Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Roland861010 válasza GeoJoe (#550) üzenetére


Roland861010
addikt

Pont tegnap néztem meg Laci videóját (Tech2) és azt mondta szinte ugyan azt mérte mint a Apple Watch amit használ...

Mindenki mást mond, akár hány tesztet véleményt látok nincs olyan, hogy ugyanazt mondja legalább két ember.
Kivéve azt hogy az egyik legjobb Android mellé való okosóra.

(#552) GeoJoe válasza Roland861010 (#551) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Valaki linkeltem már korábban, ebből a videóból indultam ki.
A blokkok végén (pl 07:28, 28:41) nagyon jó kis táblázatok vannak.

Nekem szerencsére mindegy, nem vagyok se versenyző se haldokló, elég ha nagyjából jól lövi be de megértem ha valakinek fontos.

(#553) ollie válasza Badboys (#546) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az USA-ban a hatóság egy órához sem engedélyezi a vérnyomás mérést, így alapból nincs is apple órában.

***

(#554) ollie válasza GeoJoe (#550) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az apple órában sem fog működni egy ideig a hőmérő szenzor, majd valamikor bekapcsolják.

***

(#555) PeteePeti válasza ollie (#553) üzenetére


PeteePeti
őstag

Én folyamatosan használom a vérnyomásmérést! Omron M3 Comfort felkarossal kalibrálva!
Szúrópróba szerűen szoktam csinálni kontroll mérést is vele aztán! Feltűnően pontos értékeket kapok mindig az órával a felkaroshoz mérten! Szal nem értem mi a baj vele, mert én elégedett vagyok a mérésipontosságával! :C

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#556) GeoJoe válasza ollie (#554) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Nem néztem a bemutatót csak az itteni MA cikket olvastam, abban nem írták, hogy nem elérhető a funkció (a mi óránknál igen).

(#557) polonic


polonic
félisten

Érkezett egy frissítés az órára:

(#558) szilasz007 válasza polonic (#557) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Gondolom nem LTE :D

(#559) $atirka válasza polonic (#557) üzenetére


$atirka
senior tag

Pro nem frissül nálam

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#560) polonic


polonic
félisten

Ez 5 pro BT.

(#561) polonic


polonic
félisten

Nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik ezután a frissítés után magához tért a 10 perces nyugalmi pulzusmérés.
Mert előtte nem mért semmit az égvilágon az alvásidőn kívüli időszakban. Most meg már vannak adatok a frissítés óta napközben is.

(#562) Gubu0101 válasza $atirka (#559) üzenetére


Gubu0101
veterán

LTE verziora kesobb jon asszem.Meg nekem se erkezett semmi.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#563) Roland861010


Roland861010
addikt

Szevasztok,

Meg jött az órához adott Hybrid szíj.

Ha valaki ilyet keresne dobjon rám egy PM-et.

(#564) Badboys


Badboys
őstag

Ma megkaptam a fekete Prót hidegzuhanyként ért, hogy kereshetek hozzá töltőt. Az S20FE tölti, ha össze dugom, de nekem töltő kellene. Hol a bánatban kapható Type c és töltő? Kínából horror idő mire ide ér.

(#565) Gubu0101 válasza Badboys (#564) üzenetére


Gubu0101
veterán

Bárhol.Én bementem az első gsm boltba és vettem,volt talan 4ezer.
Nekem is vennem kell,mert csak egy C-s töltőm van :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#566) GeoJoe válasza Badboys (#564) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Nekem laptopról másfél óra alatt feltölt.

(#567) PeteePeti válasza Badboys (#564) üzenetére


PeteePeti
őstag

1. Hogy a bánatba lehet az, hogy veszel valamit és nem nézel utána?
2. Amíg ezt a hsz-t ide hánytad, rá is keresettél volna, hogy hol a bánatba lehet venni C töltőt! Mert gyakorlatilag bárhol! Nem urániumot akarsz venni, hanem csak egy töltőt! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#568) ollie válasza Badboys (#564) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vegyél Type C female -> Type A male átalakítót.

[ Szerkesztve ]

***

(#569) Roland861010 válasza ollie (#568) üzenetére


Roland861010
addikt

Minek ?
2 ezer Ft egy átalakító 4 ezer egy töltő...

Tessék használni a keresőt amúgy azoknak akik most térnek ide be...

(#570) ollie válasza Roland861010 (#569) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mert mondjuk felesleges az óra miatt egy új töltőt venni?

***

(#571) norti válasza Roland861010 (#569) üzenetére


norti
addikt

Most ezért én sem veszek plusz C-s töltőt pl. a kocsiba, meglévő multi USB A töltőhöz, az USB C -> A átalakító tökéletes megoldás.

(#572) $atirka válasza norti (#571) üzenetére


$atirka
senior tag

Pedig a szupergyors töltés csak C-s csatin megy.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#573) Roland861010 válasza $atirka (#572) üzenetére


Roland861010
addikt

Na igen .
1 óra 10 perc 10%-ról feltölteni az órát...

Nem két óra mint amit sokan írnak.

[ Szerkesztve ]

(#574) $atirka válasza Roland861010 (#573) üzenetére


$atirka
senior tag

Itt most konkrétan nem az óra töltésre gondoltam, de igen :K

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#575) szabi__memo válasza ollie (#554) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ez amúgy érdekes. Miért? Az EU elfogadása a hiba vagy fordítva? Az EU szigorúbb szokott lenni...

(#576) Badboys válasza PeteePeti (#567) üzenetére


Badboys
őstag

A szavaiddal élve ezt kár volt ide hánynod. Értelmesebb javaslatod is lehetett volna vagy maradj csendben. Ez ugyanis meglepetésként ért. Mivel ilyen töltővel még nem találkoztam és ez idáig nem foglalkoztatott, meglepetésként ért. Azért köszönöm instruktív javaslatod. Amint látom mint minden fórumban itt van egy megmondó ember. Legközelebb először hozzád fordulok engedélyért, hogy nézd át mit kérdezhetek.

(#577) Badboys


Badboys
őstag

Köszönöm azoknak akik értelmesen igyekeztek segíteni.

(#578) PeteePeti válasza Badboys (#576) üzenetére


PeteePeti
őstag

Azért a mai világban a C típusú töltő nem egy ördögtől való vívmány! És ha egyből a Gogglehoz fordulsz, akkor mindjárt frissíthetted volna tudásodat és ezer meg egy lehetőséget találtál volna a beszerzéshez! Remélem, hogy sikerül megtalálni a számodra megfelelő töltőt! A legjobb, ha veszel egy Samsung 25wattos töltőt, mert ott biztos, hogy kitudod használni a maximális töltési sebességet, mivel a töltési szabvány is fontos! Én egy 20 wattos Apple töltőt használok, mert az volt elfekvőben felesleges C töltő és azzal is tökéletesen működik a gyorstöltés mivel a szabvány ugysnaz, igaz ez drágább mint a Samsung! :B

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#579) Badboys válasza PeteePeti (#578) üzenetére


Badboys
őstag

Köszönöm, amennyiben így kezded barátságosabb lett volna. Igen valóban nem ördögtől való találmány csak ez volt hirtelen a meglepetés reakciója.

[ Szerkesztve ]

(#580) ollie válasza szabi__memo (#575) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom, de gondolom még nincs kész teljesen a szoftveres része.

***

(#581) ribarszki


ribarszki
őstag

Tudtok abban segíteni, hogy van bármi hátránya ha a 4G/LTE variánst választom, de egyelőre BT kapcsolattal csatlakozna csak az órához e-sim nélkül? Gyorsabban merül? Nehezebb? Ilyenre gondolok..

Yettelnél még nincs multisim, pedig az előfizetésem szeretném megosztani egy fizikai és egy e-simmel telefon és óra között. Hátha kijönnek vele 2023-ban, és akkor jó ha tudja az óra, mert ez fontos lenne. Addig pedig e-sim nélkül használnám úgy mint a sima BT-s modellt. Ennek a felállásnak van bármi hátránya a BT-s modellhez képest?

Köszönöm! :R

(#582) szilasz007 válasza ribarszki (#581) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Semmi. LTE-t akor hasznalja, ha kell. Ha ott van telefon, akkor minden BT-n megy.

(#583) ribarszki válasza szilasz007 (#582) üzenetére


ribarszki
őstag

Nagyon köszönöm! :R
Bejött egyébként az óra? Volt Watch Active 2-m, de attól 3 hónap után megváltam. Mindig töltögetni.... nem is volt szép... butácska is volt. Féltem is, hogy baja lesz.. ritkán hordtam.

[ Szerkesztve ]

(#585) sfefe


sfefe
őstag

Sziasztok!

Még mindig nem rendeltem meg gondolkodás van. :)
Haver most mondja miért nem veszek inkább "Mobvoi TicWatch Pro 3 Ultra GPS"-t?
Szerintetek 5 pro jobb választás ennél?
Köszi
Sfefe

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#586) PeteePeti válasza sfefe (#585) üzenetére


PeteePeti
őstag

Hát én biztos nem gondolkodnék ezen egy percig sem! Egyszer próbáltam ki a Ticwatch pro 3-at! Posta fordultában küldtem is vissza! Samsunghoz képest nagyon fapados minden! Gyakorlatilag egy Tesco gazdaságos változata a Samsungnak, főleg az ötös szériának! :K

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#587) sfefe válasza PeteePeti (#586) üzenetére


sfefe
őstag

Én is erre hajlok...
Köszi :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#588) Roland861010


Roland861010
addikt

Szerintetek mennyiért lehet eladni a gyári 20mm-es Hybrid Leather szíjat?

(#589) Luigi962 válasza Roland861010 (#588) üzenetére


Luigi962
őstag

Első nekifutásból 10 ezer aztán, ha el is akarja adni akkor lesz 6 ezer ft.

(#590) Roland861010 válasza Luigi962 (#589) üzenetére


Roland861010
addikt

6ezerbe inkább megtartom... mondjuk egy 8ezer még reális szerintem.

(#591) Luigi962 válasza Roland861010 (#590) üzenetére


Luigi962
őstag

próba cseresznye :DD

(#592) JoHn123


JoHn123
tag

Mennyire lehet normális hogy az 5pro ble két napot (48 órát) sem megy el egy töltéssel? Ennél a tichwatch is többet tudott. Semmi extra nincs bekapcsolva (aod, stb) csupán az alvás követés, horkolás, meg az alapértelmezett 10 percenkénti pulzus. Hanghívásra se nagyon használom. A "legnagyobb" fogyaszto a kijelző 1.7%. háttérben alig megy valami.

(#593) polonic válasza JoHn123 (#592) üzenetére


polonic
félisten

Szerintem az nem annyira normális.
Esetleg google segéd nem fogyaszt?

(#594) ollie válasza JoHn123 (#592) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

LTE verzió?

***

(#595) JoHn123 válasza polonic (#593) üzenetére


JoHn123
tag

Csak gombnyomásra aktiválódik . Semmit nem fogyaszt

(#596) JoHn123 válasza ollie (#594) üzenetére


JoHn123
tag

Bluetooth verzió

(#597) Gubu0101 válasza JoHn123 (#592) üzenetére


Gubu0101
veterán

Ott gond van,nekem 2 nap alatt 27%-ot merult,kb ugyan az a beallitas mint neked,csak ez LTE bar sim nincs benne.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#598) ribarszki


ribarszki
őstag

Srácok, nagyon tetszik ez az óra, s majdnem meg is rendeltem a Samsungtól... de egy dologtól tartok és nagyon nyugtalanít... Nem kényelmetlenül nagy, és vastag? Sajnos elég vékony a csuklóm.. Ti nem tartottatok ettől?

(#599) JoHn123 válasza Gubu0101 (#597) üzenetére


JoHn123
tag

Köszönöm, nyomok egy factory resetet, ha nem leszünk barátok aztán sem, visszaviszem.

[ Szerkesztve ]

(#600) PeteePeti válasza ribarszki (#598) üzenetére


PeteePeti
őstag

190 cm vagyok és 100 kg, szal én egyáltalán nem tartottam tőle, sőt! :D

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.