Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7601) D4ni válasza SpaceKombajn (#7594) üzenetére


D4ni
őstag

Nem tudok duos Samsung g930 és 935 ös telefonról amit EU-n belül hivatalosan forgalmaznának, így gyári gari sem lesz.
Ellenben sima g935F-ből létezik silver , méghozzá gyári garis . Legutóbb west-tel es számlával hoztak be egyet hozzánk , XEH régiós volt szóval van remény :)

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#7602) Deck


Deck
titán

Előugró nézetet hol tudom kikapcsolni?

PS5

(#7603) Ákkk válasza Deck (#7602) üzenetére


Ákkk
addikt

Beállítások/Speciális funkciók

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7604) #67656192 válasza Deck (#7602) üzenetére


#67656192
törölt tag

A bejövő hívásokét én is szeretném tudni. A többi álltalában a hozzá tartozó appokban elérhető mint pl a viber, messenger, sms..

(#7605) Deck válasza Ákkk (#7603) üzenetére


Deck
titán

És tényleg ott van.. Pedig ott néztem először ;]

Littlecar: Az ilyen kisebb lesz az app ha a sarokból húzod le dolgot akartam kikapcsolni. Nagyon idegesített már :D
Köszi!

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7606) #67656192 válasza samu74 (#7593) üzenetére


#67656192
törölt tag

Van egyébként egy lux nevű app amiben beállitható óránként előre a fényerő. Utoljára s4-en használtam.

(#7607) #67656192 válasza Deck (#7605) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ja..
Speciális funkciók /előugró nézet mozdulata... természetesen ki.. :D

(#7608) SpaceKombajn válasza D4ni (#7601) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Igen, edge-ből van ezüst, az volt a samsung boltban is, de az nekem nagy, a sima is határeset, és abból kellene ezüst nekem.

spacetime

(#7609) Csigger válasza Deck (#7595) üzenetére


Csigger
őstag

Hs megérkezett és felraktad írj már róla egy kis infót. a sima fóliám kezd feljönni és vmi normálisak jó lenne...

Apple and Android user

(#7610) Deck válasza Csigger (#7609) üzenetére


Deck
titán

Meglesz. Max 5-7nap munkanap a szállítás.

PS5

(#7611) Csigger


Csigger
őstag

Sziasztok!
Holnap valószínűleg hozzám is megérkezik egy Gear VR. Miket lenne érdemes kipróbálni rajta? Ki mivel szórakoztatja magát vele?

Apple and Android user

(#7612) janist81


janist81
tag

Sziasztok,
Pár napja én is boldog tulaja vagyok egy S7 nek.
GSM boltban vettem újonnan, egyébként német piacra szánták.
Próbáltam my Samsungon regisztrálni de a német származás miatt nem lehet.
Van valami mód hogy a plusz 1 év garanciát tudjam érvényesíteni? (legrosszabb esetben németben) - van pl egy német my Samsung oldal ahol lehetne regisztrálni?
Ha itthon 1 év után viszem szervizbe akkor teljes árat kell fizetni a javításra?
Köszönöm

(#7613) Kozi75


Kozi75
csendes tag

Sziasztok!
Ezzel a képernyővédővel
http://nanoshine.hu
van valamelyikőtöknek gyakorlati tapasztalata? Amennyiben igen, megköszönném, ha megosztaná.

(#7614) Ákkk válasza janist81 (#7612) üzenetére


Ákkk
addikt

2 éves garanciát felejtsd el.
Se itthon se külföldön nem tudod érvényesíteni.
1 évig itthon is csak akkor ha hivatalos lepecsételt eus garanciajegy és számla is van amin a készülék is fel van tüntetve.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7615) leslien


leslien
nagyúr

volt már?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#7616) 600700 válasza Kozi75 (#7613) üzenetére


600700
senior tag

Rakenheted , csodat ne varj tole. Vmivel karcallobb lesz , kevesebb ujjlenyomat, oleophobic reteg de a porban levo kvarc ugyanugy karcolni fogja. Kb ennyi. Egy megfelelo folia vagy egy uvegfolia jobb ha el tudod rajta viselni.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#7617) air válasza janist81 (#7612) üzenetére


air
nagyúr

ZugGSM-ben vásárláskor jó eséllyel a hivatalos, 1 éves garit is bukod.
Mivel ezt már te is tudod, hogy szürke importból származó készülék, ezt kizárólag a boltba viheted vissza, ha gond van. Ha szerencséd lesz, talán segíteni fognak.
De ha simán elhajtanak, akkor sem szólhatsz semmit.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7618) janist81 válasza Ákkk (#7614) üzenetére


janist81
tag

Ez rosszul hangzik.
A német boltból számla van, amin rajta az imei szám is.
Más nincs.

GSM boltban azt mondták hogy egy évig itthon simán javítják márka szervizben, és a második évben is egy fix (talán 15e) pénzért cserébe.

(#7619) janist81 válasza air (#7617) üzenetére


janist81
tag

Bontatlan volt a készülék és adták hozzá a német számlát. Ezért gondoltam hogy rendben van.

(#7620) air válasza janist81 (#7619) üzenetére


air
nagyúr

Ha van hozzá német számla, akkor a német boltba visszaviheted. :)
Itthon akkor javítják, ha van EU-s gar. jegyed.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7621) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

volt alkalmam tesztelni egy kicsit a telefont repülőgép üzemmódban, wifi, gps, bt bekapcsolva voltak. Olyan klassz SOT-ok jöttek össze, hogy "ihajjj" :)) ezekből az látszik nekem, hogy cella készenlét az ami lezabálja az akkut... :((( amúgy hasonló terheléssel használva, csak nem repcsi üzemmódban kb. 2-3 óra SOT szokott lenni....

első:

második:

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#7622) Deck válasza Gaabbaa (#7621) üzenetére


Deck
titán

Nekem folyamatos mobilnettel is van 6 óra körül :D

PS5

(#7623) Cyberjack válasza Ákkk (#7614) üzenetére


Cyberjack
csendes tag

Nekem a Samsung oldalán való regisztrálás után ezt dobta a gép!

Jó mondjuk, lehet csak tájékoztató jellegű. :D

* Iphone 14 Pro Max / Watch 8 *

(#7624) janist81 válasza Cyberjack (#7623) üzenetére


janist81
tag

Azért főleg a második év foglalkoztat mert My Samsung már korábban megerősítette, hogy elég a számla az első évben :
Tisztelt Jankovics István Úr!

Köszönjük, hogy megkeresett bennünket.

Engedje meg, hogy tájékoztassuk, hogy amennyiben az Ön készülékét külföldről importálta a kereskedő, tehát nem a Samsung Electronics Magyar Zrt. hozta forgalomba, azonban az Európai Unión belülről származik, kitöltött illetve lepecsételt számla alapján egy év teljes körű jótállás vonatkozik rá, amelyet bármely magyarországi márkaszervizünkben érvényesíthet. Márkaszervizeink a 12 hónap letelte után is készséggel állnak rendelkezésére, és velük van lehetőség egyeztetni a javítással kapcsolatos díjszabásokról is.

Közel eső márkaszervizeinkre a http://www.samsung.com/hu/support/servicelocation/ linken kereshet rá.

Bízunk benne, hogy válaszunk teljes körűnek és hasznosnak bizonyult az Ön számára.

Amennyiben további segítségre van szüksége, állunk szíves rendelkezésére e-mailben, a honlapunkon megtalálható online chaten, vagy pedig a díjmentesen hívható 06-80/726-7864-es ügyfélszolgálati telefonszámunkon.

Üdvözlettel,
Samsung Electronics Magyar Zrt.
Ügyfélszolgálat

(#7625) air válasza janist81 (#7624) üzenetére


air
nagyúr

Csak csendben szólok, hogy azért mégse lepődj meg, ha a szervizben mégis a gar. jegyhez fognak ragaszkodni a német számla helyett. Sajnos nem egységes a gyakorlat, és a fogyasztó mindig a rossz végén áll "dolognak".

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7626) samu74 válasza janist81 (#7624) üzenetére


samu74
addikt

A második év csak az itthoni/szolgáltatói telefonokra "jár ".Viheted a márkaszervízbe, de fizetős lesz.

Littlecar : ismerem a Lux appot még anno a G2 mini idejéből.Mondjuk nekem nincs bajom a kijelzővel. :) Szerintem ettől szebb/jobb nemigen van.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#7627) Kozi75 válasza 600700 (#7616) üzenetére


Kozi75
csendes tag

Köszi!

(#7628) Gaabbaa válasza Deck (#7622) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

hogy a csinálod???? :O :O :O :O

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#7629) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

rendeltem ilyen üveglapokat is a biztonság kedvéért :DD

9H Camera Lens & Flash Tempered Glass Protector

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#7630) Deck válasza Gaabbaa (#7629) üzenetére


Deck
titán

Énis néztem már de lehet ront a képeken.

PS5

(#7631) Gaabbaa válasza Deck (#7630) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

felteszem, meglátom, a szenzoros részre tuti jó lesz... sokat tapicskolom a pulzusmérés miatt :DDD

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#7632) F-ECT$


F-ECT$
titán

LG G2-m Bugatti tokban volt, ugyanis én szeretem úgy fogni a telefont, ahogy a tervezők kitalálták, azaz mindenféle fólia nélkül, viszont a hordozás közben keletkező karcoktól / leesésektől megvédem.

Kérdés, hogy S7 esetén van-e ilyesmi ajánlott tok? (A fenti sajnos 1 cm-rel kisebb, mint kellene.)

Illetve meggyőzhető vagyok egyéb típusú védelemről is, ha az nem ront sokat a telefon fogásán és a kijelző érintésén. Mi most az ajánlott?

Dive ever, work never.

(#7633) nbukta77 válasza F-ECT$ (#7632) üzenetére


nbukta77
addikt

Spigen neo hybrid. Eleg vekony.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#7634) F-ECT$ válasza nbukta77 (#7633) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, ez csak tok, vagy van hozzá / kell hozzá venni fóliát is?

Dive ever, work never.

(#7635) Ákkk válasza nbukta77 (#7633) üzenetére


Ákkk
addikt

+1
Nem a legolcsóbb de az eredeti nagyon jól véd még esések esetén is és pontosan illeszkedik a telefonra.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7636) Ákkk válasza Ákkk (#7635) üzenetére


Ákkk
addikt

+1

Kijelzővédő fóliát vagy üveget ajánlott venni még.
Én ezt a tipust használom.[link]

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7637) nbukta77 válasza F-ECT$ (#7634) üzenetére


nbukta77
addikt

Ez csak tok

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#7638) schferenc77 válasza Sys85 (#7596) üzenetére


schferenc77
aktív tag

Ha szabad kérdezni, milyen típusú tartód van a légbefuvó előttre? Múlt héten letoltam egy Budapest-Bukarest távot ablaküvegre szerelt tartóval, és örülnék, ha hűvösebb helyre kerülne, nem annyira napfényre :-)

(#7639) Sys85 válasza schferenc77 (#7638) üzenetére


Sys85
veterán

Napfény érte,mert az SX4 középső légbefúvója elég magasan van.
Dension Car dock for smartphone aktív tartóm van.
Az autórádióra van rögzítve, össze-vissza forgatható,így nyáron belóg a befúvó elé,de télen el tudom előle fordítani,így a meleg levegő nem éri.Mellesleg a kormányhoz is közel van,alig kell levennem a kezemet róla. :)
Most bonyolult lenne elmagyarázni hogy ez hogyan is néz ki,délután csinálok róla képet ha érdekel.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7640) #18001664 válasza Gaabbaa (#7629) üzenetére


#18001664
törölt tag

A kamerára én nem tenném fel, rontja a minőséget.

(#7641) kuruc01 válasza nbukta77 (#7633) üzenetére


kuruc01
tag

Vezeték nélküli töltés megy vele?

(#7642) Grenczii válasza kuruc01 (#7641) üzenetére


Grenczii
tag

Igen megy a vezeték nélküli töltés vele , nekem Spigen Slim Armor is van , azzal is pedig az vastagabb.
(Gyári S5 töltőpaddal)

[ Szerkesztve ]

(#7643) arn77 válasza F-ECT$ (#7632) üzenetére


arn77
aktív tag

Én is Bugattiban hordom. Ez pont jó neki. :K

(#7644) Burt1793


Burt1793
veterán

Azt a maradék 10 db google play folyamatot ki lehet lőni valahogy? Minden felesleges szart töröltem, de nem elég. Igazából nem meríti annyira a telefont, egész nap wifin/4G-n van, 4,5-5,5 óra SOT-t tud úgy, hogy 50% alatt szinte sosincs a fényerő, inkább maxon megy. Az android rendszer a nap végén 3-4 órás pörgetést el tud intézni, ami kicsit bántja a szemem. AOD is be van kapcsolva, most már úgy vagyok vele, hogy nem kell az A5 üzemideje (az alig merült készenlétben), inkább töltöm naponta és kihasználom a telefont. Jó lesz az aksicsere 1,5 év múlva...

Telenoros vagyok, én is kaptam már két olyan sms-t, hogy nem értek el, pedig nem volt repülőben a telefon, vidéken, autópályán történt mindkettő, az autóban lévő note3-at tudták hívni, viszont voltunk nyaralni vidéken, ott meg az S7 tudta jobban tartani a 4G-t (mindkét telefon telenoros).

Vízállóságot is teszteltem bőven, eddig működik (persze egy év múlva, pár leejtés után, már nem fogom mosogatni).

Kamera nagyon tetszik, gyorsan indul dupla home gombra és jók a képek is.

Gyorstöltést is többször használtam már (persze, ha nem sietős a dolog, akkor simán töltöm, avagy indukciósan), nagyon tetszik, hogy 40 perc alatt feltölti 20%-ról 90%-ra.

Egy ilyen éjjeli szekrényen gondolkozom még. :)
Material témát felraktam, nagyon szép egységes, gyönyörű a kijelző. Az automata a szabadban folyton maximumra rakja és nem is engedi lejjebb venni, de mindegy is, úgy is elég jól bírja, a készenléten meg remélem javítanak még.

Egy bebújtatós Bugatti tokom nekem is van, azt még a L930-hoz vettem, ezen kívül egy Spigen-em van, ha olyan helyre megyek felrakom, amúgy minden védelem nélkül használom.

[ Szerkesztve ]

(#7645) Burt1793


Burt1793
veterán

Bocs a dupláért, volna egy kérdésem:
Van egy gyári, S5-höz való vezeték nélküli töltőlapom, viszont a hozzá való kábelt nem találom. Van egy régebbi samsungos, 5V 0,7A-es töltőm. Használhatom azzal a töltőlapot (2A-t kér leírás szerint)? Tölti az S7-et, csak lassan, de úgyis este tölteném. Így megmaradna az S7-hez kapott töltőm (nem lenne foglalt), tudom adatkábelként és gyorstöltéshez is használni.
Köszi.

(#7646) air válasza Burt1793 (#7645) üzenetére


air
nagyúr

Elvileg használhatsz hozzá bármilyen töltőt vagy kábelt.
Nincs olyan, hogy "2A-t kér".

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7647) jani70


jani70
aktív tag

Mitől merül ennyire?
Van ötlet valakinek?


(#7648) #67656192 válasza Burt1793 (#7645) üzenetére


#67656192
törölt tag

Simán..

(#7649) janist81 válasza Burt1793 (#7645) üzenetére


janist81
tag

Úgy tudom, hogy a vezeték nélküli töltőkre azért van nagyobb igény feltüntetve, mert ott van veszteség, és kb fele annyival töltenek, mint amit a töltő át tud adni.
Így ha 0.5A töltővel töltöd kábel nélkül, akkor extrán lassan fog töltődni.

[ Szerkesztve ]

(#7650) Deck


Deck
titán

Én minden appot megveszek amit használok vagy tetszik. Már csak a reklámmentesség miatt is. Van talán 5 app a telefonomon amiből nincs reklámmentes verzió sajnos, és a Chromeban ugye böngészés közben.
1nap alatt az Adguard majdnem 13.000 reklámoz szűrt ki.. Ez valami brutális. Örülök is, hogy 1db reklámot se látok..
És 300mb-ot sporólt.

Gondoltam megosztom veletek hátha más is így van vele.

[ Szerkesztve ]

PS5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.