Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Nordik válasza harry3 (#42) üzenetére


Nordik
őstag

Már megjött hozzá a javítás nem? Mintha egy videoban ezt hallottam volna.

(#52) Csocsesz75 válasza Nordik (#51) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Április 29-én megint adtak ki egy frissítést ami még nem érkezett ide meg.

[link]

(#53) Nordik válasza Csocsesz75 (#52) üzenetére


Nordik
őstag

Ezt nem tudtam. :) Egyébként inkább ez mint a Huawei P30 Lite? Másik topikban a Samsungot ajánlottak, hogy ez most jobban sikerült és jobb vétel. :) Akksi, kijelző, beépített ujjlenyomat olvasó illetve a rendszer is jobb, bár én emiuihoz vagyok szokva. :)

(#54) Noukoum válasza Nordik (#53) üzenetére


Noukoum
veterán

Mi 9 se!:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#55) Csocsesz75 válasza Nordik (#53) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Akksi, kijelző mindenképp. Ujjlenyomatolvasót is ide sorolnám, bár van akinek gondja van vele, emuit nem vágom.

(#56) tn90


tn90
csendes tag

A képeknél lehet van valami probléma: a 25 MP-es képek csak 12MP-esek, és valami iszonyat olajfestmény jellegük van...

(#57) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Még sem az A40 lesz az utód (J5 2017) ha nem az A50! :)

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#58) Pete55555


Pete55555
addikt

Hol van 100 alatt Mi9 SE? Komolyan kérdem....

...Szeretem leracsniztatni...

(#59) tom120514 válasza spider80 (#45) üzenetére


tom120514
őstag

Értem én de egy négy évvel ezelőtti csúcsteló kameraminősége egy mai középkategóriában azért szerintem nem akkora elvárás. Tudtam hogy nem lesz olyan, nem is lett, de azzal tudom hasonlítani mert az van itthon, nem tesztképeket nézegetek.

Más: engem hidegen hagy az ujjlenyomat meg az arcfelismerés, mint biztonsági feature, pl. ha elájulok valahol vagy kiütnek :) nem tudja senki megnézni a telefonomon hogy kit hívjon. Szerintem az emberek nagy részének nincs szüksége erre, nem kerül más kezébe a telefonja úgy hogy nem látja.
Ha minden igaz amikor külső alkalmazást használok egy koppos képernyőlezárásra, nem működik, mindig kódot/mintát kér, ezek beállítása nélkül nem is aktiválhatók a bio bigyók. Ha jól tudom alapból nincs ilyen (egy ikont megnyomva képernyő lezárása), ha van, segítsetek légyszi. A Xiaomin is azért használtam az ujjlenyomat olvasót csak mert gyors és kényelmes volt, nem kellett gombbal ébreszteni. Ez tud ugyan olyat ha beállítom hogy felemelem és felébred de tök lassú.

Never go full retard.

(#60) Carline


Carline
őstag

De utálom ezt a cikkeitekben mostanában behozott lepedőzéseteket... :U

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#61) Giovan! válasza Richie86 (#16) üzenetére


Giovan!
addikt

Androidon azért ez nem egy leküzdhetetlen akadály :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#62) Bibby válasza Bog (#7) üzenetére


Bibby
addikt

"az S10+ esetében 19:9, az A50-nél 19,5:9 ez az érték, magyarán jelen tesztalanyunk egy kicsit tömzsibb, vagy ha úgy tetszik szélesebb megjelenítőt hord magán."

Itt valahol mégis meggörbült a tér, mert így vagy az arányok vagy az állítás nem stimmel.

Ελευθερια η θανατος

(#63) Laci.M válasza Pete55555 (#58) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ugorj a 8-as HSZ-re, mert már megválaszolták.

Addig is megrövidítem: A HIVATALOS magyar viszonteladónál a Lurdyban, vagy a Xiaomi.hu-n, immáron 2 év gyári (igaz ez a wayteq idehaza) garanciával.

Forrás: https://xiaomilife.hu/megvasarolhato-a-redmi-7-es-a-xiaomi-mi-9-se/

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#64) Atus85 válasza Pete55555 (#58) üzenetére


Atus85
aktív tag

Xiaomi.hu nemsokára elérhető lesz a Mi 9se annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#65) ben11 válasza Laci.M (#63) üzenetére


ben11
őstag

Nem mindenki akarja szétsütni az agyát egy Xiaomival.
Tudom, hogy sokaknak nem tényező, de azért nem árt a SAR értékeket is átfutni telefonvásárlás előtt..

(#66) Atus85 válasza Noukoum (#54) üzenetére


Atus85
aktív tag

Hát igen, vagy még akár Redmi note 7 is alternatíva ha nem fontos az amoled, ráadásul szinte fele annyiba kerül mint az A50. Sőt nem is ér meg szerintem az A50 ennyi különbözetet.

(#67) joey04


joey04
titán

Ez egész korrekt csomag. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#68) Csocsesz75 válasza Bibby (#62) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Ezt én sem tudtam értelmezni, egyik állítás üti a másikat.

[ Szerkesztve ]

(#69) Laci.M válasza ben11 (#65) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ezt miért nekem? Gondolom félre nyomtál.

Soha nem volt még Xiaomim, de esélyes a közeljövőben egy MI9.

Egyébként arról a SAR értékről beszélünk amit az Apple telefonok nyernek meg a számcsatában?

Jogos a félelem, de még mindig semmit nem tudunk a káros hatásokról, csak tippelünk. Ennyi erővel a fejem egy panel házban szétsülne a sok WIFItől.

Ettől függetlenül teljesen jogos a felvetésed, reméljük elkezdenek odafigyelni erre is minél korábban.

Aláírás

(#70) Csocsesz75 válasza tom120514 (#59) üzenetére


Csocsesz75
őstag

One Hand Operation + app tud ilyet, nem ikont kell megnyomni hanem mivel ez egy gesztusvezérlő alkalmazás, egyik irányra ráállíthatod.

Egyébként ezt használom a gyári gesztusvezérlés helyett, sokkal kényelmesebb.

(#71) tom120514 válasza Csocsesz75 (#70) üzenetére


tom120514
őstag

Köszi, ezzel működik az ujjlenyomat meg az arc dolog?

Never go full retard.

(#72) Noukoum válasza Atus85 (#66) üzenetére


Noukoum
veterán

A Note 7 is egy nagyon jó készülék. Én biztos nem venném a processzor miatt, de aki régebbi/gyengébb készülékről vált annak viszont nagyon jó vétel lehet.:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#73) S4ntos


S4ntos
csendes tag

Én egy kicsit sem értek egyet azzal, hogy "...jól átgondolt a paletta...", szerintem teljesen átgondolatlan.
Jelenleg a páromnak keresünk telefont (Samsung), és én szeretném neki az erősebb hardvert, de hiába, mert az A50 szerinte már kényelmetlenül nagy méretű.
Nem értem, mért kell ennyi féle "A" szériás telefon (A10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90), miért nem csináltak inkább kevesebb típust de típusonként kettő méretben, egyet az A40 egy másikat pedig az A50 méretében?
Miért gondolják azt a Samsung döntéshozói, hogy aki kisebb méretű telefont szeretne, az nem igényli az erősebb hardvert/több szolgáltatást?!

(#74) Csocsesz75 válasza tom120514 (#71) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Igen, tökéletesen. Samsungos app és csak azokon működik.

(#75) Dave1984 válasza elfelejtette (#50) üzenetére


Dave1984
őstag

Nem.Nincs jack nincs sd slot, kisebb akksi.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#76) #22743424 válasza Noukoum (#72) üzenetére


#22743424
törölt tag

Mi a baj avval a processzorral? KB egy szinten van az A50- ben levővel. [link]

(#77) T0rnad0 válasza hyperspace (#13) üzenetére


T0rnad0
addikt

"3D glasstic", üvegnek látszó műanyag.

Más: Vodánál 79590 Ft készülékbeszámítással ,annyiért nem rossz.

Z Fold 4

(#78) mcs válasza T0rnad0 (#77) üzenetére


mcs
veterán

Csak kár, hogy előfizura lehet ennyiért venni a ,,Cseréld újra" programon belül.

(#79) Noukoum válasza #22743424 (#76) üzenetére


Noukoum
veterán

Note 5-ről váltottam, amiben snapdragon 636 van. És nem láttam értelmét hogy 660-ra váltsak. Ha jött volna global Note 7 pro snapdragon 675-el akkor lehet arra váltok. De ez megoldódott ugye.:) Amúgy semmi baj nincs az erejével, kiváló chipset, sebességgel sincs gond. Csak nekem nem volt opció.

[ Szerkesztve ]

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#80) babosmiki válasza adalbert1 (#24) üzenetére


babosmiki
addikt

Csak az újdonság ereje, meg a nagyobb aksi, modernebb kijelző, nagyobb tárhely. ;)

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#81) HKorn válasza S4ntos (#73) üzenetére


HKorn
addikt

Nem gondolják azt, lásd S10e. Én inkább az A50 méretét nem erőltetném, legalábbis tennék pár A modellt S10 méretre is.

Run&Ride

(#82) dolphy17


dolphy17
tag

Nagyon jókor jött a teszt, vodanal pont néztem, hogy milyen jó áron van. Viszont csak kék, hát az nem tudom, hogy nézhet ki. :F

Videóknal nem lenne érdemes a natív fájlokat is megosztani? Szerintem a youtube eléggé atdolgozza és lerontja a minőséget.

(#83) nyisziati válasza .Szaki. (#15) üzenetére


nyisziati
veterán

"Rég volt ilyen."
Így van. Utoljára kb. akkor volt ilyen, amikor a Youth, Ace stb. típusokat felváltotta a J és A széria.

(#84) janeszgol


janeszgol
félisten

"Ajánlott plecsnit rá merek tenni, mert kevés kompromisszumot követel meg, mindent tud, amire általában szükség van, szép, gyors, kézreálló, sokáig bírja és valószínűleg az operátori kínálatok egyik sztárja lesz a következő hónapokban. Megérdemelten."

Az biztos. A Samsung most ott tart, ahol az Apple pár éve, és az Apple tart ott, ahol a Samsung pár éve. Mire gondolok?
Ezeket a Samsungokat megéve mindenben hoznak egy bőven elfogadható szintet. Bárki aki megveszi, kiveszi és használja, csókolom.
Az Applenél sajnos 250 ezer ft alatt a múlt található. Fordult a kocka.
Visszatérve a cikkre az A40 is jó, de ez az A50 valóban jól sikerült még akkor is, ha az SoC lehetne jobb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#85) tom120514 válasza Csocsesz75 (#74) üzenetére


tom120514
őstag

Köszönöm, tényleg jónak tűnik :R

Never go full retard.

(#86) forgonati válasza mcs (#10) üzenetére


forgonati
őstag

.."A telefon amúgy sem minőségi fotók lövésére alkalmas eszköz"

Ezzel az a baj, hogy vannak telefonok amik ezt már cáfolják. És ráadásul ennél olcsóbban is.

Keelah Se'lai!

(#87) petymeg


petymeg
addikt

Nem nagyon értem ennek az új A szeriának a logikáját, már ha van egyáltalán. Régebben az A3 volt a kis méretű és a számozással nőtt a méret. Ennél meg azt látom, hogy mindegyik 6 coll körül mozog. Nincs egy kicsi nőies darab, ami egy kis termetű, kis kacsójú hölgynek is használható lenne. (ez igazából az összes gyártóról elmondható). Számomra mellé ment ez a próbálkozás, még ha 1-2 darab a népes szériából szép is.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#88) Narancskoma


Narancskoma
tag

Teljesen korrekt középkategóriás készülék.

(#89) janeszgol válasza petymeg (#87) üzenetére


janeszgol
félisten

Amikor a kis telefonok (nálam ez a hagyományos 5 colosnál kisebbet jelentenek, tehát 145mm hossznál rövidebb és 72mm szélességnél keskenyebb) szóba kerülnek, már itt a fórumon is jönnek a tepsi védők, és a téma személyeskedésbe fajul. Mintha attól félnének, hogy ha kiadnak egyet, akkor csak olyan lesz már. Volt olyan ismert fórumtárs, aki képes volt a lapátot hozzászólások tucatjain keresztül védeni. Mitől is?
Lehet ezért nincs. A hangos sokaság. (Nem akartam többséget írni, mert nem tudjuk, hogy az-e.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#90) embe válasza Pro Koryak (#8) üzenetére


embe
nagyúr

A bejegyzésed alapján elég vélemélnyes hogy ki a paraszt..... ;)

Ja és sok éve nem vettem hűségre telót.

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#91) nyisziati válasza tom120514 (#44) üzenetére


nyisziati
veterán

Én is használom időnként alagsorban, ott gyenge.
Viszont FONTOS: dual-sim-es készüléknél (mint ez is) CSAK az első kártyahelyet állítsuk LTE-re, a másodikat 3G/2G-re, különben vacak lesz a netsebesség!!!

(#92) janeszgol válasza embe (#90) üzenetére


janeszgol
félisten

Én vettem és fizetem. Olyan nagy baj a hűségnyilatkozat?
A facen szoktam a szolgáltatói fórumokat olvasgatni. Uram atyám, micsoda marhák vannak! Kellene a 100 ezres, meg a drágább teló, de a 30-40 ezres előleget nem tudja lerakni. Akkor minek?
A Telenor írta, hogy elég 7 hónapnyi rendesen befizetett számla és akkor már eltekintenek az előlegtől. Tehát a módja az, hogy készülék nélkül kötsz egyet, majd 7 hónap után újra telóval együtt. Mikor leírtuk (nem csak én) ezt, na akkor volt anyázás.
Őszinte leszek: aki ennyire primitív, az valóban vegye meg inkább függetlenül. És mivel nem lesz rá pénze, így a J3 és társai jut nekik.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#93) HKorn


HKorn
addikt

Nem értem miért várja mindenki a MI 9 SE-t, mikor abban meg se SD kártya, se 3.5mm jack nincs, pl nálam meg ezek a kizáró tényezők.

Run&Ride

(#94) ollie válasza petymeg (#87) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az A40 kicsi.

***

(#95) Hallosz


Hallosz
senior tag

Határozottan jó készülék. Az A40 méreteivel azonnal beneveznék rá.

Mert lakni, muszáj.

(#96) nyisziati válasza janeszgol (#84) üzenetére


nyisziati
veterán

"A Samsung most ott tart, ahol az Apple pár éve, és az Apple tart ott, ahol a Samsung pár éve. "
Tudod, összenő, ami összetartozik. :DD

(#97) draco31 válasza dolphy17 (#82) üzenetére


draco31
veterán

Úgy néz ki ahogy minden fényes felület, amíg hozzá nem érsz, addig szép, aztán gané. De most már tokban van nekem, így nem is nagyon látom. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#98) tomboy84 válasza Laci.M (#63) üzenetére


tomboy84
tag

A 2 éves garit már nem a wayteq intézi: LINK

(#99) Richie86 válasza Giovan! (#61) üzenetére


Richie86
senior tag

Tudom, de akkor is :DDD

(#100) petymeg válasza ollie (#94) üzenetére


petymeg
addikt

Nem kicsi. Lehet hogy az a legkisebb az új A szériából, de jóval nagyobb, mint az A3 2017, ami éppenhogy jó még a nejemnek. Akkor már egy S10e, még az is kisebb, mint az A40.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.