Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9201) iceQ! válasza Taci (#9199) üzenetére


iceQ!
addikt

Megvolt az FR, szoftveres gond lesz ez. Kolleganőm céges telefonja, de külön kérésre a férje állította be.... :D Láttam rajta ilyen appokat, hogy Avast (minek????), ilyen hallás sérülteknek való kisegítő lehetőségek voltak bekapcsolva meg a kijelző villogott mikor jött egy Whatsapp üzi.... Én azt láttam, hogy ez el van barmoval. Ettől függetlenül örülök hogy nem kell szervízbe vinni.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9202) Silent82 válasza Teal'C (#9196) üzenetére


Silent82
csendes tag

Nekem ezzel a telefonnal semmi más bajom nem volt még, de az Android Autoval én is végigmentem többféle válogatott szíváson. :)
Kábelből vagy gyárit vegyél, vagy ha van egy Huawei P30-hez adott kábeled, az is jó lehet (nekem azzal működik). A random pár percenként fagyást nekem egy másik kábel miatt csinálta, az amúgy egy P30 Pro kábel volt, szóval gyanítom, hogy ilyesmi lesz az ok nálad is.

(#9203) T0mcs


T0mcs
tag

Nézegettem 14 es almás telefont. Érdekes hogy miből hozzák ezt össze. 12mpx kamerát most cserélték le Processzora mondjuk jó. De akku és a töltése is kőkorszak 20w tölthető. És mégis "legjobb" nak van kikiálltva. Kamerás képességei, szoftver a kegjobb. Hogy lehet ekkora különbség "gyengébb" hv vel???

Linkelt képen is video lejátszás 23ó :Y miénk sleep ben tudja kb...
[kép]
Egyszerűen nem értem

(#9204) ollie válasza T0mcs (#9203) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

E szerint az S22 Ultra 18 órányi videólejátszást tud egy töltéssel.

***

(#9205) szkorhetz válasza ollie (#9204) üzenetére


szkorhetz
őstag

Na igen, de az Exynos vagy a Snapdragon, mert nem derül ki...

(#9206) Taci válasza T0mcs (#9203) üzenetére


Taci
addikt

Az Apple-nek nincs akkora termékpalettája, mint a Samsungnak - sőt igazából azt is ide kell venni akkor már az összehasonlításba, hogy az iOS-nek nem kell annyi készüléktípust támogatnia, mint az Androidnak.

Sokkal egyszerűbb jól, stabilnak és gyorsnak megírni egy szoftvert kevesebb (és azt is házon belül gyártott) hardverre, mint millió és 2 típusúra, amit számtalan gyártó gyárt világszerte össze-vissza.

A Samsung is hibás benne azért. Belenyúlhat(ná)nak a rendszerbe olyan mélységben, ahogy szeretnének, és legalább a csúcskategóriás(nak eladott) készülékeik hardverére optimalizálhatnának sokkal jobban. (Évi 1 db hardver - vagy legyen 2, ha a tableteket is nézzük.)
Nem akarok vitát indítani, de szerintem azt mindenki látja már a kezdetektől, hogy az Apple fele ilyen hardvererőből többet hoz ki. És ez inkább a Samsung orron koppintása, mert ha ők is normálisan optimalizálnának, akkor ilyen hardverből már Bitcoin-bányákat lehetne csinálni (jobb példa nem jutott eszembe :D ) . Ennek ellenére viszont még a virtuális memória helyes kezelése is kifog rajta...

[ Szerkesztve ]

(#9207) T0mcs válasza Taci (#9206) üzenetére


T0mcs
tag

Ezt értem az androiddal! De pl kamerában 14mpx volt eddig szemben 100mpx el. Ez gyártó függő és eléggé viccesen hangzik hogy nyert a 14mpx...
Ebből látszik pixel szám nem minden. Szerintem értitek miről beszélek. Siman hv összehasonlítva fényévekre van Samu tól és mégis....

(#9208) Taci válasza T0mcs (#9207) üzenetére


Taci
addikt

Ha nem lenne 10x optikai zoom az S22U-ban, el lenne fenekelve a teszteken - így is csak kb. az menti meg.
Persze kinek-mi tetszik. Nekem nagyon tetszenek az ezzel készült fotók, de ahogy írod is, azért szégyen, hogy egy gyengébb hardverből is jobb (vagy legalább ugyanolyan) eredményt hoz ki a másik cég. Megint csak talán az optimalizálatlanság. Talán ha megtartanák ezt a szenzort még pár generáción keresztül, akkor egyre jobban és jobban kiismernék a hardvert, és jobban tudnák használni. Viszont jönnek az új szenzorok, és tippre azt mondom, hiába lesznek lenyűgöző számadatok a prezentáción, el kell telni valamennyi időnek (és generációnak), hogy igazán jól ki tudják aknázni a benne rejlő lehetőségeket.

(#9209) Teal'C válasza Silent82 (#9202) üzenetére


Teal'C
addikt

Reggel ki is ceréltem egy full gagyira most azzal hibátlan de jó lenne valami normális kábel.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9210) T0mcs válasza Teal'C (#9209) üzenetére


T0mcs
tag

Ennek már rég vezeték nélkül kellene működnie...

(#9211) ollie válasza szkorhetz (#9205) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A gsmarenán, ha nincs feltüntetve, akkor szinte mindig az Exynos-osat értik.

***

(#9212) Silent82 válasza Teal'C (#9209) üzenetére


Silent82
csendes tag

Bevált recepten ne változtass! :D

(#9213) iceQ! válasza iceQ! (#9201) üzenetére


iceQ!
addikt

Csak hardveres lett a hiba.... :((( Holnap irány a csOdafon

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9214) ollie válasza iceQ! (#9213) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha 15 napon belül vagy, és online, akkor jobban jársz, ha elálsz, különben akár 1 hónapig is szervizelhetik.

***

(#9215) iceQ! válasza ollie (#9214) üzenetére


iceQ!
addikt

Céges vásárlás esetén is? :F Igazából egy emailt küldtünk a kapcsolattartónak, hogy milyen telefon kell. Itt gondolom nincs elállás.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9216) Maxxy10 válasza ollie (#9214) üzenetére


Maxxy10
addikt

Pár napja be mentem az egyik SES boltba. Kérni egy szívességet, hogy a belső rendszerben nézzük meg meddig garanciàs ez a termék. Kb egy 3 perces procedúra.
Ilyen full tapló módon kezelt a szervízes arról nem is beszélve, hogy éppen szerelt... Semmi ESD védelem nem volt rajta... :(
Ilyenkor picit elgondolkodtam, hogy haza kéne jönni és nyitni egy országos szervízt ahol az ügyfél az első..

1 hónapig csinálni egy két órás dolgot.... Szánalom.

(#9217) ollie válasza Maxxy10 (#9216) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az 1 hónapos szervizelés nagy része várakozás, mert a futár, ami szállítja a SES üzletekből és szolgáltatóktól a készülékeket közvetlenül a szervízbe, hetente egyszer jár, így ha épp előző nap volt ott, akkor 1 hetet üresben áll a készülék a leadott helyen. Visszafele ugyanez van, ha pont az után lesz kész, hogy a futár elvitte a kész készülékeket a felvevőhelyre, megint csak 1 hetet áll a szervizben. Ez már eleve 2 hét. Amúgy a szervizelés maga hamar megvan, csak attól függ, hogy mennyi munkája van a szerviznek.

Egyébként a SES üzleteket nem a Samsung üzemelteti, nyugodtan lehet panaszkodni a Samsungnál, ha kifogásod van velük szemben.

***

(#9218) iceQ! válasza ollie (#9217) üzenetére


iceQ!
addikt

Vodás telót vihetek közvetlen SES-be? KÖKI közelebb lenne nekem.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9219) Maxxy10 válasza ollie (#9217) üzenetére


Maxxy10
addikt

Azzal tisztában vagyok, hisz én is az egyik SES üzletben dolgozom. ( Pénzügyileg EU-ban a legnagyobb, a világon a harmadik, egyedül Dubai és Singapore hozz több pénzt mint mi).

A visszajelzéssel kapcsolatban meg igazad van ha elegen panaszkodnak akkor lépni fog a Samsung.
Nem kötekedni akarok vagy másnak sz@r napot csinálni csak én szeretem amit csinálok és jó is vagyok benne. Úgy vagyok vele ha egy ügyfél minket választ ( teljesen mindegy, hogy A széria vagy Z). Akkor is a lehető legjobb szolgáltatást kell nyújtani.

(#9220) ollie válasza iceQ! (#9218) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vihetsz. Elálással nem élhetsz, ha céges számlára vetted, de 1 év garancia jár.

***

(#9221) iceQ! válasza ollie (#9220) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem akarunk elállni, csinálják meg vagy cseréljék ki. A telefon mindenképpen fog kelleni :)

Köszi az infót.

LOOL! KÖK-ben a SES bezárt?! Nem is tudtam :o

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9222) Dave Crank válasza iceQ! (#9221) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Ha elállsz, utána meg tudjátok rendelni újra a telefont, és gyorsabb, kevesebb macera.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#9223) csubííí válasza Dave Crank (#9222) üzenetére


csubííí
senior tag

Így van

(#9224) ollie válasza Dave Crank (#9222) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De céges, így nem tud elállni.

***

(#9225) bigdigit


bigdigit
addikt

Az összefoglalóban írt parancsokkal S21-en is kikapcsolható a ramplus?S22 ultra esetén már megcsináltam de akkor asszonynak is megcsinálom.

(#9226) iceQ! válasza ollie (#9224) üzenetére


iceQ!
addikt

Nem biza. Kérdeztem a kapcsolattartót. Azt mondta, hogy negatív :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#9227) ollie válasza bigdigit (#9225) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bármilyen Samsung készüléken ki lehet ezzel kapcsolni, ami használja ezt a Ram plus fícsőrt.

***

(#9228) csubííí válasza ollie (#9227) üzenetére


csubííí
senior tag

Telefont a művelethez mikor kell összekötni a géppel, egyből vagy jelezni fog mikor?
Ilyeneket nem csináltam, csak annyit kell mint a leírásban?
Nem tudok valamit elrontani?

Lehet buta kérdések.

[ Szerkesztve ]

(#9229) szkutyi


szkutyi
őstag

Samsung böngészőt nem lehet beállítani hogy ne legyen ilyen agresszív a sötét móddal?mindenre rá erőlteti:/

(#9230) csubííí válasza szkutyi (#9229) üzenetére


csubííí
senior tag

Samsung böngésző- alul három vonal- beállítás-veboldal nézete és görgetés- sötét mód.

Samsung böngésző- alul három vonal- beállítás- Labs

[ Szerkesztve ]

(#9231) szkutyi válasza csubííí (#9230) üzenetére


szkutyi
őstag

Jézus köszi...ez katasztrófa volt hogy rá erőltette xd.mar sokkal jobb

(#9232) Teal'C válasza T0mcs (#9210) üzenetére


Teal'C
addikt

Sajnos az autóm pont nem esik még bele ebbe. Próbáltam de holnap megpróbálom újból mert az A53 5G vel próbáltam utoljára.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#9233) ollie válasza csubííí (#9228) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rögtön összekötheted, nem fogja jelezni semmit.

***

(#9234) gyuri81


gyuri81
Topikgazda

Egy érdekes hibába botlottam.
Ha ki van véve az S pen és egy darabig nincs használva a telefon, akkor van hogy nem érzékeli a tollal való érintést ha már fel van oldva a telefon. ( próbáltam másik tollal is, de azzal sem jó)
Miért kapcsolja ki a telefon a Wacom réteget? ( ez a réteg kell az s pen működéséhez)

[ Szerkesztve ]

(#9235) csubííí válasza ollie (#9233) üzenetére


csubííí
senior tag

Ok.
Kész is vagyok, kösz a segítséget.

(#9236) Taci válasza gyuri81 (#9234) üzenetére


Taci
addikt

A funkció (Feloldás az S Pennel) leírása ezt mondja:
"Ha a telefon lezárul az S Pen használata közben, akkor az S Pen gombjának megnyomásával oldhatja fel."
Ami furcsa amúgy, hogy nekem ki van ez a funkció kapcsolva, mégis felébred gombnyomásra. :D
Viszont tollal való érintésre sehogy sem tudom felébreszteni.

(#9237) gyuri81 válasza Taci (#9236) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Bocsi elírtam fentebb, javítottam

Tehát nem érzél a tollam az a lényeg, hiába simogatom vele a feloldott kijelzőt.
Ha visszarakom a tollat újra oké minden.

[ Szerkesztve ]

(#9238) alasoh válasza gyuri81 (#9237) üzenetére


alasoh
tag

Szia!
Van egy olyan beállítás, hogy:
Spen csatlakoztatva tartása. Ezt próbáld bekapcsolni. Hátha...

[ Szerkesztve ]

(#9239) gyuri81 válasza alasoh (#9238) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Köszönöm!

De bevallom nem is értem ezt a funkciót. Alapból nem úgy kell működni, hogy kiveszem a tollat és azonnal tudom használni a gyors műveleteket??? Mnek kell ezt még bekapcsolni? Nem értem....most szőke vagyok :DDD

(#9240) alasoh válasza gyuri81 (#9239) üzenetére


alasoh
tag

:D
Akksi kimélés miatt, gondolom.
Ha a felette lévő opciót is bekapcsolod (én szoktam tab S7 pen-el is használni), akkor nem is lehet kikapcsolni a csatlakoztatva tartást..

(#9241) gyuri81 válasza alasoh (#9240) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Jaja használom én is egy S7 pen-el. Annyira kényelmes...sokkal jobb mint a telefon sajátja.

(#9242) szkutyi


szkutyi
őstag

Ki milyen böngészőt használ.?most tesztelem a firefoxot, fogyasztás szempontjából talán eddig a legjobb??!!!!!!

(#9243) polonic válasza szkutyi (#9242) üzenetére


polonic
félisten

samsung internet

(#9244) Curtain válasza szkutyi (#9242) üzenetére


Curtain
senior tag

Vivaldi. Mobilon és pc-n is.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#9245) szkutyi válasza Curtain (#9244) üzenetére


szkutyi
őstag

Fogyasztása durván?60percre nézve?

(#9246) ollie válasza szkutyi (#9242) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Samsung böngésző.

***

(#9247) Leonardo91 válasza szkutyi (#9242) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Chrome

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#9248) kovacs65 válasza szkutyi (#9242) üzenetére


kovacs65
senior tag

Opera, mert csak ez tördeli szépen a szöveget

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#9249) csubííí válasza szkutyi (#9242) üzenetére


csubííí
senior tag

Samsung, sok beállítása végett jól kezelhető.
Pár példa, teljes sötét mód (ami állítható, weboldal fényerő), alul kezelőgombok amik variálhatók , plusz amik nem csak érintesére működnekk hanem érintve tartásra is, gyors elérés a kezdőoldalon, hirdetésblokkoló, teljes képernyős mód (állapot sor és navigációs sáv is eltűnik), stb...

[ Szerkesztve ]

(#9250) szkutyi válasza Leonardo91 (#9247) üzenetére


szkutyi
őstag

Egy a bajom vele, nincs reklám blokkoló....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.