Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#148) poirot válasza poirot (#146) üzenetére


poirot
senior tag

Bocsesz, korrigálom, félreértettem teljesen amit a media player kapcsolatban kérdeztetek. Ez ugyanolyan f*s, mint a régebbi telómban. Vagy az összeset kiválasztod egy általad kreált listába, vagy egyenként. Na most gondoljatok bele..., egyenként. Az eszem-f*szom megáll. Egy félig-meddig megoldás van, ha az általad kiválasztod használt csengőhangoknak, család-, munkatárs-, stb. adsz egy olyan nevet, amivel a lista elejére kerül, ha az összeset kiválasztod. Mondjuk 01a_ előnévvel ezek előre kerülnek és az összes választása után ezek elől ki lehet venni a pipát és akkor van egy listád, amit le szeretnél játszani. Macerás tudom, de ez van. Könyvtárakat nem lehet kiválasztani. :(((

Egy újabb észrevétel; beszélgetéseket rosszabbul hallom egyes telóknál, mint az elöző telefonomnál. Olyan tompább az egész.

A játékoknál megint olyan pitiáner a Samsung, mint régebben; a felrakott 1-2 játék csak demo, nem teljes értékű.

A jar, jad játékokat simán fel lehet rakni.

Még egy; olyan zavaros az egész a jegyzetek, találkozók, stb. Van amelyik megjelenik a naptárban, van ami nem, hiába raksz riasztást. Most töltőn van a telóm, így csak emlékezetből; Van olyan, hogy készítesz egy emlékeztetőt, gondolod, hogy majd a kezdési időpontban, majd riaszt, de nem, kell adni egy másik időt, na akkor riaszt. :F

A saját KIES PC programja nem jól kezeli le az ékezetes neveket a telókönyvből, szóval használhatatlan. A Mobiledit viszont minden gond nélkül megoldja.

Evvel és a hiányosságokkal együtt most is azt mondom, hogy nekem tetszik ez a teló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.