Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61051) migabi24 válasza flashcsiga (#61050) üzenetére


migabi24
nagyúr

Próbáld ki gyári rommal

(#61052) flashcsiga válasza Austin F. (#60853) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

Erre is van köztes megoldás :) Van egy tell me time nevü progi.Ingyenes a playen...beállíthatod akár percenként,de nekem óránként bemondja mennyi az idő...ezer variáció...és magyarul...ergó nem kapkodom elő a telót ;)

(#61053) flashcsiga válasza migabi24 (#61051) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

Próbáltam... van egy 5.0.1 I9505XXUHOB7_I9505OXXHOB4_I9505XXUHOB7_HOME.tar.md5 amit felhúztam rá odinnal,de a szitu ugyan az :(

(#61054) migabi24 válasza flashcsiga (#61053) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mivel piszok jó a teló gps-e alapból, nem kellett vele soha trükközni, így gyanús, hogy nálad hardveres gond van

(#61055) awakening87 válasza migabi24 (#61047) üzenetére


awakening87
aktív tag

@cyborg X: Pontosan, jól gondolod :) Miután ugrott a knox, azóta már nincs értelme teljesen gyári rendszert használni, új lehetőségek nyíltak meg :)
Az Imperium rom egy darab .zip fájllal érkezik, csak a rendszert meg a kernelt tartalmazza. Custom recovery-ből kell feltenni, Grafikus, érintős Aroma-telepítője van, te választod ki, hogy mely összetevők/beállítások kellenek és melyek nem. Nem wipe-ol; a modemet és a bootloadert nem frissíti, azokat neked kell Odin-nal külön feltenni, ha még frissítetted volna fel valamelyik Lollipop-os verzióra. Elvileg ezt a modemes-bootloaderes részt nem is kötelező megcsinálni, de sokan ajánlják. A recovery-hez sem nyúl hozzá, de azt érdemes a customon hagyni, mondjuk TWRP-n.
A fenti modemes-bootloaderes-recovery-s szabály érvényes a legtöbb custom rom-ra.
Az Imperium 10.1-nek a Sima 5.0.1 HOH2-es gyári TouchWiz rom az alapja, azt alakítgatták mindenféle módon. Pl. ami leírás nélkül feltűnt: kibővítették az újraindítás menüt, néhány alkalmazásból használható az S6-os változat (billentyűzet, galéria, S Health, böngésző), és elvileg ki van javítva valamelyik memóriaszivárgás hiba is. Deodexelt, ezért az Xposed megy mindenféle barkácsolás nélkül. A Viper4Android is megy, de az nem a deodexelés miatt, ott a nem gyári kernel a nyerő :D

@flashcsiga: A modemed és/vagy a bootloadered az FNB8-as? Az tudtommal KitKat, szóval emiatt lehet akár bármi. A GPS Toolbox alkalmazás mit mond? Milyen időszervert állítasz be a Faster GPS-ben?

@migabi24: Nálam is ugyanez, láttam az xda-s videót, találtam egy appot S3-ra, plusz egy honlapot. Nemrég néztem meg a statisztikákat, összesen közel 1,5 órát eszik a ril-fd nevű kernel wakelock, ami szerintem sok. De mintha csak 3G-n lenne ez: H+-ról viszonylag gyorsan visszavált 3G-re, de már nem megy el Idle módba, 4G-n meg igen, de 4G-n meg egyébként is többet fogyaszt a telefon :D

@Silverblue75: Jó kérdés, még nem tettem fel. A HOH2-es gyári magában valószínűleg nincs olyan jó, mint egy mókolt HOH2-alapú (akár custom) rom. pl. memóriaszivárgásos hiba (ha nem lenne még kijavítva), plusz a sok felesleges alkalmazás. Viszont teljesítményben meg lehet, hogy jobb a gyári (mert nincs deodexelve és xposed sincs), legalábbis Antutu szerint.
Feltételezem, hogy a mostaninál is hasonló a helyzet. Egy rootolt, nem deodexelt custom romot szívesen megnéznék, vagy akár csak simán rootolva és kitakarítva, ahogyan sokan szokták.
Volt már fent nálam a Google Play Edition 5.1 (érintetlen, nem deodexelt, csak rootolt) is, az nagyon gyors és folyamatos volt, még sosem láttam ilyen sebességet S4-en. Egyedül a TouchWiz hiányzott belőle az extráival együtt :D
A KitKatnél viszont annyival nem jobb a Lollipop, hiába az ART futtatási környezet stb. Ha bevált a 4.4.2, maradj azon.

[ Szerkesztve ]

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61056) flashcsiga válasza migabi24 (#61054) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

a gyárin müködött is rendesen :) én mókóltam el,de azóta a nemhozzáértésem miatt szívok.volt pár androidosom soha nem akadtam fent....most kicsit értetlenül állok... :)

(#61057) migabi24 válasza flashcsiga (#61056) üzenetére


migabi24
nagyúr

Most akkor működik a gyárin vagy nem? Amit elmokolsz azt a rom újrarakása visszaállítja, tehát nem tudod elrontani véglegesen

(#61058) flashcsiga válasza awakening87 (#61055) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

FNB8..igen,de mert csak amit gyárilag hozott az imperium ha jól emlékszem már attól nem müködött a gps...igy én csereberélgettem...a fasterGPS-ben melyik az időszerver?

(#61059) flashcsiga válasza migabi24 (#61057) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

müködött.használtam is.beleugrottam a romcserébe azóta azt amit irtam gyári romot rakom vissza (már ha az a full gyári) nem müködik... :(

[ Szerkesztve ]

(#61060) Eclips21 válasza flashcsiga (#61058) üzenetére


Eclips21
őstag

Ha kitkat alol tetted fel a imperiumot akkor az baj. Frissítsél modement mert az tuti kell hozzá. Lehet még gyári lolli nem is volt rajta akkor a bootloadert is érdemes frissíteni. A ma/tegnap kijött legújabb modem és bootloader

[ Szerkesztve ]

(#61061) flashcsiga válasza Eclips21 (#61060) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

már 5.0.1-el volt amikor vettem...melyik modemet varrjam rá?

ja.oks.megpróbálom most ezzel..

[ Szerkesztve ]

(#61062) awakening87 válasza flashcsiga (#61058) üzenetére


awakening87
aktív tag

Az időszervert a FasterGPS-ben a NTP szerver -> Jelenlegi szerver-nél mutatja.
A mobilnet APN beállításoknál a paramétereknél nem kell valami supl? Ha nem lenne ott. És ez csak egy tipp :)
Melyik az FNB8? A modem (alapsáv), a bootloader vagy mindkettő? Mit mond a Phone Info Samsung app? [link]
A GPS Status & Toolbox-ot pedig tedd fel a Play-ről, azzal teszteld. [link]
A telefonod mennyire lát ki az ég felé?
Pontos idő és net is kell a GPS-hez, ha régen voltak frissítve a GPS adatok, akkor net nélkül sok idő lehet, mire lejön minden a holdakról. Nettel sokkal gyorsabb az egész.

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61063) awakening87 válasza Eclips21 (#61060) üzenetére


awakening87
aktív tag

Valami nem stimmel ezzel a tar-ral (Mac OS X alatt csinálták), még ne tedd fel, inkább kiszedem én a HOJ2-ből.

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61064) flashcsiga válasza awakening87 (#61062) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

az ntp szerver hu.pool.ntp.org
mobilnetnél nincs supl..

a bootloader xxuhoe3
pda verzsön:xxuhoh2
baseband:xxufnb8

a gps status kuka...semmit nem talál..

[ Szerkesztve ]

(#61065) flashcsiga válasza awakening87 (#61063) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

igen..gyorsan szembesültem..egyenlőre félretettem.

(#61066) #01993216


#01993216
törölt tag

Valaki felvilágosíthatna, hogy miért nem tudok visszarakni régebbi ROM-ot? Mondjuk 5.0.1-ről 4.2.2-re. KNOX nem érdekel különösebben, már úgysincs garancia, meg szerintem már át is van ugrasztva.

(#61067) awakening87 válasza flashcsiga (#61064) üzenetére


awakening87
aktív tag

Feltettem ide a 9505-höz való HOJ2-es betöltőt és modemet ide: [link]
A .zip-ben két darab .tar fájl van, Odinnal kell feltenni őket. A modemet a CP-hez, a bootloadert a BL-hez kell betallózni.

Egyedül az alapsáv/modem nem Lollipop, a többi igen. Valószínűleg emiatt nem megy a GPS-ed. Milyen kernel van fent?
Lehet, hogy custom kernellel működne a mostani modemmel is.

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61068) Ace Ventura


Ace Ventura
addikt

60833-ra valaki?

Üres az ágyam, mint a koponyám, csészémben felforr a hideg tej... az élet egy pénzdarab, feldobom néha.... de tudom mi a fontosabb: az írás, nem a fej

(#61069) flashcsiga válasza awakening87 (#61067) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

a kernelem 3.4.109 imperium v2.8 ennyit tudok kiolvasni...

leszedem a bootloadert és a modemet is gyorsba és rávarázsolom...köszönöm hirtelenbe...

(#61070) awakening87 válasza flashcsiga (#61069) üzenetére


awakening87
aktív tag

Ezek szerint custom kernel.
A wifivel vagy mobilnettel vagy hanggal nincsen problémád, csak a gps-szel?
Szívesen :)

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61071) Eclips21 válasza Ace Ventura (#61068) üzenetére


Eclips21
őstag

Nekem volt ilyen de én azt hittem csak nem nyomtam rá (nexusok híresek róla hogy nem pittyegnek mikor foglalat és csak tartja az ember a feje mellett és várja hogy kicsengjen) mondjuk nem mostanában volt egy ideje a OH2 gyárin vagyok lehet gyári bug is akár. Konkrét megoldás nincs max frissíted :/

(#61072) flashcsiga válasza awakening87 (#61070) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

custom igen.minden más hibátlan..már.amikor elősször felraktam darabos volt a hang telefonálás közben,ezért cserélgettem a modemet..a gps az első customra váltás után sosem müködött.felmászott a modem és kernel.mindjárt teszt...

[ Szerkesztve ]

(#61073) flashcsiga válasza awakening87 (#61070) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

felraktam.reboot nélkül 2X...igo,waze,gps status egyik sem talál müholdat,glonass:0 :( folyamatosan megy a gps helymeghatározás :( van valami custom rom amiben bootloader kernel minden cserélődik és müködik benne minden?inkább lecserélem az egészet.

(#61074) awakening87 válasza flashcsiga (#61073) üzenetére


awakening87
aktív tag

Most a romot kivéve minden HOJ2-es lett? Nálam volt olyan, hogy nem vette be elsőre a modemet vagy a bootloadert (lement rendesen az Odin, aztán reboot meg ki/bekapcs. után még mindig a régi verziót mutatta!), ekkor kétszer kellett feltenni egymás után, ráadásul auto reboot nélkül. Lehet, hogy az F. reset time-ot is állítgattam, erre pontosan nem emlékszem most.

Olyan romot nem ismerek, ami bootloaderrel együtt jön; csak a kernelt és a rendszert szokták cserélgetni, a modemet és a bootloadert mindig kézzel és Odinnal kell.
Meg a wipe-ot is kézzel.

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61075) Eclips21 válasza flashcsiga (#61073) üzenetére


Eclips21
őstag

ha romból indítod a download modot akkor nem fog felmenni a modem és a bootloader se, ne tudd meg mennyi idő volt mire ez leesett nekem XD mikor nem akart 20x-ra se felmenni, szóval a 3gombos módszerrel hozzad be

annyit tehetsz hogy felteszed a legújabb gyárit az magától cserél mindent, az imperium amúgy nem megbízható :D nem a világvége ha abban nem megy valami. antutu sose fut le csonra fagy a taló (fekete képernyő) és csak az aksi ki be segít

[ Szerkesztve ]

(#61076) Pöttön válasza #01993216 (#61044) üzenetére


Pöttön
őstag

Én amire most jöttem rá az az hogy a facebook irdatlanul meríti a telefont.
A Package Disablerrel lelőttem mindent, bele értve a facebookot is, és kb 2 óra készenlét alatt esett az akksi kb 2%-ot, utánna bekapcsoltam az fb-t, megnéztem kettő 5 perces videót + fél óra készenlét alat le esett az akksi 57%-ra...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61077) Pöttön


Pöttön
őstag

Valaki leírná röviden tömören az 5.0.1-ről 4.3-ra való visszaállás menetét?
Valamire oda kell figyelnem a 4.3 esetében, pl PDA számra,vagy tök mindegy melyiket teszem fel?
Jelenleg most gyári 5.0.1 I9506xxudof2 van fent, erre feltudom rakni pl ezt?
A menete ugyan az?
Letöltöm, odinba betallózom, telefont rá dug loader modba, és start?

Vagy tudnátok valami TouchWiz mentes jó 4.3-as főzött romot ajánlani?

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61078) csabibmx válasza csabibmx (#61000) üzenetére


csabibmx
tag

Azóta megtörtént a gyári visszaállítás is de a Facebook névjegyzék konkrétan nem szinkronizál. Nem csak a képeket, semmit. Fura. :U

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#61079) sniper112


sniper112
aktív tag

heló nekem csupán a kérdésem az lenne hogy van nekem egy i9506 t mobilos telefonom és ha én függetleníteni szeretném imei kóddal akkor a knox ugrik ? tudtommal nem kéne neki. előre is köszi a választ.

(#61080) migabi24 válasza sniper112 (#61079) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem fog ugrani

(#61081) flashcsiga válasza awakening87 (#61074) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

Igen.a bootl. es a baseband is hoj2.a pda csc pedig uhoh2 ill.ahoh2...a gps meg mindig meg sem nyikkan :( van egy gyors linkje valakinek egy gyari odinos romra? Azzal viszateszem az egeszet eredetire.makd utana customolok.

(#61082) Austin F. válasza Pöttön (#61076) üzenetére


Austin F.
tag

"Én amire most jöttem rá az az hogy a facebook irdatlanul meríti a telefont."

Ez régóta köztudott, vezeti az erőforrás-zabáló appok listáját. Egy okkal több, hogy ne használja valaki azt az alpári szolgáltatást.

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#61083) awakening87 válasza flashcsiga (#61081) üzenetére


awakening87
aktív tag

Hmm, az érdekes. Lehet, hogy a HOH2-es modemet + loadert kellett volna feltennem, mivel a pda verziója ezt mutatja.
es4 linkjei (i9505 HOJ2 gyári):
[#61040]
Plusz, ha még egyet visszamész a hozzászólásokban, megtalálod a sammobile és samsung-updates linkemet is. :)

[ Szerkesztve ]

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61084) ablack


ablack
senior tag

Sziasztok,

Valaki aki a Telekom-nál vette az S4-ét meg tudná mondani hogy jár hozzá Samsung garanciajegy vagy csak a telekom féle van hozzá?
Mert jelenleg csak a telekomosat találtam meg és nem vagyok benne biztos hogy volt-e Samsung féle.

[ Szerkesztve ]

(#61085) szeljanos


szeljanos
tag

Én kérek elnézést, ha laikus a kérdés, de az S4 (9506)-os készülékemen a laptop 11.6 GB-ot ír ki elérhető tárkapacitásnak, de a felhasználható belőle csak 1.95 GB. Az összes mappa együttes helyfoglalása kb. 2.5 GB. Hol van a fennmaradó kb. 7 GB??? :)
Rejtett mappákat is előszedtem, akkor sem lett meg a hiányzó rész. Ok, hogy az 5.0.1-es Droid is foglal helyet, de nem ennyit...

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#61086) szeljanos válasza ablack (#61084) üzenetére


szeljanos
tag

Nekem onnan van és csak a Telekomosat kaptam, ha jól emlékszem én is...

Alcatel302►Nokia3410►SamsungSGH-E770►SamsungWave723:Bada1.0-Bada2.0►SamsungGalaxySAdvance:Android4.4.2/Slimkat/►SamsungGalaxyS4LTE+(I9506):Android5.0.1/Lollipop/-CM13/MM/►SamsungGalaxyS7(SM-G930F)-Android7.0-8.0►SamsungA71-Android12►Xiaomi12-Android12

(#61087) Eclips21 válasza szeljanos (#61085) üzenetére


Eclips21
őstag

11.6GB a partíció mérete lesz szerintem, de azon kívül le van foglalva belőle egy csomó rész a programoknak amik nem a system partícion vannak/lesznek azon kívül meg van a maradék ahova fotókat is készíti és amit látsz a géppel. Ezt amúgy a beállítások - tárhelynél is látod.

Más a i9505-nél az új német rom b@szott jó lett :D ez tuti nem placebó nálam sokkal gördülékenyebb és az inteligens kezelő is végre nem bugos (nemtom nálam volt e csak az de nem írta ki mennyi idő van vissza csak azt hogy még tanulja..)

[ Szerkesztve ]

(#61088) migabi24 válasza ablack (#61084) üzenetére


migabi24
nagyúr

Csak telekomos van

(#61089) bwin.party válasza migabi24 (#61088) üzenetére


bwin.party
aktív tag

@ablack: Plusz, ha nincs papíros garilapod akkor telekom fiókodból letöltheted! :)

[ Szerkesztve ]

(#61090) Pöttön válasza Austin F. (#61082) üzenetére


Pöttön
őstag

Hát most az FB appot töröltem, és a Chrome-al használom.
Kíváncsi vagyok a fejleményekre. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61091) #61600768 válasza Pöttön (#61090) üzenetére


#61600768
törölt tag

Felesleges tiltani vagy letörölni ha használni szeretnéd mert az új német loliban be lehet állítani az inteligens kezelőben hogy melyik appot zárja be ne fusson így kíméli az aksit. Hasonló mint a greenify.

[ Szerkesztve ]

(#61092) flashcsiga válasza awakening87 (#61083) üzenetére


flashcsiga
csendes tag

Köszönöm a segítséget,de tényleg. Menet közben olvasgattam a netet és ezt találtam.
Végig próbáztam és működik.Igaz az epo fájl letöltés utáni restartnál már volt is gps igy a 3.opciót már nem léptem meg,de hibátlanul működik :) Így most idő hiányában ennyi,de ezt az imperiumot lecserélem majd :)Ezzel kapcsolatban:az fs2f fájlrendszerre formázás...van rom ami igényli.Kötelezően vagy az csak ajánlott?

(#61093) cyborg X válasza awakening87 (#61055) üzenetére


cyborg X
tag

PÜ-ben leírnád nekem mit és honnan és hogy telepítsek? Nem egészen látom át!

Ma jutott eszembe, hogy van még kitkatt is. Ki próbálom előbb azt is. Nekem nagyon idegen ez a lollipop. A fényerő kezelése az nagyon tetszik, és az értesítési sáv alkalmazkodása a futó appohoz, hogy felveszi annak színét, és nem az a csúnya fekete csík van felül. Egyenlőre más pozitívumot még nem sikerült felfedezni benne.
Piros pont az új csengőhangokért, mert kissé unalmas volt már a régiek. De ez egyébként is könnyen orvosolható probléma, mert milliónyi csengőhang app van marketen...

(#61094) Pöttön válasza #61600768 (#61091) üzenetére


Pöttön
őstag

Ez jól hangzik!
Az enyémbe sajnos nincs ilyen.
Lehet teszek akkor egy próbát majd ezzel a német lollival. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#61095) t.dave500


t.dave500
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy hol kéne átírni valamit, hogy a gyári TW-es segédfény nagyobb fényerőn világítson?
Tudom, hogy nagy fényerőn tönkre mehet a LED, sőt biztos is hogy tönkre menne 100%-on, de csak kicsivel szeretném növelni a fényerőt, és általában 20-30 másodpercre használom csak, de akkor jobb lenne kicsit több fény.
Előre is köszi!
Néztem a Sys/class/led/torch-sec1 mappában, de sem a "max brightness" sem a "brightness" módositása semmilyen hatással nem járt (mindkét esetben alacsonyabbra vettem, nem magasabbra.

(#61096) awakening87 válasza t.dave500 (#61095) üzenetére


awakening87
aktív tag

@t.dave500 (#61095): Erre pont van egy alkalmazás, Adjustable Torch a neve: [link]
Root kell hozzá, csak óvatosan. :D
a forráskódja alapján bizonyos számokat kell bizonyos fájlokba írni az echo és a > segítségével rootként, szóval jól gondoltad. :)

@cyborg X (#61093): Mire gondolsz pontosan? Csak 9505-re láttam Imperium rom-ot, neked pedig valószínűleg 9506-od van. A knoxod már ugrott (sárga színű set warranty bit-es szöveg induláskor), szóval bármit feltehetsz. :)
xda-n külön topik foglalkozik a 9506-tal: [Galaxy S 4 i9506 Android Development]

@es4 (#61091): Nagyon jól hangzik, alig várom, hogy felrakjam! :D

@flashcsiga (#61092): Szívesen :) Az f2fs használata nem kötelező, csak egy lehetőség, ha tudja a kernel. Itt van róla összehasonlítás: #60983
Dióhéjban annyit az f2fs fájlrendszerről, hogy kimondottan a flash tárolókra lett kitalálva.
A GPS-es tippeknek pedig az 1. hozzászólásban van a helye :)

SM-G930F @ BlackDiamond.NFE.PIE.V4.0 | https://www.youtube.com/watch?v=8P6QbTJsb-U&hd=1

(#61097) #61600768 válasza awakening87 (#61096) üzenetére


#61600768
törölt tag

Lehet volt már korábbi loli romokban is de nekem csak most tünt fel az új németnél hogy van/lett ilyen funkció is.
Mi induljon a rendszerrel..

[ Szerkesztve ]

(#61098) Austin F.


Austin F.
tag

Írtam egy tutorialt a Logoutra ismét, S4 modding témakörben:

MOD Samsung S4: Bejövő hívás popupban (mint az S5-ön) [ROOT]

A sorozat korábbi részei:

- MOD Samsung (S4): felesleges rendszerhangok elnémítása [ROOT]
- MOD Samsung S4: S5-höz hasonló multitask bal gomb S4-en, Lollipop alatt [ROOT]
- MOD Android Chrome: "pull-to-refresh" funkció (oldal lehúzására az oldal újratöltése) kikapcsolása, root nélkül
- Samsung S4 boot loop hiba okai és elhárítása - ha a telefon állandóan újraindul

~ ~ ~ Rólam: https://logout.hu/blog/austin_f/index.html ~ ~ ~

(#61099) dejaris


dejaris
addikt

Jelen allas szerint mi az a root, am telekomos, lte, 4.4.2 verzio alatt nem ugrasztja a knoxot? Toweles megoldasnal kibokte, hogy nem tamogatott.

(#61100) sayCet


sayCet
aktív tag

Valakinek van mirror 4.4.2 I9506ra?

Tyger! Tyger! burning bright In the forests of the night, What immortal hand or eye Could frame thy fearful symmetry?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.