Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) zoli8814 válasza Mikulásbá (#9300) üzenetére


zoli8814
tag

Akkor szerinted engedjem el ezt a fólia témát? Lehet tényleg felesleges,csak szifonon mindig használtam.

Samsung Galaxy S24 ultra

(#9302) insyde5 válasza zoli8814 (#9299) üzenetére


insyde5
aktív tag

MediaMarkt / ses forum.

Mind2 helyen rakattam már fel. Mediaban ez a folyékony foliát rakják rá. 7k kürül. Sesben amit kérsz, nekem dome van fent. 8 hónapja. 2 sarka már nincs meg 5-6 mm szélességen . De a kijelzö még 1ben pedig zuhant már párat.

(#9303) Mikulásbá válasza zoli8814 (#9301) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A most 3 éves Note 10+ telefonomon még a gyári fólia van rajta, ha nagyon megnézem közelről, talán pici 2-3 karc van rajta. Aki vigyáz a cuccaira, szerintem fölösleges, de még inkább a Victus+ üveg, ami szinte karcolhatatlan. (aki üti vágja a telefonját, azt semmi sem tudja megvédeni)

(#9304) zoli8814 válasza insyde5 (#9302) üzenetére


zoli8814
tag

A media marktos fólia hatalmas csalódás volt nekem, lehet bepróbálkozok a Sesben. Köszönöm a segítséget :R

Samsung Galaxy S24 ultra

(#9305) Teal'C


Teal'C
addikt

Erről mi a véleményetek, nyilván a gyári átalakítónál jobb lehet.
[link]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9306) petymeg válasza Teal'C (#9305) üzenetére


petymeg
addikt

Nemrég még poénkodott rajta a Samsung reklámfilm az Apple kárára, aztán nem sokkal utána átvette. Szomorú.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#9307) Teal'C válasza petymeg (#9306) üzenetére


Teal'C
addikt

Az a nemrég 4 éve volt, természetes hogy osszák egymást nem is várna mást az ember manapság.

De a kérdés nem ez volt :D

A leírá alapján támogatja a gyorstöltést és jó a hangja de vajon mennyire lehet minőségi egy ilyen noname cucc.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9308) Mikulásbá válasza Teal'C (#9305) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Vegyél inkább egy Buds2 Pro-t. :U

(#9309) Teal'C válasza Mikulásbá (#9308) üzenetére


Teal'C
addikt

Buds+ om van a többi kiesik a fülemből sajnos. Viszont ha zenét halgatok arra van egy Sony fülesem ami ugye Jack csatlakozós.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9310) Mikulásbá válasza Teal'C (#9309) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én a kábelt örökre száműztem, vagy 3-szor majdnem leesett miatta a Note10+-om. :((

(#9311) petymeg válasza zoli8814 (#9304) üzenetére


petymeg
addikt

Csomó fóliát meg üveget kipróbáltam a korábbi telefonjaimon. Volt olyan, még egy fémtestű HTC HD telefonnal, hogy az egészet bevontam méretre vágott "ütésálló" fóliával (került vagy 15 ezerbe 12 éve), 1-2 hónap alatt lehámlott.
A MediMarktos fólia 7000 ft-ért kb 1 napig volt a Note-omon, mert nem csúszott rajta rendesen a pen, meg felnyomta a szélét a tok. Az UV-ra kötő folyadékos üveg megint a pennel nem volt jóban (pontatlan lett tőle), feltenni sem egyszerű, meg pár hét alatt felvált a széle, telement alatta porral, lehetett cserélni. Vettem aztán Spigen tokot+hozzá való szélén körbe öntapadós Spigen üveget, az alá is bement a por. Üveg nélkül 3 év alatt 2-3 alig látható mikrokarc lett a Gorilla glasson, igaz nem tettem kulcscsomót, aprópénzt meg kvarchomokot a zsebembe a telefon mellé. Meg nem is dobáltam, kocsival se mentem át rajta. Most vették meg csodálkozott rajta a vevő, hogy lehet ilyen jó állapotú egy majd' 4 éves telefon. Ennél az ujjlenyomat érzékelővel így is elégedetlen vagyok, el se tudom képzelni mennyire rontaná egy üveglap vagy egy fólia. Vettem rá egy ilyen gyári tokot azért, hogy jobb legyen a fogása: [link] a Note9-nél is bevált az ehhez hasonló.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#9312) T0mcs válasza Mikulásbá (#9310) üzenetére


T0mcs
tag

Imádom a vezeték nélküli fülest Buds pro m van! De pofátlan drága eszközök vezetékeshez képest....

(#9313) Patrec válasza T0mcs (#9312) üzenetére


Patrec
csendes tag

Eleinte én sem akartam váltani vezetékesről, de mivel adták a telenfonhoz az első hónapban, azóta sokkal könnyebb vele az élet. Nem akad bele semmibe és kényelmesebb használni sokkal.

(#9314) fahrii válasza zoli8814 (#9301) üzenetére


fahrii
őstag

Én nem engedném el. Hiába Victus+, ugyan úgy fog karcolódni a zsebben. Én 3000 Ft-ert vettem a gyári s22 ultra fóliát, 2 db volt a csomagban, könnyen felhelyezető és tökéletesen illeszkedik/teljesen észrevehetetlen a kijelzőn. Ennyit bőven megér szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9315) Mikulásbá válasza fahrii (#9314) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha nem teszel mellé fémet a zsebbe, semmi nem fogja megkarcolni. Ennyi. Szerintem érdemes vigyázni erre a telefonra legalább ennyit. :U

(#9316) fahrii válasza Mikulásbá (#9315) üzenetére


fahrii
őstag

Nem is a fémtől félek, hanem az apró kvarcszemcséktől, ami akaratlanul érintkezhet a kijelzővel. :)

(#9317) Mikulásbá válasza fahrii (#9316) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Írtam, hogy a Note10+-om 3 évesen mintha új lenne-gyári fóliával. Én nem félek.

(#9318) szkutyi


szkutyi
őstag

Használ valaki magsafe rendszert?
Ami kérdésem lenne:
- nem károsítja a telefont az erős mágnes?
- nem okoz semmi problèmát az erős mágnes?
- autós tartó stabilan megtartja?
- nem okoz gondot hosszú tavon ha csak azzal töltöm éjszaka?
Azt hiszem egyenlőre ennyi.xddd

(#9319) Joe7676


Joe7676
csendes tag

Sziasztok...Azt honnan tudom,hogy a teló épp melyik lencsét használja fényképezésnél?Csináltam néhány képet,semmi zoommal,de kicsit belenagyítva botrányosan elmosódott..

(#9320) Taci válasza Joe7676 (#9319) üzenetére


Taci
addikt


Bal fent: 0.6x
Bal közép: 1x
Bal lent: 10x
Jobb lent: 3x

Meg a legegyszerűbb, hogy használat közben elkezded letakarni őket egyesével.

De amúgy pl. 3x és 10x kamerák helyett nem megfelelő fényviszonyok esetén átvált a főkamerára (1x), és abba zoomol digitálisan. Ezt tudod tesztelni is: takard le az aktuális zoom lencsét pár mp-re, és át fog váltani.

[ Szerkesztve ]

(#9321) pepe792 válasza fahrii (#9316) üzenetére


pepe792
tag

Én nem a kvarcszemcséktől félek, hanem attól, hogy a fejemre esik egy cserép az utcán. Kb ugyanannyi az esély mindkettőnél. Aki nem homokfúvóval dolgozik, meg építkezésen, annak teljesen felesleges.

(#9322) Joe7676 válasza Taci (#9320) üzenetére


Joe7676
csendes tag

Azt már nézegettem,hogy melyik kamera mire való,de ha simán megnyitom a fényképezőt akkor a teló autómatikusan azzal fotóz amivel ő gondolja?Pl a 108Mp-vel hogy kell fotózni?

(#9323) csubííí válasza Mikulásbá (#9317) üzenetére


csubííí
senior tag

Szintén így vagyok.

(#9324) Teal'C válasza Joe7676 (#9322) üzenetére


Teal'C
addikt

Felül a képarányra böksz és kiválasztod amit szeretnél.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9325) T0mcs válasza pepe792 (#9321) üzenetére


T0mcs
tag

+1

(#9326) minilego válasza T0mcs (#9283) üzenetére


minilego
senior tag

Ez hogyan erheto el? :R

(#9327) polonic válasza minilego (#9326) üzenetére


polonic
félisten

A samsung members alkalmazásban.

(#9328) geryboro


geryboro
senior tag

Az autós telefonzúzós történet után berendeltem egy [Samsung Galaxy S22 Ultra R-Just Defender Telefonvédő (Ütésálló, Cseppálló, Fém Keret, Kameravédő, Kitámasztó + Edzett Üveg] tokot,
ami ma meg is érkezett.
Mindenféle védelemmel van ellátva, és kib*szott nagy. :DDD
Sajnos az ujjlenyomat olvasó nem működik,
de cserében védi is a kijelzőt 1000-el.
QI töltés megy.

Nem próbálom ki hány autót bír, de szerintem egy darabig bírni fogja az új készülék az biztos. :K

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#9329) minilego válasza polonic (#9327) üzenetére


minilego
senior tag

:R :R :R :R

Nem tudtam,hogy van ilyen, igy most kiprobalom.

(#9330) T0mcs válasza minilego (#9326) üzenetére


T0mcs
tag

Én nem a members ben csináltam...
Youtube ban rányomtam a prémium ra ott rögtön írta hogy 4 hónap ingyenes. Elő kell rá fizetni. Majd 4 hónap után figyelmeztet elvileg hogy már fizetős akkor lemondod ha nem tetszik...

(#9331) minilego válasza T0mcs (#9330) üzenetére


minilego
senior tag

En is igy csinaltam, mert a membersben nem lattam.

(#9332) minilego


minilego
senior tag

Van arra lehetoseg,hogy a YouTube a teljes kepernyot kihasznalja full screen modban,mert nekem jobb es baloldalon marad egy-egy fekete sav

(#9333) csubííí válasza minilego (#9332) üzenetére


csubííí
senior tag

Két ujjal húzd szét a kijelzőt.

(#9334) minilego válasza csubííí (#9333) üzenetére


minilego
senior tag

:R

Egyre jobban tetszik a samsung bongeszoje

[ Szerkesztve ]

(#9335) T0mcs


T0mcs
tag

Leírom ha másnál is előjönne...
Vodafone 5G jelzés 1x csak eltűnt. Vártam pár hetet mert különben jól müködött a net de csak 4G . Kártya ki vissza restart volt párszor. Aztán felhívtam ügyfélszolgálatot ott azt mondták szolgáltatás aktív de adtak hibajegyet töltsem ki majd tecnikusok ránéznek...
1 nap alatt jött email, panasz jogos volt és minél hamarabb megoldják. Azóta is van 5G boldogság! :DD :DD :DD

(#9336) pepe792 válasza T0mcs (#9335) üzenetére


pepe792
tag

Csak érdeklődésképpen és nem kötekedésnek: mire nem elég 4g 100 vagy több mbitje?

[ Szerkesztve ]

(#9337) Silent82 válasza minilego (#9334) üzenetére


Silent82
csendes tag

Mit tud jobban a Chrome-hoz képest?

(#9338) T0mcs válasza pepe792 (#9336) üzenetére


T0mcs
tag

Vodafone nál 10mbit re vagyok korlátozva. Viszont ha van 5G van lehetőseg boost ot venni ill néha adják 3 napra ingyen. Ilyenkor korlátlan a sebesség...

(#9339) Locutus válasza pepe792 (#9336) üzenetére


Locutus
veterán

MIfelénk pl lassabb az 5G mint a 4G.
Mondjuk voltam már olyan helyen, ahol meg 3x gyorsabb volt :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9340) szkutyi válasza Silent82 (#9337) üzenetére


szkutyi
őstag

Reklám blokkoló

(#9341) T0mcs válasza Locutus (#9339) üzenetére


T0mcs
tag

Sokat játszom laptop on. Ping válaszidő fontosabb mint a sebesség! Az meg 5g n érezhetően jobb.

(#9342) Mayeye


Mayeye
csendes tag

Sziasztok. A gépen próbáltam az adb ramplus dolgot de az istenért se jön össze. Feltelepitwttem az adbt töröltem a key fájlt, telon elfelejtettem az engedélyeket de semmi. A fejlesztői cucc bekapcsolva, USB hibakereses is. A gépen win 11 fut. A recoverybe se tudok belepni valamiért. Valaki tud segíteni?
Adbben csak valami emulátor van a deviceben, telo se kérdez semmit

Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Gear S3 Frontier

(#9343) minilego válasza Silent82 (#9337) üzenetére


minilego
senior tag

Nem mondtam,hogy jobb. De szamomra olyan letisztult,sallangmentes. :R

(#9344) csubííí válasza Silent82 (#9337) üzenetére


csubííí
senior tag

(#9345) Joe_Muad_Dib


Joe_Muad_Dib
tag

a TAB S6-omra megjött a ONE UI 4.1.1, meglepett, hogy előbb kapta meg mint az S22 Ultrám

(#9346) Dave Crank válasza Mayeye (#9342) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Szia!
Nem kell recoverybe lépni ADB shell-hez.
Egyébként recovery úgy jön be, ha SPEN-t kiveszed, gépre dugod kábellal, és bekapcs + hangfel.
Ha telepítve vannak a cuccok ADB-hez, akkor ha gépre dugod, kell, hogy a teló feldobjon egy ablakot, hogy jóváhagyod-e az aktuális eszközt, amire kábellel csatlakozik, és ha az megvan, akkor utána mehet az adb devices, és ha látja, akkor mehet a parancs.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#9347) kovacs65


kovacs65
senior tag

Szerintetek van valamilyen módszer a SIM kártya kezelő automatizálására root nélkül.
A SIM2-t szeretném kikapcsolni hazaérkezéskor.
THX

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#9348) petymeg


petymeg
addikt

Azt hogy lehet elérni, hogy a Notes app teljes kijelzőn induljon és ne fekete háttérrel, hanem úgy, ahogy beállított?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#9349) Teal'C válasza kovacs65 (#9347) üzenetére


Teal'C
addikt

Én annyit tudtam elérni hogy kitettem egy ikont az asztalra ami rögtön oda mutat. QuickshortcutMaker -el csináltam meg a play áruházból.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9350) lipothp


lipothp
tag

Sziasztok

Be lehet valahogyan állítani azt, hogy ha spennel használom a telefont, akkor közben az ujjamat is érzékelje?

Mondok egy példát: galériában 2 ujjal tudok zoomolni, de spen+1ujjal nem lehet, mert a pen tiltja az érintést.

Egy játékben lenne fontos :D

Illetve még felmerült ehy kérdés, hogy bizonyos játékoknál tiltva van az spen használata. Erre esetleg valami kerülő megoldás létezik? Régen tök szerettem még note4-en a Happy Glass játékot. Akkor még ment tollal... :)

Köszönöm!

S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.