Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:46:27

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16201) Cобака válasza nggabi (#16196) üzenetére


Cобака
csendes tag

Ezt igen jól látod! Az evo 3d volt az első és utolsó is egyben, bár a 3d-s képek döbbenetesen élethűek voltak rajta, de ez nem elég az üdvösséghez. Egyébként akkor sokaltam be a htc-től, amikor egy S3 volt nálam tesztelésre, le voltam döbbenve, hogy mennyivel gyorsabb. Majd összehasonlítottam az S3-t a fiam S2-ével és döbbenten tapasztaltam, hogy a sebességban minimális a két samu között. Az S2-höz hasonló paraméterű (hardveres) htc-t nemis igazán lehetett összehasonlítani a két samuval. Ekkor pecsételődött mag a htc sorsa.

[ Szerkesztve ]

(#16202) Pietro 22


Pietro 22
aktív tag

Valaki a BurtRomXXLSC-hez tud ajanlani egy jo kernelt? Esrtleg egy linket hozza?

(#16203) Cобака válasza Pietro 22 (#16202) üzenetére


Cобака
csendes tag

Ha jól látom ebben PhilZ kernel 3.99 van. ezzel mi a baj? Ráadásul ExFAT támogatással!

[ Szerkesztve ]

(#16204) Pietro 22 válasza Cобака (#16203) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Nalam az akku ido nem a legjobb. Gondoltam hatha van olyan kernel ami jobb!

(#16205) Cобака válasza Pietro 22 (#16204) üzenetére


Cобака
csendes tag

Mit jelent nálad a nem a legjobb akkuidő?

(#16206) Pietro 22 válasza Cобака (#16205) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

6 ora akkuhasznalat, ebbol 1.5 ora kepernyohasznalat es 30% az akku

[ Szerkesztve ]

(#16207) Cобака válasza Pietro 22 (#16206) üzenetére


Cобака
csendes tag

az tényleg karcsú! Én mint a neven alatt is látszik, újonc vagyok a témában, de biztos lesz itt valaki, aki tud ajánlani egy megfelelő kernelt.

(#16208) Pietro 22 válasza Cобака (#16207) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

En is az vagyok! :)
Neztem, hatha progi szivja, tobb alkalmazassal is neztem, semmi! Magara az akkura is hondoltam, de elotte mas rom volt fent, nem is tudom milyen kernellel, de az sokka jobban muzsikalt!
Szoval az akku doglodeset is kizarnam! Internet alig ment az is wifi, jatek nuku, gps nuku. :(
Mindegy, holnap talan ravetem magam jobban, hatha latok hallok valamit.

(#16209) gery2123 válasza Pietro 22 (#16208) üzenetére


gery2123
őstag

Hát az biztos hogy valami nálad nem lesz jó! Én is a A BurtRomLSC-t használom , és 2 és fél óra kijön belőle.Ha nagyon vigyázok 3 (ICS-t csak ezért sírom vissza)
Kernelt, nem tudok ajánlani tudtommal philz csinál TW JB alá kernelt egyenlőre,ezért is várom annyira hogy jöjjön a gyári JB. Addig meg ha nem akarsz romolni, vagy nincs kedved akkor várd meg a hivatalos JB. én ezt fogom tenni.

-- PSN_ID: GerY2123

(#16210) Pietro 22 válasza gery2123 (#16209) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Jah, megvarom a hivatalos JB-t. Bar nem tudom mi a gebasz! Nyomtam minden wipe-ot, full resetet, mindent mikor telepitettem a ROM-ot. TBP-val is fagyasztottam sok szemetet.
Koszonom, az infot azert!

(#16211) nggabi válasza Pietro 22 (#16206) üzenetére


nggabi
nagyúr

nem lehet h a kijelzéssel van a gond? ha most kikapcsolod és felrakod töltőre mennyin van kb az akku ikon?

más: valami samsungos közvetítés lesz 23:30tól [link]

"szenyor dzsíííí"

(#16212) Pietro 22 válasza nggabi (#16211) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Huhh erdekes. Akku 19%-ot ir, de mikor kikapcsoltam toltore raktam, es kis gondolkozas utan bedobta az akku ikont, es ott azt jelezte, hogy fel alatt vn kicsivel. Saccra ugy 40-45%

(#16213) nggabi válasza Pietro 22 (#16212) üzenetére


nggabi
nagyúr

jah, nálam is ez van. ha kikapcsolva feltöltöd és lemeríted csutkáig javul a kijelzés is. am ha teljesen lemerítetted volna ma akkor behozza a lemaradást a végén az utolsó 10%on :D

nincs adás, sorry. :(

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#16214) Pietro 22 válasza nggabi (#16213) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Fain. Thx.

(#16215) nggabi válasza Pietro 22 (#16214) üzenetére


nggabi
nagyúr

nincs mit. ez még a jobbik eset, nekem néha 20%ot mutat de amikor töltőre rakom saccra 4-5%ot mutat :(

"szenyor dzsíííí"

(#16216) Pietro 22 válasza nggabi (#16215) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Akkor nem is szoltam... :D
Erdemes ezek szerint kikapcsolva tolteni? :S
Csak az a baj, hogy akkor nem ebreszt reggel. Rep. uzemmod meg nem er annyit, mint kilapcsolva ilyen szempontbol.

[ Szerkesztve ]

(#16217) Nazara válasza nggabi (#16213) üzenetére


Nazara
őstag

Áttették hajnali 4-re időközben; egyébként a fő attrakció a hajlítható kijelző és a 8 magos Exynos volt. De majd nemsokára úgyis lesz itt a MA!-n, PH!-n bemutató írás, a többi CES-s eseményről is publikáltak.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#16218) nggabi válasza Pietro 22 (#16216) üzenetére


nggabi
nagyúr

sztem mindegy :D

Nazara: :R

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#16219) Pietro 22 válasza Nazara (#16217) üzenetére


Pietro 22
aktív tag

Hajlithato kijelzonek addig nem sok hasznat vesszuk, amig az akku es egyeb hardware-ek nem lesznek szintugy hajlithatoak, addig max ilyen zsebemben osszetort a telo mikor raultem effektus ellen jok, szerintem! De jo viszont, hogy latom az innovaciot a Samsungnal, pl ez a hajlekony kijelzo, plusz mi egy mas, ami eddig az Applere volt jellemzo.

(#16220) kazmerr válasza nggabi (#16177) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Erre annyira beizgult a telefonom hogy tegnap este óta 3x indult újra :)

(#16221) hamikike


hamikike
tag

Segítsetek:
1. Ha a pen kint van tartósan, hogyan reagál a note (olyan tokban van jelenleg, ahonnan a pen nem vehető ki, csak ha kioperálom a tokból: pattintós, ezért nem használtam). Tudom kipróbálhatom, de hátha vannak már rafinéliák.
2. Eddig a GB van rajta (decemberi teló), nem akartam frissíteni, mert egyrészt T-és a KIEs az lemerevedik, másrészt vártam a JB-t (köztesként már nem akartam az ICS-t), harmadrészt úgy gondoltam biztonságosabb a szervíz (most hogy néhányan említik más a szervízes frissítés, pláne). Most viszont utána mentem, hogy a szervíz hogy viszonyul ehhez. Kiderült, a notokat és a tabokat csak pesten szervizelik (vidéki vagyok). Ez igaz? Küldeni, napokra mellőzni nem oké.
3. De az igazán érdekes kérdés: a szervízfutár (vagy mi) ilyenkor is jön, vagy csak hardveres hiba esetén? Mit kell kamuzni, hogy biztosan jöjjön és azt mondjam, frissítsünk oprendszert, és utána nem hisztiznek?
4. Rootolás nélkül egy ilyen frissítés előtt csak a telepített apokról tudok mentést készíteni, azok beállításairól? Rendszer beállításokról?

[ Szerkesztve ]

(#16222) nggabi válasza hamikike (#16221) üzenetére


nggabi
nagyúr

kéne ics is közben sztem. futárnak azt mondod h laggol, merül. sztem kijönnek.

"szenyor dzsíííí"

(#16223) lizakd


lizakd
tag

Használ valaki a telóhoz fém hátlapot? Mert az e-bayen meg itthon is már viszonylag olcsón beszerezhetők. Mennyire vezet el hőt melegedésnél ill. árnyékolja-e az antennákat? (BT.wifi,GPS)

(#16224) miauut


miauut
tag

Mi a különbség ROM, és ROM között. Mindkettő JB. ez egyik 140 Mb, a másik 650 Mb??
Mindkettő CWM recoverys.

Miauut

[ Szerkesztve ]

Nokia7710>HtcUniversal>HtcKaiser>Samsungi900>Htcx7510>SExperiax10>Galaxy Note>PF2>Honor6>Honor9>Honor 20>Xiaomi 11 Note

(#16225) hito


hito
nagyúr

Ma negyed11-kor adtam le a Telemax-ba az enyémet. Fél12-kor már jött az SMS, hogy mehetek érte :C Na ezért (is) maradok a Samsung mellett.
Más gyártó márkaszervize egy hétig beteszi a fiókba, majd ha sorra kerül akkor jönnek rá, hogy hopp ezt az alkatrészt be kell rendelni külföldről, onnan megint 2hét, stb... :W

A Samsung hozzáállása és supportja magáért beszél. Így kell hűséges ügyfélkört építeni.

Arra a pár órára meg használtam a tegnap beszerzett Nokia N950-emet :C :DD

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#16226) #68216320 válasza miauut (#16224) üzenetére


#68216320
törölt tag

Az egyik tele van gyarilag programokkal, a masikra te telepited a play-rol.

(#16227) nggabi


nggabi
nagyúr

"szenyor dzsíííí"

(#16228) kazmerr válasza nggabi (#16227) üzenetére


kazmerr
aktív tag

Lehet látnok a telefonom, és megérezte ezzel a tegnap esti balhéval? :)

(#16229) sycorax182 válasza nggabi (#16227) üzenetére


sycorax182
tag

vegreeee :-):-)

(#16230) fujifilm1 válasza sycorax182 (#16229) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Ne kapkodjatok töltő után...
Very soon. :)

[ Szerkesztve ]

(#16231) hito válasza fujifilm1 (#16230) üzenetére


hito
nagyúr

Pont azért lehet töltő után kapkodni :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#16232) speter33 válasza gery2123 (#16199) üzenetére


speter33
aktív tag

gery,leválthatod a laptopod :DDD
Hatalmas táblagép a láthatáron
Videó

[ Szerkesztve ]

(#16233) gery2123 válasza speter33 (#16232) üzenetére


gery2123
őstag

:Y Azta!!!
14-15 " elég nekem ahoz hogy a laptop menjen a süllyesztőbe. Az árára kíváncsi leszek ha egyáltalán jön MO-ra,de van egy olyan sejtésem hogy nem az én pénztárcámhoz való lesz. :O

-- PSN_ID: GerY2123

(#16234) Nazara válasza hamikike (#16221) üzenetére


Nazara
őstag

1, A Note 2 figyelmeztet, ha elindulsz valamerre, és a toll nincs benne a készülék belsejében, az egynél tudtommal nincs ilyen funkció, még soha semmi baj nem volt vele, ha nem tettem vissza.
2, OTA-n nem frissit? Vagy az nincs GB-n?
3, Passz, de ha beszaladsz a helyi szervizbe/felhivod őket/e-mailt irsz, akkor biztosan megmondják, hogy frissitik-e vagy sem. De szerintem nem olyan nagy dolog az, csak megcsinálják.
4, a programok beállitásainak mentéséhez kell root, pl. egy játékban a haladásodat is csak akkor tudod elmenteni a Titaniummal.

(#16227) nggabi: Felcsigázzák itt az embert... :D

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#16235) Tippmix46 válasza Nazara (#16234) üzenetére


Tippmix46
senior tag

Sziasztok!

Note 1-nél az all share program a led tv-re miért nem engedi mkv fájlok lejátszását? Avi-t látja például, meg a képeket is és a zeneszámokat is, de az mkv-kat nem, mi lehet az oka? Köszönöm!

Üdv.K.

(#16236) nggabi válasza Tippmix46 (#16235) üzenetére


nggabi
nagyúr

AZ H TELEFON ÉS NEM MEDIA PLAYER :U

"szenyor dzsíííí"

(#16237) Polllen válasza nggabi (#16236) üzenetére


Polllen
nagyúr

Az utolsó 50 hozzászólásában 6x tette fel ezt a kérdést... ;] Nem tudom minek erőlteted a választ :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16238) cerka14


cerka14
csendes tag

Tegnap sikeresen leszakadt a fülesnek a jackje. Keresgéltem de nem találtam csak szimpla samu fülest. Gondoltam pedig beújítok akkor egy másikkal. Persze olyat keresek amin a gombok működnek. Mert elég kényelmes az amikor jövök haza melóból csak bedugom a fülem aztán nyomom a gombot és elindítja a lejátszást. Van vmi más füles ami kompatibilis és kicsit jobban szól. Vagy bukó és vegyek egy gyári samut ?

Igyunk egy kis sört, hogy pálinkázhassunk amíg elkészül a forralt bor !

(#16239) Tippmix46 válasza Polllen (#16237) üzenetére


Tippmix46
senior tag

ha azt mondjátok, hogy nem tudjátok, akkor talán nem kérdezem meg ennyiszer, nem? azt hittem nem láttátok...

az All share-t tudnia kellene, de ha nem ismeritek ezt, nem gond, tudom, hogy máshol kell megkérdeznem...

(#16240) Gabi 8906 válasza Pietro 22 (#16212) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Ha rootolva vagy, akkor egy Battery Calibration-ra próbálkozz rá. Nekem Evo 3D-n sokat segített, meg még anno 1-2 telon. :K

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16241) Dondenis válasza lizakd (#16223) üzenetére


Dondenis
aktív tag

Nem vehető észre hogy bármit is árnyékolna. Hőelvezetésben nem hiszem hogy nagy szerepe van. Normál üzemi hőfok fölé úgysem melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#16242) KTTech válasza Gabi 8906 (#16240) üzenetére


KTTech
veterán

Halottnak a szenteltvíz ez a program... ugyanis minden újraindításkor és töltés végén törlődik a program által törölt batterystats.bin file. Arról nem is beszélve, hogy nem innen szedi az infót a teló...

www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

(#16243) Gabi 8906 válasza KTTech (#16242) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nekem bevált anno. Evo 3D-ből olyat hoztam ki kijelző használatban hogy csak na. :)
De ha az ember nem is hisz benne, attól még kipróbálhatja. Hátha beválik. (Nincs veszteni való) Én Note-on még nem próbáltam, nincs rá szükségem. Jó az akkum terhelhetősége. De ha egyszer úgy lesz, kipróbálom Note-on is. :K

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16244) #68216320 válasza Gabi 8906 (#16243) üzenetére


#68216320
törölt tag

Ugye tudod, hogy ott csak azok vannak szamszeruleg tarolva, amit te a beallitasokban az akku pont alatt grafikusan latsz. Gyakorlatilag egy log file.

(#16245) Gabi 8906 válasza #68216320 (#16244) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Azt pontosan nem tudom milyen működési elven alapszik. De DHD-n és Evo 3D-n kifejezetten segített.
Evo 3D nagyon rég, volt hogy kikapcsolt-lemerült majdnem 10%-nál. Ez a progi meg rendbe rakta. És olyan lett amilyennek lennie kellett. 100%-ról 0,vagy1%-ig tudott menni. És akkor nem 2-3 óra kijelző használatom volt már, hanem több.

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#16246) Nazara válasza Tippmix46 (#16235) üzenetére


Nazara
őstag

Nevezd át AVI-ra az mkv-kat, hátha úgy sikerül. Tróger megoldás, de külföldi fórumokon sem igazán találtam rá precedenst.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#16247) handrash válasza Polllen (#16237) üzenetére


handrash
őstag

Ebben neked teljesen igazad van, de sajnos megfigyelhető ebben a topicban, hogy a kezdőknek nem nagyon segítenek az "öreg motorosok"...
Saját tapasztalatom: 2 napom ráment a bled problémakörre mire rájöttem, hogy inkább BLN-re keresek a fórumon. Úgy tűnik itt a többségét csak a ROM csere - bere érdekli. Csak akkor miért az a topic címe ami... :Y

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#16248) Polllen válasza handrash (#16247) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mint minden topikban, itt is az van, hogy ha valaki nem tud valamit, arra nem válaszol.

A kolléga pedig azt is megkérdezte 6x, amire mindig valaki más válaszolt neki. Innentől kezdve a segítőkészség lankad, mert minek.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#16249) #68216320 válasza Gabi 8906 (#16245) üzenetére


#68216320
törölt tag

Teljesen kizartnak tartom. Inkabb csak ugy tunt neked. Probald csak ki mit csinal. Torli a statisztikat az akkumerulesrol. Nem lesz tole sem jobb, sem kevesebbet fogyaszto a telefon. Amugy ha teljesen feltoltod a telefont es lehuzod toltorol automatikusan torlodik. De ha erdekel ami a tevhit mogott van olvass utana szakertoi irast. Amugy a neve sem veletlen stat annak a fajlnak.
Masreszt ha 1% ig lemerited az akkut, akkor annak nem is orulne. Nem veletlen h minden eszkozben nem engedik lemeriteni.

[ Szerkesztve ]

(#16250) dave182 válasza Tippmix46 (#16239) üzenetére


dave182
senior tag

próbálkozz más dlna applikációval,pl imediashare,twonky media...ezek szerintem klasszisokkal jobbak mint a Samu saját megoldása...nekem is dlna képes a tv-m is de sztem sokkal jobb egy hordozható merevlemezről nézni filmet mint telefonnal 'bohóckodni'...próbáltam már én is mindennel...táblagép,telefon,pc de egyikkel sem volt igazán jó...hidd el tapasztalatból mondom,vagy külső adathordozó,vagy hdmi kábel...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.