Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:46

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy A5 2016 Topicösszefoglaló!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Atek1213 válasza Reverting (#2550) üzenetére


Atek1213
tag

Frissül a telóm HEX-re... :)

(#2552) Bzzz válasza Bzzz (#2516) üzenetére


Bzzz
senior tag

Valaki tudja, hogy a gyors töltés funkcit ki lehet kapcsolni szoftveresen? Vagy használjak egy hagyományos töltőt?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#2553) rvgy75 válasza Bzzz (#2552) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Nem lehet kikapcsolni. Hasznájl másik töltőt.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2554) Bzzz válasza rvgy75 (#2553) üzenetére


Bzzz
senior tag

oks, köszi!

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#2555) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Van ez a telefon ismerős nyerte, eredetileg T-s volt, de hivatalosan függetlenítve lett, a kérdés az hogy rá lehet e tenni így független szoftvert, úgy hogy a gar is megmaradjon?
Azért szeretnénk cserélni a T-s szoftvert, mert túl sok benne a T-s program amit nem is használ.

[ Szerkesztve ]

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2556) debianos válasza zsolt501 (#2555) üzenetére


debianos
aktív tag

Itt van egy hsz-el alattad, nem igaz hogy nem lehet legalább az első oldalt elolvasni, ha a kereső már űrtechnika is. :)

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2557) zsolt501 válasza debianos (#2556) üzenetére


zsolt501
nagyúr

De észrevettem csak elsiklottam először felette, és csak a hozzászólás megírása után vettem észre, de módosítottam is a hozzászólást azóta egy másik felmerült kérdésre.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2558) debianos válasza zsolt501 (#2557) üzenetére


debianos
aktív tag

Erről is van szó az első oldalon. 😆

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2559) zsolt501 válasza debianos (#2558) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Keresem, de nem találom :(
Betudnád linkelni?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#2560) rvgy75 válasza zsolt501 (#2559) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Én telenoros telora raktam rá a függetlent . A knox az nem ugrik az biztos. De hogy a garanciás javitásnál belekötnek- e azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2561) debianos válasza zsolt501 (#2559) üzenetére


debianos
aktív tag

Ha Samsung szervízbe viszed, akkor nem szólnak, ha beviszed szolgáltatóhoz, akkor nem tudom, de gyanítom, hogy akkor sem. Max. visszarakod előtte.

[ Szerkesztve ]

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2562) rudymester


rudymester
senior tag

Feleségemnek ilyen telefonja van, nagyon szereti, sokáig bírja az akku és a sebessége is ok. Az egyetlen felmerült probléma, hogy USB kábellel nem tudunk fájlt másolni a telóra. A teló fájl rendszere látható, a rajta található dolgokat rakhatom pc-re, de vissza már nem megy semmi.
Telenoros függő szoftver van rajta, valaki találkozott hasonló problémával?

Szerkesztés:
Minden módot végigpróbáltam.

[ Szerkesztve ]

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#2563) Atek1213 válasza rudymester (#2562) üzenetére


Atek1213
tag

Nekem minden esetben sikerült másolni mindkét irányba Telenor-on is. Talán valami engedély hiányzik a másoláshoz. Vagy le van zárva a bill.zár. Talán....

(#2564) rvgy75 válasza rudymester (#2562) üzenetére


rvgy75
aktív tag

usb hibakeresés engedélyezve van?

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2565) hape60


hape60
aktív tag

Helló, új kérdés: az állapotjelző ikonoknál mi az utolsó, kerek ikon, belül kis forgó nyíllal? Én a google szinkronizálásra gondolok, de lehet, hogy nem az...

(#2566) hape60


hape60
aktív tag

Az előző ábrán a második kis négyzet, benne hegyekkel? Az mi az? :F

(#2567) jupp008 válasza hape60 (#2565) üzenetére


jupp008
senior tag

Ha megnyitod a beállításokat akkor rögtön látod közepén:
Intelligens kezelő

(#2568) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Sammobilen megjelent ugy látom a független frissités de a telo még nem találja :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2569) hape60 válasza jupp008 (#2567) üzenetére


hape60
aktív tag

Kösz, igazad van. :R A másik kérdezett meg a háttérkép... :o
A RAM használat az intelligens kezelő szerint 84%. Én soknak tartom, semmi extra (FB nincs, E-mail, üzenet letöltés letiltva). noormális ez?

(#2570) Atek1213 válasza hape60 (#2569) üzenetére


Atek1213
tag

igen, normális. Nálam is ennyi, de teker a telefon gond nélkül.

(#2571) espi38


espi38
őstag

sziasztok!
van a telefonra olyan fólia ami teljesen befedi a kijelzőt?
Voltam több mobilosnál és azt mondták nem létezik mert hajlított a kijelző oldala,valós ez az info tányleg nincs hozzá?

(#2572) bul07 válasza espi38 (#2571) üzenetére


bul07
nagyúr

Talán ez a fajta takarja legjobban a kijelzőt, nekem majd egy hónapja úton van lassan csak megérkezik és tudok pontosat mondani
Egyesek szerint sokat takar a kijelzőből

Meg van valami drágább is csak azt nem tudom linkelni

Ma jött egy sima üveg fólia , persze törötten, bár nem is az igazi volt mert kicsinek néz ki túl kicsi

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2573) TomPack válasza hape60 (#2569) üzenetére


TomPack
őstag

Tökéletes az a 84% RAM foglaltság! Azért vetted, hogy használd, rakjon csak bele minél több mindent. Ha valamelyik alkalmazás többet igényel, akkor majd felszabadít olyan folyamatot az android, ami épp nem kell. Így a legenergiatakarékosabb, és gyorsabb a rendszer.

(#2574) redface válasza bul07 (#2572) üzenetére


redface
tag

(#2575) rvgy75 válasza redface (#2574) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Sztem az ugyanaz mint a kinai 2 dolláros. :DD

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2576) redface válasza rvgy75 (#2575) üzenetére


redface
tag

A kínai az nem jó! Hamar felválik!

(#2577) Atek1213


Atek1213
tag

190 MB frissítve.

(#2578) espi38 válasza redface (#2574) üzenetére


espi38
őstag

Köszönöm,jó húzós ára van?
Akkor inkább veszek hozzá egy fliptokot.
Van egy motomo hátlapi tokom ha valakit érdekelne:)))

(#2579) jupp008 válasza Atek1213 (#2577) üzenetére


jupp008
senior tag

Telenoros ugye ? Nálam semmit nem talál...

(#2580) rvgy75 válasza jupp008 (#2579) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Fuggetlenre is megjött. Reggel frissült.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2581) Bzzz válasza rvgy75 (#2580) üzenetére


Bzzz
senior tag

Szia és történt valami változás?

''Az amit a Világon szeretetnek hívunk, csupán önközpontú vágy arra, hogy élvezzük a szeretett tárgyat.Tehát hogy valakit szeretünk vagy nem, pusztán attól függ: Kielégíti-e az adott igényeinket vagy sem?''

(#2582) Atek1213 válasza jupp008 (#2579) üzenetére


Atek1213
tag

Már független van fent. Arra jött.

(#2583) rvgy75 válasza Bzzz (#2581) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Szemmel látható nem nagyon. A speciális funkciokba vmi megosztas gomb megjelent. De az is lehet eddig is ott volt csak nem is láttam
☺️

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2584) dionaea


dionaea
őstag

nyamvadt telenorra meg nem jön semmi

[ Szerkesztve ]

(#2585) Reverting válasza dionaea (#2584) üzenetére


Reverting
őstag

Szerintem rakd a fuggetlent fel, 5 perc az egesz...

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2586) bul07 válasza dionaea (#2584) üzenetére


bul07
nagyúr

És milyen hibája van a telefonodnak hogy annyira hiányzik a frissítés?

Enyém független de az volt az első hogy kikapcsoltam a frissítést, ami jól működik azt nem piszkálom
Majd ha esetleg android verzió változik akkor frissítek addig nem

samsung tv-m esetén is ki van kapcsolva, bár az meg akaratom ellenére frissíti magát nem lehet letiltani

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2587) rvgy75 válasza bul07 (#2586) üzenetére


rvgy75
aktív tag

És honnan tudod hogy nem pont egy frissitéstől müködik jól? :) Sztem hülyeség letiltani. Nem véletlen van az kiadva.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2588) bul07 válasza rvgy75 (#2587) üzenetére


bul07
nagyúr

De ha most nincs semmi bajom a telefonnal, nincs akadás, gyors, nem fagy, nem produkál semmi szokatlant
Akkor miért frissítsem?
Főleg úgy hogy nem tudni mit csinál a frissítés

Mikkor vétel előtt olvastam a fórumot volt ám anyázás egy frissítés után mert elrontott valamit, most nem jut eszembe mit okozott
Ja de az új lenyomat olvasóval lettek gondok amit egy másik frissítés helyre tett

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2589) rvgy75 válasza bul07 (#2588) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Pl: biztonsági rések befoldozása. Csomó személyes dolgot intéz mindenki telorol nem hiszem hogy mindegy lenne azok mennyire vannak biztonságban.
Azokrol a frissitéssel kapcsolatos "vergődésekről" általába kiderül hogy a használó a hibás. Mindenféle képernyőzár meg értesitő alkalmazás telepitése ami belenyul a rendszerbe. Na persze a frissitésbe is lehet hiba.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2590) debianos


debianos
aktív tag

Ez a független frissítés az, amit a Telekomosok már három hete megkaptak. Csakhogy ez miatt ne kezdjetek független romokat telepítgetni feleslegesen. :R

[ Szerkesztve ]

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2591) rvgy75 válasza debianos (#2590) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Biztos? Mert Telekomoshoz 3. Telenoroshoz 2. Függetlehez már 4 frissités jött ki a 6.0.1-re

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2592) rvgy75 válasza rvgy75 (#2591) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Telenoroshoz 1

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#2593) monosgeri21 válasza rvgy75 (#2591) üzenetére


monosgeri21
tag

Nézd meg a Patch Levelt és rájössz.

(#2594) debianos válasza rvgy75 (#2591) üzenetére


debianos
aktív tag

Samsung egy hónapja adott ki hivatalos frissítést, amit nem kapott meg eddig a magyar független. Így vagy most pótolták, vagy kimaradt és valaki a Samsung nevében küldött valamit a telefonokra. Szerintem előbbi valószínűbb. :)

Amúgy igazából ahogy nézem egyszer a telekomos, egyszer a független kapja meg hamarabb. A független talán azért jobb, mert az biztos megkapja, talán.

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2595) Reverting válasza debianos (#2594) üzenetére


Reverting
őstag

Ez a fuggetlen most alapbol megkapta a face appot, a legfrissebb telekomos ami fent volt, abban nem volt benne... mast nem vettem eszre, ez a leglatvanyosabb :D

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#2596) debianos válasza Reverting (#2595) üzenetére


debianos
aktív tag

és törölhető? Tudnál küldeni(vagy bárki) egy listát a független rom alap alkalmazásairól? Csak mert ha ott sem törölhetőek a feleslegesek, akkor nem éri meg nekem felrakni három telekomos app miatt, amiből egyet használok. :D

FOTÓZÁS: bit.ly/2ktz7qx | ANDROID: bit.ly/2kZiobp | SAMSUNG: bit.ly/2k2Hk3U

(#2597) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Elnézést, hogy itt kérdezem meg, de a kérdés nem telefon függő.
A3 2016 telefonom van.
Utazás közben már többször előfordult, kiírta a talefon, hogy a SIM kártya zárolva van.
Általában kis térerejű részen haladva fordul elő.
A telefon nem indult újra, hogy azért írná ki.
Volt, hogy a kezemben volt, s böngészés közben dobta fel.
Nem értem, hogy ez mitől lehet, pláne, hogy csak utazás közben jön elő.
A SIM nem mozdult ki.
Esetleg jártatok már így?

(#2598) bul07 válasza GEPESZ66 (#2597) üzenetére


bul07
nagyúr

Menj be szolgáltatódhoz és kérj egy új SIM kártyát, bár nem tudom milyen idős a SIM-ed, régi SIM okozhat ilyet
T-mobilnál ingyenes, a többinél hol kérnek érte pénzt hol nem de ha mondod hogy gondod van a SIM-el akkor általában díjmentes

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2599) GEPESZ66 válasza bul07 (#2598) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Négy hónapja kaptam a céges telefont, s a SIM-et is akkor cserélték.
Kérek másikat, s akkor meglátom, hogy tényleg a SIM volt-e a hibás.
Máshogyan nem lehet kideríteni.

(#2600) veronica75


veronica75
csendes tag

:)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.