Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) monoinc válasza mackoman (#449) üzenetére


monoinc
lelkes újonc

Az enyém vodától van és simán megy telekomos simmel is (amúgy dualsimes)

(#452) Trencso válasza tom120514 (#444) üzenetére


Trencso
csendes tag

Sziasztok!

Nekem nem is tálalja ezt a frissítést!

Üdv.

(#453) #53876480 válasza Trencso (#452) üzenetére


#53876480
törölt tag

Pedig itt az ebédidő.

(#454) Black_Raven válasza draco31 (#443) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már a múltkor, amikor írtad, előkaptam a nagyitót is, de hála isten, pont középen van. Ha nagyon zavaró, én megkérdezném a Samu szervizben, hogy hol a minőség, mivel nem ajándékba kaptad tőlük, így egy csere v. Kijelzőcsere megoldaná a selfie kamera pontos helyét. Egy próbát megér. És ezt .Z.-nek is ajánlanám, én ilyenekre nem legyinteni szoktam, hanem reklamálni.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#455) Csocsesz75 válasza Black_Raven (#454) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ez becsapós tud lenni, attól függ honnan érkezik a fény. Én is láttam már úgy több telón is, hogy nem középen van. Fordul egyet az ember vele akkor meg a másik széléhez van közelebb.

(#456) Black_Raven válasza Csocsesz75 (#455) üzenetére


Black_Raven
veterán

Éz lenne a jobbik eset, és no para.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#457) draco31 válasza Black_Raven (#454) üzenetére


draco31
veterán

Annyira nem zavar engem, képet nem befolyásolja amit csinál.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#458) sityupityu válasza ricsmoka (#448) üzenetére


sityupityu
veterán

Nem használod ki a csúcshardvert, a fényképezőt nem használod....Így persze, hogy felesleges lenne venned egy drágább készüléket. :DDD :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#459) Sgr_A válasza mackoman (#449) üzenetére


Sgr_A
addikt

A mate 20 is független a vodánál

(#460) Gusztáv válasza Black_Raven (#429) üzenetére


Gusztáv
addikt

Csináltam pár képet, hogy össze lehessen hasonlítani. A50 25M, A50 12M, Sharp Aquos c10 és Mi 8. Minden beállítás automatán, a HDR is igény szerint, a fókusz pontot sem adtam meg kézzel. Az A50-nél 25M üzemmódban nem aktív a HDR opció.

Sajnos több kép is nagyobb mint 5 MB így nem tudom ide feltölteni.
Ide raktam fel őket.

Laci

(#461) batai15 válasza Gusztáv (#460) üzenetére


batai15
félisten

Picit talán részlet gazdagabb ,de szerintem elég korrekt az a50.

(#462) Drughi válasza batai15 (#461) üzenetére


Drughi
addikt

Részletgazdagabb?
Nem lehet elolvasni az utcanév táblán a szöveget...

A MI8 tény, hogy fotóban sokkal jobb, de ezek a képek nem fogják dicsőíteni az A50-et, nagyon gyenge.

Engem is csak ez tart vissza.

(#463) batai15 válasza Drughi (#462) üzenetére


batai15
félisten

Jajj lemaradt ,igen mi8ra gondoltam hogy az részlet gazdagabb .

(#464) draco31 válasza Gusztáv (#460) üzenetére


draco31
veterán

Fénnyel szemben azért más gépeknek is meggyűlik a baja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#465) Black_Raven válasza Drughi (#462) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egyiknél sem lehet elolvasni az utca nevet. Csak van egy apró hiba, a Mi8-at, az S9-cel kéne hasonlitgatni, ha nem a középkategóriában indult.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#466) sityupityu válasza draco31 (#464) üzenetére


sityupityu
veterán

Elméletileg erre (is) van a HDR mód ha rendesen működik...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#467) RedCactus válasza Drughi (#462) üzenetére


RedCactus
senior tag

MI8-al sem lehet elolvasni...

(#468) RedCactus


RedCactus
senior tag

Bocs, módosítom. Eredeti méretben látszik mindegyik képen, csak a OneDrive alapból lebutította őket.

(#469) Black_Raven válasza RedCactus (#468) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tényleg: :R Akkor ez megint egy szakértői hsz volt.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#470) batai15


batai15
félisten

Srácok mi ez a good lock app ? Jól látom hogy még jobban root nélkül testre lehet szabni a one uit?

(#471) Black_Raven válasza batai15 (#470) üzenetére


Black_Raven
veterán

[link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#472) batai15 válasza Black_Raven (#471) üzenetére


batai15
félisten

Na és mi a nice lock ?
Arc alapú feloldás mennyire jó és gyors ?
Rendszer sebesség?lehet hogy hamarosan mégis tulaj leszek

(#473) draco31 válasza batai15 (#472) üzenetére


draco31
veterán

Este kicsit lassabb az arcalapú, nappal ahogy húzod a kijelzőt a feloldáshoz, addigra fel is ismer.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#474) harry3 válasza batai15 (#472) üzenetére


harry3
őstag

NiceLock

[ Szerkesztve ]

(#475) Black_Raven válasza batai15 (#472) üzenetére


Black_Raven
veterán

És akkor Mi lesz a, Mi9Se-vel? Ne már, láttad az a50ben szar a kamera, meg csúnya is, gyenge is..Te meg pont ezt akarsz, amikor a H10 sokkal jobb. Ejnye-ejnye.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#476) batai15 válasza Black_Raven (#475) üzenetére


batai15
félisten

Nem feltétlenül jobb a h10. Kameraban igen ,kompakt is igen .de a50 sokkal geekebb cucc ,sokkal jobban bírja az akkuja és one UI is jobban bejön .a h10 valszeg asszonyne lesz .
Xiaomi meg menjen a busba
. Volt már elég hogy elegem legyen belőle ,custom romolni még nincs kedvem .

[ Szerkesztve ]

(#477) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

Apa kezdődik ! :DD

[ Szerkesztve ]

(#478) Black_Raven válasza Csocsesz75 (#477) üzenetére


Black_Raven
veterán

De miért?:D

batai15: jó, de utána ne minket szidjál, hogy kaptál egy rossz tepsit. Mert ugye MI szóltunk. :U
Vicc nélkül, nem biztos hogy meg fogod bánni a váltást.(de lehet ha nagyon szigorú leszel a FP-vel);)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#479) #40553216 válasza Black_Raven (#465) üzenetére


#40553216
törölt tag

Mindegyiknél el lehet olvasni az utcaneveket a OneDrive-ban is, csak a belenagyításnál ki kell várni, míg betöltődik.

(#480) nyisziati


nyisziati
veterán

Most komolyan egy elmosott utcanévtáblától tesszük függővé egy kamera minőségét? :U Ráadásul belenagyítás után.
Szerintem inkább az összképet kéne nézni.
A téma jól felismerhető, vonalélesség megfelel, fókusz megvan, ez így okés.
A pillanat megörökítésére alkalmas. Az emberek kb. 95%-nak bőven jó ez.

(#481) Sgr_A válasza Black_Raven (#478) üzenetére


Sgr_A
addikt

A de miértet hagyjuk, a gyerek osztálytársa :O

[ Szerkesztve ]

(#482) batai15 válasza Black_Raven (#478) üzenetére


batai15
félisten

Szerintem jó lesz ez ,nekem a kezdetektől szimpatikus a készülék,mikor kijött mondtam hogy a fenébe mért nem vártam meg ,csak asszonynak le lesz lehet cserélve a 6s ,neki jobb lesz a jó kamerás h10 ,nekem meg a a one UI ,(vagyis inkább az emui annyira nem jön be )meg bivaly akku számít .

[ Szerkesztve ]

(#483) batai15


batai15
félisten

Sot kinek hogy alakul ?

(#484) tom120514 válasza batai15 (#483) üzenetére


tom120514
őstag

Klasszul. Tegnapelőtt este 100%-ra töltöttem, tegnap 1.5 óra Waze, sok netezés plusz kb. 3 giga letöltés, 2 óra offline video nézése után este 26% volt, 6.5 óra SOT.

Never go full retard.

(#485) nyisziati válasza tom120514 (#484) üzenetére


nyisziati
veterán

Ez nagyon jó. S10-es megirigyelhetné. :K

(#486) draco31 válasza batai15 (#483) üzenetére


draco31
veterán

Nekem sajna nem tom, húsvét óta van meg, de még 2x volt 100% az akksi talán. Mindig csak bedugom 10-20 percre, aztán haladok tovább. De jól bírja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#487) batai15 válasza draco31 (#486) üzenetére


batai15
félisten

Rendszer működés fluid amúgy ?

(#488) draco31 válasza batai15 (#487) üzenetére


draco31
veterán

Volt egy 300 órás működése, akkor már talán néha döcögősebb volt az alkalmazás váltás, de egyébként semmi akadást nem tapasztalok. Itt már van egy olyan dolog, hogy meg lehet adni automata újraindítást, de mivel nekem van pinkódom, így nem opció, mivel éjjel is elérhetőnek kell lennem, ha alszok.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#489) #40553216 válasza nyisziati (#480) üzenetére


#40553216
törölt tag

Ezek szerint nem érkezett meg az info, miszerint az utcanév tábla nem az élesség, hanem a OneDrive okossága miatt nem látszik.

Ezen kívül persze igazad van, hogy a 95%-nak elég és talán ez a 95% észre sem veszi a különbséget egy profi és egy dilettáns fotó között. De valahogy mégis az lesz az érzése, hogy az előbbi jobb.

Az A50 és az Mi8 fotói között óriási a különbség. A két, Nappal szemben fotózott HDR-en ez nagyon látszik. Az Mi8-cal készült kép sokkal részletesebb, a dinamika is nagyobb, ég és föld a két kép. Ez persze a kamera mellett lehet a szoftver hatása is. Ezért lenne érdemes RAW képeket összehasonlítani. Ez persze csak az 5%-ot érdekli gyakorlati szempontból, a 95% egy részét legfeljebb sznobizmusból. Élességben a Sharp is jobb, de annak meg a jpg-motorja rossz fehéregyensúllyal csinálta a képet.

(#490) batai15


batai15
félisten

Meg néztem ezt a one UI hidden tipps videót,sok jó dolgot tud a one UI amit esetleg használnék is.
Gesztus vezérlés alatt működik a one Hand Mode ?
Plusz médiába lehet rá kapni clearplex fóliát ,amit honoron nagyon szeretek .
Működik azzal is ? Vagy speciális fólia kell ?

[ Szerkesztve ]

(#491) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Az akku az 80 és 40% között érzi magát a legjobban, elvileg 80 fölé nem szabad ezeket tölteni és 40 alá sem meríteni, így lehet elvileg a leghosszabb élettartam ezeknek a típusú akkuknak! J5 2017-nél ez elég jól bevált, igaz és ezt kicsit kitoltam 90-30ra. Lassan két éves és még simán viszi a 1.5 napot, 3100-es akksival.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#492) nyisziati válasza #40553216 (#489) üzenetére


nyisziati
veterán

"Ez persze csak az 5%-ot érdekli gyakorlati szempontból,"
Így van. Ezért is nem foglalkoztam vele részletesebben. Ez a minőség nekem (meg a többi 95%-nak) elég.

(#493) Black_Raven válasza batai15 (#490) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, csak tiltani kell, 1-2 dolgot benne.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#494) batai15 válasza Black_Raven (#493) üzenetére


batai15
félisten

Pl ?
Egyébként hazai gyártó garancia tényleg 24 hónap ?

(#495) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Sziasztok!

Csatlakozom én is, nemrég vettem meg. Az az egy dolog vigasztal, hogy 5ezer Ft volt a Telenornál, független, és igazából ugyanannyi a havidíjam mint eddig.
Nem lenne rossz telefon, de a teljes árát sehol sem éri meg.
Az ujjlenyomat olvasó a leggyengébb pontja, egyszerűen borzalmas (legutsó update már fent van...). Van, hogy 10-ből 1-szer működik kb, vagy inkább egyszer sem.
Akkuval nagyjából ki vagyok békülve, kamera elmegy, nem estem tőle hasra.

Ti össze tudtatok barátkozni az A50-nel?

encapsulation dot1q

(#496) ben11 válasza TommyNagz (#495) üzenetére


ben11
őstag

Többször felvetted ugyan azt az ujjad? Az segíthet.

(#497) draco31 válasza TommyNagz (#495) üzenetére


draco31
veterán

Első pár napban nekem is fura volt az ujjlenyomat, de most már 10-ből 8x meg van elsőre neki a dolog. De az is igaz, hogy egy hét használat után újra felvettem azokat az ujjaimat, amikkel legtöbbet használom, akkorra megfigyeltem melyik ujjam hogy rakom rá ha fel akarom oldani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#498) TommyNagz válasza ben11 (#496) üzenetére


TommyNagz
senior tag

@ben11: áh, nálam az a lélektani határ. Onnantól kezdve hogy 5x fel kell vennem ugyanazt az újat, elkönyvelem hogy ez egy menthetetlen használhatatlan szemét. Ezért még nem folyamodtam ehhez :D

@draco31: igen, 1 hét után felvettem újra, és valamit javult, meg az update-tel is. Most kb. azon a szinten van mint anno az iPhone 6...5 éve. Sebességben és pontosságban is.

A parasztvakításon kívül nem sok értelmét látom az ilyen leolvasónak, sokkal jobb lett volna egy gyors szenzor a hátlapon.

encapsulation dot1q

(#499) draco31 válasza TommyNagz (#498) üzenetére


draco31
veterán

Valamivel el kell adni :)
Nekem be van állítva az arcfelismerés is, így fele annyit sem kell az ujjlenyomatot használnom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#500) batai15


batai15
félisten

Ennyire gyenge az ujjlenyomat olvasó ? Nyíregyháza közelében nem lakik valaki hogy ki próbáljam ?mondjuk nekem honor 10 van elvileg az sem valami jó ebben ,de nálam mégis jól működik .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.