Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9651) Chrys_ válasza borsodika (#9641) üzenetére


Chrys_
addikt

Vivo. Ha már így kezded, úgyis csalódni fogsz a Samsungban. Akkor meg minek erőlteted.

(#9652) borsodika válasza Chrys_ (#9651) üzenetére


borsodika
őstag

Nincs más alternatíva. Nem biztos, hogy csalódni fogok benne, az utolsó Samsungom S9 plus volt aminél a legjobban a kritikán aluli gyenge térerő zavart. Sokszor csak sms értesítőt kaptam, hogy hívtak az imént, és nálam ki se csöngött. Ami hiányozni fog nekem az az infra port, sokszor jól jött a "buta" eszközök irányításához, de majd megszokom. Elvileg jövőhéten érkezik az ultra-m :)

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#9653) ShadowLac válasza xhege (#9648) üzenetére


ShadowLac
addikt

Helló. Megint 22 U?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#9654) forintuser válasza borsodika (#9641) üzenetére


forintuser
őstag

Én is azt néztem ki.(x80 pro) S22 ultra lett helyette. Sajnos. Egy Redmi GT Neo2 után nagyon döcögős. Kamerában jobb, de semmi másban.

Holnapkészítést vállalok.

(#9655) minilego válasza forintuser (#9654) üzenetére


minilego
senior tag

Gt neo 2 jobb az s22 ultratol? :F

(#9656) xhege válasza ShadowLac (#9653) üzenetére


xhege
addikt

Most éppen igen :K , de nagyon mozgat a Pixel is.. :B

(#9657) forintuser válasza minilego (#9655) üzenetére


forintuser
őstag

A feleségemnek sima s22 van. Nekem ultra. Nyomogattam egy kicsit az ultra megvétele előtt. Gondoltam nem lesz baj vele. Aha. Böngészés közben lefagy a telefon, nem reagáló virtuális gombok, hihetetlen rossz task management, csak hogy így hirtelen párat említsek.

Holnapkészítést vállalok.

(#9658) cinikis


cinikis
tag

Nekem semmi probléma,pedig használom mindenre.
A frissítésekkel az akkut is rendberakták.

(#9659) guriga1234 válasza forintuser (#9657) üzenetére


guriga1234
addikt

Vállalsz tegnapkészítést is? :)) :DD :C

(#9660) adamklark válasza forintuser (#9657) üzenetére


adamklark
senior tag

ez valami durva gyári hibás készülék

(#9661) stickrs válasza borsodika (#9652) üzenetére


stickrs
senior tag

Térerő itt se lesz jobb mint s9+. Mi 10 ultrám volt előtte, ahhoz képest fele olyan a térerő, ez engem is idegesít eléggé.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#9662) Ck.


Ck.
addikt

Sziasztok,
azt tudja valaki, hogy mi a különbség az energiatakarékos üzemmód (CPU 70%, 60 Hz, stb.) és az energiatakarékos teljesítményprofil között, ami a további beállításoknál található? Mikor melyiket és mire érdemes használni?

(#9663) Maxxy10 válasza forintuser (#9657) üzenetére


Maxxy10
addikt

Chrome? Az mostanában nekem is lefagy.
Viszont Samsung gyári böngészője hibátlan.

(#9664) geryboro válasza borsodika (#9652) üzenetére


geryboro
senior tag

s9+ SoT egy kalap semmit volt nalam.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#9665) ShadowLac válasza stickrs (#9661) üzenetére


ShadowLac
addikt

A pàlcikàk szàma szerintem nem utal pontosan arra hogy azon nagyobb volt a térerő. Nem hallottam ,hogy a térerőt mutató vonalaknak lenne valamilyen nemzetközileg elfogadott szabvànya.
Szerintem simàn lehet hogy az egyik teló már 60%os térerőnél maxot mutat,míg a màsik csak 95%tól.
Én inkàbb arra hagyatkozok hogy tudok beszélni adott helyen vagy nem. És ebben a megközelitesben nem rosszabb a 22U mint a pixel 4a5g,Xiaomi Mi8,s21 plus, s21Fe snapdragon, Xiaomi Mi11. (Ezeket hasznàltam mostanàban)

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#9666) stickrs válasza ShadowLac (#9665) üzenetére


stickrs
senior tag

Nekem konkrétan 4g+ nulla és 1es vonalnál van hogy a mobilnet bezuhan 4mbs-re, kimegyek az utcára, ahol 2 vonal van, 40mbs, ahol rendes ott 80 fölött. Xiaomi min 40et hozott mindig. Nekem ezzel sokszor megeszi az idegemet, amikor hegyek között utazok, van, hogy youtube nem tölti be a következő zenét meg hasonlók. Tehát nem a vonalak idegesítenek, hanem a konkrét hibák amiket nekem ez hoz és nem egy ilyen árkategóriáju mobilhoz méltó.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#9667) gyuri81 válasza stickrs (#9666) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Azzal gondolom tisztában vagy, hogy Xiaomi SAR értéke az egekben van a Samsung-hoz képest..... :)

(#9668) Teal'C válasza gyuri81 (#9667) üzenetére


Teal'C
addikt

Ezen már én is gondolkodtam, nem tudom mi igaz mi nem a hosszútávú élettani hatásokból de nem szeretném ha világítani kezdene a fejem :D

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9669) stickrs válasza gyuri81 (#9667) üzenetére


stickrs
senior tag

Annyira nem. S22 1.43, Mi 10 pro (ultrát nem találtam) 0,99.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#9670) ShadowLac válasza stickrs (#9666) üzenetére


ShadowLac
addikt

Érdekes. Lengyel szlovák magyar heti szinten. Minden ok.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#9671) stickrs válasza ShadowLac (#9670) üzenetére


stickrs
senior tag

Magyarba Kecskemét-Szeged között szokott gond lenni, valamint egyik Mol kútnál nem birtam az autó töltését elindítani, mert még a mol plugee-t se töltötte be. Kellemetlen, szerencsére volt még elég töltöttség, hogy elguruljak a legközelebbi töltőig. Ott már volt net rendesen. Ausztria Melktől pár km-re, szintén hálózati gondok, nem is állok ott meg mostanában ha nem muszaj. St Pölten-Bécs között is van egy szakasz ahol búcsúzhatok a youtubetol, vagy még min felbontáson eldöcög. Gyárban el lehet felejteni a netet konkrétan, de ott nem egyedi, többieknek is alig van térerő.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#9672) hanti válasza stickrs (#9671) üzenetére


hanti
senior tag

Nincs bekapcsolva az energiatakarékosság?

(#9673) dnelb válasza stickrs (#9671) üzenetére


dnelb
veterán

21es széria is ilyen sajnos :) ebben és gpsben is gyengébbek mint az elődök jóval

[ Szerkesztve ]

(#9674) hanti válasza dnelb (#9673) üzenetére


hanti
senior tag

Ezt teljes mértékben cáfolom, a GPS abszolút jól működik, ha gondod van akkor a programmal van a hiba. (Javaslom az iránytű kalibrálását) Az első telefonom amelyik a megfelelő időjárás prorammal, nem csak a helyiséget, de az utcát és a házszámot is hibátlanul mutatja, bármikor bárhol. A fényképnél is abszolut pontos! A térerővel sincs gondom.

(#9676) Saccco válasza Laraxior (#9675) üzenetére


Saccco
nagyúr

Minden készülék nem hibás. Akinek gondja van, az hangoztatja. Akinek nincs, az nem feltétlenül olvas ilyen fórumokat. Ez igaz bármilyen készülékre.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9677) Teal'C válasza Saccco (#9676) üzenetére


Teal'C
addikt

Ez így van, nekem sincs semmi gondom az s22u val és az előző kettővel sem volt.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9678) hanti válasza Laraxior (#9675) üzenetére


hanti
senior tag

Az már felmerült benned hogy miért csak nálad vannak ilyen problémák, vagy szervíz vagy add el és nem lesz gondod.

(#9679) Laraxior válasza Saccco (#9676) üzenetére


Laraxior
titán

Pontosan így van. Akinek gondja van az leírja. A gond létezik ezzel, felesleges megkérdőjelezni. Itt a megkérdőjelezés a gond, nem az, hogy hibatlan-e a keszulek vagy sem.... es mivel sok forumon, sokan beszelnek rola, ezert letezik a problema, ha nem is erintett a keszulekek 100%-a.
Anno az LG G4 is gyari hibas volt, bootloop, alaplapcsere.... Nalam megsem jott elő, hibatlanul mukodott a telefonom, megis sok volt a problemas, ahogy még az LG is elismerte. ;)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9680) szkutyi válasza Laraxior (#9679) üzenetére


szkutyi
őstag

Attól hogy gyengébb, még nem hibás!!!!
Majd ha 0 térerő minden hol, és 0 GPS mindenhol, akkor lehet rá mondani hogy hibás!

(#9681) Laraxior válasza szkutyi (#9680) üzenetére


Laraxior
titán

Gyengébb, ergo nem egyformán működik mindegyik :)) Hiaba ugyanazon néven futnak a készülékek.
Mellesleg nekem a GPS jellel nincs gondom :P

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9682) ollie válasza Laraxior (#9681) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De nem tudsz olyan márkát mondani, ahol nincsenek hibás darabok. A hibás darabokat meg el kell küldeni szervizeltetni.

***

(#9683) geryboro válasza Laraxior (#9679) üzenetére


geryboro
senior tag

volt G4-em is, talan az egyik leg sz*rabb koncepcio volt,
meg is jarta a szervizt vagy 7*, mire bedobtak egy csere bont. :DDD

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#9684) stickrs válasza ollie (#9682) üzenetére


stickrs
senior tag

Térerővel nem tudnak mit csinálni szervízben, mert ez nem hibás darab,csak ilyen gyönge és kész. Ha pl nagyvárosban él valaki, vagy hálózatilag jól lefedett helyen mozog, az valószínű semmit nem vesz belőle észre. De ha a kérdezőnek ez gond volt az s9+ban, akkor őt itt is zavarni fogja, szval jobb ha tudja mire számítson mielőtt megveszi.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#9685) pepe792 válasza Laraxior (#9675) üzenetére


pepe792
tag

Semmi gond a telefonnal. Vidd el szervizbe. Az hogy neked ez meg az szar, nem azt jelenti, hogy mindegyik szar. Stílusodból meg vegyél vissza.

(#9686) Laraxior válasza pepe792 (#9685) üzenetére


Laraxior
titán

Ismétlem, mert látom nem sikerült beemelni:
A Te telefonod oké, attól még másnak (ahogy jelezték itt páran) lehet gondja. Miért nem lehet ezt felfogni? Jó bonyolult. Ott írják alattad, hogy gyengébb a térerő, mint a másik telefonon. (Ezt is írták sokan, akik előtte másik gyártóról váltottak)
De nem te nyitott szájjal rohansz bele... mert ez így hangzik jól, átugorjuk a problémát, már meg is szűnt, vagy ránkontrázunk, hogy márpedig ilyen nem létezik.
Te hiába esküszöl meg, hogy a te BMW-d szuper, ha a többi BMW tulajnak már előre köszönnek a szervízben ;]

Nem kell a tanárbácsit játszani, majd szól az illetékes, ha gond van a stílusommal, nem mondtam semmi sértőt, se bántót, személyeskedésnek meg a közelében sem voltam.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#9687) Teal'C


Teal'C
addikt

Van még valaki aki regisztrált és kapott meghívót a Samsung Cafe rendezvényre?

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9688) bigdigit válasza Laraxior (#9686) üzenetére


bigdigit
addikt

A samsung telefonoknak a legkisebb a SAR értéke. Régebben olvastam egy összehasonlító tesztet. Aztán ai idegtől károsodik az agyunk nem a sugárzástól nincs térerő.

(#9689) Memmaao


Memmaao
addikt

Tényleg jó ez a zöld liquid air. Mondjuk a dbrand után nagyon vékonynak tűnik. 🤔

My name is Bond, James... Dean.

(#9690) szkorhetz válasza Memmaao (#9689) üzenetére


szkorhetz
őstag

Hétfőn lesz nekem is egy ilyenem, mire ideér, már túladtam a telefonon, bedobom majd, ha kell valakinek.. :)

(#9691) gyuri81 válasza Teal'C (#9687) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Kaptam meghívót, de nekem nem jó a hétfő 5 óra :( így elengedtem...

(#9692) S e t h válasza szkorhetz (#9690) üzenetére


S e t h
nagyúr

Miért váltál meg tőle?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#9693) szkorhetz válasza S e t h (#9692) üzenetére


szkorhetz
őstag

Kevésbé volt smooth mint a Pixel 6 Pro és akksiban sem éreztem jobbnak, így jobbnak éreztem, ha a Pixel marad.

Hiába a sokkal jobb kijelző, a shutter lag, a bloat és a mikro lagok nem tudták megszerettetni velem ezt a telefont, pedig nagyon akartam.

(#9694) Teal'C válasza gyuri81 (#9691) üzenetére


Teal'C
addikt

Hát sajnálom, tudtunk volna egy jót dumálni.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9695) polonic válasza gyuri81 (#9691) üzenetére


polonic
félisten

Hogy lehetett ilyen meghívóhoz jutni?

(#9696) gyuri81 válasza polonic (#9695) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ma délután 4-kor jött egy meghívó az email címemre.

(#9697) Teal'C válasza polonic (#9695) üzenetére


Teal'C
addikt

Samsung Members
Hozz ki mégtöbbet a telefonodból címmel keresd

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9698) pepe792 válasza Laraxior (#9686) üzenetére


pepe792
tag

Attól, hogy ide irogatsz tátott szájjal....
.. .csodálkozva, a telefon nem fog megjavulni... Szerviz.

(#9699) beer1


beer1
aktív tag

Szisztok!
Telefon vásárlás előtt állok és szóba jött az s22 széria igazából minden tagja, szerintetek melyiket éri meg legjobban? Elég sok hibára panaszkodtak ahogy nézegettem a kommenteket ezeket mennyire sikerült frissítésekkel orvosolni? Illetve milyen alternatívák vannak, amelyek akar jobbak lehetnek?
Előre is köszönöm válaszokat !

(#9700) Teal'C válasza beer1 (#9699) üzenetére


Teal'C
addikt

Én úgy gondolom minden készülékben kell kompromisszumot kötni de ahányszor elgondolkodom egy másik gyártó telefonján a végén rájövök hogy nincs másik alternatíva mert számomra ez jár a legkevesebb kompromisszum beiktatásával. Ha lenne hibátlan készülék senki nem venne másikat. Amúgy vagy + vagy Ultra ha kicsi kell akkor sima 22 ha a kinézet fontosabb akkor ultra.

Magadban döntsd el pro/kontra a funkciókat előnyöket/hátrányokat.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.