Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) DrDobos válasza ACE- (#1000) üzenetére


DrDobos
őstag

Nekem nagyon tetszik. Ha nem lenne draga, vennek a sima 5-osre. De igy valoszonuleg nezek lassan egy szép fém szíjjat valahol. Van ötletetek? :B

Samsung Galaxy A55 5G

(#1002) thebiker válasza boksz (#999) üzenetére


thebiker
tag

Köszi!!

(#1003) boksz válasza DrDobos (#1001) üzenetére


boksz
senior tag

Szerintem is szép, csak az a gond vele, hogy ha edzésnél laza és szorítani kéne, edzés után meg visszalazítani az macerás!

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1004) DrDobos válasza boksz (#1003) üzenetére


DrDobos
őstag

Erre megoldas egy szep sport, vagy extrem sport szij, ami meg jol is nez ki szerintem ;)

Samsung Galaxy A55 5G

(#1005) szilasz007 válasza boksz (#1003) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Nekem sikerult ugy beallitanom, mint a 4-esnel tapasztaltan a pontosabb meres erdekeben. Csuklo felett jo szoros, csuklo korul kenyelmes. Gyurma alatt igy jol felteszem hatra es jo esellyel ott marad.
Persze igy is van hogy lecsuszik, ez egy kicsit idegesito, viszont a gyors csatt miatt gyorsan helyreigazithato. Gyors az oldas/zaras. Ez mondjuk ebbe a megoldasban tetszik nekem.

(#1006) Gubu0101 válasza ACE- (#1000) üzenetére


Gubu0101
veterán

En a gyarit mar megszoktam,beallitottam arra a meretre ami kenyelmes es azota az van.Amig birja addig nem fogom lecserelni :B

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1007) Roland861010


Roland861010
addikt

Most szereztem egyet 8700Ft-ért szállítással... Facebook watch adók veszek csoportban.

(#1008) -=Starwing=- válasza -=Starwing=- (#996) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Megérkezett a "tok", a fém szíjjal, egyelőre tetszik :K
Igaz, a tok fényes fekete :))






Ja, és szilikon :DDD
Igaz, tökéletesen passzol rá, nem lötyög, nem lóg túl sehol!




Végeredmény:




Amúgy nem növeli meg nagyon a méretet, mert kb. 1mm a falvastagsága!

[ Szerkesztve ]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1009) ACE- válasza -=Starwing=- (#1008) üzenetére


ACE-
addikt

Elég csúnya ez a fényes felület szvsz... Én a magam részéről sosem használtam telefonhoz, órához tokot, inkább vigyázok rá, eddig nem volt gond belőle még sosem törtem meg a telefont/órát.

Egyébként úgy látom rohadtul meg van húzva a kezeden az óra, ez így kényelmes? Nekem mondjuk jóval vékonyabb a kezem. A fém szíj nem zavarja meg a szenzorokat? A leírásban láttam asszem ott írták.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1010) -=Starwing=- válasza ACE- (#1009) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Igen, a fényesség elég olcsó hatást kelt, remélem bemattul :DDD
Természetesen én is maximálisan vigyázok az órára, de a szívroham kerülget ha néha véletlen hozzáérek valamihez vele.
Nem szeretném ha minden nap valami karcot/ütődést kellene látnom, bárhányszor ránézek...

Valóban feszesebb volt a szíj a kelleténél, mert két tagot vettem ki először. (Ekkor készült a kép), de egyet visszatettem azóta és tökéletes. Nem forog el a csuklómon, de nem is lötyög.

A szenzorokkal kapcsolatban egyelőre nem tapasztaltam anomáliát, de természetesen majd a huzamosabb használat mutatja ki. Éjszaka is rajtam volt, és még horkolási adatokat is gyűjtött..(sajnos :DDD)

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1011) Roland861010


Roland861010
addikt

Hát edzéshez nekem ez a legjobb választás.

(#1012) ACE-


ACE-
addikt

Nem igazán vágom hogy kell azt beállítani, hogy ha nincs az órám a telefon közelében (nincs bluetooth kapcsolat) de pl. van wifi, vagy mobilnet rajta, akkor ugyanúgy tudjak telefonálni a telefonban lévő SIM kártyával?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1013) polonic válasza ACE- (#1012) üzenetére


polonic
félisten

Galaxy wear, speciális funkciók, távoli kapcsolódás.

(#1014) ACE- válasza polonic (#1013) üzenetére


ACE-
addikt

Be van kapcsolva de nem műkszik, de ott nem is erre utaló leíró szöveg látszik. "Google Cloud Sync"

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1015) ACE- válasza ACE- (#1014) üzenetére


ACE-
addikt

Na úgy tűnik az értesítések megjönnek Wifi-n az órára, viszont hívni nem lehet, és a bejövő hívást sem jelzi wifin... nem tudom mi lehet a gond...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1016) eami válasza ACE- (#1012) üzenetére


eami
addikt

sajnos sehogy... esim verzió nem tudja azt amit a sima wifis. Futottam már jó pár kört ezzel watch 4 alatt is. Az alap elgondolás hogy multisimet használsz és akkor majdnem ugyanaz amit szeretnél, és ezért nincs meg ugyanaz a remote minden ami wifi verziónál is. Szerintem ez így hülyeség, de ez van.

(#1017) ACE- válasza eami (#1016) üzenetére


ACE-
addikt

Nemár, ezt nem mondod komolyan... pont azért vettem eSim-eset hogy annyival nem volt drágább hogy veszek bele egy adatkártyát és menni fog... remélem valaki tud rá megoldást mert ezt így nem hiszem el...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1018) eami válasza ACE- (#1017) üzenetére


eami
addikt

sajnos de... én is azért vettem korábban a w4 esimet, de nem... most is esim van, de legalább w5 vásárlás előtt ezt már tudtam. Jó nagy hülyeség ez így szerintem, de nem lehet mit tenni.

amúgy vannak dolgok amik atjonnek ha fel lett rakva az app ami telón is. pl email, chat, de nem azért mert a teloval kommunikálna olyankor, hanem pusztán ugyanaz a sw fent van az órán is és kap netet is.

de ha kap netet is alap beállítással csak valamennyi idő után, mert amúgy az esimet kikapcsolva tartja autó beállítással, és ha nincs kapcsolat az telefonnal akkor kell neki pár perc amíg az esimet bekapcsolja.

Ugyanezert ha a teloval van kapcsolat akkor jó eséllyel az esimes számot fel sem lehet hívni.

[ Szerkesztve ]

(#1019) ACE- válasza eami (#1018) üzenetére


ACE-
addikt

Az eSIM hálózatát be lehet kapcsolni fix-re, legalábbis van ilyen beállítás... szóval gondolom olyankor bármikor felhívható. Megint más kérdés hogy mennyi idő alatt merül le úgy a teló... de ez így mindenesetre fos. Ha ezt tudom sima wifist veszek, és nem rendelek egy adatkártyát... bár azt még 15 napon belül lemondhatom, lehet az lesz. Ja és a távoli kapcsolódás beállításnál azt írja, hogy wi-fi-n vagy az óra mobilkapcsolatán szinkronizálhatja az adatokat... ez meg ellentmond annak amit mondasz, mert adatkapcsolata csak az LTE verziónak van.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1020) eami válasza ACE- (#1019) üzenetére


eami
addikt

de csak a google fiókot... ugyanott listáznia kellene a telefont is, mint a wifis verziónál.

[ Szerkesztve ]

(#1021) boksz válasza ACE- (#1012) üzenetére


boksz
senior tag

Nálam ha nincs bluetooth kapcsolat a teló és az óra között akkor is tudok telefonálni wifin!
Eddig csak úgy próbáltam, hogy a telefon és az óra ugyanarra a wifi hálózata csatlakozott...

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1022) ACE- válasza boksz (#1021) üzenetére


ACE-
addikt

De gondolom neked nem LTE verziód van hanem a sima bluetooth-os.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1023) eami válasza ACE- (#1022) üzenetére


eami
addikt

itt egy példa, hogy kellene kinéznie a telefon speciális beállításoknál, hogy működjön. Legalul csatolt eszközként látni kellene az órát, de LTE verzió esetén nincs ott.

(#1024) pczinder


pczinder
tag

És mi lenne, ha az e-simről - ha nem elérhető - át lenne feltételesen irányítva a hívás a telefon számára, amely, ha bluetooth kapcsolatban van az órával (vagyis az LTE nem funkcionál), végül mégis csengetné az órát bluetooth-on keresztül?

(#1025) ACE-


ACE-
addikt

Samsung ezt írta, de nem tudtam vele tovább beszélni mert közben megszakadt, most próbálom újra.
"Az SM-R920 modell esetében normális jelenségnek minősül, amennyiben nem csatlakozik a telefonhoz és a Wi-Fi hálózatra sem. Továbbá, az SM-R925 modell esetén, amennyiben nincs regisztrálva eSIM hálózatra, abban az esetben hasonlóan vagy a telefonkészülékhez vagy Wi-Fi hálózatra kell legyen csatlakoztatva, annak érdekében, hogy továbbításra kerüljenek a hívások. "

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1026) boksz válasza ACE- (#1022) üzenetére


boksz
senior tag

igen

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1027) ACE- válasza boksz (#1026) üzenetére


ACE-
addikt

Igen, azon folyik az eszmecsere hogy a sima bluetooth-oson jól működik, viszont az LTE-sen nem akar...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1028) boksz válasza ACE- (#1027) üzenetére


boksz
senior tag

Bocsi ;)

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#1029) ACE-


ACE-
addikt

Na cseverésztem a Samsung-ossal, nehezen akarta megérteni mi a gondom... de végül megegyeztünk hogy továbbítja a problémát egy technikusnak. Kizártnak tartom hogy ez normális működés, lehetetlen hogy egy plusz funkcióval rendelkező óra diszfunkcióval rendelkezik.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1030) ACE-


ACE-
addikt

Ki milyen app-okat használ az órához, amit szívesen ajánlana, mert neki bejött?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1031) Roland861010 válasza eami (#1023) üzenetére


Roland861010
addikt

Én azt nem értem ha már LTE meg multi sim akkor miért ne tudnál telefonálni!
Mármint nem te eami hanem a kérdező.

Nekem simán megy mert például edzésre nem viszek telefont csak az órát.
Bármikor tudok telefonálni...

(#1032) ACE- válasza Roland861010 (#1031) üzenetére


ACE-
addikt

És ki beszélt multiSIM-ről? Én adatkártya SIM-et akarok rakni bele, hiszen van a Samsung telóhoz egy ilyen funkció, hogy az adatkapcsolaton keresztül lehet telefonálni. De már a Wifinek is örülnék, de az sem megy... Nem minden szolgáltatónál van multiSIM (még eSim sem soknál) és ráadásul az is pénzbe kerül, és effektíve nem kapsz érte semmit.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1033) Roland861010 válasza ACE- (#1032) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem tudom..én telekomos vagyok és ingyenes.

(#1034) eami válasza Roland861010 (#1033) üzenetére


eami
addikt

csak telekomnál és vodafonnál van esim, előbbinél multisim, utóbbinál csak külön. Szóval telekomosoknak multisimmel ez nem annyira fájós, mindenki másnak meg igen.

(#1035) ACE- válasza Roland861010 (#1033) üzenetére


ACE-
addikt

Ja persze ha otthagysz 10ezret korlátlan hívásért meg netért akkor hozzádvágják ingyen az igaz... de én nem vagyok ilyen nagyfelhasználó.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1036) Gubu0101 válasza eami (#1034) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mar yettelnel is van e-sim.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1037) HGab777 válasza ACE- (#1035) üzenetére


HGab777
csendes tag

Nekem is ez a problémám, watch 4 és watch 5 lte-s órákkal tudtam csak kipróbálni és nem jelenik meg az óra a "Hívás és üzenet más eszközön" menüben. Watch active 2 (nem lte-s órával) viszont igen.
Átnéztem a legtöbb külföldi fórumot és az egyikben ennyit találtam:

Found a setting in my google account on my phone to share data. Ticked the box and voila it worked.

Google fordítóval:
Találtam egy adatmegosztási beállítást a telefonomon a Google-fiókomban. Kipipálta a négyzetet, és működött.

Viszont én nem találtam meg az a kapcsolót amit emleget.
Hátha te nagyobb sikerrel jársz.

[ Szerkesztve ]

(#1038) Luigi962 válasza ACE- (#1030) üzenetére


Luigi962
őstag

Wear Gesture---próbáld ki tetszeni fog :C

(#1039) Roland861010 válasza ACE- (#1035) üzenetére


Roland861010
addikt

Csak nem értem akkor minek egy 200ezer Ft-os óra ha nem vagy olyan nagy fogyasztó...
Ez olyan mintha egy autó 1.6-os motorjában ugyan azt a nyomatékot keresnéd mint egy 2.0-ben... elvileg motor az is de amúgy te nem használod úgy sem.

[ Szerkesztve ]

(#1040) ACE- válasza Roland861010 (#1039) üzenetére


ACE-
addikt

Szerintem nem sok közöd van hozzá hogy miért és milyen órát veszek, használok, éreztem hogy ide fogsz kilyukadni... gyk. egy óra használati élvezete nem abból adódik hogy egy nap 5 percet vagy 5 órát telefonálsz... ugyanakkor épp egy 200ezres órától elvárható, hogy legalább azt tudja, mint a 20ezerrel olcsóbb változata... szvsz.

[ Szerkesztve ]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1041) eami válasza Roland861010 (#1039) üzenetére


eami
addikt

jó jó, de mi van ha ő nem akar daciat venni mert csak ott van 2.0 hanem inkább valami mást :F ;] ;] ;]

(#1042) Roland861010 válasza ACE- (#1040) üzenetére


Roland861010
addikt

Igazad van legyen így !

(#1043) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

Úgy tűnik lassan bevezeti végre a Google Pay-t a Raiffeisen bank is. Legalább is jött egy kérdőív, hogy "mennyire tartanám hasznosnak, ha bevezetnék a mobilapp-ban"... megírtam, hogy ha versenyképesek akarnak maradni, akkor ajánlom a bevezetését... :DDD Meg persze hogy az órámmal is használnám végre... :U

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1044) ACE- válasza -=Starwing=- (#1043) üzenetére


ACE-
addikt

Akkor már csak 1 év és megoldják :D

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1045) NorDezs


NorDezs
senior tag

Találkoztatok már olyannal, hogy az óra Odin módban ragadt? Este felraktam tölteni, és reggelre az odin fail mode üzenet fogadott. Házilag javítható, vagy szervíz?

(#1046) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!!

Sima resettel törlődik minden adat???
Vagy ki kell jelentkezni pl:google play stb??
Mindent törölni szeretnék..

(#1047) ollie válasza soultrapp (#1046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sima reset elég, indítsd a Galaxy Wearable appból a telefonodon.

***

(#1048) -=Starwing=- válasza NorDezs (#1045) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Sikerült valahogy újraindítani?
Ha nem, tartsd nyomva a két gombot, míg meg nem jelenik a Samsung felirat, alatta a "Rebooting..." felirat.

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1049) -=Starwing=-


-=Starwing=-
tag

Összedobtam egy videót a fém óraszíjról:

[link]

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1050) NorDezs válasza -=Starwing=- (#1048) üzenetére


NorDezs
senior tag

Sikerul ujrainditani, de ugyan az a helyzet. Mindig ebbe a modba ragad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.