Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) batai15 válasza draco31 (#798) üzenetére


batai15
félisten

Mikori szoftver?
Nekem március

[ Szerkesztve ]

(#802) #53876480 válasza Black_Raven (#793) üzenetére


#53876480
törölt tag

+ Nyisziati

Köszönöm szépen az infót.

Azért gond ez, mert egy értesítő lednél csak akkor villog, ha értesítés van. De AOD-nál ezek szerint nem tudom azt megcsinálni, hogy mondjuk akkukímélés céljából nem használom,de ha értesítés jön, azt szeretném látni.

(#803) batai15 válasza Black_Raven (#800) üzenetére


batai15
félisten

Arcot nem lehet többször,csak az ujjadat .

(#804) draco31 válasza batai15 (#803) üzenetére


draco31
veterán

Világos helyen vedd fel az arcod lehetőleg úgy hogy szemben legyél a fénnyel.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#805) batai15 válasza draco31 (#804) üzenetére


batai15
félisten

Hát ha szobában normális fénynél nem jó neki ,akkor nem tudom hogy .

(#806) marcellosteg


marcellosteg
lelkes újonc

Srácok, a tèrerő nektek milyen? Nekem kèt csìknál mèg nem ment feljebb. De inkább egy vagy nulla szokott lenni. Telekomos ès telenoros kártyával is. Sokszor csak sms-t kapok hogy fèl perccel ezelőtt hívtak. Szar a modem gyárilag? Mit tud vele csinálni a Telekom? Ha elviszik szervízbe akkor inkább nem kell, de nem tudom ezèrt kicserèlik-e. Talán a hátlap meg ez együtt már elèg indok.

Kezd elegem lenni kicsit már. Megtetszett az új Redmi Note 7, egèszen jó lett, lehet az lesz ebből, csak mèg megvárom mit mondotok.:(

(#807) Csocsesz75 válasza dud998 (#799) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ha nem előfizetésre veszed Telenornál most 115990,-

[link]

(#808) nyisziati válasza marcellosteg (#806) üzenetére


nyisziati
veterán

Samuknak gyárilag alacsony a SAR-értéke, erről már máshol is volt szó mostanában. Az első 15-ben nincsenek is benne, gondolom ez volt a cél.

Ha jobban bejön a Redmi, akkor válts.
Én onnan jövök, a samoledet nem adom egy LCD-ért. :N

(#809) batai15


batai15
félisten

Odinnal ugyan úgy kell felrakni másik romot,mint a többi Samsung esetén?

(#810) puffinjam


puffinjam
újonc

Sziasztok, a50 tulajok segítségét szeretném kérni! A MM-ban sikerült kipróbálnom a készüléket és nagyon tetszik, de a kiállított példány hangszórója kissé recsegett. Találkozott e valaki hasonló problémával? Az egyik youtube tesztvideó szintén említi, bár lehet hogy egy frissítés megoldhatja. Tehát a kérdésem, milyen a galaxy a50 speaker hangja? Nálatok is recseg? Vagy recsegett e update-k előtt? Köszi 😃

(#811) draco31 válasza puffinjam (#810) üzenetére


draco31
veterán

Nekem nem recseg teljes hangerőn sem.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#812) Black_Raven válasza marcellosteg (#806) üzenetére


Black_Raven
veterán

Melyik kártyát mire használod? Nekem Telenor csak hívásra van ezért 2g/3g automatára van állitva. Telekomnál meg Voltet kapcsold be, és jó lesz. De előtte állitsd 2g-re utána
Visaza 4g automatára.Nekem ez a net kártya

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#813) batai15


batai15
félisten

A legfrissebb romot honnan lehet leszedni és felrakni ?

(#814) Black_Raven válasza batai15 (#813) üzenetére


Black_Raven
veterán

Vissza az s10 topik, kereső, Samfirm progi.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#815) batai15


batai15
félisten

Nekem amúgy THM szoftver van rajta ,az az érdekes hogyha beállítom újra az arc adatokat jó pár feloldásig gyors marad ,utána Istennek sem akarja ,vagy csak nehezen.

(#816) batai15 válasza Black_Raven (#814) üzenetére


batai15
félisten

Jó de itt nincs byxbi gomb. Meg melyik tomot rakjam fel ?nem csináltam még samsungot,vagyis nagyon régen.

(#817) marcellosteg válasza Black_Raven (#812) üzenetére


marcellosteg
lelkes újonc

Megcserèltem a kèt kártyát, megcsináltam amit mondtál, ès most faszább átlagosan a tèrerő. Bementem tkomhoz, megkèrdeztem mi van a mobilnettel, mondták sajna nem messze van a lakihegyi adótorony a háztól ès eléggè árnyèkol. Megnèztem, ès másnak sem gyorsabb a családban(sőt), szóval akkor modemhiba kilőve.

Ahogy olvasgattam árukeresőn, voltak panaszok a tèrerőre, szóval igaza lehet nyisziatinak ès ez ilyen Samsungos sajátosság.
Remèljük a frissítèsekkel orvosolnak pár problèmát. :D

(#818) Black_Raven válasza marcellosteg (#817) üzenetére


Black_Raven
veterán

.Minek ha el akarod adni? Amúgy néha olvass már bele, a Redmi 7 topikba, aztán rájössz hogy ott sem fenékig tejföl az élet.

batai15: szerinted, nekünk nem TMH van? Följebb linkeltem az adatait, vagyis képet raktam be, ha méltóztatnál megnézni, tudnád hogy milyen rom/csc van fent. A bixby gombnak mi köze van a SamFirm progihoz, ne máár..amúgy az s10 topikban, van leirás is az Odin használathoz. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#819) puffinjam válasza draco31 (#811) üzenetére


puffinjam
újonc

Köszi! Valaki más esetleg a speakerrel kapcsolatban? Sokat használom a mostani telón a speakert, fontos lenne a véleményetek, mielőtt beruházok 😃

(#820) Black_Raven válasza puffinjam (#819) üzenetére


Black_Raven
veterán

Most a telefonáláshoz használt felső hangszóró érdekel, vagy a médiához az alsó? Nekem nem recseg egyik sem, max hangerőn sem. Most próbáltam, de zene hallgatáshoz, csodát ne várj tőle, akkor nem egyszerűbb egy sima szutyok BT hangszóró, mert az legalább szól rendesen. Vagyis úgy mondom, van benne baszus is.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#821) Black_Raven válasza batai15 (#816) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tessék, ez minden bajodra gyógyír.[[link] és itt az Odin link is.[link] remélem megfelel.:)de ahogy írták, NE a home CSC-t használd, hanem a simát. Csak a képek miatt linkeltem a másodikat.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#822) puffinjam válasza Black_Raven (#820) üzenetére


puffinjam
újonc

Az alsó, média hangszóróra gondoltam, azt vágom hogy sok basszus nem lesz benne, csak legyen elég hangos és ne torzítson

(#823) Black_Raven válasza batai15 (#815) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ja igen. Az Arcfelismerésnél így állitsd be, és jó lesz később is, de rakd hozzá, az Ébresztés felemeléssel-t is.[kép]

puffinjam: mi a legyen elég hangos? Mert üvölt mint az állat, ha nagy hangerőn van. Mondjuk én csak az ébresztőhöz használom.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#824) puffinjam válasza Black_Raven (#823) üzenetére


puffinjam
újonc

Köszönöm, eredetileg arra voltam kíváncsi, hogy a megvásárolt példányok torzítanak-e, mert a MMban kirakott példány eléggé recsegett és nem tudtam , vajon ennyit tud a készülék vagy a bemutató példány lett egy kalap szar mert pl. valaki esetleg leejtette

(#825) Black_Raven válasza puffinjam (#824) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha recsegne már régen földhöz vágtam volna. Azért nem 10k-s telefon, hogy recsegjen.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#826) TommyNagz válasza marcellosteg (#806) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Na hellohello udv a klubnan, ajanlom figyelmedbe az elozo hsz-eimet. Vidd vissza amig nem keso.

encapsulation dot1q

(#827) batai15 válasza Black_Raven (#821) üzenetére


batai15
félisten

Ok köszi . Te meg csináltad már amúgy ?

[ Szerkesztve ]

(#828) Black_Raven válasza batai15 (#827) üzenetére


Black_Raven
veterán

Még nem. Várok a kisérleti nyúlra.:D De ha megcsinálod, jelentkezz hogy felrakta e, a XEH-et, vagy mást. Sok sikert!

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#829) batai15 válasza Black_Raven (#828) üzenetére


batai15
félisten

Ja úgy könnyű okoskodni hogy te még meg sem próbáltad .. :DDD

(#830) Black_Raven válasza batai15 (#829) üzenetére


Black_Raven
veterán

Próbálkozni, nem szeretnék, vagy megcsinálom, vagy nem.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#831) batai15 válasza Black_Raven (#830) üzenetére


batai15
félisten

De mégis maga biztosan mondtad hogy kell :l
Mindegy ,inkább rá kérdek xda-an aza biztos.

(#832) Black_Raven válasza batai15 (#831) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mit kell? Mire gondolsz? A csc-re? Mivel személyesen Neked írták az a10 topikban, azonkívűl ők már minden lehetőséget kipróbáltak oda-vissza. Az fw szinte ugyanaz, az övékben pár extra funkcióval, de One UI 1.1 Pie alapon, mint nekünk, vagyis az eredmény valószinű egyezni fog. Én összedtem minden infót amit bírtam, de mivel nem épitkezem, nincs szükségem téglára, ezért tutira szeretek menni. Ráérünk kár kapkodni, neked sem kell gyorsban neki állni. Nekem ez a BTU dolog nem tetszik csak. Nem tudom onnan, vissza tudnánk e rakni a TMH-t ha szükség lenne rá. Meg előző kiadásoknál ilyen sosem volt, hogy nem megy fel amit szeretnél.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#833) HGab777 válasza #53876480 (#791) üzenetére


HGab777
csendes tag

Külső automate programmal meg lehet oldani, én kb. 1 hónapja használom és hibátlanul működik Galaxy s10-en.

[link]

Megkérdezi aktiválásnál, hogy ignorálod-e a folyamatban lévő értesítéseket, vagy nem.
Az aod időzítését is figyelembe veszi.
Értesítés érkezésénél bekapcsolja az aod-t, miután megnézted kikapcsolja. Töltés közben folyamatosan bekapcsolva tartja.

[ Szerkesztve ]

(#834) batai15 válasza Black_Raven (#832) üzenetére


batai15
félisten

Mi ez a Btu dolog ?ez nekem kimaradt .

(#835) Black_Raven válasza batai15 (#834) üzenetére


Black_Raven
veterán

s10-ben írták, hogy bármilyen romot próbáltak felrakni, sosem az lett, hanem valami BTU rom lett a végeredmény. PL, felrakták Odinnal a XEH magyar romot, de boot után nem az volt rajta, hanem egy BTU jelü rom.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#836) #53876480 válasza HGab777 (#833) üzenetére


#53876480
törölt tag

Köszönöm szépen!

(#837) batai15 válasza Black_Raven (#835) üzenetére


batai15
félisten

Az úgy finom lesz ,azt gondolom egyből észre veszik szervizben .

(#838) Black_Raven válasza #53876480 (#836) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez tök jó app, csak minden személyes adatodhoz, engedélyt adsz neki. Hát én biztos nem..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#839) #53876480 válasza Black_Raven (#838) üzenetére


#53876480
törölt tag

Inkább az volt a jó, hogy eszembe juttatott egy másik automatizáló appot, az E-Robotot. Magyar fejlesztés, komoly fóruma van itt az arénán, a lehetőségek végtelenek.

(#840) Black_Raven válasza #53876480 (#839) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, csak ahhoz root kellene, hogy megfelelően működjön.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#841) dud998


dud998
őstag

Vannak ugye a térerő problémák. Az A70-ben SD675 van, így gondolom más lehet a modem is. Elképzelhető, hogy ennél nem jelentkezik a dolog? Sajnos nem igazán lehet felhasználó véleményeket olvasni még róla.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#842) Black_Raven válasza dud998 (#841) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mi honnan tudnánk, hogy az a70-nek lesznek e problémái. :W

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#843) Csocsesz75 válasza dud998 (#841) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Tegnap vettem A70-et. Van A50-em 1 hónapja. Nekem ahol lakom 2 sim esetén halott a 4G, egyszerűen nem tölt be semmit vagy ha igen okkor is percek mire egy egyszerűbb szöveges oldal bejön A50 esetén.

Tegnap az A70-et mondhatni "tükröztem", minden beállítás teljesen ugyanaz, appok is ugyanazok, legutólsó kapcsolóig mindent ugyanúgy állítottam be. Mindkét sim 4G-n van (ugyanazok mint az A50-ben, mindkettő Telenor) és hasít a 4G.

Részemről inkább az A70-et ajánlom.

(#844) kozmy válasza Csocsesz75 (#843) üzenetére


kozmy
őstag

Én is az A70-re pályázok. Remélem hamarosan lesz itt teszt róla.

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#845) bajusz15 válasza Csocsesz75 (#843) üzenetére


bajusz15
senior tag

Nem túl nagy az A70? Csajoknak könnyű, megy a mindent elnyelő táskába, de nekünk marad a jó öreg zseb, nekem meg már a Poco is kilóg, A50 azt hiszem nagyobb, az A70 már a nyeles pálinka kínáló szintjét üti meg :DDD

(#846) harry3 válasza Csocsesz75 (#843) üzenetére


harry3
őstag

Nincs garancia arra, hogy egy másik A70-nel is ugyan olyan lesz. Láthatod, hogy itt sem mindenkinek gyenge a térerő.

(#847) Csocsesz75 válasza bajusz15 (#845) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Az A50 sincs szinte soha nálam, munka közben is lerakom a műhelyben és bluetoothos fültokon keresztül vagyok vele kapcsolatban (hívások, online rádió). Kocsiban külön helye van.

A70 csak pár millivel nagyobb.

[ Szerkesztve ]

(#848) Csocsesz75 válasza harry3 (#846) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ez igaz, nekem itt viszont ez a tapasztalatom vele.

(#849) dud998 válasza Black_Raven (#842) üzenetére


dud998
őstag

Elméleti kérdés volt, mert nem ua a proci és modem van bennük. Illetve mivel az A70-nek nincs topikja, gondoltam hátha van itt valaki aki tudja. És jól gondoltam, mert jött is a gyakorlati tapasztalat az A50 vs A70-ről a topik társtól.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#850) dud998 válasza Csocsesz75 (#843) üzenetére


dud998
őstag

Köszönöm szépen, pont erre a válaszra vártam/számítottam. :R

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.