Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) kisgyerek96


kisgyerek96
csendes tag

Üdv! A Galaxy Tab 2 7.0 tesztje mikorra várható? Vagy lesz egyáltalán? :)

"Roses are red, my screen is blue, and I'm sitting here WTF did I do?"

(#42) H-ger


H-ger
tag

ez jól néz ki. a kisebb, 7 inches testvér asszem 80 lepedőbe kerül.

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#44) #13260800


#13260800
törölt tag

Jó meg minden, de tartalomfogyasztásra inkább olcsóbb táblát nézek, játszani meg iPad-t. Nem értem az Ajánlott plecsnit.

(#45) LSL1337 válasza manoarc (#40) üzenetére


LSL1337
őstag

i7-es SSDs windows7 is néha megreccen, belehaltál?, és annak még energiatakarékosnak sem kell lennie

a butított iOShez kár ezeket viszonyítani...

(#46) prolad


prolad
őstag

Nem rossz de semmi extra.

(#47) Nyuszo01


Nyuszo01
tag

De azon a videon valamiert tenyleg nagyon akadozott, de igazabol gyors ez, nincs vele semmi gond. Arra mindig figyelek a feladat kezeloben kikapcsolom az olyan futo alkalmazasokat amit nem hasznalok, es akkor nem eszi semmi feleslegesen a memoriat, es akkor nem akadozik. Az a video nem jo

(#48) motoflug


motoflug
őstag

Gorilla Glass?Vagy már az elsőn is az volt? :U

(#49) Solten


Solten
addikt

A 7"-es Wi-Fi valtozat £180-200 korul kaphato ami eleg korrekt szvsz.

Saor Alba

(#50) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Nekem ez minden szempontból tetszik. Nem előre lépés volt szerintem a cél , hanem egy bizonyos rés betöltése. Én pl gond nélkül lecserélném egy ilyenre a Vodafone Smart tab 7 tabletem. Sőt , szerintem le is fogom :)

Ps: brunorbert

(#51) randras


randras
veterán

Hatalmasak a szövegek ;] /porszívóműanyag, és nem szabvány csatlakozó, nem kell.

(#52) zazahoho


zazahoho
őstag

Kicsit elgondolkodtató az ára :U ,majd használtan jövőre 60-ért megveszem. ;]

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#53) Quaresma


Quaresma
aktív tag

Addigra majd vhol ott mozog az iPad2 ami azért odaveri ezt a Tab-ot :)

Ps: brunorbert

(#54) dezs520 válasza Quaresma (#53) üzenetére


dezs520
senior tag

...butított iOS el? ch...
...ugye nagytudású gre3war kolegánk szerint...

[ Szerkesztve ]

(#55) Quaresma válasza dezs520 (#54) üzenetére


Quaresma
aktív tag

ezt nem igazán értem , fejtsd ki kérlek mire gondolsz ?:)

Ps: brunorbert

(#56) dezs520 válasza Quaresma (#55) üzenetére


dezs520
senior tag

Ezt ne tőlem kérdezd,a 45 bejegyzés írójátol...máskülönben én is kiváncsi lennék az okfejtésére...

(#57) knyitogato


knyitogato
őstag

érdekes, hogy az előd drágább...reméltem, hogy erősen leesik majd a P7510 ára :(

(#58) DanielK


DanielK
addikt

Szép és jó a telefonokban levő tethering (internet megosztás funkció), csak éppen a szolgáltató nem fogja támogatni. A Vodafone-nál, július 1-től csak a Mátrix 5-től és felfele lehet ezt a szolgáltatást igénybe venni. Ugyanez a helyzet a VOiP-pal is. :((

(#59) Space marine


Space marine
aktív tag

szemezek ezzel nagyon, bár picit félek a samutól.. bármit vettünk sz*r volt.. :(
kérdés: speckók között ott a microusb, de a tesztben írják, hogy nincs... most akkor mi a helyzet? :) igazából örülnék ha lenne..

(#60) ArchElf


ArchElf
addikt

3. oldal ... a felhasználói háttértár pedig 8, 16, illetőleg 32 gigabájt lehet...

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.