Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) gyuri2008 válasza szabi__memo (#99) üzenetére


gyuri2008
veterán

Huawei watch fit 2 fekete.

(#102) Mike81 válasza hallerlaller (#96) üzenetére


Mike81
senior tag

:DDD :C

(#103) Sirandrish válasza hallerlaller (#96) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez ütött :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#104) Sgr_A válasza polonic (#83) üzenetére


Sgr_A
addikt

Frissítsd le az órán a walletett

(#105) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Egy Garmint bármivel, Apple órát iPhone-nal, Galaxy Watchot pedig Samsung telefonnal érdemes társtani – bár lehet más androidossal, kiesik az EKG, a vérnyomásmérés, az AR emoji óralap vagy a mobilkamera élő megjelenítése

Ezt most úgy kell érteni, hogy Samsung telón kívül ezek a funkciók nem mennek:F:F:F:F
EKG, meg vérnyomásmérés csak Samsunggal:F

(#106) ollie


ollie
MODERÁTOR

Most járt le a 24 óra az első teljes töltés után, és épp 24% akkut evett meg az óra ennyi idő alatt. Úgy gondolom hogy ez még javulni fog, mivel a korábbi óráknál is ez volt a helyzet.

***

(#107) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Ma kaptam én is meg a fekete 5 Pro LTE-t. Nagyon szép darab, tetszik ez a "tányéros" előlap szerintem szebb mint a sima elejű Watch 4-em. Emiatt az összes számlap jobban is mutat az órán. Méretét sokan nagynak, vastagnak tartották, meglátásom szerint lehetne még nagyobb is, vastagsága abszolút jó szenzordudor teljesen elveszik az ember kezében csak az óra oldalpalástja látszik. Ha jövőre tennének bele még nagyobb akksit felőlem lehet még vastagabb is.

(#108) Roland861010


Roland861010
addikt

Azért ez nem egy csúnya óra.

(#109) szilasz007 válasza szabi__memo (#105) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Örök kérdés, örök válasz: EKG, vérnyomás, megy nem Samsung telefonnal is, csak XDA-s zármentesített appokat kell felügyeskedni. A 4-es óra topicjában keress rá e három betűre.
Ügyeleskedés nélkül csak Samsung.

[ Szerkesztve ]

(#110) szabi__memo válasza szilasz007 (#109) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Köszi szépen. Nem tudtam. De azért rohadt gáz

(#111) Csocsesz75 válasza Roland861010 (#108) üzenetére


Csocsesz75
őstag

De nem ám, bízzunk bent, hogy jó is lesz.

(#112) szilasz007 válasza ollie (#106) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Teljesen baráti. Nálam ugyanúgy, mint a 4-en all-in használva 5 óra alatt 80%. Benne egy fél órás telefonálás is.

(#113) Roland861010 válasza Csocsesz75 (#111) üzenetére


Roland861010
addikt

Hát remélem!

Valaki meg kapta már az ajándékokat és ha igen mennyi idő után!

(#114) lala666 válasza Roland861010 (#113) üzenetére


lala666
senior tag

Együtt jött az órával.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#115) $atirka válasza Roland861010 (#113) üzenetére


$atirka
senior tag

Egy csomagban jött az órával.
A szíj szuper, a buds live fülest meg asszonyka lestoppolta:D

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#116) Roland861010 válasza $atirka (#115) üzenetére


Roland861010
addikt

Értem, akkor majd nekem is meg jön mert én membersen keresztül adtam le az igényt.

[ Szerkesztve ]

(#117) polonic


polonic
félisten

Nektek a 10 percre állított pulzusmérés jól működik? Délelőtt 10:10 óta nem mért nekem semmit.

(#118) GeoJoe válasza polonic (#117) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Igen, health-ben látszik az összes mérés. Ha leveszem és vissza akkor sincs gond.

Btw elugrottam a boltba, gond nélkül ment az óraval fizetés csak be kellett lépni az appba ami nem túl kényelmes.

(#119) Csocsesz75 válasza polonic (#117) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem folyamatoson van és úgy látszik jól mér, legalábbis tényleg képes a valós folyamatos pulzusmérésre ellenben a Watch 4-gyel. De ezt azért még tesztelem.

A beállításokban tedd át kézire vagy folyamatosra majd vissza 10 percesre, talán elindul újra.

(#120) Csocsesz75 válasza GeoJoe (#118) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Felső gomb dupla kattra rakd rá. Vagy vannak olyan számlapok is, hogy a wallet ikonját ki lehet rakni a számlapra és akkor elég egy érintés is.

[ Szerkesztve ]

(#121) GeoJoe válasza Csocsesz75 (#120) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Jó ötlet :C

(#122) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Tesztből :

"Az automata fényerő állítás nappal pontos, de este a panel elég világos marad, így szükséges félhomályban vagy tábortűz mellett a kézi szabályozás. "

Én ezt nem tapasztalom, vaksötét szobában is nagyon jól leveszi a fényerőt.

(#123) mutyuru


mutyuru
aktív tag

Garmin Instinct utodjanak rendeltem meg az 5os PRO-t.. kuponokkal 117 000re (290ojro) jott ki.
Ha nem valik be, akkor eladom 400-450 ojroert garanciaval es veszek egy garis venu 2-t 250ojroert. :DDD Es levasarlom a 150ojros Samsung Pay-s kupont kulon. :C

(#124) polonic válasza GeoJoe (#118) üzenetére


polonic
félisten

Megnéztem az asszony óráját, neki is vannak kihagyások. Nem folyamatos az óra.
A beállítás pedig az, hogy nyugalmi helyzetben 10 percenként. Szóval lehet, hogy ha mozog az ember, akkor nem is mér?

(#125) jacis válasza Roland861010 (#108) üzenetére


jacis
nagyúr

Ebben a színben bitang jól néz ki. Szerintem a legszebb Samsung óra.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#126) GeoJoe válasza polonic (#124) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Lehet benne valami, amikor boltba mentem csak 1 mérés van. Érdekes logika ez :U holnap még nézegetem majd. Ha folyamatosra teszem gondolom jól beleharap az akkuba...

(#127) Roland861010 válasza GeoJoe (#126) üzenetére


Roland861010
addikt

Szerintem mozgás közben az aktivitást felismeri és ott méri (mármint mint edzés mód) . Alvás közben 10 percenként van mióta felkeltem csak 30percel később van az első

(#128) GeoJoe válasza Roland861010 (#127) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Az automata felismerést én ki szoktam kapcsolni. A sima sétát nem tekintem sportnak de akkor addig úgy tűnik mérésem sem lesz :F

(#129) PeteePeti válasza GeoJoe (#128) üzenetére


PeteePeti
őstag

10% kupon, ha esetleg valaki most érez késztetést vásárolni valamit! ;)

Véletlenül tettem válaszba, bocsi! :D

[ Szerkesztve ]

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#130) Roland861010 válasza GeoJoe (#128) üzenetére


Roland861010
addikt

Egyenlőre próbálgatni kell mikor hogy mér.
Este rá nézek én is jobban.
Biztos kell mérnie

(#131) -myself-


-myself-
tag

Sziasztok, azt értem hogy nem bírja a termál vizet, de mi van a tenger vízzel? A sós vizet meg bírja? :F

Nexus forever...

(#132) GeoJoe válasza -myself- (#131) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Szerintem semmi sem ajánlott, hiszen nincs rá garancia. Az már más kérdés, hogy sem a termál se a tenger se az óceán se a hullámmedence se a jacuzzi nem okozott még sosem gondot nekem. Természetesen ha egyszer fog akkor így jártam, ezt mindenkinek magának kell mérlegelnie.

(#133) polonic


polonic
félisten

Tegnap reggel lett feltöltve az óra. Alvást is mért, most 76 %-on van és 3 nap 9 óra használati időt ír még

(#134) PeteePeti válasza -myself- (#131) üzenetére


PeteePeti
őstag

Semmilyen órát sem ajánlott sós vízbe vinni, se okost, se hagyományost! Balaton ok, Adria no! :U

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#135) $atirka válasza GeoJoe (#132) üzenetére


$atirka
senior tag

Nem azonnal jön a probléma, csak például a só kikezdi a tömítéseket, amitől hamarabb elöregszik és mondjuk nem 3-4 év után lesz hajlamos a beázásra, hanem 1-2 év után.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#136) GeoJoe válasza $atirka (#135) üzenetére


GeoJoe
senior tag

2020-as óra, eddig semmi baja. Nem is kell tovább bírnia, hiszen lecserelésére került. Innentől nem izgat a dolog.
Kihasználtam a lehetőséget probléma nélkül és nem egy arany dobozban tartogattam a szekrényben 2 tokban 8 fóliában ;]

(#137) Roland861010 válasza Roland861010 (#130) üzenetére


Roland861010
addikt

-N
Egyelőre váltottam folyamatos mérésre így most folyamatos a pulzus monitorozás.
A nyugalmi helyzet szerintem az alvásra vonatkozik.

(#138) PeteePeti válasza GeoJoe (#136) üzenetére


PeteePeti
őstag

Jah, mert gondolom mindenki más, aki kicsit is óvja a dolgait arany dobozban tartja őket egy széfben! Hát nem! :))

Olyan jó lenne, ha végre nem arról szólna egy csomó topik, hogy egymást oltják azok, akik használnak védelmet és óvják a kütyüjüket meg azok akik tojnak a védelemre és használják extrém módon őket! Hadd használja már mindenki úgy ahogy akarja és ne nézzük már le egymást, mert a másik másként gondolkodik erről!

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#139) GeoJoe válasza PeteePeti (#138) üzenetére


GeoJoe
senior tag

Idézném magam:
"Természetesen ha egyszer fog akkor így jártam, ezt mindenkinek magának kell mérlegelnie."

Egyébként a tok / fólia tényleg el van túlozva. Nem a használatuk ellen vagyok, síelni én is vettem egy nagy vastag tokot :D de a mobilos hsz-ek többsége erről szól nem az adott kütyüről. Ráadásul pár naponta ismételve ugyanazt a típust, mert senki sem tudja használni a keresőt :(

(#140) ollie válasza PeteePeti (#138) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyan nagyon nem látok itt oltást, inkább értelmes eszmecserét. Amíg nem durvul el a dolog, addig maradhat, elvégre kell valami téma ebben a topikban is nem?

***

(#141) PeteePeti válasza ollie (#140) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem csak ide értettem, hanem több topikban is sokat olvasni erről! Például az S22 Ultra is sokszor van ezzel tele! Aki tesz fóliát, az minek, aki nem tesz az miért nem! És természetesen mindenki hülye, aki a másik tábort erősíti! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#142) Roland861010 válasza PeteePeti (#141) üzenetére


Roland861010
addikt

Nálunk a feleségem tok mániás és csak eredeti, iPhone 13 pro-ja van közel 150ezer Ft összegű torokkal...
Előtte 11pro max -ja volt ott is kb ekkora összegben osztotta szét a tokokat ismerősöknek akik azt használták.

Nekem S21Fe van tok nélkül meg fólia nélkül a házon semmi hiba az üvegen mikro karcok vannak .

Nem vagyok ellene egyiknek sem de nem nagyon érdekel már.
Anno az első kisebb karcnal eladtam a telefont nehogy veszítsen az értékéből.

(#143) szilasz007 válasza -myself- (#131) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Rendszeresen voltam vele furdeni termalba, elmenymedencekbe.
Tengerben nem.
Ezt ugye ket okbol szoktak mondani, hogy ovatosan csak vele.
A nagy forrosag nem tesz jot az aksinak. 60-90 fokos szaunaba ne menj be vele. Nekem 36-38 fokos vizik nem volt vele semmi bajom. Tobbe meg nem mentem :)

Sos viz a tomiteseket tudja kikezdeni. Ha sos vizbe mesz, miutan kijottel, celszeru lemosni, hogy a so ne szaradjon ra.

Nagyjabol e ketto okot tudom mondani ovatossag teren, de mondom, nekem, miota vizallo oraim voltam (Galaxy Watch / 4 Classic, Garmin Fenix / Fenix 3) egyik se azott be soha.

Masnak voltak rosszabb tapasztalatai is...

(#144) Roland861010


Roland861010
addikt

Folyamatos mérés.

(#145) ollie válasza szilasz007 (#143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Plusz a 60-90 fokos szauna már meglágyítja a tömítést, ami gyakorlatilag csak ragasztó, aztán annyi a vízállóságnak.

***

(#146) szilasz007 válasza ollie (#145) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Arrol nem is beszelve, igaz :D

(#147) polonic válasza Roland861010 (#144) üzenetére


polonic
félisten

A folyamatos méréssel nincs is gond. Azt itt is rendben.
Mondjuk nem is biztos, hogy gond, amit megemlítettem.

(#148) Roland861010 válasza polonic (#147) üzenetére


Roland861010
addikt

Azért írtam a nyugalmi helyzet szerintem félre fordítás és a tényleges nyugalmi helyzetre gondol.
Alvás, hosszabb ideig szinte mozdulatlan ülés.

(#149) szilasz007


szilasz007
aktív tag

Lol nekem 20 ora utan all in 41%. Erre mond 11 orat hatra. Ora vegig kezemen. Megneztem mi meriti, Google Assistant 40%...
Mar mentem is megnezni, a "Hey Google"-t es persze be volt kapcsolva.
Ergo ez igy nem ervenyes merules :)
Viszont ez meg igy is sokkal jobb, mint a 4 Classic. Az 24 orat kezemen nem elt tul.

[ Szerkesztve ]

(#150) Barthezz2 válasza szilasz007 (#149) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Mar mentem is megnezni, a "Hey Google"-t es persze be volt kapcsolva.

Azt hol is kell kikapcsolni? :DDD

Everybody lies.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.