Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) ACE- válasza Gubu0101 (#1828) üzenetére


ACE-
addikt

Ez milyen óra? Elmondanád milyen számlapot használsz?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1852) ACE-


ACE-
addikt

5 Pro LTE-hez jött frissítés.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1853) DrBubo77 válasza ACE- (#1851) üzenetére


DrBubo77
addikt

Watch 5 Pro LTE :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#1854) Rigormortiis válasza ACE- (#1852) üzenetére


Rigormortiis
addikt

A "sima" 5 LTE is most kapta meg. Orvosolták a csuklófordítós bugot, cserébe amióta feltettem, merül, mint a Titanic :W

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1855) Corsa02 válasza Rigormortiis (#1854) üzenetére


Corsa02
őstag

Csinálj még két restartot és jó lesz :)

The Truth Is Out There --->

(#1856) dancsuri válasza ACE- (#1852) üzenetére


dancsuri
veterán

A frissítés óta nálam nem elég csak egyszer beírni a pinkódot (Wallet). napközbe többször is kérte. Ez így nem jó. :o

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#1857) Corsa02 válasza dancsuri (#1856) üzenetére


Corsa02
őstag

Másnál hogy szerepel ez a frissítés? Bugok?

The Truth Is Out There --->

(#1858) ziyan


ziyan
tag

TMX beszámítás: soha többet. Makulátlan Galaxy Watch 3-ra, minden tartozékával, használatlan gyári szíjjal az ígért 67 helyett 33 ezret ajánlanak, bizonyítás kérése után pedig képeket küldtek, amelyeken szerintük sérülés, szerintem pedig vízkő/zsír látható az apró illesztések között. Ezeket átadás előtt letakarítottam volna, ha látom őket... a franc sem gondolta, hogy nagyítóval kell a résekbe nézni, de gondolom nem számít, mert ha nem ebbe, akkor másba kötöttek volna bele. :(( 2 évvel ezelőtt pedig garanciális javításban az ugyancsak makulátlan Galaxy Watch 1-emet összekarcolva kaptam vissza, azzal sem tudtam mit kezdeni.

Nagy Samsung párti vagyok én és az apukám is, gyakorlatilag az elmúlt 10 év majdnem összes S, Note, Watch (Pro/Classic) szériája járt a kezeinkben, de amit újabban művel a Samsung/TMX itthon, az példán aluli, elég ránézni az értékeléseikre... Hol lehetne panaszt tenni a Samsungnak, ahol foglalkoznak is velünk?

Egyébként a Watch 5 Pro jól működik, de így jóval drágább buli lett.

[ Szerkesztve ]

(#1859) MaCS_70 válasza Badboys (#1844) üzenetére


MaCS_70
félisten

A lünetta tehát egyre távolabb... :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1860) Badboys válasza ziyan (#1858) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos sehogy nagyon egy húron pendülnek. Elküldtem az órát mert 4 hónaposan lekopott a festés. Az üzente a samu, hogy így teljesen jó. Szerintük teljesen rendben van, hogy egy 220000 forintos óra okádék pár hónapon belül. Azt üzenték, hogy forduljak a királyi fogyasztóvédelemhez. Itt így néz ki a vevő érdeke.

(#1861) Gubu0101 válasza Badboys (#1860) üzenetére


Gubu0101
veterán

Nekem is mar oda szinte korbe az osszes festek a perem elerol.Sejtettem,hogy onnan tuti le fog kopni a festek :U

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#1862) -=Starwing=- válasza Badboys (#1847) üzenetére


-=Starwing=-
tag

Szia!
Szerintem van értelme. Egyrészt ahogy olvasom, több fórumtársnak is lekopott valamilyen mértékben a festék(le tudja koptatni pl. ha ráhúzod az inget?), másrészt óhatatlanul odakoccantom néha sajnos valamihez. Olyankor megnyugtató hogy rajta van. Én a fekete szilikon tokkal használom és fekete fém szíjjal. Számomra kevésbé rontja a látványt, mint amennyire megvédi. Amúgy meg 5mp levenni róla, és gyönyörködni benne. :D
Nézd meg az #1008-as és #1049-es hozzászólásom. Képek és videó :DD

"Ajándék csónak ne nézd a lapát..." XD

(#1863) Badboys


Badboys
őstag

Bezzelt rendeltem, de valószínű, hogy rendelek egy ilyen tokot. A T kicserélte az órát kaptam egy újat nem szeretném, hogy ez is úgy nézzen ki pár hónapos korára.
Gubu0101. Te úgyis lépsz a samu vonalról én meg maradok. -=Starwing=- köszönöm.

(#1864) gretzky77 válasza Badboys (#1863) üzenetére


gretzky77
veterán

Ennyire hajlamos az óra háza a kopásra!?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#1865) Flashback válasza gretzky77 (#1864) üzenetére


Flashback
addikt

Nekem a normäl feketével semmi gondom nincs. Megjelenés óta nyúzom.

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1866) Badboys válasza gretzky77 (#1864) üzenetére


Badboys
őstag

Sajnos igen. Festett szar az egész tok. Nekem lekopott 4 hónap alatt úgy, hogy fizikai munkát nem végzek. Ősz óta pulóverek úja ami rálóg. Durva anyagú felső ruházatom nincs. Nem is viselem 24 ben. Vannak napok amikor csak gyaloglásra vagy kerékpározásra használom. Egyébként többnyire hagyományos órákat használok. Velem ellentétben állítólag vannak akiknek nincs kopás vagy nem veszik észre vagy nem vesznek róla tudomást. Egyébként csak aprólékos átnézés után lehetett észre venni. Van akinek még durvábban kopott a tok. Többnyire az éles peremek hajlamosak a kopásra egy hajszálnyi csíkban ezért nem igazán észrevehető.

(#1867) ACE- válasza Badboys (#1866) üzenetére


ACE-
addikt

Na most először azt mondod, hogy festett szar, lekopott, majd azt, hogy igazából észre sem vehető csak aprólékos átnézéssel... Én 3 hónapja használom (fekete) és aprólékos átnézéssel sem találok rajta kopást...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1868) Lajmund


Lajmund
senior tag

Még jó hogy titánbol van így csak a festék kopik... :D Ennyi erövel lehetne erös alu is olcsobban és az is birná a sima igénybevételt.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#1869) Keresekeztaz válasza dancsuri (#1856) üzenetére


Keresekeztaz
újonc

Watch 5 pro lte-t most frissítettem. De már frissítés előtt is volt, hogy naponta 3-4 alkalommal kérte a jelszót. Pár napja használom csak, nem tudtam,hogy, ez nem normális. Nem normális? Zavaró különben,mert ha nincs feloldva, nem mutatja,hogy kitől jött az email,stb.
Nem kellene többször zárnia (és zárás feloldását kérnie) egy nap? Köszi!

(#1870) Badboys válasza ACE- (#1867) üzenetére


Badboys
őstag

Igen ezt írtam most is és ezt írtam amikor először észrevettem. Tehát a két le írásban is ez szerepel. Igen valóban vízfestékkel festett sz@r az egész tok. Mivel én konkrétan a kopást kerestem anno rajta így észrevettem. Annak is meg van az oka miért kerestem. Ezt írtam mindig és írom most is. Emiatt a kopás miatt nem veszek lerágott csutkát. Kinek szoftveres kinek esztétikai problémái vannak. Gyakorlatilag nem egy hibátlan készüléket adnak ennyi pénzér. Amennyiben lenne bennük gerinc mint ahogy nincs, nem így állnának a problémákhoz. Azt is elmondom, hogy egy normális ügyfélszolgálat nem így áll a dolgokhoz. Ezt kelet Európában meg lehet csinálni addig más helyeken nem.

(#1871) ACE- válasza Keresekeztaz (#1869) üzenetére


ACE-
addikt

Wallet használatkor, amikor fizetsz kéri néha a kódot, akkor is ha egyébként fel van oldva, ez valamiféle biztonsági követelmény. Nálam max. ilyenkor kéri, nap közben csak úgy nem zárolja magát, csak ha leveszem a kezemről.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1872) dancsuri válasza ACE- (#1871) üzenetére


dancsuri
veterán

Elötte soha nem kérte (elég volt csak felrakáskor), pedig rendszeresen fizetek vele (Erste). Egy újraindítás után (lehet) megjavult. Ma egyszer sem kérte, csak reggel.

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#1873) atomka78 válasza dancsuri (#1872) üzenetére


atomka78
tag

Elég szoros a kezeden? Ha laza akkor szokott olyat hogy nem érzékeli a kezed és egyből kéri a kódot... Ez még lehet

(#1874) ACE- válasza dancsuri (#1872) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem kezdettől fogva néha kéri fizetéskor a kódot...
atomka78: Nekem sem túl szoros a kezemen, de sima használatkor még sosem zárolta magát, ellenben fizetéskor egyszer-egyszer előfordul, szóval ezt én valamiféle biztonsági megoldásként értékelem... bár néha zavaró.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1875) Corsa02 válasza ACE- (#1874) üzenetére


Corsa02
őstag

Az természetes, ha néha kéri, ha bankkártyával fizetsz akkor is kéri néha.

The Truth Is Out There --->

(#1876) ACE- válasza Corsa02 (#1875) üzenetére


ACE-
addikt

Telefonos Google Wallet-nél nem kéri, bár ott ugye fel kell oldani a telefont... De az órán meg elvileg a hordást érzékeli, és ezért nem kell mindig feloldani...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1877) hcs57


hcs57
őstag

Gear Sportról váltottam Watch5 Pro-ra. Az előző órán a képen látható animált számlap volt... létezik ez erre is?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#1878) Badboys válasza hcs57 (#1877) üzenetére


Badboys
őstag

Innen válogathatsz. Lehetséges, hogy találsz megfelelőt. [link]

(#1879) hcs57 válasza Badboys (#1878) üzenetére


hcs57
őstag

Ilyen animált fogaskerekest eddig nem találtam..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#1880) Lajmund válasza hcs57 (#1877) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ebben a fogaskerekek mozogtak is?

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#1881) hcs57 válasza Lajmund (#1880) üzenetére


hcs57
őstag

Igen. Gear_S3_Modell_3 volt a neve

[ Szerkesztve ]

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#1882) Badboys válasza hcs57 (#1881) üzenetére


Badboys
őstag

Csontra ugyanilyent biztosan nem fogsz találni. Pl. az Acronnak is vannak skeletton lapjai egy kis türelemmel megoldható. [link] [link] [link] mondjuk ezek segéd app telepítéssel működnek, de tuti, hogy vannak. Amit először linkeltem minden egyes készítőt átnézted mert nem kevés lap van. hát sajnos ennyit tudtam segíteni.

(#1883) hcs57 válasza Badboys (#1882) üzenetére


hcs57
őstag

Ilyen van itt, de nem tudom, ha letöltöm, hogyan teszem fel? Animált e?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#1884) Mikulásbá válasza MaCS_70 (#1835) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi az ajánlást, ma érkezett meg, tökéletes! ( S22U+Galaxy Buds2 Pro+Watch 5 Pro)
Nálam az óra tökéletesen a helyén maradt, semmit nem kellett csinálni.
Még töltő fej és kábel is van hozzá.
Bár már drágább. :((

[ Szerkesztve ]

(#1885) Badboys válasza hcs57 (#1883) üzenetére


Badboys
őstag

Letöltéssel nem tudod feltenni. Mint írtam egy appot kell telepíteni a telefonra és az órára. Ami a lényeg minden hasonló app fizetős egyszer kell megvenni. Az oldalra kell regisztrálni utána tízen ezer lap közül lehet csemegézni. Amit linkeltél azt megkell venni előtte beregisztrálni az oldalra amikor ez megtörtént a lap alján megjelenik egy quer kód azt kell a telefonnal be olvasni majd megjelenik a saját letöltéseim mappában és onnan lehet az órára telepíteni. Egyébként az egész folyamat le van írva az oldalon.

(#1886) hcs57 válasza Badboys (#1885) üzenetére


hcs57
őstag

Regisztrálni kell az oldalon, de két e-mail címmel is próbáltam, de hibára fut:
Error sending e-mail to csxxxx@yahoo.com. Retry later or contact site admin if problem persists.
A többi világos.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#1887) ACE-


ACE-
addikt

Na srácok Watch5 Pro LTE órán csináltam egy alapállapotba állítást, a mentésből mindent visszatöltöttem, és láss csodát korábban max. 3.5 napot bírt az óra, most egész nap kb. 14 óra alatt merült 10%-ot... ez azért elég jó. Remélem a feleségem Sima Watch5 40mm LTE-jén is hasonló lesz, mert az max. 1.5-2 napot bírt.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#1888) Luigi962 válasza hcs57 (#1877) üzenetére


Luigi962
őstag

Ha ilyen forgó, pörgő, csörgő-zörgő óralap minden vágyad akkor nézd meg ennek a készítőnek a munkáit, azt hiszem ebben a kategóriában ennél nincs jobb! [link]
KépernyőképKépernyőképKépernyőkép

(#1889) JoHn123


JoHn123
tag

Hali! Nálatok milyen CSC van? (*#1234#) En elvileg OXM-el kaptam vissza a szervizböl, ami elvileg multi gyakorlatilag a vérnyomás csak az XDA-s mokával megy.
Nalunk a webaruházban: SM-R920NZKAEUE, USA: SM-R920NZKAXAA Ez utobbi az enyem is.

[ Szerkesztve ]

(#1890) Liller7


Liller7
tag

Az mitől lehet,hogy otthon vagyok merül,mint állat.Reggel elmegyek otthonról (95-100%)du hazaérek merül max 25-30%.Hazaérek rohamosan merül az aksi.Wifi egesznap ki,csak Bt van bekapcsolva.Pulzus folyamatos.Energiatakarékos mód be.Átlagosan használom.Semmi extra.De hazaérek óránkent 15-20%- ot esik.Estére kb 8-ra jó ha 10%- on van.
Galaxy watch 5 Bt

[ Szerkesztve ]

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#1891) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Akkuidő-növelés céljából kikapcsoltam az órán a GPS-t.

Azóta viszont konkrétan nem tudom gombnyomás nélkül megnézni, hogy mennyi az idő, mert ha magam felé fordítom az órát, a számlap helyett a beállítási lap jelenik meg, hogy kapcsoljam vissza a GPS-t... :W

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1892) Roland861010


Roland861010
addikt

Tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#1893) Rigormortiis válasza MaCS_70 (#1891) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Amúgy nyugodtan visszakapcsolhatod, én teszteltem már, szinte semmit nem fogyaszt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#1894) MaCS_70 válasza Rigormortiis (#1893) üzenetére


MaCS_70
félisten

Jaja, köszi -- én is erre a következtetésre jutottam.

:R

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#1895) rolandg válasza Liller7 (#1890) üzenetére


rolandg
tag

Csak egy gondolat: nap közben nálad van a mobilod, és folyamatos a kapcsolat, otthon meg leteszed, és gyakran keresgélik egymást?

(#1896) Liller7 válasza rolandg (#1895) üzenetére


Liller7
tag

Otthon is folyamatos a kapcsolat.Nem keresik egymást gyakrabban.Bár mondjuk olyat szokott csinálni,hogy ott van a telefon közelembe vagy a kezembe és jelzi hogy megszakadt a kapcsolat.Nem sűrűn,talán 1-2-szer.

Galaxy A54+Galaxy Watch 5

(#1897) motown5l


motown5l
senior tag

Üdvözletem. Valakinek van már fel téve az, órára rozsdamentes szíj.? Esetleg még tudna válaszolni a kérdésemre hogy karcolja e az órát vagy koptatja?

(#1898) doongoo válasza motown5l (#1897) üzenetére


doongoo
addikt

valakinek kb. a bármitől is kopik az órája... Gyanítom, hogy a fémszíj a csatlakozó fülek belsejét fogja koptatni kb. 99% valószínűséggel, ahol összeérnek, ill. aki íves végű fémszíjat tesz rá, annak még az óráházat is, ahol hozzáér a szíj

(#1899) motown5l válasza doongoo (#1898) üzenetére


motown5l
senior tag

Fasza. Akkor hanyagolom 😂. Még jó hogy meg vettem.

(#1900) DrDobos válasza motown5l (#1899) üzenetére


DrDobos
őstag

Nekem van fémszíjjam, ha cserélem megnézem leszedte-e. Amikor legutóbb néztem, abszolút semmi karc sem volt a csatlakozónál, sem az óra tokján.

Samsung Galaxy A55 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.