Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-21 16:49:36

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S6 Edge - Mielőtt felteszed a topikban a kérdésed, kérünk olvasd el az összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9477) tzsolesz válasza #20749568 (#9475) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Köszönöm én is a topic nevében egyáltalán azt hogy felvállaltad eme haldokló topikocska figyelését, segítését.
Sajnos a telefon felett eljárt az idő. A topic igazából halott, csak úgy mint a te S6e-d.
Én is csak későn csatlakoztam be, a telekom utolsó példányainak egyikét kaptam meg, úgy hogy az S5-öm megadta magát, és ezt kaptam cserébe. Valójában soha nem volt hatalmas felhasználótábora ennek a telónak, inkább a sima ment jobban, talán az ára, talán a kijelző miatt.
Nekem még működik, sőt egész jó állapotban van, 1-2 felületi 3-4mm-es hajszálkarctól eltekintve, amit csak nap felé fordítva lehet látni. Viszont az akkumulátorát hiába cseréltettem ki 11000Ft-ért, 2-3 hét után ugyanolyan gyenge mint a másik volt. És igen, sajnos ez a leggyengébb pontja ennek a telefonnak, meg a melegedés..... A kijelző is úgy túl tud hevülni, hogy rossz hozzányúlni.

Minden jót neked. Tudod már mi lesz a következő?

UI: Bocs hogy ilyen hosszúra sikerült....... :R

Jah, és még valami. Aki olvassa ezt a hozzászólást. Az írja már le ide, hogy jelenleg milyen tokot használ.
2 dolog miatt. 1 hét alatt talán kiderül, hogy ki látogatja még ezt a topicot (hátha látok régi arcokat), és kiderül kinek van még meg a kis jószág. A másik pedig az, hogy ötletet adtok hogy tokot váltsak.

jelenleg ezt használom:

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.