Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Flashback válasza ollie (#1750) üzenetére


Flashback
addikt

I see. Köszönöm!
Az a durva hogy az átlag betonba is bemera ez kijelzö. Az hittem hogy megkarcolódott, de csak le kellett porolni. Hihetelen ez a zafír...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1752) Badboys válasza sfefe (#1748) üzenetére


Badboys
őstag

Ebben az esetben csak a samun keresztül tudod újra garanciába leadni. Szerintem ne hagyd mert ott valami nem kerek. Add le megint több hibával, ki emelten a gyors merülést. Annak az órának többet kell egy töltéssel üzemelni. A harmadik javítás után cserélniük kell amennyiben végig fenn áll a probléma. Drága a T, de eddig mindig cserélték az órát. Most is 4 hónapos órát vissza vették kaptam egy újat.

[ Szerkesztve ]

(#1753) sfefe válasza Badboys (#1752) üzenetére


sfefe
őstag

Ne nekem ird :)
Nekem semmi bajom az órával. :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1754) Badboys válasza sfefe (#1753) üzenetére


Badboys
őstag

Elnézést valóban rossz helyre ment.

(#1755) sfefe válasza Badboys (#1754) üzenetére


sfefe
őstag

Np :)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#1756) icp1970


icp1970
senior tag

Jól néz ki ez az óra. Tetszik.

(#1757) Flashback


Flashback
addikt

Tegnap jött egy update. Valamit csinältak mert egy nap alatt csak 39%-ot merült.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1758) Liller7 válasza Flashback (#1757) üzenetére


Liller7
tag

Melyikre jött frissítés?A sima 5 vagy a pro?

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#1759) DrBubo77 válasza Liller7 (#1758) üzenetére


DrBubo77
addikt

Nekem a sima 5-re jött.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1760) Badboys


Badboys
őstag

[link] Javították a karemelés érzékelést mivel állítólag nem működött

[ Szerkesztve ]

(#1761) Liller7 válasza DrBubo77 (#1759) üzenetére


Liller7
tag

Nekem még február 10-én jött egy frissítés,azóta semmi.Tehát van újabb akkor.Leírnád az utolsó szoftver verzióját?

[ Szerkesztve ]

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#1762) Flashback válasza Liller7 (#1761) üzenetére


Flashback
addikt

Sima 5-ös: R910XXU1AWB1

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1763) Liller7 válasza Flashback (#1762) üzenetére


Liller7
tag

Nekem: R900XXU1AWB1
Sima 5

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#1764) MaCS_70 válasza sfefe (#1745) üzenetére


MaCS_70
félisten

Szerintem sincs rendben a két napoos üzemidő (5 pro), illetve az, hogy a végén kb. 50% kijelzettről beszakad a töltöttség.
A szerviz szerint viszont sajnos rendben van, szerintük a két napos üzemidőnél ne várjak többet, ez nem hiba, hanem a normális, általánosan tapasztalt üzemidő. :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1765) Keresekeztaz


Keresekeztaz
újonc

Valaki használja közületek a Samsung hybrid bőr szijat? 20 mm-es, már Galaxy watch 4-hez is volt. Én vettem (szürke pro-hoz), barna bőr kívül, belül szilikon. Nagyon tetszik, de a tartóssága kapcsán vannak kételyeim. Samsung.com külföldi lapokon elég rossz review-k vannak róla (lepereg a bőr kívül, törik, színeződik...), en viszont kíváncsi voltam, megvettem, egy hete és nagyon bejön, így a tapasztalatok érdekelnek. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1766) Rigormortiis válasza DrBubo77 (#1759) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nekem LTE-re még nem jött, pedig nagyon várom, mivel ez a karemeléses bug nagyon zavaró.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1767) undercover


undercover
senior tag

Az alvásidő szerkesztés bugos? Szeretném szerkeszteni de nem megy. Mert reggel tvztem kicsit az így az órám szerint még aludtam plusz 1 órát.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1768) bladislavvv


bladislavvv
csendes tag

Sziasztok.Elnézést ilyen kérdést teszek fel,több száz hozzászolásban olvasgattam,konkértabban tudna valaki segíteni.5pro órat szeretnék venni,üzenet értesítésre és lépésszámlálót szereteném főkép használni,igy ezekel meddig birhat ki az aksi?Illetve még egy fő kérdés,főleg a munka viszonyok véget akkaro üzenet értesítés véget,ha bluetoton csatlakozva van a telooz,milyen távolsgig tartja a kapcsolatot a telovan hogy üzenetet lássam az óra?50m működhet?persze telo asztalon van,és nincs semmi fal,nagy műhely
Köszönöm a segítséget

(#1769) gyuri2008 válasza bladislavvv (#1768) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szerintem 50 méterre nem csatlakozik, maximum 10 méter.

(#1770) bcl válasza bladislavvv (#1768) üzenetére


bcl
senior tag

Tippre 30-40 méter még megy, ha tényleg rálátnak egymásra. Amikor a futáshoz melegítek be, az autó körül ugrabugrálok, és kint a mezőn csak kb 30-40 méterrel arrébb szól, hogy már nincs kapcsolat.
Más kérdés, hogy mennyire stabil a kapcsolat nagyobb távolságból, illetve hogy mennyire eszi az akksit.
Az 50 biztos, hogy nem fog menni, de a 10-től többet tudnak az újabb BT szabványok

(#1771) ACE- válasza gyuri2008 (#1769) üzenetére


ACE-
addikt

10 méterre bőven bírja, én 30 méterre is szoktam fogni jelet úgy hogy fal is volt közben, de egyébként LTE-s verziót kell venni és akkor a mobilneten keresztül átjönnek az üzik.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1772) ACE- válasza ACE- (#1603) üzenetére


ACE-
addikt

Valaki nem tenné meg hogy kipróbálja ezt?

Azt vettem észre, hogy hiába kapcsolom ki az órán a bluetooth kapcsolat leválasztásának jelzéseit, akkor is rezeg... Rohadt idegesítő amikor éjjel megszakad az óra kapcsolata valamiért, és felébreszt az óra a rezgés miatt... mintha annak a kapcsolónak nem is lenne semmi hatása. Nálatok műkszik rendesen?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1773) bladislavvv


bladislavvv
csendes tag

ha csak üzenet értesitsek és lépés számláló használata mellet meddig birja az aksi ki?
valaki nem tudna linkelni képet hogy mutat az óra kézen,van az óranak az a pereme,ami kicsit érdekes és fura,jo mert jobban védve van a kijelző mint a sima lapos watch5 nél

(#1774) dancsuri válasza ACE- (#1772) üzenetére


dancsuri
veterán

Az értesítések közül (telefonon) kapcsold ki az Órát kezelő programot.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#1775) csoe válasza Keresekeztaz (#1765) üzenetére


csoe
tag

Szerintem jó választás volt, alkalmi szíjnak tökéletes, ha óvod a víztől és verítéktől, tehát nem ebben zuhanyzol vagy sportolsz, tudhat tartós lenni napi használatban is.

Kényelmi szempontból nekem jobban bejött, mint a hibrid szövet, aminek rigidebb a gumja, igaz viszont, hogy abban a fentieket lehet gondolkodás nélkül végezni.

(#1776) ACE- válasza dancsuri (#1774) üzenetére


ACE-
addikt

Nem igazán értem hol, és mit kéne kikapcsolni...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1777) bcl válasza ACE- (#1776) üzenetére


bcl
senior tag

Gondolom, arra gondolt, hogy kapcsold ki a Galaxy Watch 5 manager értesítéseit a Beállítások -> Értesítések -> Alkalmazások értesítései között.
Akkor nem züzög, bár nem tudom, még milyen értesítést kapcsol ki. Egy próbát megér.

szerk: most megnéztem, és vannak kategóriák, és ott van olyan is, hogy az "eszköz leválasztva".

Szívesen.

[ Szerkesztve ]

(#1778) bcl válasza bcl (#1777) üzenetére


bcl
senior tag

upsz, lejárt a szerkesztési idő: persze ez Samsung telefon esetén igaz. Ha nem az van, akkor passz, de gondolom, hasonló, értelemszerű helyen található valami.

(#1779) ACE- válasza bcl (#1777) üzenetére


ACE-
addikt

Köszi hogy megpróbálsz segíteni, csak nem igazán értem mi köze a telefon appjainak értesítéséhez az órán lévő kapcsolatbontási értesítés. Megpróbáltam és semmi hatása, de nem is nagyon vártam hatást, hiszen az ÓRÁT nem szeretném hogy rezegjen, ha kapcsolatot bont...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1780) bcl válasza ACE- (#1779) üzenetére


bcl
senior tag

Igen, most esett le nekem is, hogy az enyémet repülő módba tettem, a lefekvéshez készülve :DDD

Bocsi 😇

(#1781) undercover


undercover
senior tag

Korábban mondtam, hogy vettem egy sima Watch5-öt egy 44mm-es Bluetooth kiadást.

Eleinte voltak problémáim a lépésszámlálással, de megoldódott. Csináltam miatta 1-2 szer gyári beállítások visszaállítását.

Volt, hogy 1 nap alatt lemerült az órám.

Viszont jelenleg 2 napja megy már és még mindig van benne 40%. Pedig 10 percenkénti pulzusmérés, állandó stressz, alvás figyelés, véroxigén ha alszom meg értesítések jönnek rá. Igy normális?

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#1782) Rigormortiis válasza undercover (#1781) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A nem Samsungos óraszámlapok nagyon be tudnak keverni az üzemidőbe...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1783) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Nekem még új ez az óra. Amikor bekapcsolom rajta az alvás módot, akkor bekapcsolja a ne zavarjanak módot is. Így viszont nem ébreszt a telefon, ami szintén Samsung.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1784) szilasz007 válasza DrBubo77 (#1783) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Az 5.1-es frissítésekkel egészen meg kavarták az ébresztőt az éjszakai móddal. Nálam pont a fordítottja van, éjszakai mód végén elkezdett vagy a telefon, vagy a tablet és az óra is ébreszteni.
Mostani állapot szerint, az órában lesz egy alapértelmezett "alvó mód"-o ébresztő, azt válasszad ki és elméletileg ha bekapcsolod, alatta 3 pontban tudod szabályozni, hogy mit csináljon.
Elméletileg. Még én is most tapasztalom ki, hogy úgy viselkedjen ahogy én szeretem. (éjszakai mód jöhet, reggeli kukurikú meg nem)

(#1785) polonic


polonic
félisten

Az alvó módot így állítsátok be, hogy ne ébresszen, de automatikusan elinduljon. Nekem sem esett le egyből. Nem az alvási ütemezést kell belőni, mert akkor automatikus ébresztés is lesz.

A ne zavarjanak opciót pedig itt kell kikapcsolni az alvás mód fümenüjében, vagy hogy mondjam:

(#1786) Flashback válasza polonic (#1785) üzenetére


Flashback
addikt

Ezek a beállítások pontosan hol vannak?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1787) polonic válasza Flashback (#1786) üzenetére


polonic
félisten

A beállításokban üzemmódok és rutinok alatt. És akkor ott látni a profilokat.
De lehet, hogy a gyorsgombok között is ott van módok néven. Vagy akár ki lehet rakni progamikont is neki.

(#1788) Flashback válasza polonic (#1787) üzenetére


Flashback
addikt

Biztos én vagyok a béna de a Galaxy Wearable-be és a telefon (S10+, droid 12) Beállítási között sem látok ilyet...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1789) polonic válasza Flashback (#1788) üzenetére


polonic
félisten

Ez OneUI 5-tel jött be. S10+ -ra már nincs 5-ös frissítés?
OneUI 4-ben még csak bixby rutinok voltak.

(#1790) Flashback válasza polonic (#1789) üzenetére


Flashback
addikt

Igen csak Bixby van :(

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1791) DrDobos válasza polonic (#1785) üzenetére


DrDobos
őstag

Ezt az automatikus bekapcsolás menut (1.kep) hogy hoztad elo? Van rajtam egy Watch5, de azt a menupontot nem talalom, hogy majd az ora erzekeli, hogy mikor alszom :F

Samsung Galaxy A55 5G

(#1792) norti válasza polonic (#1785) üzenetére


norti
addikt

Alvási ütemezésnél is ki lehet kapcsolni az automatikus ébresztést (nekem is volt vagy 5 perc, mire megtaláltam):

(#1793) DrDobos válasza norti (#1792) üzenetére


DrDobos
őstag

Nem ertem, hogy Android 5.0-n miert nincs ott az Oras verzio nekem.. :F [kép]

Samsung Galaxy A55 5G

(#1794) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Jöhetne már LTE-re is a frissítés...

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1795) atomka78


atomka78
tag

Szerintem ezt nem az órán kell keresni hanem a telefon beállítások között van olyan hogy üzemmodok és rutinok. Ott lehet beállítani. Nem a wear be!

(#1796) kkdesign


kkdesign
senior tag

Sziasztok, a pulzus grafikon az még most is tól-ig módon jeleníti meg ilyen kapszulákban az adott egységnyi idő pulzusát? Nem került vissza azóta a folyamatos pulzus mutatás? Ilyen volt amikor még samsung órám volt: [link] de ilyenre vágynék: [link]

[ Szerkesztve ]

(#1797) DrBubo77 válasza polonic (#1785) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az én problémámra nem ez a megoldás.
Ez a beállítás kellett nekem a Wear-en belül:

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1798) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Ma egy nem túl fain tulajdonságára ébredtem rá az órának: nem lehet róla hívást indítani. Szitu: Bringázok, teló a hátizsákomban, Buds a fülemben. Eszembe jutott, hogy valakit felhívnék, kiválasztom az órán az illetőt, indítanám a hívást, erre kiírja, hogy nézzem meg a telefonomat. Pfff. Mit nézzek rajta? Ez nálam nem dealbreaker opció, de ha ezt nem tudja, akkor mi értelme ennek a funkciónak?

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1799) Corsa02 válasza Rigormortiis (#1798) üzenetére


Corsa02
őstag

Nálam ez működik simán, most ki is próbáltam még1x. Óráról indítva, hívja rögtön és kicsörög az órán, tudok beszélni. (Xiaomi, nem Samu)

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There --->

(#1800) Flashback válasza Rigormortiis (#1798) üzenetére


Flashback
addikt

Multi szim esetén ha nincs beállítva melyikröl induljon a hívás.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.