Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10451) Dr V


Dr V
őstag

Üzemidőben milyen az új android?

(#10452) guriga1234 válasza Dr V (#10451) üzenetére


guriga1234
addikt

Olyan, mint volt.

(#10453) zoli8814 válasza Dr V (#10451) üzenetére


zoli8814
tag

Én mintha úgy érezném, hogy kb egy órával kevesebb a sotom. Viszont ez az első verzió, valószínűleg finomhangolnak még rajta.

Samsung Galaxy S24 ultra

(#10454) Dave Crank válasza zoli8814 (#10453) üzenetére


Dave Crank
senior tag

Én is úgy érzem, hogy kicsit talán kevesebb.

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#10455) szkutyi válasza zoli8814 (#10453) üzenetére


szkutyi
őstag

Azért az egy orat nem nehéz észre venni.....

(#10456) Teal'C válasza Dr V (#10451) üzenetére


Teal'C
addikt

Én tegnap mikor haza indultam szokásos időben 78%al indultam kb 60%helyett. De majd még kiderül. Egy fecske nem csinál nyarat!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10457) HaliGab23 válasza zoli8814 (#10453) üzenetére


HaliGab23
senior tag

Nem csak úgy érezni, hanem kevesebb is sajnos... az 1 óra igaz kb.
Nem sikerült elsőre valami jól ez a verzió...
Tegnap reggel vettem le töltőről, tegnap délután 17hkor indultam Bp-re Paksról, biztonság kedvéért rátöltöttem (volt kb. 1 óra navi is az úton, majd 15 percnyi videó 50Cent koncerten) és milyen jól tettem, nem bírta volna ki éjfélig, mikoris hazaértem...

Szerk: lehet a puccsító táncoslányok szívták le az akksit.. vagy nem tudom.. :DD

[ Szerkesztve ]

Kezdetek... 1996... Nokia 1610...

(#10458) zoli8814


zoli8814
tag

Downgrade lehetséges valamilyen módon? Elkeserítő ez az üzemidő, nem gondoltam hogy visszasírom az android 12-t. :W

Samsung Galaxy S24 ultra

(#10459) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Én is kevesebbnek érzem.
Ui. Most nézem: lehet ez miatt.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#10460) szkutyi


szkutyi
őstag

Miért nem csináltok hard resetet? Én ma csináltam másodjára, mert az elsőt elcsesztem, had tanulja újra a dolgokat, az új rendszerrel...

(#10461) zoli8814 válasza szkutyi (#10460) üzenetére


zoli8814
tag

Nagyon sok cucc van a telón, nincs idegrendszerem hozzá. 😂

Samsung Galaxy S24 ultra

(#10462) szkutyi válasza zoli8814 (#10461) üzenetére


szkutyi
őstag

Én is így voltam...

(#10463) Remiel


Remiel
őstag

Ma ilyen aliexpresses csomagnap volt, jött pár tok és egy lencsevédő izé, ami felrakás után ment is a kukába, lehet én rendeltem rosszat, de olyan szinten torzította el a fényképeket, hogy jaj... a tokok viszont jópofák és a minőségük sem olyan rossz, a nothing phone szerű amire somethinget írtak nagy ötletesen olyan vékony, hogy alig érezni, de már látom úgy fog kopni, mint a sicc.

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#10464) kakuk100


kakuk100
őstag

Valaki megírná nekem, hogy a legújabb frissítés után mennyi a kamera névjegy száma.
Előre is köszönöm!
:R

(#10465) Teal'C válasza kakuk100 (#10464) üzenetére


Teal'C
addikt

13.0.00.98

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10466) surgery


surgery
senior tag

Az üzemidő eddig sem volt acélos de legalább javítottak volna rajta egy picit. :W

(#10467) kakuk100 válasza Teal'C (#10465) üzenetére


kakuk100
őstag

Nagyon szépen köszönöm! :R :R :R

(#10468) szkutyi válasza zoli8814 (#10458) üzenetére


szkutyi
őstag

3.5ora sot -54%...mobilnettel, wifivel, csomó beállítás, appok letöltése stb...és még csak fél napot tanult eddig..

(#10469) TiMoN válasza surgery (#10466) üzenetére


TiMoN
senior tag

Nálam üzemidő terén semmi se változott. Nem lett kevesebb se több.
Gondoltam valami fog változni, de nem. A rendszer simán megy, hibát még nem nagyon vettem észre. Egyenlőre működik minden.

-TiMoN-

(#10470) aTe014 válasza szkutyi (#10468) üzenetére


aTe014
aktív tag

Nálam is hasonló üzemidő eredmények frissítés után: [kép]

i14Pro

(#10471) zoli8814 válasza szkutyi (#10468) üzenetére


zoli8814
tag

Hogyan tudom leszedni a full rendszert? Holnap lehet tolok egy FR-t.

Samsung Galaxy S24 ultra

(#10472) zoli8814 válasza szkutyi (#10468) üzenetére


zoli8814
tag

Ez nekem is megvan. Ez jónak mondható? :D

Samsung Galaxy S24 ultra

(#10473) szkutyi válasza zoli8814 (#10471) üzenetére


szkutyi
őstag

Mármint mit leszedni?
Én az adatokat simán feltoltam felhőbe, és pcre.aztan gól.

(#10474) Hauzer válasza Dr V (#10451) üzenetére


Hauzer
tag

Szar.. tömören és egyszerűen. Nincs 12 el tapasztalatok,mert ahogy megkaptam felkerült rá 13. De pontosan ugyanolyan mint az s20 plusom.. tök mind hogy ki van kapcsolva vagy használom. Ugyan úgy merül. Reggel 100% ról indultam , van 30 perc képernyő időm és már 83%... Tegnap próba képpen a céges kártyám egy a33 ba került. Egész nap telefonáltam rajta.. emailek, zene stb. Haza érve 66on volt..az s22 meg 39% en,úgy hogy szinte alig ment :C
Igaz én nem kapcsolok ki semmit.. megy azt kész.

[ Szerkesztve ]

(#10475) bbsofficial válasza Hauzer (#10474) üzenetére


bbsofficial
tag

Ha még új a telefon, akkor rengeteget fejlődik és tanul az akku 1-2 hét alatt, majd figyeld.

(#10476) Saccco válasza Hauzer (#10474) üzenetére


Saccco
nagyúr

Töltésnél a 100%-nál még hagyhatod 10-20 percig, hogy tényleg 100 legyen a 100. Mindjárt kapsz +30-60 perc képernyőidőt.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10477) csubííí válasza Saccco (#10476) üzenetére


csubííí
senior tag

:) Erről sem hallottam még. :)

Este teljesen kikapcsolva rakom töltőre, reggel leveszem, gondolom akkor már bőven tovább volt 100% után töltön mint 10-20 perc.
Ritkán, de volt, hogy napközben raktam töltőre, figyeltem kb. mikor lesz 100%-on és levettem. Mindkét esetben ugyanúgy merült, semmi különbséget nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#10478) Saccco válasza csubííí (#10477) üzenetére


Saccco
nagyúr

Volt már szó róla. Teszteltem is, működik! :)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#10479) T0mcs válasza Saccco (#10476) üzenetére


T0mcs
tag

Jobb lenne ha nem pumpálnátok tele! Nem véletlenül áll meg ott 100% on...
Ezeknek az akkuk nak sokkal jobb ha többször töltöd és soha nem 100% ra.

(#10480) Hauzer válasza bbsofficial (#10475) üzenetére


Hauzer
tag

Igazából mind1. Az előző s20 miatt mindenhová vettem egy töltő kábelt..kocsiban, laptoptatyóban. Picit vicces de ez van. Amúgy nyilván nagyon jó telefon, brutál jó kamerával,nagyon szép kijelzővel stb.. szóval ad sokat, de azért tökön is rúg néha..

(#10481) Remiel válasza Hauzer (#10480) üzenetére


Remiel
őstag

Nem tudom mit vártok. Legyen vékony, legyen nagyfelbontású brutálgigacsodálatosanszép kijelző, legyen ezer funkció amit nyomkodni lehet feleslegesen de olyan jópofa ésatöbbi, de legyen kurva sok óra képernyő idő is? Teljesen átlagos felhasználással bőven kibír egy napot, akinek extra igényei vannak az:

1. vigyen magával egy powerbankot
2. töltsön rá napközben
3. vegyen valami Dooge, Kiku, Bambalee ilyemi nevű kínai csodát 10000-es aksival és 640x480 as kijelzővel

Nem hiszem, hogy manapság nincs konnektor bárki közelében, ha meg nincs akkor életbe lép az első lehetőség

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#10482) szkutyi válasza Hauzer (#10474) üzenetére


szkutyi
őstag

Nekem ez a második nap hogy tanul, eddig 30perc sot és 91% vagyok.

(#10483) ace05


ace05
senior tag

Törölnöm kellet a GSAM battery pro-t, mert nem akadozott, és adb parancsok nem működtek, hogy adatokat kapjon.

(#10484) gyuri81 válasza ace05 (#10483) üzenetére


gyuri81
Topikgazda

Ez így van, nekem is törölni kellett. Nálam konkrétan semmit nem mutatott.

(#10485) zoli8814


zoli8814
tag

ez rossznak számít?

Samsung Galaxy S24 ultra

(#10486) ace05 válasza zoli8814 (#10485) üzenetére


ace05
senior tag

Látom nem csak nekem tetszik a zöld szín

(#10487) zoli8814 válasza ace05 (#10486) üzenetére


zoli8814
tag

Örök kedvenc, engem megnyugtat a zöld szín. :C

Samsung Galaxy S24 ultra

(#10488) minilego


minilego
senior tag

Android 13 reggeli ebreszto bug ... nem engedte kikapcsolni a csengetest :F

(#10489) Kleroo


Kleroo
veterán

Hey urak, no végre nekem is megvan a kütyü.
Elégedett vagyok, a burgundy is elég menő (zöld a kedvenc, de ez is egálban van).
Viszont érdekes, mert az S10plusom volt az első telóm, amit nem cseréltem fél év után. 3!!! Évig szolgált, és végig az volt az érzésem, hogy nem igazán nyújtana többet az aktuális legújabb. És most, hogy "fordítva kéne" megítélen, hát nem ültem fenékre. Persze ha nem kapta volna évek óta a régi flagship is a fullos SW updateeket, akkor letaglózna. De így, hát a 120Hz kivételével nincs sok wow előrelépés. Építési minőségben talán még szimpibb is a régi. (sexy amikor egy hátlap nem kong, hanem gránit szerúen kocog). A kamerán lepődtem meg kicsit, mert az S10 12MP-es fő kamerája egy rakás fos volt(aki próbálta RAWban az tudja :D), amit a SW remekül felhúzott egy korrekt szintre Ehez képest azért egy érdemleges előrelépést vártam volna. Persze jobb…de csak kicsivel. Egy P30PRo fullres és S22U fullres képe…hát lehet a P30Pro nyerne, egyszerre nem teszteltem még őket.
Tempóban is. UFS3.1, még bikább SOC, de kb mm-re ugyanolyan tempóval megy minden. (0.5x animáció mindkettőn) Pedig nem csak a telefonykönyvet nyitogatom. :D
A Cerka viszont pokolian mocskosul jó. Note4-em volt korábban, ott szerettem, de volt egy picike "macera" faktora. Na ez viszont mocskosul jó.

Ha netán vki unja az S10plusszát, akkor ne váltson, én nem ajánlom még így 3 generáció után sem a váltást. Akinek viszont váltania kell, annak remek irány, mert ugyanolyan jó, pár plusz extra nyalánksággal.

S23 leakeket nézve megállapítható, hogy elérte a maxot a telefonipar úgy 2019 környékén, azóta "csak" SW oldalon mennek a komoly fejlődések.Az ultra mondjuk lehet kap 200MP-t, de ahoz pokolian durva SOC is kéne, mert a 108al még most is mozog a léc a többi flagshiphez mérve (shutter lag, etc)

kamerának nkeifekszek majd, hogy hogyan lehet a legtöbbet kcisikarni belőle. Az itteni MA teszt is vhogy üsszejött. Ott a 108MP mód körberöhögi azt ami eddig az enyémból kihött, akár enhanced módban….

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#10490) dnelb válasza Kleroo (#10489) üzenetére


dnelb
veterán

main kamerában a kisebb modellek erősebbek amugy, ez a 108mp nem valami jó, dehát írtuk is. Én S8ról váltva is ugyanezt éreztem mint te, jobb volt abban a main kamera :D Főleg a kép szélein jelentkező elmosást nem bírom, ahogy itt is látszik a kép szélein (szív, abc), hogy csak az ultra képe mosott hulladék . Az s9 volt a peak amugy, abba még mindent belepakoltak (jack, iris sensor, pulzus+oxigén szenzor, 3d touch stb) amit az adott kor technologija engedett, onnantól csak lefelé megyünk.

(#10491) xhege válasza dnelb (#10490) üzenetére


xhege
addikt

:K

(#10492) JanR válasza minilego (#10488) üzenetére


JanR
addikt

Az ébresztő nekem is problémás. Első reggel nem csörgött, ma meg csak 1x, pedig 5 ismétlésre van állítva. - Nem, nem én vagyok a hibás és nem nyomom ki véletlenül.

(#10493) S e t h


S e t h
nagyúr

Srácok, nem elmélyedve az újdonságokban, nem elolvasva x oldal update listet, van olyan változás amit ti használtok és bejön nektek?
Mert így célirányosan néznék rá és próbálnám ki én is, köszi!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#10494) Hauzer válasza dnelb (#10490) üzenetére


Hauzer
tag

Ezzel nagyon egyet tudok érteni.. mármint azzal,hogy a mobil ipar nagyjából végzett. Amit lehetett már megcsinált..Az S20am előtt 20 Mate pro-m volt. Az nagyjából tökéletes volt. Sőt a mai napig az ,mert a feleségem használja. Olyannyira,hogy a leváltott s20amat nem is vettem meg a cégemtől ,mert nem kellett neki.. Ezért is fájó,hogy igenis az akkut, fogyasztást lehetne még csiszolniuk. Mert már tényleg minimális dolgok miatt dönt az ember egy telefon márka miatt. ( Ha nem herélik ki a Huawei-t , eszembe nem lett volna a Samu)

[ Szerkesztve ]

(#10495) chipesz válasza S e t h (#10493) üzenetére


chipesz
őstag

Nekem ez.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#10496) storm28 válasza JanR (#10492) üzenetére


storm28
csendes újonc

Szinten necces az ébresztés nalam is..többször nem jelzett.. Raadasul sokszor elfelejtem a napot beallitani mentés előtt... Es ahogy nezem a nap beallitast le sem tudom szedni, nem tud siman csak idopontra beallitva ébreszteni 🤣😃tul egyszerű es megszokott lenne huawei utan🤣
A frisseles utan szepen mukodik, s penes baromkodas elso 10percben nekem is okozott enyhe agyf..zt
Az uzemido egy het aktivabb hasznalat utan sem acelosabb(felőlem tanulhat még ) , a frissites sem hozott ebben ujdonsagot.
Szimpatikus a nem hasznalt alkalmazasok melyaltatasa, de sem az energiatakarekos uzemmod, sem az akksisporolo dolgok hasznalata nem lendit a hosszabb uzemido felé.
Azert reménykedem mind fotozas mind akkuido téren lesz valtozas, ahogy irtatok s21 szeria eseteben is :))nalam meg mindig az elvarasaim nagyobbak p30pro utan, erosen kompromisszumos a telo, de szokjuk egymast

[ Szerkesztve ]

(#10497) szkutyi


szkutyi
őstag

Akinek nem működik az ébresztő..vagy a rutin...vagy valami...az hard reset ...és nem szinkronnal vissza állítani a beállításokat és appokat ..teljesen újra kell építeni..én jó lessz!
TAPASZTALAT.XD

(#10498) Remiel válasza Hauzer (#10494) üzenetére


Remiel
őstag

ezzel én is így vagyok Mate20 Pro-ról jöttem, ha nem lenne a Huawei szarakodás az lenne még mindig bár az újak szerintem rém rondák

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#10499) bordi10 válasza szkutyi (#10497) üzenetére


bordi10
senior tag

Vagy Full ROM (kb 8Gb) Friya-val leránt és HOME CSC-vel felpakol. Majd egy cache-wipe törlés recovery-ből.
Én így csináltam, nincs BUG.

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#10500) geryboro válasza bordi10 (#10499) üzenetére


geryboro
senior tag

mar toltom is.
a sammobilos undorito lassucskodas helyett ezt ajanlom.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.