvevő gombot, bemondom a hívni kívánó nevet és már csörög is. Ha engem hívnak bemondja a hívófél nevét (nem Nokia gépi rettenet, amit te felmondasz rá) és automatikusan kapcsolja is. Természetesen a beszélgetés után ott folytatja a zenét ahol abbahagyta.
személyekre szabható egyedi üzenet hang
nagyszerű PC támogatás
médialejátszó sok oldalúsága
:C

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#692) blt.62 válasza k850 (#691) üzenetére


blt.62
őstag

Alapból is bemondja a hívó fél nevét,ha nincs fülessel használva? Cseng a telcsi és mondja a nevet? Ezt hol lehet beállítani? Vagy csak a füles használatakor működik?

MegtorloXp

(#693) k850 válasza blt.62 (#692) üzenetére


k850
addikt

Igen alapból is mondja a nevet, természetesen előtte a beállításokban engedélyezni kell ezt a funkciót. Beállítások, általános, hangvezérlés, hívó nevének lejátszása. Ezek után a telefonkönyvben a kívánt személy kapcsolatának módosításakor, fel kell mondani a hallani kívánt szöveget. Lehetőségek, kapcsolat módosítása, hangparancs.
Ha ezek után hívni fog a személy, el fog hangzani a hangparancs szövege. :D
Kollégám dicsekedett, hogy a Nokia E51 milyen remek funkció van, mondja a hívó neveit. Hát elég borzasztó volt azt az artikulátlan nevet hallani. Meg mutattam, hogy a SE, hogy oldotta meg ezt a dolgot, láttam a csalódottságát az arcán, hogy mennyivel jobb így a hang minőség.
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#694) blt.62 válasza k850 (#693) üzenetére


blt.62
őstag

Köszi!!!!! Kipróbáltam és tényleg nagyon jó. Sokkal tisztább a hang mint a nokiáknál. Én mindig symbiános voltam,de egyre jobban tetszik ez a W995. Két dolog volna még jó,hogy kilehetne rakni a naptár bejegyzést a kijelzőre,és kisebbre lehetne állítani a betű méretet.

MegtorloXp

(#695) empir3 válasza k850 (#690) üzenetére


empir3
tag

Zsír újan vettem. Szétszedtem a telefont (vagis csak akksit és kártyát vettem ki), így hagytam egy teljesn éjszakát, aztán reggel bekapcsoltam és azóta megy. Nem tudom mi lehetett a gond. De szerencsére most működik.
Köszi a válaszod! :) Kiprobáltam szervízkezelőbe. Hibátlanúl megy egyelőre! Csak nem tudom, hogy mi lehetett a gond.

[ Szerkesztve ]

(#696) japi válasza empir3 (#695) üzenetére


japi
tag

Biztos a hidegfront tett be neki. :DDD

"Ki engedte meg, hogy elhagyja az őrbódét? Már hogy hagytam volna el, itt van rajtam."

(#697) blt.62


blt.62
őstag

Jobb ennél a telcsinél a Samsung i8510?

MegtorloXp

(#698) Chuck Norris válasza k850 (#664) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Köszi szépen. LG-GT540 lett. Idáig teljesen elégedett vagyok. Amiket irtam, hogy mindenképpen szükséges azokat gond nélkül csinálja.

(#699) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

A gyári e-mail program elég jó?
A gmail-nek van javas progija amivel mehetne az e-mailezés?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#700) k850 válasza Joe bácsi (#699) üzenetére


k850
addikt

Igen, jó, igaz videót meg társait nem nyitja meg, de csatolva elküldi. Lehet az automatikus frissítést időzíteni. Masodik kérdésedre is igen. Nekem az Opera Minivel jön be legjobban, alap HTML-be kezeli a Gmailes alkalmazásokat is. De inkább próbáld ki, és majd eldöntöd, hogy elég jó-e?

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.