Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10701) polonic válasza wmarci (#10700) üzenetére


polonic
félisten

Szia

2 db

(#10702) PeteePeti válasza wmarci (#10700) üzenetére


PeteePeti
őstag

2 db

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#10703) geryboro válasza Horovic (#10696) üzenetére


geryboro
senior tag

Csak gyorstöltés megy, most próbáltam.

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#10704) ShadowLac válasza geryboro (#10703) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nekemegy a szupergyors is.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#10705) Tessier válasza Kleroo (#10669) üzenetére


Tessier
csendes tag

Milyen SW és kamera verzió? Nálam szeptember óta a részletjavító rossz, A13-on is, gyári visszaállítás után is. És nem egyedi:
Re: Detail enhancer: Dark strip on the right side of the photos. - Samsung Community
S22 Ultra 108MP detail enhancer broken - Samsung Community

(#10706) Kleroo válasza Tessier (#10705) üzenetére


Kleroo
veterán

Legújabb, A13. 1 hete van meg a teló, felment rá azo nal, és utána agyonreseteltem mindent :D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#10707) macimeister


macimeister
aktív tag

Sziasztok!

Egyik ismerősnek segítenék VPN t beálítani, de csak az alábbi lehetőségek vannak [kép] . Sikerült már ezeket valakínek szórabírni? Mikrotik az otthoni routere, de eddig csak szenvedés

(#10708) Tessier válasza Kleroo (#10706) üzenetére


Tessier
csendes tag

Ha van időd, csinálnál 1-2 kültéri képet 12mp-en és 108mp-en, és megosztanád az eredeti képeket? Előre is kösz.

(#10709) FLD1987 válasza dnelb (#10655) üzenetére

Szerintem kellene majd euróban nőnie az új mobiltelefonok árának, mert az euró (EUR) kevesebbet ér, mint a dollár (USD). Mivel a forint (HUF) egyre értéktelenebb, ezért a forintban számolt áraknak is kell nőnie. Ezért tippelek 30%-os áremelkedést forintban számolva a termékeknél. Majd 2023-ban fog kiderülni, hogy a 30%-os árkülönbözet tippem bejön-e, de jelenleg a 2022-es árakra én várom a 2023-ban bekövetkező 30%-os áremelkedést forintban számolva.

Fujitsu LifeBook U7411; Samsung Galaxy S23 Ultra; Apple iPhone SE (2020); Nokia 105 4G (2023); EVOLVEO StrongPhone Z6; Nokia G21; Nokia 105 (2019)

(#10710) csubííí válasza macimeister (#10707) üzenetére


csubííí
senior tag

Az előugró listát nem lehet véletlenül görgetni (fel-le)?

[ Szerkesztve ]

(#10711) Curtain válasza TomPack (#10613) üzenetére


Curtain
senior tag

Frissített LockStar . Ez már működik az új rendszeren.

"Ne legyetek bátortalanok, bátorak legyetek!”

(#10712) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Sziasztok!

Ma reggel a zsebemben elcsattant a Note10plusom üvege :O . (nem feszült, nem ütödött, nem történt vele semmi, a kijelző fele fehéren világít, meg középen elpattant, 3 éves volt)
Váltanom kell. Elégedett voltam a Note 10-el, de újat már nem találok. :(

Van most valami jó tipp S22 Ultra beszerzésére? Vagy jobb ötlet amiben van toll (ár/érték)?

MEg tudom venni, nem tétel az ára, 3-4 évente cserélek Note-ra mindig, de most nagyon fáj megnyomni az utalás gombot 554.000 Ft-ra...

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#10713) Mikulásbá válasza Gabbana (#10712) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Keress az aprón bontatlant, lehetőleg amit a Samsung honlapjáról van, annál jobb nincs most.

[ Szerkesztve ]

(#10714) Taci válasza Gabbana (#10712) üzenetére


Taci
addikt

Bontatlanok vannak Hardveraprón is hirdetve jóval olcsóbban.

Illetve készülékbeszámítási kedvezménnyel (készüléket nem kell beküldeni, a kedvezmény és a levonás egyből jár) és a SAYCM10 kóddal 414e Ft a 128GB-os változat a Samsung.hu-n, illetve 450e Ft a 256GB-os.
Kuponösszevonás szerintem már egy jó ideje nincs - de nem is tudok több kuponkódot.

[ Szerkesztve ]

(#10715) Maxxy10 válasza Gabbana (#10712) üzenetére


Maxxy10
addikt

Nem sokára Black Friday, én a helyedben megvárnàm.

(#10716) Remiel válasza Gabbana (#10712) üzenetére


Remiel
őstag

vedd meg amit az aprón árulnak 350 körül, azokat kihozták 283 ért és most eladják, de még mindig ez a legolcsóbb... az a lényeg, hogy samsungos számlája és garija legyen

vagy várd meg a BF, de szerintem ennél jobb ár nem lesz, ha van eszük tanultak és kilövik a kuponhalmozást

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#10717) Kleroo válasza Gabbana (#10712) üzenetére


Kleroo
veterán

A: Hardveraprón 3x0ezerért egy bontatlant. (Én ezt tettem egy nem mohó eladó segítségével, szuper deal volt)
B: Kivárod a 23 Ultrát, és azt veszed teliáron boltban.

De 22 novemberében 550ért 22U-t venni a legrosszabb kombó. Akkor már inkább majd 650ért 23U, vagy ugye 3x0ért 1 hónappal kevesebb garival a 22U

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#10718) Gabbana válasza Kleroo (#10717) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Elindultam telefonboltokat felkutatni kijelzőcsere, illetve új telefon vásárlása okán először türelemmel... Aztán gyorsan konstatáltam, hogy se gps, se simple parkolás fizetés, se bankolás, hogy ki tudjam fizetni a telefont, áááá mondom naebbőlelég...

Yettel odaadta hűség nélkül kártyás csomagban 3 év garral 492.000-ért a12/256-os feketét, megvettem.

NAgyon fáj, de ez egész nap velem van, ha lenne egy Maseratim úgyis a parkolóban állna...

Most ki kell találnom a teljes telefonátmentést félig látható kijelzőn...
Lehet h klónoznom kellene TVre v nemtom

Köszi a segítséget mindenkinek, visszaolvasok tokügyben... :R

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#10719) Taci válasza Gabbana (#10718) üzenetére


Taci
addikt

Samsung hivatalos weboldalán 450e Ft-ért kaptad volna meg ugyanazt, házhozszállítással. Írtam is, hogy mit-hogyan kell.

Én a gyári szilikon tokot használom, szeretem, bár az elején csúszott kicsit, hamar "bekopott" (tapadásügyileg).

(#10720) Teal'C válasza Gabbana (#10718) üzenetére


Teal'C
addikt

Szóval kifizettél majd 500k-t inkább mint hogy pár nap alatt lebeszéltél volna 1et az aprón bontatlanul 3 év garral :F Nem értem de te tudod mi a jó neked.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10721) Remiel


Remiel
őstag

Azért vannak elképzelések az S23 Ultráról

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#10722) Mikulásbá válasza Remiel (#10721) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Volt már sok elképzelés, olyan is, hogy a kamerában lesz eltérés, stb. Én is mérlegeltem, mielőtt nem is olyan rég belevágtam a S22 Ultrába, nem bántam meg. Még ha ez is marad, mint ami a kisfilmen van, ennyi kis plusz dologért nekem nem ér annyit, amennyivel többért fogják adni, pláne itthon. :U

(#10723) geryboro válasza Remiel (#10721) üzenetére


geryboro
senior tag

na annak a kijelzonek aztan tenyleg nem lesz semi ertelme, mint a sajomi meg egyeb okossagok eseteben is..

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#10724) petymeg


petymeg
addikt

Hogy lehet azt elérni, hogy a jegyzet megnyitásakor olyan sablon legyen, amilyet én szeretnék? Nem tudja elmenteni ? Minden egyes megnyitáskor újra ki kell tenni teljes kijelzőre, háttérszint választani, kiválasztani, hogy pl. négyzetrácsos legyen, egyedük talán a toll beállítást tartja meg.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10725) Teal'C válasza Remiel (#10721) üzenetére


Teal'C
addikt

Már vannak tokok amiket legyártottak így a hátsó kijelző nem valószínű. Azokon nincs kivágás.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10726) alasoh válasza petymeg (#10724) üzenetére


alasoh
tag

Szia!
Erre a beállításra van szükséged:

Samsung notes beállítások van van.

(#10727) PeteePeti válasza Gabbana (#10718) üzenetére


PeteePeti
őstag

Nem értelek!
Kérdeztél, majd nagyon jó tippeket kaptál, hogy honnan szerez be viszonylag olcsón 350 körül 36 hónap Samsung garanciával számlásan bontatlanul!
Erre megvetted több, mint százezerrel drágábban Yetteltől!
WTF????? :F

OnePlus 12 5G 16/512 Green | Samsung Galaxy Watch 6 44mm | Xiaomi Pad 6 8/256 | Samsung Galaxy Buds Pro | Samsung QN90B TV | PS5 | Logitech G923

(#10728) blueye válasza PeteePeti (#10727) üzenetére


blueye
veterán

Lehet h a szamla a sajat cegere kellett, ugy mar erthetobb.

(#10729) Teal'C válasza blueye (#10728) üzenetére


Teal'C
addikt

Oké de nem természetes személyként csak 1 év a gari. Ezt a múlt héten is közölték mikor az s20fe-t vittem beégés miatt. Nem is értettem miért említették mikor magánszemélyként vittem és a számla az én nevemre szól.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10730) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Talán nem offtopic...
Megnéztem amit ajánlottatok, eljutottam a vásárlásig a samsung.hu-n 499.000-et írt ki a kódot használva legjobb esetben, 1-3 munkanap, ami lehet h kedd. Kaposvárról írok, mentem egy kört a városban, 554.990-es ajánlatot kaptam kb mindenhol. Erre jött a Yettel ahol van az előfizum, 492, tessékittvan.
Ami talán a leginkább még a vásárlás mellett szólt, hogy a garanciát tudom itt személyesen intézni a városban. Egy 250 fős céget vezetek, a délelőtti 4 óra is kín volt az órámon telefonálással, aztán jött a parkolás, utalási gondok, bankolási probléma, és jött az érzés, hogy nnnna ez nem megy.
Másik oldalon meg ha ez a telefon is kibír 3-4 évet, igazából mindegy mennyi... Talán az egyetlen luxus amit megengedek magamnak.
Nem gazdaságos gyors döntést hoztam ami bejött pénzügyileg másik hat dologban ma.

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#10731) dnelb válasza Gabbana (#10718) üzenetére


dnelb
veterán

:D még eltudsz állni tőle

(#10732) blueye válasza dnelb (#10731) üzenetére


blueye
veterán

Nem tud, nem online vette.
@Gabbana Az AFAs szamlaban nem volt igazam?

[ Szerkesztve ]

(#10733) dnelb válasza blueye (#10732) üzenetére


dnelb
veterán

uuu, hát akkor az 150k kuka :(

(#10734) Gabbana válasza dnelb (#10733) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Nem merek kéz alól venni, nagyon jó, ha összejön, de ha nem, az nem kis szívás, akár csak a garanciát, knoxot vagymivoltrégen tekintve... ellenőrzött forrás, megyek tovább...
Magánszemélyként, természetes személyként vettem... Akartam írni Nektek, hogy a vételár 3 évre nem is sok, de mikor kijött a napi 500 Ft, háááát...de, kicsit...számszakilag sok, de a korábbi Noteokért is kb egy havi fizut fel kellett dobni. Ez ennyi lett :U

[ Szerkesztve ]

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#10735) dnelb válasza Gabbana (#10734) üzenetére


dnelb
veterán

mondd már meg egy samsung.hu-ról vett, bontatlan számlás készüléknél mi a rizikó? :D

(#10736) malor válasza dnelb (#10735) üzenetére


malor
aktív tag

Elmondta, hogy ma akarta ezt a kérdést lezárni. A helyi adottságokhoz képest számára ez volt a legegyszerűbb. Ezen kár vitatkozni. Csak ezért viszont kár volt ide beírnia és kérdezni. Ez igazából inkább magánügy, nem fórum téma. Hiszen amúgy ilyen helyzetben akár vehetett volna egy olcsó átmeneti mobilt is ma, mert valószínűleg tudna "cerka" nélkül élni néhány napig :B És az S22U-t egy héten belül megvehette volna sokkal jobb áron. De neki ez nem volt alternatíva, amit tudomásul kell venni. Ha neki így volt a legjobb, akkor miért törnénk felette pálcát :R

[ Szerkesztve ]

(#10737) Gabbana válasza dnelb (#10735) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Ott nem tudtam 499.000-nél olcsóbban rendelni. Kódot elfogadta amit írtatok, de semmi mást... Lehet, h én voltam béna, de így körülményes lett. Törött telefon adataival is ment a szívás, aaa elengedtem. Idő...
Mindegy.

[ Szerkesztve ]

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#10738) Mikulásbá válasza Gabbana (#10734) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ha előfizetéses vagy, részletfizetéssel kihozhattad volna. :U

(#10739) dnelb válasza Gabbana (#10737) üzenetére


dnelb
veterán

hardveraprora gondoltam

(#10740) malor válasza Gabbana (#10737) üzenetére


malor
aktív tag

Félreérted és valószínűleg előtte is félreértetted. Szeptember végén jóárasítva bevásároltak az S22U-ból a samsung.hu-n és ezeket a telefonokat árulják. Bontatlanok, samsung.hu-s számla van hozzá, csak drágábban adják, mint amennyiért ők megvették. Egy ilyen készülékre lecsaphattál volna, ha türelmesebb vagy.

(#10741) Taci válasza Gabbana (#10737) üzenetére


Taci
addikt

Már tényleg mindegy, de direkt megírtam neked részletesen, hogyan tudod levinni az árát 450e Ft-ra.

Amúgy 3 napon belül visszaviheted a személyesen vásárolt készüléket is, indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. Bár már sanszos, hogy nem fogod, de ez is opció.

De a lényeg: használd egészséggel.

(#10742) Gabbana válasza malor (#10740) üzenetére


Gabbana
aktív tag

Ebben nincs több... tag lettem, van egy szuper új telefonom, mehetünk tovább... :C :R

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#10743) csubííí válasza Taci (#10741) üzenetére


csubííí
senior tag

"Amúgy 3 napon belül visszaviheted a személyesen vásárolt készüléket is, indoklás nélkül elállhatsz a vásárlástól. "

Ez nem így van, netes vásárláskor van 14 napos elállás (vagy több, ez üzlettől függ).
Személyes vásárláskor a 3 napos elállás az csak akkor van, ha hibás a termék. Ennek nem is elállás a neve, hanem 3 napon belül ha hibás a termék nem kell szervizbe vinni, hanem egyből újra kell cserélni, vagy visszakérhető a termék ára (ebben az utóbbiban nem vagyok biztos).

[ Szerkesztve ]

(#10744) Taci válasza csubííí (#10743) üzenetére


Taci
addikt

Akkor ezt rosszul tudtam, elnézést. És köszi a helyesbítést.

[ Szerkesztve ]

(#10745) subset válasza csubííí (#10743) üzenetére


subset
senior tag

Az hogy visszaadják-e az árát 3 napon belül az a kereskedőn múlik, nem köteles rá.
Alap esetben ha tudja akkor kicseréli egy ugyan olyanra.

[ Szerkesztve ]

Használj Te is szabad szoftvert !

(#10746) WiZARD


WiZARD
addikt

Neki így megérte, ő pénze, kár görcsölni ezen.

Én megértem, én se biztos hogy akarnék x napot várni arra hogy a samsung majd valamikor odaadja futárnak, az vagy hozza másnap vagy nem, közben hétvége, meg nincs telefonom.
Átmeneti telefon meg honnan? milyet? utána mit csinálok vele? arra hogy kerülnek át a dolgok, arról 1 hét után megint másikra...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#10747) petymeg válasza alasoh (#10726) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi. A teljes kijelzős nyitást így sem menti, de a többit igen.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#10748) macimeister válasza csubííí (#10710) üzenetére


macimeister
aktív tag

Nincs ott lehetőség. Ezt a hármat adja. Te is ilyen telefont használsz?

(#10749) voyi


voyi
aktív tag

Másnál is beszaggat a samsung böngésző a legutóbbi One UI 5 frissítés után?

Aláírás

(#10750) TomPack válasza voyi (#10749) üzenetére


TomPack
őstag

Nálam teljesen fluid az egész rendszer, kész felüdülés a 12-höz képest! Csináltál gyári visszaállítást?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.