Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) ffrdgc válasza T0mcs (#10047) üzenetére


ffrdgc
tag

Egyetértek
Én is gyűlölöm a fóliát. Tapintásra is de kinézetre is. Nincs olyan ami annyira rásimulna a szélekre, hogy ne zavarna a látványa. Ja és használom az edge panelt amivel gondolom pláne zavaró lenne.
Én egyébként ha tehetem (pl otthon vagyok) a tokot is leveszem. Elvégre a világ legszebb telefonját birtoklom.

Samsung Galaxy Note22

(#10052) TomPack válasza ffrdgc (#10051) üzenetére


TomPack
őstag

Én a karcokat jobban gyűlölöm mint a rosszabb tapintást!
Egyébként ezt fóliája válogatja!
Pl a gyári az eléggé sikamlós, olyan mintha üveg lenne, szemben a Clearplex-el, mert az meg annyira gumis hatású, hogy szinte megakad benne az ember ujja görgetés közben.

De az viszont nekem is új, hogy az alkohol, vagy a flippes tok ilyen könnyen tönkreteszi az oleofob réteget! :U

Ha ez igaz, akkor viszont tényleg nem érdemes fóliákkal bohóckodni; mert ha karcos lesz, akkor letörlöm róla a védőréteget, és ennek ürügyén elküldöm gariba kijelzőcserére! :DDD

(#10053) sirály69


sirály69
őstag

Bocsi a Láma kérdés miatt, de...:
A szolgáltatós (Telekom) telefonokra ők küldik a frissítést, vagy a samsung?

Szerver Hosting Debrecenben

(#10054) Teal'C válasza TomPack (#10052) üzenetére


Teal'C
addikt

Ne fűzzünk hiú reményeket ez a réteg kizárólag ideig óráig marad meg és azon kívül hogy a zsíros ujjunk nem hagy olyan drasztikus nyomot amíg megvan a réteg semmi másra nem való.
Másrészt semmi köze a garanciához bár gondolm vicceltél. :R
Link: [link]

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10055) sfefe válasza sirály69 (#10053) üzenetére


sfefe
őstag

Gondolom a tkom mert nekem s10e-re is mindig késtek... Van amikor több hónapot is...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#10056) TomPack válasza Teal'C (#10054) üzenetére


TomPack
őstag

Itt a topikban olvastam, hogy valakinek garanciában cserélték a kijelzőt, mert lekopott róla!

(#10057) mihail38 válasza TomPack (#10056) üzenetére


mihail38
aktív tag

Valószínű hogy csak vicceltek, amit te komolyan vettél.

(#10058) Maxxy10 válasza TomPack (#10056) üzenetére


Maxxy10
addikt

Mikor nagyon látványosan hiányzik az a réteg akkor csere. Bár otthon nem tudom, hogy működik...

A héten volt egy ügyfél akinek a világ legkisebb karca miatt kellet kijelzőt cserélném mert eleget hisztizet, hogy mekkora kamu ez a gorilla glass. :DDD

(#10059) Teal'C válasza Maxxy10 (#10058) üzenetére


Teal'C
addikt

Mi a látványos egy nano réteg eltünésén ami nem is látható. Nem vitát akarok csak kérdem.

Jó sokat hisztizhetett az biztos :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10060) Teal'C


Teal'C
addikt

Vettem egy watch 4 lte-t. Van benne e-sim de csak adat tehát hívni nem lehet. Miként lehet beállítani hogy ha nincs a telefon a közelben akkor is fogadja a hívást a telefonról. A telefonon bekapcsoltam a hívások fogadása más eszközön wifin vagy mobilneten.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10061) Taci válasza TomPack (#10056) üzenetére


Taci
addikt

Memmaao fórumtársnak volt ezzel kálváriája ( [link] - további részletek a hozzászólásai között: [link] ), és végül cserélve is lett a kijelző ( [link] ).

(#10062) Maxxy10 válasza Teal'C (#10059) üzenetére


Maxxy10
addikt

Majd ha jön be a szervízbe csinálok képet

(#10063) szkutyi


szkutyi
őstag

Sziasztok.
Hol tudok megvonni mindenféle netet egy jatéktól?
Egy helyen találtam valami olyant hogy hattér adat kotlatozása, de az tényleg az lehet hogy ha alszik, ne fogyasszon.koszi:)

(#10064) Grawens válasza Teal'C (#10060) üzenetére


Grawens
senior tag

T-s vagy?

(#10065) Teal'C válasza Grawens (#10064) üzenetére


Teal'C
addikt

Sajnos nem, voda.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10066) geryboro válasza szkutyi (#10042) üzenetére


geryboro
senior tag

[Galaxy MaxHz] premium feature az allithato akkutoltes.
95%-ig engedem.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#10067) szkutyi válasza geryboro (#10066) üzenetére


szkutyi
őstag

Köszi:)
Nekem valami olyN kellene ami egy adott időpontban engedi rá a töltést...(hajnali 4kor)xd

[ Szerkesztve ]

(#10068) ollie válasza szkutyi (#10067) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Időkapcsolós konnektor.

***

(#10069) HaliGab23 válasza ollie (#10068) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Igen, ezt múltkor kibeszéltük, hogy azzal lehet szabályozni.
Én most Bixbyvel lassú töltésre állítom este 10-től, nekem úgy lóg rajta reggel 6-ig.

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#10070) szkutyi válasza HaliGab23 (#10069) üzenetére


szkutyi
őstag

Én is lassú töltés plusz max 85%ig, és hajnali 4kor engedem 100%ra

(#10071) TomPack


TomPack
őstag

Ha én soha nem töltöm, csak 85%-ig, az okozhat valamilyen problémát az akksinak?

(#10072) JanR


JanR
addikt

S7 óta az összes telefonom teljesen random töltöm. Van hogy egész nap kábelen lógnak, van, hogy 60%-ról teljesen feltöltöm. Soha, egyik telefonommal sem volt akku probléma.
S7 - S9+ - S10+ - S21 - S22U (jelenleg). Ezt az aksis kérdést most sem értem.
Mindegyik telefont 2 évig használtam, kivéve az S21-et, mert azt ~ 1,5 év után átvette a nővérem, de nála is tökéletesen megy, mind a mai napig és nincsenek akku problémái.

(#10073) Curtain válasza TomPack (#10071) üzenetére


Curtain
senior tag

Írja is. Szted akkor árt neki?

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#10074) Teal'C válasza JanR (#10072) üzenetére


Teal'C
addikt

+1

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10075) sfefe válasza TomPack (#10071) üzenetére


sfefe
őstag

Én mindig 100ra töltöm nem szórakozom ilyenekkel....szerintem semmit nem számít...

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#10076) Pistakiss válasza sfefe (#10075) üzenetére


Pistakiss
őstag

+1
Én is minden készülékemet teljesen feltöltöttem, éjjelente töltöm minden nap a telefonomat. Ez a 8. telefonom, mindegyik működik, semmi baja az akkumulátoroknak

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#10077) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Én is minden második éjjel töltöm a telefont, soha nem foglalkoztam vele. Szerintem már nem is kell a mostani telefonoknál semmit buherálni. :U

(#10078) TomPack válasza Curtain (#10073) üzenetére


TomPack
őstag

Minden egyes alkalommal 20% -alá meríteni is állítólag árt az akksikknak, és arra sem figyelmeztet a teló.

(#10079) Curtain válasza TomPack (#10078) üzenetére


Curtain
senior tag

Oké de azt konkrétan leírja ami a kérdésedre a válasz volt.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#10080) Jappán válasza sfefe (#10075) üzenetére


Jappán
tag

Ezzel én is így vagyok. Sőt megfejelem azzal még, hogy szupergyors töltéssel megy a dolog és egész éjjel a töltőn lóg amíg fel nem kelek. S3, S4, S7, S20+ és most S22Ultra.
Lehet csak a szerencsések közé tartozok, de egyiknek sem volt akkumulátor problémája. :R

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#10081) TomPack válasza Curtain (#10079) üzenetére


TomPack
őstag

Ezt én is láttam amikor bekapcsoltam, és pont ezért tettem fel itt a kérdést, mert gyanús, hogyha sosem töltöm fel az akksit a kapacitásának a 100%-ára, akkor az meghosszabítja az élettartamát.
Ha alkalmanként használja az ember, akkor még elhiszem.

(#10082) TomPack válasza Jappán (#10080) üzenetére


TomPack
őstag

Kapacitás csökkenést sem érzékeltél? Érzetre ugyanannyit elment a teló egy töltéssel mint újkorában?
Mert ha ezt itt annyian állítjátok, akkor tényleg nem érdemes ezzel bohóckodni.

(#10083) Teal'C válasza Jappán (#10080) üzenetére


Teal'C
addikt

Én ugyan így használom töltöm stb... semmi baja.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10084) geryboro


geryboro
senior tag

en szupi 2.0 meg 95% toltessel kiegyeztem.
igy egesz nap hasznalhato a telefon,
menetkozben is cuppanik a qi gyors toltore.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#10085) TomPack válasza Teal'C (#10083) üzenetére


TomPack
őstag

Kicsit félreérthetően tettem fel a kérdést, bocsi! :U
Az "okozhat valamilyen problémát" alatt a kapcitáscsökkenésre, gyorsabb merülésre gondoltam.
Nem gondolnám, hogy a Samsung megengedhetne megának mégegy akksibalhét.

(#10086) balintka válasza Pistakiss (#10076) üzenetére


balintka
addikt

Pont ugyanígy, éjjelre rakom fel reggelig, 100%-ra megy a töltés, de lassú, 1 amperes töltővel. Sose vettem észre érdemi kapacitás csökkenést egyik telefonomnál se.

(#10087) Mikulásbá válasza balintka (#10086) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én csak vezeték nélküli töltőt használok, régi Samsungot meg van egy kínai no name valami álló csoda, ezek lassan töltenek.

(#10088) Jappán válasza TomPack (#10082) üzenetére


Jappán
tag

Minimális kapacitás csökkenés volt, de ugyanolyan vígan elment minden nap. Az S7 négy évig volt meg. Elég változatosan gyötörtem mindig és emelett a szabadban is dolgoztam nyáron 35+ fokok ,télen meg a csúnya mínuszok. Az sem túl akksi barát , de akinek eladtam 2 éve, azóta is ezt használja. Nem tudok rosszat mondani egyik készülékre sem amiket használtam.

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#10089) TomPack válasza Jappán (#10088) üzenetére


TomPack
őstag

Köszi, akkor nem érdemes ezen parázni, ez nem az iPhone topik. :D

(#10090) kid46


kid46
tag

Sziasztok. Azokhoz szolnek / szeretnek kerdezni!? Iphone 13PM valtott valaki S22 ultra -ra ? Mik a tapasztalatok ? Akksi, kamera, stb… telefonos fizetes , hogy mukodik? Ugye en apple pay fizetek. Par napja a kezembe kerult egy s22 ultra es kicsit ledobbentem rajta , elkapott a wáó erzes …. :)

(#10091) Jappán válasza TomPack (#10089) üzenetére


Jappán
tag

Ez csak az én saját tapasztalatom . :) Lehet, tényleg szimpla mázli. Viszont az S22 is nagyon kapja. Nem vigyázok rá, ha kell napközben is rátöltök. Mindegy hány százalékon van estére , akkor is a töltőn pihen. Nem aggódok ;)

[ Szerkesztve ]

S22 Ultra /Watch 4 Classic 46mm /Galaxy Buds+ /JBL Xtreme2/

(#10092) csubííí válasza TomPack (#10078) üzenetére


csubííí
senior tag

Szerintem nem véletlenül írja 19%-nál, hogy csatlakoztassa a töltőt.

(#10093) xhege válasza kid46 (#10090) üzenetére


xhege
addikt

Nekem volt mindkettő. Akksiban jobb a 13 Pro, illetve kényelmesebb a mérete. A kijelzője szebb az S22 Ultranak szerintem. Kamerában az Ultra sokkal rugalmasabb a zoom kameráknak köszönhetően, viszont az alma kiegyensúlyozottabb. Samsungnál sokkal több rossz kép születik. Nagyon könnyen bemozdul. Portré módban viszont jobb képeket csinál a Samu. Droid vagy IOS az mindenkinek egyéni ízlés. Nem tudom mire lennél még kíváncsi.

(#10094) storm28


storm28
csendes újonc

Sziasztok 😃
Samu s22ultraval huawei watch gt2 orat hasznalok.
Health app stb minden telepitve, de telefon ebresztooraja beallitva csak annyit jelez az oran, hogy egy perc mulva ebresztes, rezges egyeb jelzes nincs.
Az ora sajat ebresztoje orarol es approl beallitva gyonyoruen rezeg jelez.
Aki huawei watcht hasznal tudna erre megoldast írni? :))
elore is nagyon koszi

(#10095) vandorbab válasza storm28 (#10094) üzenetére


vandorbab
csendes tag

Valaki korábban nagyon szakszerűen elmagyarázta, hogy semmiképp NE használjuk a Google Áruház Huawei applikációját, mert az nagyon régen lett frissítve és szinte használhatatlan. Ha visszaolvasol, akkor meg is adta a pontos elérhetőségét a friss apk-nak.

(#10096) koxmatyi válasza storm28 (#10094) üzenetére


koxmatyi
tag

Úgy tudom csak huawei telefonon beállított ébresztő megy át az órára.Legalabbis ezt olvastam de ez a saját tapasztalatom is .

(#10097) xhege


xhege
addikt

Mostanában elkezdett éjjel a szokásosnál többet merülni a telefon. Ha megnézem, akkor a Google Play szolgáltatások vannak a háttérben. Tudom ilyen szokott lenni. Éjjelre nálam repülő módban van a telefon, de éjjel valami kapcsolgatja a kijelzőt is. Reggelre lett 47 perc kijelző időm is úgy hogy nem nyúltam a telefonhoz (AOD sincs bekapcsolva). Ezt mi okozza?

(#10098) NY_A válasza xhege (#10097) üzenetére


NY_A
őstag

Az asszony este biztos nyomoz utánad :)

(#10099) storm28 válasza vandorbab (#10095) üzenetére


storm28
csendes újonc

Ok köszi , megkeresem..

(#10100) Patrec válasza kid46 (#10090) üzenetére


Patrec
csendes tag

Szia! Én fizetésre napi szinten használom az S22U-mat, eddig semmi kifogásolnivalót nem találtam benne. Szimplán a Google Walletot használom, annyi hogy OTP-s kártyám van, az OTP meg nem engedi a telós a fizetést, úgyhogy egy Curve accountal és kártyával áthidaltam és flottul működik minden. Aksi bőven kibír egy napot 6-7 órás kijelző idővel, kamera is eddig szerintem a legjobb ami a kezem közé került, tény hogy az iPhone-é konzisztensebb, de nem is tud annyit mint a Samu.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.