Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-17 19:32:13

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) GeoJoe válasza Csocsesz75 (#399) üzenetére


GeoJoe
senior tag

A lünettán tényleg van 1 pici karc de a kijelzőnek semmi.

(#402) lala666 válasza PeteePeti (#400) üzenetére


lala666
senior tag

Nekem azt mondták a Watch4 classic 46mm re,hogy pár apró karc van a kereten ezért 31e elküldtem őket odébb...

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#403) PeteePeti válasza lala666 (#402) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nálam a Watch 4 44mm bluetoothra előzetesen 52 ezret ajanlottak! És végül meg is adták! Igaz tényleg patika volt, egy apró karc se volt rajta sehol! :B

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#404) GeoJoe


GeoJoe
senior tag

Jajj a kép lemaradt

(#405) Csocsesz75 válasza polonic (#391) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ott 3 perces bontásokban lehet látni a tól-ig értéket és ez a pálcikás grafikon alkalmas arra, hogy elmaszatolja a mérés hiányát. A min. és max. érték ott van de ha közben a 3 perc alatt nem tud mérni az nincs. Viszont nekem van amikor még a pálcikás tól-ig értékek is hiányoznak, csak üres helyek vannak.

(#406) lala666 válasza PeteePeti (#403) üzenetére


lala666
senior tag

Az apró karcokat úgy kell elképzelni, hogy szabad szemmel nem láthatóak...
Ők ezért komplett kijelzőt cserélnének azt írták.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#407) PeteePeti válasza lala666 (#406) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem látható, de akkor mégis ott van! És mivel ők tovább akarják értékesíteni így gondolom nem fér bele a hangyafasznyi mikrokarc sem! :U
Amúgy eddig tényleg csak azok kapták meg az első ajánlatot, akik készüléke valóban makulátlan! Ha találnak rajta akár a kijelzőn, akár a házon egy aprócska hibát, már le is vonják az ajánlatból annak a cseréjét! :(((

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#408) nylacika válasza Csocsesz75 (#396) üzenetére


nylacika
aktív tag

Justradio

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#409) ollie válasza Csocsesz75 (#399) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nálam volt egy minimális festés kopás (alig lehet észrevenni), e miatt 56 ezer helyett 28 ezret akarnak adni.

***

(#410) lala666 válasza PeteePeti (#407) üzenetére


lala666
senior tag

Másnak jó lesz nem probléma, de 31e azért nonszensz érte!!!

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#411) Csocsesz75 válasza nylacika (#408) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Köszi, többet kipróbálták és ennél maradtál vagy csak ezt vetted meg ? Magyar adók rendben futnak rajta ?

[ Szerkesztve ]

(#412) nylacika válasza Csocsesz75 (#411) üzenetére


nylacika
aktív tag

Ez vált be a legjobban. Annyi a hátránya, hogy te írod be az url címét az online adásnak és elmented. De ezt csak egyszer kell megcsináni. Próbáltam az iGearRadio-t is, de az W3-on tökéletes volt, de valahogy az új OS-en W4-en nem megy annyira jól, néha loggol. Bár még nem próbáltam W5-ön, de holnap meglesem azt is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#413) Csocsesz75 válasza ollie (#409) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Pedig a készülékbeszámítási kalkulációnál a kérdőjelre kattintva azt írják, hogy a kisebb karcok elfogadhatóak és ennek tudatában adják az árajánlatot.

[ Szerkesztve ]

(#414) lala666 válasza Csocsesz75 (#413) üzenetére


lala666
senior tag

Hát ez az,ezért verte ki nálam a biztit.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#415) ollie válasza Csocsesz75 (#413) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek szerint ez nem igaz.

***

(#416) Csocsesz75 válasza nylacika (#412) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Watch Active 2-n én is az iGeart használtam, Watch 5-ön kipróbáltam de pár perc után visszakértem a pénzt.

iGear-ben az nem volt hátrány, hogy én adom meg az url címet mert magyar adók közül jópár nem szólt. iGear honlapján a fiókomban átírtam az adó url-jét, és elmentettem. Órán meg ugye leszinkronizálta a fiókomat és onnantól ment az adó.

(#417) motown5l


motown5l
senior tag

Sziasztok. Valaki cserélt már rajta szijjat. Mert ez a gyári elég gáz. Legalábbis nekem. Mivel vassal dolgozok, és tapad rá a forgács. Rendeltem rá keretet is, mert elég sérülékenynek tűnik az óra. A Samsung Members be panaszkodnak a szijjra elég sokan. Én is észre vettem hogy rosdasodik. És láttam már olyat is hogy el tört. De gondolom ez a nem megszokott használata miatt történt. Pancser lehetett az illető.Ajanlanatok valami jó szijjat hozzá?

(#418) ollie válasza motown5l (#417) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem kaptál gyári hibrid bőrszíjat? Az kifejezetten jó szerintem.

***

(#419) motown5l válasza ollie (#418) üzenetére


motown5l
senior tag

Nem kaptam hozzá. Legalábbis a dobozban nincs. Szürke gumi van nekem ami rajta volt

(#420) Mike81 válasza PeteePeti (#403) üzenetére


Mike81
senior tag

Szerintem ez nagyban függ attól melyik kreténhez kerül a készüléked! Én mjkor telót vettem, egy patika S8 plust küldtem be és azt irtàk azért csak 17000 mert karcos a kijelző. Felhívtam őket hogy ez mégis hogy lehet amikor fólia vagy üveg védte mindig. Megkérdeztem hogy az agysérült aki ezt megállapította leszedte róla a kijelzővédőt mert azzal küldtem be. De kötötték az ebet a karóhoz hogy már pedig karcos a kijelző. Ezért vissza kértem a telót. 17000-ért el lesz a fiókban. Vissza jött és természetesen karcmentes a készülék :(( Egy igazi szarházi banda. De írtam is amikor mindenki beizgult a kalkulált árra hogy csak óvatosan mert érhet meglepetés.

[ Szerkesztve ]

(#421) Csocsesz75 válasza Mike81 (#420) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Mindenki aki elküldi a beszámított készüléket úgy van vele, hogy egy próbát megér.
Aztán a Telemaxban is úgyvannak vele, hogy bemondanak egy nyomott árat, egy próbát megér.

(#422) Mike81 válasza Csocsesz75 (#421) üzenetére


Mike81
senior tag

Persze nyílván. Csak ezt a Samsung miért hagyja? Ez neki nem valami jó reklám szerintem. Meg amúgy is nekem olyan ez a TMX bagázs mintha valami tejhatalmú gyülekezet lenne, akik még a gyártókra is tesznek nagyban mert ők a Telemax. :U

(#423) $atirka válasza Csocsesz75 (#421) üzenetére


$atirka
senior tag

Oké abba a kapott 25ezerbe belefér, de az a "próbát megér" az 1700ft-ot ér, ugye annyi a futár költség.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#424) hadan válasza uszipajtas (#392) üzenetére


hadan
tag

"Ellenben nem érzem, hogy előrelépés lenne az akkun kívül a 4 Classichoz képest szóval a jelenlegi ára eléggé túlzás, főleg ha kijön az update wear 3-asokhoz."

Én nem tudom miről beszélsz... A Watch 4 Classic LTE verzió nálam 1.5 napnál többet sose bírt ki. Az 5 Pro LTE 4 napot bír ki. Ez pont 2.5 nappal több, 267%-os javulás.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#425) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Fitness terembe szeretném használni a Pro-t. Futás,biciklizés, sulyzós edzés, felülés stb.
Ha berakom "egyéb" módra akkor is pontosan méri a kalóriát, pulzust ?
Nem szeretném 2percenként betenni az adott mozgás megfelelő "ikonjára"
Vagy van esetleg erre specko app ?
:R

(#426) PeteePeti válasza hadan (#424) üzenetére


PeteePeti
őstag

Pont azt írta ő is, hogy az akksi előrelépés! :DD

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 5 Pro | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#427) nylacika válasza Csocsesz75 (#416) üzenetére


nylacika
aktív tag

Holnap meglesem! Justradio tökéletesen teszi a dolgát! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#428) hadan válasza PeteePeti (#426) üzenetére


hadan
tag

Este 8 után nem szabadna fórumoznom. Amúgy számomra az akksi idő talán az egyik legfontosabb. Nem viheti magával az ember folyton a töltőt. 1.5 nap az nagyon karcsú volt. Én úgy vagyok vele, hogy este tusolásnal leveszem az órát felrakom a töltőre és lefekvés előtt felveszem. Addig tölt bele kb 20-30%-ot. Ez azért is jó, mert a bőr addig is lélegzik. Nem szabad napokon keresztül hordani egy ilyen órát (ezüstből készült órát, szíjt igen mert az fertőtlenítő hatással rendelkezik). Huawei Watch GT-nél ami két hétig bírta olyan kiütés, bőrpír jelentkezett, hogy 3 hétig kezeltem. Itt is minden alkalommal mikor leveszem fertőtlenítő kendővel megtakarítom.

Amúgy az akku mellett még a töltés sebessége is nőtt. A Watch 4 Classic úgy emlékszem kb. 1 óra 30 perc alatt töltött fel. Viszont majdnem dupla méretű akkumulátorral nagyjából 2 óra alatt tölt fel teljesen. Szóval ez de elhanyagolható szempont.

A mágneses szíj nekem bejön, bár ízlések és pofonok elhiszem, hogy valakinek nem tetszik, illetve körülményes a töltése.

Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB | Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#429) $atirka válasza Ghostman78 (#425) üzenetére


$atirka
senior tag

Ha jól tudom pont az edzőtermi mozgások közben mér legkevésbé pontosan pulzust az óra, erről vannak tesztek is youtubeon.
Nem tudom mit takar a dinamikus edzés, de azon kívül látod a képen, hogy milyen mozgásokat ismer fel. Nekem a nagy szívfájdalmam, hogy kivették a kerékpározás felismerését a Watch 3 után.
Tehát manuálisan kell indítani szinte minden edzést.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#430) sfefe


sfefe
őstag

Ezek az órák a rázkódást mennyire bírják? ( Pl zsákolás)

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#431) polonic válasza Ghostman78 (#425) üzenetére


polonic
félisten

Hm. Csak egy kérdés. Futás és bicaj miért a 4 fal között történik és nem a szabadban?

(#432) Sgr_A válasza polonic (#431) üzenetére


Sgr_A
addikt

Néha a látvány feledteti a 4 falat ;) ;]

(#433) $atirka válasza polonic (#431) üzenetére


$atirka
senior tag

Mindenkinek más és más a jó megoldás. Én is csak futópadon nyomom, ezt jobban bírja a lábam, no meg steril környezetben jobban kihozható a maximum.

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#434) nylacika válasza Csocsesz75 (#416) üzenetére


nylacika
aktív tag

iGear kipróbálva, kiválóan működik! :D

Samsung Galaxy S22 Ultra 512GB Black + Samsung Galaxy Watch6 Classic LTE + Garmin Forerunner 955 Solar

(#435) sfefe


sfefe
őstag

Az a baj MM-ben csak a szürke van kitéve a feketét még nem láttam élőben.. meg a kezemen...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#436) Ghostman78 válasza polonic (#431) üzenetére


Ghostman78
senior tag

mert gépen szeretek futni és tekerni :DDD
kényelmesebb, és egyszerre letudok mindent, egy helyen (heti 3x)

(#437) Roland861010


Roland861010
addikt

Az óra túl élte az első horgászatot...
Semmi melegedés, egész nap a napon volt a karomon, nem lett karcos se... szóval eddig ez nekem jó.

(#438) Csocsesz75 válasza Roland861010 (#437) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Önálló módban volt vagy telefonhoz csatlakoztatva ?

(#439) $atirka


$atirka
senior tag

Valaki megcsinálta már közületek a messenger és egyéb appot feltenni az órára az xda-s megoldásokkal? Hogyan működik ez a gyakorlatban? Oké, hogy önállóan tud működni LTE módban, de amúgy telefon mellett meg 2x jönnek meg az üzenetek, vagy hogyan...

"Nyugalom, a hosszú élet ritka!" - Besenyő Pista bácsi - :-D

(#440) Roland861010 válasza Csocsesz75 (#438) üzenetére


Roland861010
addikt

Telefon.
De az elvolt rakva így 3 hívást az óráról bonyolítottam..néztek is furán az öregek :D

(#441) szilasz007 válasza Ghostman78 (#425) üzenetére


szilasz007
aktív tag

Kardióra jó, gyurma terén, keres rá az egyik korábbi posztomra itt. Ott részletesebben írtam róla. Röviden, "koca" szinten ugyan úgy elég, mint a 4.
App terén konstruktívan nem tudok hozzászólni :)

(#442) uszipajtas válasza hadan (#424) üzenetére


uszipajtas
tag

Ember világos, hogy nagyobb akku van benne és hogy softwaresen megtámogatták, ezt is írtam.

Vezetéknélkül a gyári szíjjal trio padon tudjátok tölteni?
Itt emberünknek szét kell bontani minden egyes alkalommal.
https://www.youtube.com/watch?v=57VLOqruofM

[ Szerkesztve ]

(#443) eami válasza uszipajtas (#442) üzenetére


eami
addikt

amúgy az alap gyári töltő nem tapad rá mágnesesen akárhogy is van az óra?

[ Szerkesztve ]

(#444) ollie válasza eami (#443) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De.

***

(#445) eami válasza ollie (#444) üzenetére


eami
addikt

akkor hol a probléma?

(#446) ollie válasza eami (#445) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nincs, de aki nem azzal akarja tölteni az eredeti szíjjal, annak le kell vennie a szíjat.

***

(#447) Luigi962 válasza ollie (#446) üzenetére


Luigi962
őstag

Töltse azzal úgyis gyorsabb mint a többi 3in1 és 2in1 samsung töltőpadok!

(#448) Roland861010


Roland861010
addikt

Talált valaki már normális tokot az órához?
Horgászni azért lehet vennem kellene egyet vagy viszem a G-Shockot oda...

(#449) Csocsesz75 válasza Roland861010 (#448) üzenetére


Csocsesz75
őstag

G-Shock szerű, Spigen Rugged Armor Pro.

[link]

(#450) Roland861010 válasza Csocsesz75 (#449) üzenetére


Roland861010
addikt

Az a bajom azt írja az összes itthoni hogy 44mm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.