Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) szilasz007 válasza LosBlancosRM (#50) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Is-is. Nem volt tőle semmi baja. Most nyilván nem főzni vettem fel és nyomtam víz alá két krumpli és répa társaságában :)
Úgy tapasztaltam, hogy olyan 40 fok felett dobta fel a pacskert hűsőlni. Kb termál víz és LTE szinte perc alatt túlmelegedés. Repülőbe, ok. Ha 5m mélységig vízálló a 4-es ettől nehogymár baja legyen. Nem is volt. Nekem ez használati tárgy, nem hímes tojás, de nyilván nem ugrálók rajta sem :)
Ennél az 5-ös olvasva az eddigieket, csak jobb lehet.

(#52) GeoJoe válasza szilasz007 (#49) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Köszi a tippeket! Igen, a fizetés jól jönne (mikor jutunk el odáig, hogy egy fürdőben azzal a gagyi órabelépővel fizetni is lehetne?). Simple-t használok, szóval majd keresek valami alternatívát :)

Nekem eddig minden samu cucc bírta a vizet, legyen az gyógyfürdő, sós vagy bármi. Sosem volt bajuk.

(#53) 30z.Samu válasza ollie (#22) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az annyiért korrekt!

Sic Parvis Magna

(#54) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Részemről csalódás a w5.
Mondjuk nekem nem a pro van.....

(#55) LosBlancosRM válasza szilasz007 (#51) üzenetére


LosBlancosRM
senior tag

Gyógyvíz a normál órát is szét tudja cseszni, nem, hogy az ilyeneket. Ha sugárban kapja a vizet, akkor meg lehet, hogy nagyobb nyomás éri, mint amire kitalálták. Nekem a Galaxy Watch ázhatott be, mert nem reagált a felemelésre, majd pár nap után megint jó lett. :D Tökéletesen működő iPhonet is láttam már, aminek szétszereléskor elszíneződött indikátorai voltak. Note9-el is voltam termálban, amikor megláttam, hogy a kamera mögött bepárásodott, inkább hanyagoltam a vízbe merítést.

Samsung Galaxy S24 Ultra

(#56) joey04


joey04
titán

Hát ez nem lett nagy durranás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#57) gyuri2008 válasza joey04 (#56) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ha nem viszik le az árat,nem sokat fognak eladni az órából.

(#58) joey04 válasza gyuri2008 (#57) üzenetére


joey04
titán

majd lesz kupon

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#59) jacis válasza Roland861010 (#3) üzenetére


jacis
nagyúr

Semmi politizálás nem volt benne. Inkább egy jópofa humor volt amit Te nem értettél.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#60) Roland861010 válasza jacis (#59) üzenetére


Roland861010
addikt

Értettem, semmi jópofaság nem volt benne , legalábbis nekem.

(#61) kakuk.tamas válasza embe (#20) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Samsung saját maga intézi el a készülékei értékcsökkenését, nem a piac.
Szerintem baromi gáz, hogy ennyire értéktelenednek a Samsung cuccok.

Ez az óra tetszik, ha lenne iOS app, lehet be is neveznék egyre.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#62) embe válasza gyuri2008 (#54) üzenetére


embe
nagyúr

Azért a Te véleményed elfogadom ... az utóbbi ~ 2 évben megfordult vagy 20-25 óra a csuklódon. :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#63) ollie válasza kakuk.tamas (#61) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért értéktelenednek, mert gyakran már pár hónappal a megjelenés után (vagy akár előtte), sokkal olcsóbban megveheted a Samsung termékeket, nem ritka a 40-50%_os kedvezmény sem. Ezen lehet vitatkozni, hogy jó vagy rossz, de a többségnek nyilvánvalóan jó, mert olcsóbban jut hozzá a termékekhez. Annak rossz, aki arra számít, hogy drágán adja el a használt cuccát.

***

(#64) gyuri2008 válasza embe (#62) üzenetére


gyuri2008
veterán

Rosszul számolsz :)
Maximum 10-12
Én már csak tudom :K

(#65) embe válasza gyuri2008 (#64) üzenetére


embe
nagyúr

Bocs! :B Tévedtem... :R :DDD

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#66) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Valahogy nem győz meg a Bone által leírt hibák mentén, hogy miért is jó ez - főleg ennyi pénzért. A funckiók nagy részét én mondjuk ki se használnám, az alapdolgokra nekem bőven elég lenne egy Amazfit vagy egy Withings is.

200 felett már inkább valami "rendes" órát vennék karra. :)

B.Cs.

(#67) gyuri2008 válasza embe (#65) üzenetére


gyuri2008
veterán

A családba mindenkinek van,és a nevükben is hozzászóltam azért tünt soknak.

(#68) szilasz007 válasza GeoJoe (#52) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Simple-t azt lehet sideloadolni az orara ha azzal akarsz fizetni. Pont most volt tema a 4-es topicjaban. Amugy meg, Otp -> Curve -> Google pay. Abba nem kell hekazni.

(#69) szilasz007 válasza LosBlancosRM (#55) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Nekem eddgi a sima Watch, es a 4 classic is jol birta. Tobbszor is. Mondjuk csak normalisan hordom es nem nyomatom ra az aparturakbol a fizet. Eddig kop-kop nem volt baj.
Telefonnal meg vizbe nem megyek. Annal nekem az akkor lett tabu, minkor eloszor elkezdte a Sony a vizallo telefonokat, aztan meg utolag mondta, ja, gari nem vonatkozik ra. Azzal nem jatszom :)

(#70) rolandg


rolandg
tag

Sziasztok!

Nekem két napja van egy 5 pro BT. Eddig Huawei, Honor karpántokat használtam, és ahhoz képest volt ez most elmozdulás. Alapvetően az volt a indikációm, hogy a Huawei ökoszisztéma elhagyása után, a (Samsung) telefonom nem nagyon működött együtt ezekkel. Régóta gondolkodtam rajta, most léptem meg. Az árról annyit, hogy a 205 ezres listaárhoz képest kuponokkal, beszámítási kedvezménnyel, egy régi (a polcon porosodó) telefon beszámításával, meg az ajándék BUDS Live azonnali eladásával 74 ezerre jött ki az ár, ami összességében már vállalható volt úgy, hogy egy plusz szíj is jött hozzá.
Akkumulátor. Most tanul. Nekem megy az állandó pulzuskövetés, az alváskövetés (horkolásfigyeléssel), az üzenetek-hívások fogadása, viszont nem megy GPS. Ugye most még tanulja a szokásaimat, és nem optimális az akku merítés), de tegnap este fullra töltöttem, 22 órakor levettem a töltőről, reggelre (6:35) 96%-on volt. Most 88% (11 óra van), de nagyüzemben jönnek a hívások, az üzenetek, és volt 35 perc edzés is. Nem tudom, hogy ez mennyire jó, de nem az egy napos üzemidő, az tuti.

Fizetés. Valami hiba miatt a Mastercardot nem akarja rávarázsolni a Wallet, de erről írtak (remélem javítják), de mivel ez képernyőzárral is jár, és nem szeretnék minden használatkor képernyőzárral izélődni, valószínűleg ez egyelőre nem lesz élesítve rajta.

Hogy miért vettem meg? Mert nagyon jó az egészségkövetése, és sajnos szükségem van rá. Próbáltam egy Huawei és egy Xiaomi órát is, de messze nem tetszettek ennyire, a Garmin pedig nekem túl fapadosnak tűnt. Egyelőre elégedett vagyok, a súlya furcsa kicsit még, de szokom.

(#71) ollie válasza rolandg (#70) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Google Walletes Mastercard hibát tegnap késő este javították (nem óra függő, az egész világon, bárkinél előfordult).

***

(#72) polonic válasza rolandg (#70) üzenetére


polonic
félisten

A képernyőzárat csak egyszer kell feloldani, mikor felveszed az órát. Nem állandóan.

(#73) embe válasza rolandg (#70) üzenetére


embe
nagyúr

A képernyőzárat akkor kell csak feloldani, amikor visszateszed a kezedre. A Watch 4-ben legalábbis így volt. Ha nem veszed le, akkor nem kell minden alkalommal beírni a kódot ha fizetni akarsz vele.
A Watch 4-nél nekem az Erste töketlenkedett, vagyis az ügyfélszolgálatos, mert a telefonos ügyfélszolgálaton kellett rávarázsolni a kártyát.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#74) rolandg


rolandg
tag

Köszi, ezek hasznos infók voltak!

(#75) embe válasza rolandg (#70) üzenetére


embe
nagyúr

"Garmin pedig nekem túl fapadosnak tűnt" - Mindez attól függ mire szeretnéd használni. Ha sportóraként, akkor kb. a nyomában sincs egyik sem. Ha okosóraként, akkor az okosfunkciók fejlettebbek a Samsungban például.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#76) szilasz007 válasza ollie (#71) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Jaja megerositem, nekem ma reggel bekoltozve a Walletbe minden gond nelkul ment.

(#77) pasztoha válasza Sgr_A (#13) üzenetére


pasztoha
tag

Szia! Milyen kupon van még a már leírtakon túlmenően és hol lehet megnézni?

(#78) sirály69


sirály69
őstag

Üzemidőben bőven van mit fejlődnie!

Szerver Hosting Debrecenben

(#79) szilasz007 válasza rolandg (#70) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Nekem 85%-on volt az aksi bekapcsolasnal, fel se tettem toltore, most ket ora utan belakva 66%. Nem mervado, viszont inkabb korrekt.
Nekem a kijelzo tetszik. Jo a tapintasa es olyan kellemesen fenyes. A Watch 4 mattabbnak tunik. A virtualis lunetta is megszokhato, viszont egy nagy hatranyas latom mar most is, hogy az ujjammal kitakarom a kijelzot es kisse nehez latni, hogy hova tekersz. Kissebb porgetesekhez hasznalhato...
Valamivel hangosabb is. A 4 nekem kimondottan halk volt.

Oh igen, es mivel eSIM. Telekom weboldalan kellett uj QR-t generalnom, hogy be tudjam telepiteni az eSIMet az orara. Ennyi. KB ugyanugy megy mint a classic.
Azert ez mar tenyleg sokkal jobb felhasznaloi elmeny, mint a 4-es indulasanal. Se GPay, se GBoard... most mar kapasbol lehet vele fizetni es magyarul diktalni...

Csak hozza tenylegesen is a 2-3 napos uzemidot. Akkor megszeretjuk egymast :)

(#80) kakuk.tamas válasza szilasz007 (#79) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Két óra használattal mínusz 20% az korrekt?
Zsír új AW max 5%-ot merül mikor állítgatod be.

Sajnos a Samsungos órák, főleg az e-simesek sose a jó üzemidőről voltak híresek. Reggel 8fele 100%-on rárakod a kezedre, este 8-ra max 20% lesz benne bekapcsolt e-simmel.
Ebben fogadni merek.

Kíváncsi leszek mennyire fog melegedni… A GWA2-m iszonyat mód merült meg melegedett…

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#81) taki_rulZ válasza pasztoha (#77) üzenetére


taki_rulZ
csendes tag

Engem is érdekelne :)

(#82) tomee007007 válasza ollie (#71) üzenetére


tomee007007
őstag

Nálam még mindig hibát jelez. :(
Nálatok már működik?

(#83) polonic válasza tomee007007 (#82) üzenetére


polonic
félisten

Nálam rendben ment a hozzáadás.

(#84) ollie válasza tomee007007 (#82) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegnap este ment.

***

(#85) Duree


Duree
veterán

Nem cserélném le a 4 classicot, nekem a lünetta hiányzik nagyon.

duree54

(#86) rolandg válasza tomee007007 (#82) üzenetére


rolandg
tag

Az előbb hozzáadtam, rendben működik.

(#87) szilasz007 válasza kakuk.tamas (#80) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Elso bekapcsolas, beregisztralas, betelepites, frissitesek, stb. Franc tudja. Biztos ami biztos, most feltoltom csutkara azt 24 ora mulva megnezem egy jo alvassal, hogy hogyan fog allni.

Az uj pand viszont tenyleg hat, kompromisszumos. Ciki hogy effektive csak a sajat toltojevel lehet tolteni. Szijjal leugrik a toltofeluletrol.. Ez azert egy nagy benezes Samsung oldalarol. Konkretan tenyleg le kell venned a szij mindket oldalat ha ugy szeretned tolteni.. Ami azert gaz. Meg jo hogy adtak melle a hibrid bor szijjat. Lehet majd lecserelem.

(#88) Y72


Y72
aktív tag

Ezt nem értem: azt írja hogy már kiforrott és nem béta verziós óra közben meg végig azt olvasom hogy kb semmit nem lehet benne rendesen használni mert tele van hibákkal.
A béta verzió az az apró hibák tömkelege. Jó lenne ha kevesebbet tudna de azt legalább jól.
Na mindegy, Samsung már egy ideje lejtmenetben van technológiai fejlesztés terén, nem tudom össze tudják-e még szedni magukat, de az tuti hogy béta verziót nem veszek.

(#89) rolandg válasza szilasz007 (#87) üzenetére


rolandg
tag

Nekem oldalra fordítva (oldalára fektetve) felcuppant rá a mágneses töltő, és simán feltöltötte úgy, hogy nem kellett a szíjat szétszednem.
Ja és egy nagyon low budget-es Blitzwolf töltővel töltöttem először, PD porton, és nagyszerűen feltöltötte (nem gyorstöltéssel, de gyorsan). Szóval nem hiszem, hogy ez gond lenne.

(#90) $atirka válasza Y72 (#88) üzenetére


$atirka
senior tag

Valamit félre érthettél. Nincs itt hiba, max 1-2 mérése nem teljesen hiteles, de attól még bőven közelít a jóhoz.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#91) szilasz007 válasza rolandg (#89) üzenetére


szilasz007
aktív tag

A sajat toltojevel tokeletes. A 3 az egyben toltopadrol beszelek. Ugyana a tortenet amit mondtak a telefonos forditott iranyu toltesrol.

(#92) GeoJoe válasza Y72 (#88) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Nincs itt probléma, ma du jött meg és állítottam be mindent.

Méret szerintem rendben van, lehetne nagyobb de a súlya egyáltalán nem zavaró. Nagyon praktikus a szíj zárszerkezete.

Google wallet - mivel én simple-t használok + nem fogadja el az otp creditet (lista, hogy milyen kártyákat fogadnak el) ezért a revolut kártyámat állítottam be rá. Továbbra is a telóval fizetek, ha nincs nálam arra jó lesz a prepaid az órán.

eSim - a telóm még fizikai simmel ment, kb 5 perc volt online (Telekom) beállítani meg egy gyors hívás, hogy órára is menjen a e-multisim (ingyenes)

WatchFace - na ez majd elviszi a teljes estémet mire találok valami jót de van választék rendesen :)

Kell majd még térkép, túraapp meg pár apróság de majd hétvégén.

Health - sajnos ez nekem most fontos, mindent leszinkronizált magától természetesen. A testösszetétel mérés egész jó, majdnem megegyezik egy erre vett céleszközzel szóval számomra tökéletes. Az kiakaszt, hogy havonta kalibrálni kell a vérnyomásmérőt, erre kitalálhatnának valamit. Véroxigént valóban alámér, gondolom ezt majd fixálják.

Töltés - bekaphatják, hogy nem jó a tripla paddal... (legalább a kapott töltő kicsi így elutazáskor rendben lesz)

... de azért jó lesz ez :)

Watch 3 Classic vs Watch 5 Pro LTE
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

(#93) PeteePeti


PeteePeti
őstag

.

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#94) #76500480


#76500480
törölt tag

Multi-band azért kimaradt pedig ma már tudja egy 140ezres Forerunner 255 is. Ennyi pénzért meg már elvárható a tegyünk bele mindent…. Kicsit butább kicsit drágább de elgondolkodtató egy Epix Gen 2. Két óra között tényleg a használat dönt, sportra egyértelműen az utóbbi való és nem kell beáldozni az OLED panelt.

[ Szerkesztve ]

(#95) Jeanne d'Arc válasza LosBlancosRM (#50) üzenetére

Termàl nyírja az összes órát, nem szabad benne használni.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#96) hallerlaller


hallerlaller
addikt

'kerek, de nem tekerek'

ellenben eme remek szerkezetre teljes kereseted elverheted..

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#97) szabi__memo válasza gyuri2008 (#67) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Mit vennél jelenleg? Vagy inkább miket? :)

[ Szerkesztve ]

(#98) gyuri2008 válasza szabi__memo (#97) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem tudom :F

(#99) szabi__memo válasza gyuri2008 (#98) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Most mit használsz?

(#100) Sirandrish válasza szabi__memo (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én 150ért vettem 1 éve, ma 90 alatt megkapom.. :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.