Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Gubu0101 válasza hadan (#700) üzenetére


Gubu0101
veterán

Igen :C

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#702) ollie válasza hadan (#700) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De ez nem ugyanaz, mint a szeptember 8-i?

***

(#703) hadan válasza ollie (#702) üzenetére


hadan
tag

Nekem ez az első frissítés. Tudni kell, hogy az LTE verzióra mindig is később jött frissítés. Ugyanis az a helyzet, hogy le kell a szolgáltatókkal egyeztetni azt.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#704) Roland861010 válasza hadan (#700) üzenetére


Roland861010
addikt

Nekem a telefonra is jött... az is samsung

(#705) #51704320 válasza gyuri2008 (#694) üzenetére


#51704320
törölt tag

Szia!

A #689-es hozzászólásom alapja hasonló ehhez. Watch GT2-m van, de már Samsung telefonnal. Igazából szinte minden működik, de engem az zavar, hogy továbbra is a Huawei Egészség alkalmazással van kapcsolatban az óra (nyilván), viszont a Samsung rendszer miatt jobban szeretném a Health-ben, egy helyen látni a dolgokat.
Ollie hozzászólása teljes mértékben helytálló, a Huawei órák mellett az üzemidő az egyetlen érv, nekem 7 napot simán kibírt.

(#706) (ex)Cat


(ex)Cat
senior tag

Sziasztok
A GW5 megmutatja a messengeren érkező képeket? Anno GWA2-őm volt, az csak a Viber-es képeket tudta.

(#707) Gubu0101 válasza (ex)Cat (#706) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nem.Nekem eddig nem mutatta.Csak asszem fenykepet kuldott szoveg van 🤔

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#708) Csocsesz75 válasza (ex)Cat (#706) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem a Mesenger Lite van fent az órán, nem mintha használnám csak kíváncsiságból raktam fel. Megjeleníti a képeket és a küldött videókat is lejátsza.

[ Szerkesztve ]

(#709) Roxbury válasza Csocsesz75 (#708) üzenetére


Roxbury
őstag

Megkérdezhetem, hogy hogyan raktad fel? Én nem látom az óra áruházában. Köszi.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#710) Csocsesz75 válasza Roxbury (#709) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Easy Fire Tools alkalmazással [link]
ezt az appot : [link]

[ Szerkesztve ]

(#711) Roxbury válasza Csocsesz75 (#710) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszönöm! :R

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#712) Roxbury válasza Csocsesz75 (#710) üzenetére


Roxbury
őstag

Hogyan tudom megkerestetni az appal az órát? Sehogy sem találja a hálózaton. BT-vel is kapcsolódok a telefonhoz, meg Wifin is van az óra meg a teló is. :) Ja gondolom a Lan IP címemet kell ráállítanom. Meglesem.

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#713) Csocsesz75 válasza Roxbury (#712) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Órán : Beállítások - Óra névjegye - Szoftveradatok - Szoftververzióra 5x kattintasz egymás után.

Lesz egy új Fejlesztői beállítások menüpont az óra beállítások menüjében legalul. Ott bekapcsolod az "ADB hibkeresésés" és a "Hibakeresés Wi-Fi-n" menüpontot. Utóbbi menüpontnál legalul kírja a wifi címét és a mobilra letöltött program beállításaiban az IP Adress-nél ezt kell megadnod (5555 nélkül).

Aztán jobb felül katt a konnektor ikonra, kapcsolatba kerülnek és leokézod az órán is és a telefonon is (zöld lesz). Kiválasztod a telepíteni kívánt fájlt és kész.

Ha végeztél ne felejtsd el vissza kikapcsolni az órán az ADB hibakeresést !

[ Szerkesztve ]

(#714) Roxbury válasza Csocsesz75 (#713) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszönöm! Sikeres volt a dolog. Nem zabálja neked így az akksit? Mást is kipróbáltál? :)

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#715) Csocsesz75 válasza Roxbury (#714) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nem zabálja mert vissza levettem nekem nem kell.

Fordító : [link] (ez fent van nekem is)
Facebook Lite : [link]
Youtube Go : [link]
Google Assistant Go : [link]
Google GO Search Lite : [link]

(#716) Roxbury válasza Csocsesz75 (#715) üzenetére


Roxbury
őstag

Nagyon köszi! :R

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#717) O.CS válasza ollie (#695) üzenetére


O.CS
aktív tag

Nekem Huawei Watch GT3 Pro órám van.A számlapokkal kapcsolatosan szeretnék helyesbíteni, mert annyi számlap van az órához, hogy konkrétan megunod a keresgélést mert nem tudsz választani a sok számlap közül.Rengeteg van! Én most váltottam S21FE-re
Huawei P40 Pro telefonról és azért gondolkodom az óracserén. Mondjuk épkézláb indokot nem tudok felhozni, hogy miért kéne cserélnem :D de ez van.Lehet, hogy az újdonság varázsa hiányzik :DD

(#718) atomka78


atomka78
tag

Sziasztok. Az mitől van hogy Reggel megnézem ezt a horkolás értékelést és látom. Délután ránézek és azt írja nincsenek horkolás adatok? Miért nem látom délután és hova tűnik?

(#719) eami válasza atomka78 (#718) üzenetére


eami
addikt

ha napközben is szundítasz egyet, akkor néha nem tudja hova tenni :DDD

(#720) atomka78 válasza eami (#719) üzenetére


atomka78
tag

Nem alszom napközben csak eltűnik az adat.

(#721) Mike81 válasza Badboys (#693) üzenetére


Mike81
senior tag

Nem! Csak félre nyomtam.

(#722) Mike81 válasza O.CS (#717) üzenetére


Mike81
senior tag

Osztom a véleményed. Volt nálam egy kis ideig egy Huawei Watch GT Silver és tényleg sok számlap volt hozzá. Facen van fent pár számlappal foglalkozó csoport és jókat szoktak össze dobni :K

(#723) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Hú. Mindig nevetek az óra hátralévő üzemidő becslésén.
Ma elmentem a szokásos két órás gyurmára 30%-os aksim, közel két nap használat után. LTE végig. 8% -on volt az aksi. Ő úgy tippelte, hogy ez a 8% még 5 órára elég :D...
Viszont a realitás talaján örülök, hogy a Pronál a 30% azért még elegendő tartalék pár órára... Még úgy is ha aktív vagy, telefon nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#724) Roxbury válasza szilasz007 (#723) üzenetére


Roxbury
őstag

Lehet azt az 5 órát úgy tippelte, ha BT-n lettél volna, mert előtte arra volt kapcsolódva.

| Galaxy S23 256 GB | Watch5 Pro |

(#725) undercover


undercover
senior tag

Sziasztok! Nem olvassom a témát 4-es tulajként. Mivel eltelt már egy kis idő rákérdezzek.

Mik az általános tapasztalatok az órával kapcsolatban? Főként a Watch5 Pro érdekel.

-Javult a pulzusmérés a 4-es képest vagy itt is kihagy néha vagy pontatlan a dolog?
-Milyen az alváskövetés?
-Hogyan alakul az üzemidő?
-Általános tapasztalatok esetleges problémákról.

A segítséget megköszönném.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#726) Badboys válasza undercover (#725) üzenetére


Badboys
őstag

Kizárólag az üzemidőről tudok konkrét tapasztalatot mondani. Ugyanúgy használom mint a 4 est így 4 naponta töltöm általában 30% nál teszem töltőre. Míg a 4 est 2 naponta kellett tölteni. Jelenleg csak BT használatban.
A pulzus a 4 gyel ellentétben nálam még ez idáig nem hagyott ki. Folyamatos mérés csak kerékpározás közben van. Nem használom a 10 percenkéntit nem találom indokoltnak. Amikor kell kézit használok.
Alvásra sohasem használtam annak sem látom értelmét napi 8 órát végig alszom közben mi történik hidegen hagy.
Az én véleményem szerint nekem megérte a cserét, de majd gondolom mások is elmondják véleményüket. Gyakorlatilag a két óra megegyezik Üzemidőben és küllemben van eltérés no meg az árában. 2 nap alatt meg szoktam, hogy nincs lünetta ma már nem is hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#727) Csocsesz75 válasza undercover (#725) üzenetére


Csocsesz75
őstag

A folyamatos pulzusmérés az folyamatosan kihagy itt is. Alváskövetésre nem használom, üzemidő szempontjából sem tudok nyiltkozni, csak munka után használom. Igazából nekem a folyamatos pulzusmérésen kívül nincs vele bajom de az nagyon böki a csőröm.

[ Szerkesztve ]

(#728) vinczetibor válasza Csocsesz75 (#727) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Azt én is elfogadhatatlannak tartom, hogy egy több, mint 200.000 forintos órába nem akarnak olyan szenzorokat rakni, amik normálisan működnek. Ezek a szenzorok már a 4-esben sem működtek rendesen és itt sem fognak egy év múlva sem.
Vannak olyan órák, amikben ezt meg tudták oldani, de a Samsung nem veszi a fáradságot rá. Szomorú, hogy még így is ez a legjobb androidos óra.

(#729) Csocsesz75 válasza vinczetibor (#728) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Egy ötvenezres Xiaomi Watch S1 Active meg egy Amazfit T-Rex Pro sem hagy ki de, hogy házon belül maradjak a Watch Active 2 is jó, bár utóbbit is kaptam rajt már, hogy nagy ritkán kihagy csak az az érdekes, hogy azóta mióta megjelent a Samsungnak a WearOS rendszere.

(#730) undercover válasza Csocsesz75 (#727) üzenetére


undercover
senior tag

Meg az Apple Watch valahogy sokkal pontosabb. Fura, hogy a Samsung nem tudja jól megcsinálni ezeket.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#731) Gubu0101 válasza undercover (#725) üzenetére


Gubu0101
veterán

En most atneztem a healt appban a pulzusmerest,nekem 10 percre van allitva nem hagyott ki egyszersem.Ejszaka is megy az alvas figyeles,az is jol mukodik.Vernyomas meres meg nincs beallitva.Nekem is megvan a 4-5 nap vigan,folyamatos bluetooth kapcsolat mellet,csak furdesnel nincs rajtam az ora.S3 classicrol valtottam,csoppet sem bantam meg,lunetta hianyt en is megszoktam 2 nap alatt vigan.

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#732) Csocsesz75 válasza Gubu0101 (#731) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ne az appban nézzed. Az az oszlopdiagramos módszer arra jó, hogy eltakarja a mérések hiányosságát, kihagyását. Mozgékonyabb embereknél ott hiányoznak is 3 perces blokkok. Az órán előbb rajta lehet kapni. Vagy a most felirat alatt villog az érték és próbál mérni de nem tud vagy a villogó érték felett van egy időpont, hogy mikor tudott utoljára mérni.

(#733) Csocsesz75 válasza Csocsesz75 (#732) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ezt a 2db óra screenshotot a múlt hónapban lőttem, egyiken a pontos idő másikon, hogy mikor mért utoljára. Porszívóztam.

Ez meg a mostani porszívózás eredménye 15:30-tól 16:04-ig. Hiányoznak itt is jócskán mérések.

(#734) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

EKG, és vérnyomás mérő használható valahogy, a képernyő zár bekapcsolása nélkül ?
Nem szeretnék zárat a telefonomra

(#735) vinczetibor válasza Csocsesz75 (#733) üzenetére


vinczetibor
aktív tag

Felpakolva hazagyalogoltam a boltból és 35 percig, ameddig mozgásban voltam, nem volt képes pulzust mérni. Folyamatos pulzusmérésre van állítva. Most erre mit mondjak...

(#736) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Meg kaptam hozzá az új, e sim kártyát. Most már működik. De igazából még mindig nem értem ezt az egész rendszert, ahogy működik. Most ha nem viszem magammal a telefont, akkor úgy tudnak hívni az órán, ha tudják az óra telefonszamat? És ha nem az óra számát hívják, hanem a telefonom, akkor nem jelez az óra?

(#737) Csocsesz75 válasza vinczetibor (#735) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Üdv. a klubban. :D

(#738) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Megsétáltattam az órát a balcsinál. Ment kicsivel több, mint 9 órát és 45% az akku - outdoor active app, gpx-ről ment a navigáció. Csak egy hajszállal jobb, mint a watch 3 volt ezt sajna továbbra se bírják.

(#739) Csocsesz75 válasza motown5l (#736) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ha sima esim akkor a telefon beállításaiban a hívásátirányításnál az óra telefonszámát add meg. A hívásátirányításnak viszont költségei lehetnek.

Telekomos multisimnél ugyanaz a telefon meg az óra hívószáma is.

[ Szerkesztve ]

(#740) O.CS


O.CS
aktív tag

Sziasztok,
Azt szeretném kérdezni, hogy az órának a kijelző mérete a 45mm vag yaz egész ház?

(#741) Csocsesz75 válasza O.CS (#740) üzenetére


Csocsesz75
őstag

A ház.

(#742) undercover


undercover
senior tag

Köszönöm a véleményeket.

Sajnos akkor ezzel az órával nem váltja meg a világot a Samsung.

Ennek ellenére lehetséges ha majd beesik az óra lecserélem erre a 4-et az üzemidő miatt. (Pro verzió))

De remélhetőleg jövőre újra gondolnak jó pár dolgot és jobb lesz az óra.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#743) O.CS


O.CS
aktív tag

Szerintetek ez a 45mm egy nagyobb férfi kezén nem néz ki hülyén?
Nem tudtam még kipróbálni élőben..

(#744) undercover válasza O.CS (#743) üzenetére


undercover
senior tag

Nem nézz ki hülyén abban biztos lehetsz.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#745) O.CS


O.CS
aktív tag

Vastagabb szíjat vett már valaki az órához?

(#746) soultrapp


soultrapp
senior tag

Hello!!

Valaki próbálta már hosszabb távon mennyit bír folyamatos gps-el??
Mondjuk 10óra kerékpározás??

(#747) motown5l válasza Csocsesz75 (#739) üzenetére


motown5l
senior tag

Köszonom a válaszod. Értem most már. Nem tudtam rá olyan kártyát kérni, ami még egyezik a telefonnal sajnos. Új elofizetes, új kártya.

(#748) norti válasza soultrapp (#746) üzenetére


norti
addikt

5 LTE 44mm repülőgép és energiatakarékos üzemmóddal (BT bekapcsolva) 1,5 órás vezetés + 6 órás gyalogtúra alatt 58%-ig merült a túra végére, szóval 10 óra így biztos megvan.

[ Szerkesztve ]

(#749) soultrapp válasza norti (#748) üzenetére


soultrapp
senior tag

Köszi!!

(#750) GeoJoe válasza soultrapp (#746) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Pro LTE folyamatos telós kapcsolattal 9h18m gyalogtúra 100%-->45% folyamatos pulzussal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.