Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

konzolon nagyon bugos, PC-én úgyszintén, bár ne mannyi... alapvető hiánoysságok, hibák vannak benne (pl: el szeretnél trélerezni egy járgányodat a garázsból. felparkolsz vele a trélerre.... átváltasz a vontató járműdre, és abban a pillanatban a már tréleren parkoló verdád egyszercsak átesik az utánfutón... nyekk. másik: nyergessel odacuccolsz a darud mellé, hogy megpakold... váltasz a darura, gépészkedsz, és felhúzott szemekkel figyeled, hogy a nyergesed platója nem is létezik a daruskocsid számára... átesik rajta/átkaszálod a pixeleket... jót kuncognék, de... azért ez elég nagy baki. főleg egy MudRunner után...)
remélem sztím megjelenésig összekapják... híresztelések szerint 2021-ben érkezik oda...
jah, 90+ órűm van benne, még nem anynira bosszantóak a bugok, hogy abbahagyjam... tetszik, vártam nagyon a gémet, de... sajnos csalódtam is benne...
a legnagyobb hiányosság számomra a cruise control hiánya... Mudrunnerbe belefért, ide nem.. pedig.. itt is nagyon jól jönne....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jónak tűnik, egyszer megveszem majd. Figyelem az akciókat PS4-re majd.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Sose érdekelt semmi féle szimulátor játék a vezetés meg végképp.
Viszont ez valahogy tetszik. Figyelek rá és majd valami akcióban behúzom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most volt időm végigolvasni. Az a "faszállítós" mentés tényleg szép volt dream. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Kvelstadt válasza .LnB (#4) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt megmosolyogtam én is.

De ebben amúgy van coop nem? Csak mert nekem haver mutatta hogy majd egyszer vegyük meg mert coopba biztos jó buli. Lecsúszik az útról én meg a nagy segítés közbe utána borulok. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#6) .LnB válasza Kvelstadt (#5) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

4fős co-op van benne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) NoMagix


NoMagix
addikt

Nehéz a mud runner és tényleg nagyon sivár, de ennek ellenére egész jó játék!
Mindenképp kipróbálom majd ezt a havas verziót is, de várok hozzá egy jó kis leárazást!

(#8) DBob válasza NoMagix (#7) üzenetére


DBob
őstag

A MudRunner pedig kifejezetten könnyű játék. A Spintires hardcore módja valóban hardcore, mi meg meg voltunk lepődve, hogy a MudRunner hardcore módjában simán vissza lehet mennyi a garázshoz egy hiba esetében...

(#9) MasTer


MasTer
tag

Sziasztok! Nem sok szó esik az irányításról. Milyen vezetni a gépeket, mennyire szimulátor? Kormánnyal, belső nézetből lehet-e/érdemes-e játszani? A vezetési élmény eléri-e pl. az ETS 2 élményét? A MudRunnerrel sem játszottam, de rajta van a kívánságlistámon. Csak félek az irányítástól, vezetési élménytől...

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#10) DBob válasza MasTer (#9) üzenetére


DBob
őstag

Én pedig az ETS 2-el nem játszottam (olyannyira, meg kellett kérnem google-t segítsen feloldani az általad használt mozaikszót), így nem tudom összehasonlítani a kettőt.

A MudRunner és a Spintires irányítása kissé különbözik. MudRunner viszont jobban épít az egér nélküli játékélményre; jobban eltudom képzelni a kizárólagosan kormánnyal történő játékot. A belső nézet pedig teljesen használható. Van olyan küldetés, ahol azért kapsz külön bónuszt, ha csak kizárólagosan belső nézetből közlekedsz, miközben szűk terepen kell különböző Y fordulókat csinálnod vontatmánnyal.

Plusz móka, hogy a sofőr rendesen kihajol az ablakon ha balra felé nézel hátra, nem csak a tükörre lehet támaszkodni.

Egyébként pedig, vedd meg Steam-en a játékot, és ha nem tetszik ahogy a kormányt kezeli / nem tetszik a vezetési élmény, refundolod. Ennyike.

(#11) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Bár a MudRunner feléig sem jutottam még el, de muszáj lesz ezt is kipróbálni. Köszi a tesztet!

[ Szerkesztve ]

(#12) CHIPman válasza Kvelstadt (#3) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Akkor itt az ideje, ugyanis Epic store-on végtelen darab 10€-s kupont kapsz, így 30€ az alapjáték. Ez 25% "akció", ha kell a season pass is, akkor a bundle 60€, ehelyett külön megvéve 40+25€ helyett 2x10€ kuponnal csak 30+15€=45€, ez így szintén -25%.
A mudrunnerre Steam megjelenéskor 50% volt, de én nem tartom valószínűnek, hogy erre 25%-nál többet fognak adni.
Én behúztam így, ennyit megért. Ha valaki akar co-op-ozni, akkor beszéljünk össze többen.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#13) MasTer válasza DBob (#10) üzenetére


MasTer
tag

Köszönöm szépen. A játék kezelését "hagyományos" módon, egérrel-billentyűzettel gondoltam, csak a járművek irányítását szoktam kormánnyal csinálni

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#14) G4ga


G4ga
őstag

Steam-es megjelenéséről van esetleg info?
vagy a kiadó csak epicre tervez?
mindket előző rész megvan, szerettem volna ezt is, de nálam epic nem játszik...

(#15) - = Zk = - válasza G4ga (#14) üzenetére


- = Zk = -
félisten

2021-ről "hallottam".. pontosabbat nem tudok...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) Diokhan


Diokhan
addikt

Wow. A sáros előddel sokat játszok, nagyon tetszik, de ezt is muszáj lesz kipróbálni.
Remélem nem lesz túl drága Xboxon, a mudrunner most lett akciós nemrég :)

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#17) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Én meg is vettem Epicen 10-es kuponnal :D Eddig sokkal jobban tetszik mint az elődök,már magában az,hogy vannak különböző missiok és így számomra több értelmet ad,mint csak rönköket fuvarozgatni :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#18) G4ga válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


G4ga
őstag

:R
ez is valami.
Addig ugy is elvagyok :)

(#19) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Kedv csináló :B :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#20) - = Zk = - válasza Gubu0101 (#19) üzenetére


- = Zk = -
félisten

meglepően jó vas :K
ha már orosz, én Maz, Kraz párti vagyok.... de részemről ink egy pimpelt W-WS <3 :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#21) dreampage válasza Gubu0101 (#19) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Ide érzem a lóerőket és a gázolaj szagát! :)

A játéknak soha nincs vége.

(#22) Kvelstadt válasza Gubu0101 (#19) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez amúgy tényleg az! Tök jól néz ki a gép 8s a táj is meg hogy a kerék fele elsüllyedt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#23) Gubu0101 válasza Kvelstadt (#22) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jól megvannak csinálva a mapok,tetszik,szép a grafika is.Semmiképp sem nevezném könnyűnek,össz kerék hajtás nélkül messzire nem lehet eljutni.Akadtam úgy el mocsár közepén,hogy semmi lehetőség nem volt,hogy húzassam magam,így vissza kellett küldenem a gépet a garázsba. :D Ha van rá igény,készíthetek menet közbe képet. :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#24) Chapel


Chapel
addikt

Tehát ez egy Spintires 2. ha jól értem.
Szuper, sok száz órát raktam bele.

Egy kérdés a Mudrunner és a Snowrunner közös téma? A Mudrunner régebbi, ez tekinthető annak a folytatásának? Tehát itt van hó ÉS sár egy játékban?

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#25) TeeBee73


TeeBee73
addikt

"Hummer vs. Balaton" téli DLC nem lesz hozzá? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#26) myckey válasza Chapel (#24) üzenetére


myckey
veterán

Itt már minden van.
Ez szebb, nagyobb,összetettebb stb...Abszolút leköti az embert, ha fogékony rá.

(#23) Gubu0101

Én is találkoztam már festői szépségű helyekkel. Bevilágítás, napszak és környezetváltozás megteszi a hatását. Remek képeket lehet-ne- csinálni.

Most pont feladtam a "harcot". Harmadjára borultam fel , egy bizonyos pont meghódítása közepette.
Szóval ilyenkor alt+f4
Nyugalomba vonulás....majd folyt. köv.
Garázsból majd nekifutok újra, újult erővel és idegrendszerrel. A térkép és a feladat megvár, meg a jármű is. :R

(#27) - = Zk = -
Én egyelőre elvagyok a játékélménnyel, még nem befolyásolták a meneteimet a bogarak. Hagyjuk is. De persze akad a nagyvilágban. ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#27) - = Zk = - válasza myckey (#26) üzenetére


- = Zk = -
félisten

...bugosabb.
jó is az :Cbár eleinte nem, majd később lesz frusztráló....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#28) Ant@ válasza MasTer (#9) üzenetére


Ant@
senior tag

Kormánnyal vezetést nem nagyon ajánlom, mert ha például bekeveredsz az erdő közepére belső nézetből esélytelen lesz kijutni. Én sokat szimulátorozok - Assetto Corsa és társai - de ez sokkal élvezetesebb kontrollerrel.

(#29) - = Zk = - válasza Ant@ (#28) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nah, kontrollerrel még nem próbáltam.... hmm..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) myckey válasza - = Zk = - (#29) üzenetére


myckey
veterán

Megvolt ;]
Maradok az egér bill kombónál, bár a kamerakezelés, egy egy funkció jobban kézre esik kontrollerrel,de irányítani nekem jobb az egér és bill.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#31) MasTer válasza Ant@ (#28) üzenetére


MasTer
tag

A kontrolleres irányítást inkább kihagynám :). Öreg vagyok én már ehhez...

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#32) Gubu0101 válasza myckey (#30) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is,pedig van egy pc-hez való kontrollerem.Kár,hogy WASD-ról nem lehet át állítani a billt. a nyilakra :(((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#33) myckey válasza Gubu0101 (#32) üzenetére


myckey
veterán

Itt van mindenféle Xbox kar. Hol ezt, hol azt csatlakoztatom . Sokszor jól jön, de most nem. :D
de van, kinek bejön.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#34) Ant@ válasza myckey (#30) üzenetére


Ant@
senior tag

Billentyűzettel az a szívás, hogy nem tudod adagolni a gázt és ahelyett, hogy óvatosan kikecmeregnél a mocsárból szépen elásod a gépet. Michigannél ez még nem fog feltűnni de a Tajgán kb minden két méteren csak esztergálsz a sárban ahelyett, hogy kis gázzal kiemelnéd és mennél tovább.

(#35) CHIPman válasza Ant@ (#34) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Ezért van kb a low range, amúgy simán kiküszöbölhető lenne kis gázzal.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#36) - = Zk = - válasza Ant@ (#34) üzenetére


- = Zk = -
félisten

igen, a low fokozatok vannak erre... csak engem az zavar, hogy nincs "mellékelve" cruise control, mint a Mudrunnerben volt.... így átkell nyomnom a W-t az asztalon, mert már annyira görcsöl egy ilyen hosszabb "kecmergéskor"....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#37) myckey válasza Ant@ (#34) üzenetére


myckey
veterán

Értem a problémát, találkozom is vele.
De írták már mások is, ezért van a fokozat választás, meg egyéb üzemmód, ami aktiválható, ha megfelelő fokozatban vagy.

Ezek segítenek. Billentyűzet mellett is.
Rendszeresen használom is őket.
Nem jó dolog padlózni, "fülkéig" érő sárban. :N

Egyébként, túlmentem már az általad említett tájegységen.

(#36) - = Zk = -
Igen, keresem én is , mit lehetne kezdeni....leginkább egy másik újjal nyomom a klaviatúrát. :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#38) - = Zk = - válasza myckey (#37) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én "micsigent" toltam ki, 95+ óra alatt, baromi kényelmesen... :Dindultam "alaszkába", csak.... elküldtem a procimat delideltetni, így... ez a G4900 nem alkalmas gémelésre :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#39) myckey válasza - = Zk = - (#38) üzenetére


myckey
veterán

Én is átgurultam már, de itt ott játszadozom többnyire. Nem fekszek rá egyetlen mapra.
Ahogy kedvem adja. :D

ne is mond, nekem is kellene már a vga+proci kombót pasztázni. :))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#40) Ant@ válasza CHIPman (#35) üzenetére


Ant@
senior tag

Ja mondjuk ez is igaz.

(#41) 19ati93


19ati93
senior tag

Ezt ki kell hogy próbáljam egyszer. ;]

(#42) Gomez86


Gomez86
őstag

Nagyon szívesen kipróbálnám én is, de csak kormánnyal. Viszont azt mondjátok itt hogy nem annyira arra lett csinálva a játék, az elvette a kedvemet tőle....

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#43) Redmaster válasza Gomez86 (#42) üzenetére


Redmaster
csendes tag

Elvileg ami ma jött frissítés abban már benne van a FFB-s kormányok normális támogatása

Baconbe csavart szalonna

(#44) - = Zk = - válasza Gomez86 (#42) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én a full kormány használatnak akkor látom értelmét, ha 100% belsőnézetben tolod... én körbeforgatom a verdát, mikor sziklát mászok stb.. engem zavart... :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#45) MasTer válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


MasTer
tag

Lehet vegyesen használni a kormányt meg a bill+egér kombót? Kihasználva mindkét eszköz előnyös tulajdonságait. Egy kicsit ez, egy kicsit az.

MasTer of puppets I'm pulling your strings...

(#46) Gomez86 válasza - = Zk = - (#44) üzenetére


Gomez86
őstag

Csakis belső nézet :) Nézelődni tudok egérrel? Belülről tükröket, természetesen.
GTA sorozatnál komolyabb játékot csak belső nézetből játszom. GTA-t is csak azért úgy mert nem volt benne FPS nézet amikor rászoktam (valamikor a GTA 3 megjelenése után 10 perccel)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#47) CHIPman válasza Gomez86 (#46) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Tudsz, de azért nem árt néha látni, hogy épp valamit magad alá gyűrtél, és azért nem mozdulsz már vagy fél órája. :DDD

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#48) Gomez86 válasza CHIPman (#47) üzenetére


Gomez86
őstag

ItsOK, csak ne legyen játszhatatlan belülről.
Másik: nem igazán van sok szó a cikkben a co-opról: Itt mit kell elképzelni? Együtt kell menni ide-oda? Egymást kihúzni a sárból? Ilyesmi? Vagy ennél komplikáltabb?

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#49) Kvelstadt válasza Gomez86 (#48) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Haverod beborul te meg a nagy igyekezetbe hogy segíts, borulsz utána. :D
Én így tudom elképzelni ha mi haverokkal ebbe belevágunk.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#50) DBob válasza Gomez86 (#48) üzenetére


DBob
őstag

A célokat kell közösen teljesíteni.
Mi azt szoktuk, a feladatok egy részét megosztjuk egymás között.

(#51) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Végre a billentyű beállítást is meg lehet már változtatni,cseréltem is a WASD-ot a nyilakra :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#52) Loretto


Loretto
veterán

3 napja megvettem ezt a játékot, a lassan hét éves fiammal nagyon komolyan elvagyunk
Ő nézett 1-2 gameplay videot, én furcsálltam, miért 2-3 órásak. Most már tudom - XO-n toljuk. :D
Ha valamire, erre tényleg érdemes áldozni.

Soirée...

(#53) Corpuscle válasza Loretto (#52) üzenetére


Corpuscle
őstag

Én is behúztam One-ra kedvezményesen, teljesen beszippantott. Az elődje (Mudrunner) nálam kimaradt, így teljesen új az élmény. Most a Season pass-t várom, hogy akciózzák.
Amúgy van topikja a játéknak, igaz nem túl aktív, ott is folytathatjuk. [link]

(#54) Kvelstadt válasza Corpuscle (#53) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Elmentettem a topikot. Még nem tudom mikor de nagyon valószúnü hogy meg fogom venni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#55) Tegla80


Tegla80
addikt

En a vegere ertem a jateknak(a jelenlegi tartalommal) es par trofea hianyzik mar csak a platinahoz is.
Vannak hibai boven,de jonnek a javitasok es a tovabbi igert tartalom....vartam is a jelenlegi pecsre(1.06) mert pedro bay 1ik feladathoz nem volt auto amit huzni kellett volna.(azaz volt ott elotte egy,de azt megszerezhetonek adta akkor be a jatek es igy garazsba toltottem majd eladasra kerult.)A pecs visszarakta igy megcsinalhattam vegre a feladatot ,h beadja a trofeat erte.
Igy allok jelenleg [link] es mire kijon a 1.07(ami uj palyat es mod lehetoseget is hoz konzolra ....meg javitasokat) remelem letudtam ezeket is.
Ha jatszod a jatekot es segitseg kell akkor jelolj baratnak(ird,h innen vagy,h tudjam ki jelolt) es jovok segitek.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.