Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) TomPack


TomPack
őstag

Én Pitaka MagEz aramid szálas tokot, vagy kínai klónját fogok rá venni. Az előző telómon nagyon bevált. Szinte mintha semmi nem lenne rajta, annyira vékony, és pontos/feszes, mintha rá lenne öntve. Az s21-en konkrétan a tokban érezni ujjal, hogy az üveg és az oldalsó fémház találkozik. Minden más tok tovább nyújtózik a kijelző felé! Imádom. Nincs benne az az érzése az embernek, hogy itthon kikéne venni belőle. :D
[link] Itt van 65 dolcsiért, de lehet inkább fele ennyiért megrendelem a klónt kínából. :U Csak az amíg megjön, karácsony lesz!

[ Szerkesztve ]

(#9902) Locutus válasza TomPack (#9901) üzenetére


Locutus
veterán

Amazon.de-n 34,7€ most, másnapra itt van...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9903) TomPack válasza Locutus (#9902) üzenetére


TomPack
őstag

Tényleg? Be tudnád linkelni nekem? :R

(#9904) bulikavagyok válasza TomPack (#9901) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én is rajongója vagyok (voltam) a márkának, ennek ellenére nem javaslom, h ezt a tokot megvedd! Nagyon gyenge a kamera körüli fém festésének a minősége, nekem egy hónap után már így nézett ki. Azóta még rosszabb. Meg is reklamáltam náluk, a reakciójukat inkább hagyjuk.

[ Szerkesztve ]

(#9905) TomPack válasza bulikavagyok (#9904) üzenetére


TomPack
őstag

A klónoknak nincs ilyen fém festése a kamera körül, szóval akkor mindenképpen olyat választok majd! Köszi!

(#9906) bandi0000 válasza TomPack (#9901) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nekem pont ilyen kínai van,rohadt jó, párszor leszedtem már, nem tört el, pedig attól tartottam, könnyű, vékony, nem véd semmit, pont ezt akartam :D

Vettem telóra még üveg kamera lencsét, amíg nem látom hàtrànyàt rajta hagyom, viszont pont akkora a tokon a kivágás, hogy elfértek, szóval ez is 1 plusz pont

Xbox One: bandymnc

(#9907) cinikis válasza bandi0000 (#9906) üzenetére


cinikis
tag

"nem véd semmit" :C :C :C

(#9908) TomPack válasza bandi0000 (#9906) üzenetére


TomPack
őstag

Végül megrendeltem a kínait, Aliexpressről. Elvileg 9 nap alatt itt lesz, és tokkal-vonóval 10.800Ft-volt. Én a nagy kamera kivágásút rendeletem meg, feketében a burgundi színű telóhoz. Hát majd kíváncsi leszek hogy fog mutatni rajta. :D

(#9909) bandi0000 válasza cinikis (#9907) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ezek nem azért vannak, hogy majd leejtés esetén egybe maradjon a teló, nekem kvàzi azért, hogy ne csússzon, illetve ha lerakom valahova csak nem karcolódik

Xbox One: bandymnc

(#9910) alasoh


alasoh
tag

Sziasztok!
Csak egy adalék a Pitaka tokhoz:
Note10+ telefonom volt "benne" 2 évig, minden probléma nélkül. Vettem hozzá még mágneses QI töltőt is. Minden csodás volt, szépen tartotta a mágnes, töltötte is rendesen. Természetesen másik QI töltő is rendesen töltötte. Gondoltam, akkor mivel ez bevált, ezt veszem S22U-hoz is. Meg is vettem.. Tökéletesen illeszkedik, de mikor tölteni akartam jött a fekete leves. Ez magsafe töltökhöz lett kalibrálva. Értem ez alatt, hogy a mágnes az előző Pitaka töltővel nem volt kompatibilis. Nem tartott a mágnes... Tölteni töltötte ha fektetve tettem rá, de az ugye nem túl biztonságos.... De ezen még túl is tettem volna magam, de! a többi QI töltőmön pedig kb 5 perc után elérte az akksi a 42 C° ami miatt ugye a telefon le is tiltja a töltést... Ez már viszont zavart. Gondolom ha magsafe töltővel tölteném, jó lenne, de nem vagyok hajlandó újabb súlyos 10000-et kiadni egy magsafe töltőért!
Rákérdeztem én is a Pitaka-nál, hogy ez normális? A válsz az volt, hogy sajnos a korábbi töltővel nem kompatibilis és használják magsafe töltőt...
Persze nyilván én voltam a b.fax, hogy nem olvastam utána, mielőtt megvettem volna, de bíztam a márkában... :(( :D

(#9911) Pistakiss válasza xhege (#9882) üzenetére


Pistakiss
őstag

Még az "őskorban" a 3,5 "-nál nagyobb kijelzőt mondták nagynak, mert az iPhone csak 3" volt. Mindig az a mérce

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#9912) Remiel


Remiel
őstag

a telefon gyorstöltése tulajdonképpen nem létezik? olvastam már valamit erről, de ahogy elnézem akár normál hálózati adapterrel is tölthetném az se lenne sokkal lassabb

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9913) szkutyi válasza Remiel (#9912) üzenetére


szkutyi
őstag

Szupergyors töltést ír már a 25w-ra...ezzel és a 45w töltővel is kb 1 óra a töltési idő.

(#9914) Remiel válasza szkutyi (#9913) üzenetére


Remiel
őstag

Egy 40W Huawei hálózati van itt 52%-ról 100%-ra azt írja 1 óra 5 perc... vicces a majdnem 4 éves Mate20 Pro negyed ennyi idő alatt feltölt. Bekapcsoltam a gyorstöltést is, de kb mint halottnak a csók. Na mindegy majd megszokom, csak kicsit furcsa miért korlátozzák így le, gondolom valami akku kíméléssel magyarázzák

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9915) szkutyi válasza Remiel (#9914) üzenetére


szkutyi
őstag

Szupergyors töltést kel.bekapcsolni.

(#9916) adamklark válasza Remiel (#9912) üzenetére


adamklark
senior tag

függ a kábel és a töltőfejtől is, nem mindegy mi van ráírva

(#9917) gyuri81 válasza Remiel (#9912) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Pontosan! Pl a gyári 25W-os töltővel megszűnt a gyorstöltés, csak szuper gyors töltés van.( meg persze a normál)

(#9918) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sziasztok!
Van ajánlott eladó a hardverapron?
Az, arukeresőn néhany bolt még 410 ért adja.
Hol érdemes, megbízható rendes garival venni, ahol azert 350-400e körül van, 550et nem adok érte.
Köszönettel

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#9919) xhege válasza qMAGICq (#9918) üzenetére


xhege
addikt

Az értékeléseket látod minden eladónál. Ennél több ajánlás nem igen van. Egyébként 350 alatt lehet találni pár hónapos Samsungnál és nem szolgáltatónál vásárolt 3 év garis telefonokat. Azokkal szerintem nem nagyon tudsz mellé lőni.

(#9920) qMAGICq válasza xhege (#9919) üzenetére


qMAGICq
tag

Milyen papirral tudják ezt igazolni?
Ugye van 2éves eus stb, elég sok félét találni.

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#9921) xhege válasza qMAGICq (#9920) üzenetére


xhege
addikt

Számla, garanciajegy. Én olyat keresnék mindenképpen, ami Magyarországi vásárlás.

[ Szerkesztve ]

(#9922) fahrii válasza qMAGICq (#9920) üzenetére


fahrii
őstag

Az utóbbi időben fillérekért lehetett kapni a samsungnal ezt a telefont, az apró tele van velük. Mellé lőni nem tudsz, számlával igazolják.
A héten fognak kiküldeni egy nagyobb adagot, valószínűleg ki fog kerülni az apróra egy pár.

[ Szerkesztve ]

(#9923) Taci válasza qMAGICq (#9918) üzenetére


Taci
addikt

Jelen pillanatban készülékbeszámítással (nem kell készüléket küldeni, simán levonja és megadja a kedvezményt) és a SAYCM10 kuponnal 414e Ft közvetlenül a Samsungtól.
Nem kell 550e-et adnod érte. Persze ez a 8/128-as változat, de ugyanúgy alkalmazhatod a többire is. És én meg keresnék egy 10%-os ajánlói kódot is valahol, megpróbálnám, hátha még azt is elfogadja.

(#9924) qMAGICq válasza fahrii (#9922) üzenetére


qMAGICq
tag

Mennyiért mentem a 256gb osak? 350?
Az áfát keresik vag majd többért adják? Mert abban nem sok ráció van hogy azonos áron tovább adja valaki.

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#9925) fahrii válasza qMAGICq (#9924) üzenetére


fahrii
őstag

280 körül volt a 256-os verzió.

(#9926) WiZARD válasza bulikavagyok (#9904) üzenetére


WiZARD
addikt

Kártya kibocsátódnál chargeback és bekaphatják...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#9927) WiZARD válasza Remiel (#9914) üzenetére


WiZARD
addikt

Az a huawei töltő nem fogja tudni max árammal tölteni.
PD PPS töltő kell.

Persze még azzal is elmarad majd a 4 évvel ezelőtti Huaweitől.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#9928) Mikulásbá válasza qMAGICq (#9924) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Itt az aprón van pár megbízható S22 Ultra 350-360 ezer körüli áron, azok is a Samsung-tól vannak, annál jobb nem lesz, a kuponhalmozásnak vége. A mostani szállítmány, ami érkezett, az már olyan 340-350 ezer volt(256GB-os), csak extra kóddal lehetett még lejjebb faragni, az többért lesz majd az aprón-ha lesz. Szóval ha ez kell, most lépj.

(#9929) qMAGICq


qMAGICq
tag

Ha tudnátok még 1 kupont, nagyon hálás lennék.
Most 440e a 256, ami 350+90 áfa. Cégre veszem, szóval ugyan ott vagyok.
(10%, készülék)

Ezt még 1 kóddal le lehetne tolni..?

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#9930) fahrii válasza qMAGICq (#9929) üzenetére


fahrii
őstag

A samsung webshopon nem vásárolhatsz cégre.
Kuponhalmozás pedig nincs sajnos, SAYCM10-et használhatod.

[ Szerkesztve ]

(#9931) Mikulásbá válasza qMAGICq (#9929) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Vegyél a szolgáltatódtól részletre. :U

(#9932) Remiel válasza qMAGICq (#9924) üzenetére


Remiel
őstag

283.544 Ft volt egész pontosan a 12/256 - os

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9933) qMAGICq válasza fahrii (#9930) üzenetére


qMAGICq
tag

Akkor a számlázási adatok megadása miert van?
Minden cég, köteles áfás számlát kibocsátani.
Arra amire a vevő kéri.

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#9934) gyuri81 válasza qMAGICq (#9933) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Sajnos nem tudsz adószámot beírni a rendeléskor. Anélkül meg nem sokat ér.

Remiel: volt az kevesebb is :)

(#9935) Remiel válasza gyuri81 (#9934) üzenetére


Remiel
őstag

Mikor? Az első halmozásnál max, de a legutóbbinál ennyi volt amire az Ultra lekuponozható volt (hacsak nem volt valakinek valami nem publikusan elérhető lehetősége). A régebbit nem figyeltem.

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9936) gyuri81 válasza Remiel (#9935) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Szept. 25-ig lehetett olcsón vásárolni.

(#9937) Remiel válasza gyuri81 (#9936) üzenetére


Remiel
őstag

én 23-án vettem, ennél olcsóbban nem láttam, hogy bárki is linkelt volna rendelést, de végül is mindegy nekem ennyiért megérte

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9938) gyuri81 válasza Remiel (#9937) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Nyilván annyiért is nagyon jó ár. :R

[ Szerkesztve ]

(#9939) ollie válasza Remiel (#9914) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem elég, hogy a töltőre 40W van ráírva, mert több fajta gyorstöltési technológia van. Huawei töltővel sehogy sem fog a telefon gyorstöltéssel tölteni.

***

(#9940) Remiel válasza ollie (#9939) üzenetére


Remiel
őstag

az remek és van valami javasolt töltőfej és kábel hozzá? vagy csak a gyári?

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9941) ollie válasza Remiel (#9940) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt le van írva, hogy a USB PD PPS technológiát használja (a sima USB PD nem elég, az max 18W). Szóval minden töltő használható gyorstöltéshez, ami ezt tudja. De persze 3rd party töltőknél nem mindig világos, hogy konkrétan milyen technológiát használnak, már csak azért sem, mert a gyártók hajlamosak saját fantázianevet használni még szabványos technológiákhoz is. Így én Samsung töltőt javaslok, az a biztos.

[ Szerkesztve ]

***

(#9942) Teal'C válasza Remiel (#9940) üzenetére


Teal'C
addikt

Én vettem már spigen szipi szupi hiper tőltőt amire az volt írva hogy pd, sőt oda volt írva hogy s22 ultra kompatibilis. Ment vissza a bótba postafordultával. Gyári 45w ost kell venni gyári 5amperes kábellel.

Amúgy már többször le lett mérve és írva a SZUPERGYORS TÖLTÉS 2.0 =45W világoskék karika ugrik fel csatlakoztatáskor nem sokkal gyorsabb összeségében viszont a 0-80% között lényeges különbség van és csak utánna lassul vissza 80-100 között. Valamelyik régi hsz ben le van írva konkrétan az idő/%

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9943) adamklark


adamklark
senior tag

itt van példaként, mind 2 Samsung töltő, 25W de mégis más,oda kell figyelni (adaptív töltés valahogy gyorsabb általános töltésnél, de szupergyors töltés a kék dolog ami a leggyorsabb de nem szoktam használni mert jobban melegszik) , [kép] [kép]

[ Szerkesztve ]

(#9944) Remiel válasza ollie (#9941) üzenetére


Remiel
őstag

azért nem szégyenlős a samsung, ami a 45W fej árát illeti... akkor már inkább egy wireless max tovább tart

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9945) ollie válasza Remiel (#9944) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Elég a 25W-s töltőfej, csak pár perc a különbség teljes feltöltésnél a kettő között.

***

(#9946) Remiel válasza ollie (#9945) üzenetére


Remiel
őstag

és a kábel? amit adtak hozzá jó? vagy az csak adat... azt már olvastam, hogy ezen is spóroltak mert ez a kábel nem képes olyan adatátvitelre, mint amire a telefon képes

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9947) fahrii válasza Remiel (#9944) üzenetére


fahrii
őstag

(#9948) Remiel válasza fahrii (#9947) üzenetére


Remiel
őstag

köszi... volt egy 3k-s alza kuponom így 8850 lett a vége az elviselhető

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#9949) brumi15 válasza szkutyi (#9900) üzenetére


brumi15
csendes tag

Hiba az van.. :DD Én nem adtam fel ilyen könnyen, tegnap este online nyitottam egy kh számlát, ma egy ujabb fizetős csomagért mentem ebbe a csomagautomatába ÉSSss elfogadta! :Y jó persze ez csak egy fizetés volt még vele, illetve tovább fogom tesztelni, de gyanus hogy tegnap 10 különböző fajta próbálkozást is elutasított, ezzel kh kártyával ami szintén a gpay-hez volt adva meg jó. Én nem tudom azt elfogadni hogy a gpay nem kiforrott :DDD mondjuk más forumba olvastam, hogy volt aki kínlódott a gpay és curve között együttműködéssel

(#9950) szkutyi válasza brumi15 (#9949) üzenetére


szkutyi
őstag

Nekem ma épp elfogadta a kb automata.xd

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.