Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) samu74 válasza Mui (#7848) üzenetére


samu74
addikt

Használd úgy ahogy van. Ha valami nem kerek esetleg nézz vissza ide. :) Egy normális tokot tegyél rá azért.

-----------

(#7852) #67656192 válasza 600700 (#7850) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen, ezenkívül jol menti a könyvjelzőket, stb. Kopp+húzós nagyítás aranyat ér.

(#7853) harotomi válasza hr2 (#7847) üzenetére


harotomi
csendes tag

ez nekem már az s5ön sem működött valami stabilan. van esetleg valami titok?

(#7854) Bozso68


Bozso68
senior tag

Az ujjlenyomatolvasó hány ujjat tud kezelni? Hirtelen nem találok rá adatot.

(#7855) Mui válasza samu74 (#7851) üzenetére


Mui
tag

Okés! És tokból kinek mi vált be, mit javasoltok?

(#7856) #72042496 válasza Bozso68 (#7854) üzenetére


#72042496
törölt tag

Négy ujjlenyomatot vihetsz fel. (Én speciel egy ujjhoz rendeltem hozzá mind a négyet, így frankón működik. Olyan is volt, hogy négy külön ujjhoz egy-egy ujjlenyomat, de úgy többször hibázott. Persze lehet ám, hogy csak én vagyok béna vagy az ujjaim retardáltak, nincs összehasonlítási alapom. :) )

[ Szerkesztve ]

(#7857) harotomi válasza Mui (#7855) üzenetére


harotomi
csendes tag

Spigen SGP Rugged Armor. nekem ez van és tökéletes. nem ormótlan, illik a tapintás és anyagminőség, design a telefonhoz. továbbá 4500ft a speedshop-ban. nagyobb védelmet nyújt mint az átlagos bumperek vagy szilikon tokok. ja és patent, mocorgás mentes illeszkedés.
minden galaxymon eddig spigen volt.

http://goo.gl/lav1gr

itt vettem

[ Szerkesztve ]

(#7858) #72042496 válasza #72042496 (#7856) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ja, és persze nemcsak ujjlenyomatokkal működik... :DDD
[link] (NSFW)

[ Szerkesztve ]

(#7859) harotomi válasza #72042496 (#7856) üzenetére


harotomi
csendes tag

nekem az vált be, hogy mikor simogatni kell, van amikor nyomom a gombot, mint ahogy azt tenném. így jobb lényegesen jobb lett nálam.

(#7860) Mui válasza harotomi (#7857) üzenetére


Mui
tag

Nekem sima S7-es lesz, ahhoz gondolom nem jó ez.

(#7861) Sys85 válasza Mui (#7860) üzenetére


Sys85
veterán

Speedshop oldalán írd be a keresőbe, hogy "G930 Spigen",akkor kidobja az összes S7-re való Spigen tokot és csemegézhetsz. :)
Nekem személy szerint a Neo Hybrid a kedvencem,az egy fokkal strapabíróbb és még nem ormótlan.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#7862) harotomi válasza Mui (#7860) üzenetére


harotomi
csendes tag

van a simára is, keress rá. bocsi ezt nem is figyeltem.

(#7863) Mui


Mui
tag

Okés! Köszi nektek! ;)

(#7864) Gaabbaa válasza F-ECT$ (#7822) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

Sajnos nekem is 2-3h SOT szokott lenni... már belenyugodtam, ez van...

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#7865) Bozso68 válasza #72042496 (#7856) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi. Azt hittem, többet. A családi vállalkozás használja, és a boltban négyen vagyunk, két-két ujjat gondoltam /fő. Akkor átértékelem :) .

(#7866) #67656192 válasza 600700 (#7850) üzenetére


#67656192
törölt tag

Most nézem a Vodafone reklám átmegy az opera blokkolón.

(#7867) harotomi válasza #67656192 (#7866) üzenetére


harotomi
csendes tag

van több magyar nyelvű reklám is ami átmegy, de egyel jobb. sajna nem lehet a rendes adblock bővítményhez hasonlóan külső szűrőt hozzá adni. igy pedig nem túl naprakész itthon.

(#7868) Ákkk válasza Bozso68 (#7865) üzenetére


Ákkk
addikt

Ebben az esetben inkább kapcsold ki az újlenyomattal való feloldást mert az igazából 1 max 2 felhasználó esetén fog stabilan működni a minta mennyiség felvételi korlátok miatt.
Van mintával való feloldás is nálam az alkalmazottak az üzletben úgy használják a készüléket.

A technika nem az agy helyettesítő terméke.

(#7869) harotomi


harotomi
csendes tag

kérdés. sokat olvasom már régóta itt a samsung galaxy fórumokat és most már kezd szerintem irreális méreteket ölteni ez a SOT, meg amku százalék mizéria. legtöbben utánajárás, mögöttes tudás nélkül tiltanak le appokat, szolgáltatásokat. ez könnyen okozhat rendszer szinten problémákat amik pont az ellenkezőjét váltják ki a várt hatásnak. aztán megy az anyázás, hogy így meg úgy rossz a telefon, android, minden és mindenki. szerintem kellene alkotni valami útmutatót, grafikont, bármit a reális uptimeokról, viszonyításként. továbbá listát a biztonsággal kikapcsolható szolgáltatásokról, appokról. szeméky szerint állatira unom ezt a hisztérikus kínlódást miközben messze többet bír, mint egy átlag telefon. de lehet bennem van a hiba, mert egyszerűen nem látom, hogy ezeknek az embereknek mi a céljuk, mit kellene a telefonnak még nyújtania azon kívül, amit normális és az itthoni körülmények közt ép ésszel el lehet várni. mi a cél? nekem totál jó az üzemidő, meg minden szép és jó pedig nem hekkelem szét a telefonom, csak pár dolog van normálisan beállítva.

(#7870) #67656192 válasza harotomi (#7869) üzenetére


#67656192
törölt tag

Háát, azért ennyi idő amit itt eltöltöttél nem biztos,hogy elég arra, hogy a topik leki életét kiismerd.
Kicsit korainak tartom az értékelésedet. :Y

A letiltogatás pedig amellett, hogy van akiknél pluszt nem hozott mert egyéb más dolgok is befolyásolják a Sot-ot, kára még nem származott senkinek, minden visszaállitható. Személy szerint én nagy híve vagyok a pdpro-nak de az igaz és ezt mindig kiemelem, hogy használni csak ésszel.
A legtöbb rossz Sot nem a pdpro-nak köszönhető hanem másnak, amit ezzel az appal/sokan megoldást keresve/próbálunk(nak) megoldani. Nekem kb 2 éve került a látókörömbe ez a lehetőség amit akkor nagyobb pénzért lehetett megvenni mint most, de egy fillért sem bánok amit adtam érte. Nálam nincs sot és egyéb más hiba, nem is volt. Amióta megvan, első bekapcs után az legelső dolgom mindig a gyomlálás. Alphákat, Notokat, s6-okat,s6edge-t s7-et, s7edge-t mind kiigazitottam bele a saját igényeimnek megfelelően. Jutalmam mindig a gyors, akadásmentes működés volt kiváló, stabil üzemidővel.

Ilyen lista pedig nincs, hogy "biztonságosan kikapcsolható appok" mert a pdpro-val semmit nem lehet kikapcsolni ami után valami nem lesz biztonságos. Megfelelő utánajárással mindet meg lehet tudni . Ha én azt mondom, hogy nekem az shealth vagy a MS alkalmazások nem kellenek az nem jelenti azt, hogy más is igy gondolja.
Jó pl az svoice amit én kivágtam de aki "csízre" akarja indítani a frontkamerát az ne tegye. Az "összes bloatware letiltást" nem javaslom appon belül én sem mert az tényleg mindent takar. Csak ésszel! Egy autóval is lehet ölni ha valaki hülye, de, mint tudjuk, nem arra találták ki.

[ Szerkesztve ]

(#7871) Deck válasza #67656192 (#7870) üzenetére


Deck
titán

Ennyi ;)

PS5

(#7872) samu74 válasza harotomi (#7869) üzenetére


samu74
addikt

Annyiban igazat adok neked,hogy páran kicsit túlparázzák ezt a témát.Hiszen ha napot végig bírja a teló(azt viszont röhögve tudja) este úgyis mindenki rádobja a padra oszt csókolom...De van olyan is hogy a felét/negyedét tudja,akkor már azzal kezdeni kell valamit,vagy nem?Azért van a ez fórum,hogy megbeszéljük vagy megoldjuk a problémákat.Ez a telefon(meg az android általában) sem hibátlan...

-----------

(#7873) air válasza samu74 (#7872) üzenetére


air
nagyúr

Én azért írtam le a tapasztalataimat, mert pár héttel ezelőttig Z1C-t használtam, ugyanazokkal az alkalmazásokkal, amikkel az S7-et is, de azt bőven elég volt 2 naponta tölteni. Annál soha nem is néztem az SOT-t. Itt viszont többen ezzel a 6-8 órával "borzolják mások idegeit". Főleg azokét, akiknél 2,5-3, esetleg max. 4 órát képes teljesíteni a készülék.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7874) Burt1793 válasza air (#7873) üzenetére


Burt1793
veterán

Ezt már kitárgyaltuk. Ha egész nap megy a net, akkor eléggé merül. Nekem most 1,5 óra SoT-vel, folyamatos nettel 68%-on van. Viszont, ha csak akkor kapcsolod be a netet, amikor használod, akkor meg lehet a 6 óra SoT netezve, játszva, facebookozva, nem spórolva. Készenlétben, nettel merül. Pont. 5-ös androidon nekem se volt ilyen gond, ez egyelőre ilyen. Amúgy az SOC tényleg keveset fogyaszt, az aksi meg nem kicsi.

Ezek a tények, jobb, ha bekerül az első HSZ-be, hogy ne legyen félreértés.

[ Szerkesztve ]

(#7875) #67656192 válasza air (#7873) üzenetére


#67656192
törölt tag

Pedig a hardver mindenkinél ugyanaz. :)
A különbség máshol van.

[ Szerkesztve ]

(#7876) #67656192 válasza Burt1793 (#7874) üzenetére


#67656192
törölt tag

Én nem kapcsolom ki soha, sem a mobilnetet sem a wifi-t. Nálam inkább a jelszint ami befolyásoló tényező. Wifi-n nagyon jó a Sot mobilneten már rosszabb gyenge mobilneten meg egyenesen értékelhetetlen főleg a Wifi-hez hasonlitva.

[ Szerkesztve ]

(#7877) Burt1793 válasza #67656192 (#7876) üzenetére


Burt1793
veterán

Tudom, én este vagy reggel, ágyban, 20%-os fényerőn elnetezek háromnegyed órát wifin úgy, hogy 4%-ot merül. :D Ilyenkor fent van mobil hálózaton, de wifiről megy természetesen a dolog.
Apropó, ma a városban véletlenül észrevettem, hogy 4G+-ra állt rá, nem is tudtam, hogy van ilyen. A térerőt ma összehasonlítottam Note3-mal, A5 2016-tal és S5-tel (a decibel értékeket), nem volt különösebb eltérés egyik telefon javára sem.

(#7878) #67656192 válasza Burt1793 (#7877) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ezt a 4g+ hallottam már mástól is. Valami kísérleti VoLTE?

(#7879) Burt1793 válasza #67656192 (#7878) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem tudom, telenoros vagyok, gyors volt, de a 4G is az. :D

Amúgy te az Always on display-t használod? Én azt nézem, hogy azért meríti az is rendesen, még akkor is, ha zsebben van. Én ma bekapcsoltam.
[link]
Hozzá kell tenni, hogy a Bluetooth sokat ment, autóhoz volt kapcsolódva, pár órán keresztül még zene is ment róla. Ja és nem este töltöttem fel, hanem reggel, gyorstöltéssel.
A Telegram-ot nap közben még használtam, de aztán rájöttem, hogy annyira nem vagyunk közeli barátok az azonos telefon miatt a fórumtársakkal, így töröltem. Egész nap családi ünneplés volt és emiatt is csipogott a teló... :B

[ Szerkesztve ]

(#7880) kerxy válasza #67656192 (#7878) üzenetére


kerxy
senior tag

Igen [link]olyasmi, én is talákoztam vele mostanában sokszor a városban (bp, T)

(#7881) Deck válasza Burt1793 (#7874) üzenetére


Deck
titán

Ez? Elég hülyeség. Én se kapcsolom ki soha a mobilnetet de a 6 óra mindig megvan pedig megy a face, messenger, Instagram, twitter, telegram, chrome, zene, szinkronizáció, stb..

AoD-t se kapcsoltam ki még soha. Ha zsebben van nemis megy..

[ Szerkesztve ]

PS5

(#7882) Burt1793 válasza Deck (#7881) üzenetére


Burt1793
veterán

Screenshotot tudnál lőni, hogy mi milyen arányban fogyasztott? Akkor gondolom nálad nem pörög ennyit az Android rendszer és társai, mint nálam itt a feljebb linkelt üzemidőben. Nem tudom, nekem telenoros, még nem jött ki a júliusi frissítés se.

(#7883) air válasza Burt1793 (#7874) üzenetére


air
nagyúr

"Ezt már kitárgyaltuk."

Tehát akkor szót se többet róla! Aki újra előhozza, annak 2 év sóbánya? Így jó lesz? :)

(#7880) kerxy
Nem, nem olyasmi. A 4G+ nem egyenlő a VoLTE-vel.
Pár napja linkeltem, hogy mi a 4G+.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7884) #67656192 válasza kerxy (#7880) üzenetére


#67656192
törölt tag

Úgy tudom, hogy csak a fővárosban van egyelőre és csak kísérleti jelleggel. Elvileg ezen már nem csak adatkapcsolat megy hanem beszélgetés is. Ha elinditják mindenhol akkor valószínűleg megszünnek a hálózatváltási anomáliák.

(#7885)



őstag

Ha jól tudom az android 7 pont ezen fog javítani. Azaz a háttér tevékenységet fogja kordában tartani. Igen, neten sok alkalmazás láthatatlanul dolgozik.

Szerk.
Nálam folyamatosan megy - BBM, Macrogate (IP voip) Skype. WiFi mobil net mindig megy. 1 nap mindig bőven belefért .

[ Szerkesztve ]

(#7886) Burt1793 válasza #67656192 (#7884) üzenetére


Burt1793
veterán

Tyű, az mondjuk nagyon jó lenne. Nekem ma, amikor néztem 4G+-t írt.

(#7883) air: Bocs, nekem mindegy, nem zavar, ha csak erről szól a topik, csak gondoltam összefoglalom az üzemidő témát.

(#7887) #67656192 válasza Burt1793 (#7886) üzenetére


#67656192
törölt tag

air fórumtársnak van igaza, a 4g+ nem egyenlő a VoLTE-vel

Ettől függetlenül a VoLTE-vel leszünk kint a vízből,de ehhez a két T-nek fel kell zárkóznia a Vodafone 4g lefedettségi szintjéhez.

[ Szerkesztve ]

(#7888) air válasza #67656192 (#7884) üzenetére


air
nagyúr

Nem jól tudod.
Telekom 4G+
Telenor 4G+
LTE Advanced

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#7889) Burt1793 válasza #67656192 (#7887) üzenetére


Burt1793
veterán

Kár, ennek akkor nincs sok értelme, vagyis annak jobban örülnék, ha telefonálni lehetne LTE-n, szegény S7, akkor küzdenie kell. Mondjuk én 1 hónap alatt két olyan sms-t kaptam, ami azt jelezte, hogy nem jött össze a mobilnak a 2-3-4 G váltás. Ez még belefér, főleg úgy, hogy az sms elég gyorsan megjön és vissza tudom hívni.

(#7890) #67656192 válasza Burt1793 (#7889) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen, valószínűleg az s7 fejlesztésekor már a modernebb hálózatokat vették prioritásba. Mostanában nálam szerencsére nem jelentkezett a hiba.

#air igen, javítottam. Pár hónapja volt egy ezzel foglalkozó topik ehy MA írás kapcsán. Ott kiveséztük ezt a kérdést, még be is linkeltem ide,csak már kiesett.

[ Szerkesztve ]

(#7891) F-ECT$ válasza Gaabbaa (#7864) üzenetére


F-ECT$
titán

2 óra az nagyon keves, mi merítette így le?

Dive ever, work never.

(#7892) válasza #67656192 (#7887) üzenetére



őstag

Hát annyi hogy 4G+ már 300mbps letöltést biztosít és idáig 180 b.állomást alakítottak át. Ebből 130 BP a többit vidéki nagyvárosban. Most már én is figyelem a + jelet, még nem tűnt fel.😊

(#7893) #67656192 válasza (#7892) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nekünk az csak jó, hogy nem állt meg a fejlődés. :)

(#7894) harotomi


harotomi
csendes tag

srácok, nem nektek szántam, hanem aki agyatlanul írogat mindenféle százalékot adatok nélkül, hogy mitől, meg szar, csak a telefon lehet a szar, iphone jobb stb trollok. ti akik foglalkoztok ugyan úgy az ok okozat, mi, mitől, miért stb azok nyilván stabil alapokon állnak. egyébként több mint tíz éve vagyok itt mint olvasó, de a régi blackmorph nevem már nagyon nem aktuális. így ez az új nick. egyébként sokadik samsung és egyáltalán csúcsmobilom. látványtervező, fogtechnikus és ipari alpinista vagyok, sosem kíméltem fizikálisan se. utálom a fóliát amikor itt a gorilla glas, nem érdekel a kopás. használom, de ésszel. azért írtam amit írtam mert mindenhol ezt a tetves témát ismételgetik, persze visszakeresni azt nem tud. és így a valóban érdekes tartalom felkutatása a híg fostengerben nem mindig kellemes :D

(#7895) válasza #67656192 (#7893) üzenetére



őstag

Mivel Telenoros vagyok kicsit után a olvastam, ha minden igaz karácsonyra itt a VoLTE. 😁

A kérdésre legkésőbb az év végén megérkezhet a válasz, ekkor tervezi ugyanis a Telenor a VoLTE-alapú hanghívás kereskedelmi bevezetését" hwsw február.

Kísérleti hatások jól sikerültek de nagyon macerás. Adatcsomagokban megy a cucc ahogy a net és egyből felépül a kapcsolta, vagyis ahogy megnyomom a zöld gombot már ki is csöng. De ugyan azt kell tudnia a másik készüléknek is ugyan olyan lefedettség alatt és nem biztos hogy hálózaton kívül is működik. Norvégiában Dániában már annyira bevált, hogy le akarnak állni a 3G-vel. 😎

Harotomi

Én is utálom a fóliát elveszi a hideg üveg érzést. Sosem volt. Most vettem egy fém bampert az S7-re csak mert rohadtul jól néz ki. Nem alu, acél, nehéz és nem csavaros. Térerő ugyan olyan jó mint volt, mert az antennák helye szabad.

[ Szerkesztve ]

(#7896) F-ECT$


F-ECT$
titán

Alkalmazások folyamatos ABC rendezését hol lehet beállítani?

Dive ever, work never.

(#7897) Bozso68


Bozso68
senior tag

Csütörtök óta van meg az S7-em. Még csak lakom be, szóval minden automatán van. Lezárt képernyőnél kikapcsolt wifi, (szinkronizálás be,) nincs mobilnet, nincs NFC, nincs GPS, viszont órát mutat. Este frissen, 100%-os töltöttségről húztam le töltőről. Pontosan 9 óra háborítatlan működés alatt 7%-ot merült úgy, hogy 40%-ot tett ki a 'Cella készenlétben'. Olvastam, hogy óránként sokaknál 0,8% merülés (9x0,8=7,2). Ez a merülés a "toronykeresésnek tudható be, vagy normális? Próbáltam visszaolvasni, de sok az infó a topicban.

(#7898) Burt1793 válasza F-ECT$ (#7896) üzenetére


Burt1793
veterán

Alkalmazásmenüben felül.

Bozso: nagyjából normális.

[ Szerkesztve ]

(#7899) Szakiii


Szakiii
addikt

feltettem egy s7e romot, szépen mennek az edge funkciók :)

Bozso68: toronykeresésnek, minden telefon gyorsabban merül tőle. Pl ha távolsági buszon nyomkodom a telefont sokkal gyorsabban merül mintha városban tenném azt. Főleg ha mobilnetet is nyomod úgy nagyon szívja.

[ Szerkesztve ]

(#7900) D4ni válasza (#7885) üzenetére


D4ni
őstag

Hát, az MM lényege is ez lett volna ún. "Doze" funkcióval .. ehhez képest full üresjáratban , zsebben merült a teló

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.