Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) rolee777 válasza Black_Raven (#350) üzenetére


rolee777
tag

Semmi, de a net jó, mivel arról írok.

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#352) Black_Raven válasza rolee777 (#351) üzenetére


Black_Raven
veterán

Töröld az Alkalmazásokban, a Play áruház gyorsitótárát, és adatait. Majd ez megoldja.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#353) Gusztáv válasza babosmiki (#325) üzenetére


Gusztáv
addikt

Arról, hogy a Sharp C10 jobb képet csinál, ami 40e Ft. A Samsung képei olyan szinten szét vannak tömörítve / annyira erős a zajszűrés, hogy elvesznek a részletek. Mindezt iso 40 mellett. Ha valakinek fontos a kamera, akkor szerintem ez a telefon most nem jó választás. Arra, hogy talán egyszer jobb lesz, én nem adnék ki 125e Ft-ot.

Laci

(#354) rolee777 válasza Gusztáv (#353) üzenetére


rolee777
tag

Köszi szépen! Ez segített!
Köszi mindenki.

Samsung Z Fold 4 5G, Samsung Z Flip 3 5G, Samsung Galaxy Note 10+, Honor Magicwatch 2 46mm, Huawei P30 Pro, Galaxy Tab S 8.4 LTE , Iphone Se, Vodafone Tab Prime

(#355) kozmy válasza Gusztáv (#353) üzenetére


kozmy
őstag

Nem lehet hogy a szemcsid koszos és azért látod ilyennek? :C Bocsi nem hagyhattam ki :DD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#356) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Nekem 4990 forintba kerülne a meglévő előfizetésem mellé, szerintem nem is gondolkodom tovább.

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#357) harry3 válasza Gardoni (#356) üzenetére


harry3
őstag

Azért gondold át. 4990Ft-ot adni egy ilyen telefonért, amiben ilyen szar a kamera. :U

;]

(#358) Noukoum válasza harry3 (#357) üzenetére


Noukoum
veterán

:C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#359) kozmy


kozmy
őstag

Gyerekek ma tiszta oltás nap van. :C Én az A70 veszem meg mert olyan szar képeket csinál mint az A50 :DD

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#360) Black_Raven válasza kozmy (#359) üzenetére


Black_Raven
veterán

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#361) kozmy válasza Black_Raven (#360) üzenetére


kozmy
őstag

Látjátok ezek is tudnak örülni a Nikon fotóknak :C Bíztos ők Nicont használnak. :Y

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#362) Gardoni válasza harry3 (#357) üzenetére


Gardoni
aktív tag

Nekem azért nem tűnik annyira szarnak mint amit itt a fórumban olvastam.
[link]

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#363) e-newsee


e-newsee
addikt

Bog, szerintem kérjétek vissza a telót (vagy kérjetek valakitől, akinek van), és nyomjátok újra a fotós tesztet, mert ez rettenet! A facebook nem rontja így le a minőséget. Az meg, hogy a kistesó A40-nek szebbek a cikkben lévő képei... Tuti, belenyúltatok valami kakiba.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#364) e-newsee válasza Gardoni (#362) üzenetére


e-newsee
addikt

Ezeket a képeket nem lehet rendesen kinagyítani.
Viszont megkövetem magam, ez a kamera tényleg gáz. Kell neki egy tisztes javítás, mert ez így nem okés.
Ebben a tesztben is ilyen carok a képek, ha ránagyítasz. És igazából a növényzettel nem tud megbirkózni. A levelek nem mennek neki, össze-vissza mossa az egészet. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#365) babosmiki válasza Gusztáv (#353) üzenetére


babosmiki
addikt

Persze, oké, biztos... mondjuk én 85-ért vettem, újonnan... :U

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#366) Gardoni


Gardoni
aktív tag

Mondjuk kamera szinten ez relatív, mert ugye mindenkinek más az ingerküszöbe, majd kiderül hogy foglalkozik e a Samsung a témával és sikerül e nekik valami szoftveres úton-módon ezt az esetleges hátrányt javítani nekik.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG A34 5G - 128/8

(#367) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

A tesztképek siralmas minőségűek, az elsődleges kamerával is, nem csak a nagylátószögűvel. Ettől eltekintve nem lenne gond ezzel a mobillal, de szerintem egyértelműen túlárazta az A50-et a Samsung és hiába írják több helyen a teszterek, az A40 lényegesen olcsóbb jelenleg (125 vs. 89.000). A kollégám mostanában tervez új, középkategóriás telefont venni a régebbi, 2016-os J5-je helyett, ez a mobil is a listában volt nála, de én inkább a kérdésére a Mi 8-at vagy a Mi 9 SE-t javasoltam neki, nagyjából ugyanennyiért.

(#368) Black_Raven válasza Mr.Silkó (#367) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én 3000-es akksival, senkinek semmit nem szoktam ajánlani..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#369) kozmy


kozmy
őstag

Szinte mindenki itt vinnyog :DD hogy iljen oljan ócska a kamerája meg hogy milyen drága. Egyszerű a dolog olcsóbbat meg jobbat kell venni :DD van ilyen bólt engem is érdekel.

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#370) #04430080 válasza kozmy (#369) üzenetére


#04430080
törölt tag

Itt? Mindenhol. Nézzük csak 1000 euróért mit kapunk :

Egy, két, , 4!!444!44.

Megmondtam, mind szar ;]

(#371) kozmy válasza #04430080 (#370) üzenetére


kozmy
őstag

Kellene nyitni egy fikázós sírós topikot vagy ezt kellene lassan átnevezni. Mindjárt jön egy hozzáértő nagy tudásu agyontanult mobil tervező hogy minemértünk hozzá hozzászólás. :C

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre illik válaszolni :)

(#372) Noukoum válasza Black_Raven (#368) üzenetére


Noukoum
veterán

Attól ő még teheti:)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#373) nyisziati


nyisziati
veterán

Hagyjuk már ezt a "sz* a kamera" dumát. Ennyi pénzért ez fért bele. Van viszont samoled meg Samsung minőség, 2 Android főverzió és hasonló nyalánkságok, ami máshol meg nincs.

(#374) #53876480 válasza Mr.Silkó (#367) üzenetére


#53876480
törölt tag

Azért reméljük megbeszélted a kollégáddal, hogy neki se fontos, hogy hosszú legyen az új telefonja üzemideje, főleg egy J5 után, mielőtt Xiaomit ajánlottál neki. Hogy a nagy képernyő nem érdekli,hiszen kisebbeket ajánlottál. Hogy nem fontos neki a bővíthetőség, főleg a J5 után. Hogy belefér neki a miui egy Samsung után. Ezeket mind megkérdezted ugye? Hogy neki is csak a pénz, az ár számít?

Szerintem lassan újra konklúziót vonhatunk. Mindenki tökéletesen hülye, aki nem Xiaomit vesz lényegében bármi helyett. Hiszen árban mindig ők az elsők, és csak kizárólag ez számít, semmi más. Ja nem.

(#375) Noukoum válasza #53876480 (#374) üzenetére


Noukoum
veterán

Értem én hogy Samsung topic de az egyenlő azzal hogy butának kell lenni az embernek?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#376) batai15 válasza #53876480 (#374) üzenetére


batai15
félisten

Egyet értek , tapasztalom hogy én is mióta nem xiaomit használok és ezt le merem írni mekkora mocsok troll vagyok :)

(#377) #04430080 válasza Noukoum (#375) üzenetére


#04430080
törölt tag

Pont azért vettem Samsungot, mert nem akartam kísérleti nyúl lenni. Redmi Note 4 -nél, mikor felugrott az update, már előre féltem mi lesz rossz ismét. Egyszer én nem tudtam hívni, egyszer engem nem tudtak, mikor mi volt a baja. Elég benézned a topikjába, mindig van valami baja. A1 ugyan ez volt dettó, pedig azt a Google frissítette. Most akkor mi ezen a butaság? Ha valaki nem szerencsejátékos vagy fillérbaszó?

(#378) janes1976 válasza batai15 (#376) üzenetére


janes1976
őstag

Már előre félek, hogy velem mi lesz, ha eladom az A1-et és veszek egy A50-est ;]

Mondjuk már megvan rá a vevő, jövő 7en rendelem a telót :D

Kíváncsi leszek, nem mostanában volt Samsungom :DDD

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#379) #04430080 válasza janes1976 (#378) üzenetére


#04430080
törölt tag

Utolsó Samsungom Galaxy S Advance volt. Na az tényleg pocsék volt. Csak úgy dobálta el a hálózatot :DDD

(#380) defygaben77 válasza janes1976 (#378) üzenetére


defygaben77
tag

Ha nem nagy kérés, mindenképpen írd le a tapasztalatod, mert nagyon érdekelne! Előre is köszi!

Iphone13, Apple Watch 7 cellular, Airpods Pro

(#381) Noukoum válasza #04430080 (#377) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerencsére én sose voltam kísérleti nyúl, és minden frankón ment. De samuval is van probléma, ott is kísérleti nyúl vagy ennyi erővel. Akkor legalább egy jobb telefonon légy kísérleti nyúl szvsz.

Az a butaság mikor marhaságokat írnak olyan mobilról amiről gőzük sincs, sose láttak, fogtak, éreztek. Csak mert nekik nem tetszik.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#382) #04430080 válasza Noukoum (#381) üzenetére


#04430080
törölt tag

Eddigi telóim közzül toronymagasan a Xiaomival volt a legtöbb szoftveres gondom. Amivel nem volt sok baj, az a Huawei volt. Most vettem ezt a Samut, eddig semmi gond vele. Persze ez sem tökéletes. Lehetne jobb az összeszerelés minősége, vagy okosabb benne a kijelző kezelése,stb. A "jobbság" mértékegysége meg ne az legyen már, hogy ki mit ad anyagáron. Megvetted volna a Mi9Se -t, ha 40ezerrel többe kerül?

[ Szerkesztve ]

(#383) Noukoum válasza #04430080 (#382) üzenetére


Noukoum
veterán

Konkrétan 40ezerbe tudnék a40-et gyári garival, és 120e-be vettem a mi 9se-t. Szóval ebben az esetben beszélhetünk 80ezerről is a vicc kedvéért. Igen megvettem volna. Neked a miui az átok, nekem az áldás. És az s10e-től is a szoftver választott el leginkább. Csak azt nem tudom felfogni hogy nem látjátok a különbséget a két mobil között. Az sajnálatos hogy szoftveresen volt gond nálatok, bár ha global rom volt rajta akkor számomra érthetetlen ilyen mértékű problémák ennyi embernél.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#384) #04430080 válasza Noukoum (#383) üzenetére


#04430080
törölt tag

De mit kellene látnom? Nekem akkor sem kellene, ha 5x jobb lenne és emelett 5x olcsóbb. Volt iPhoneom is, az sem kellene még egyszer. Ha úgy alakul, hogy nem válik be hosszú távon az A50, akkor majd jön egy Huawei ismét.
Ha nálad minden oké, és tetszik, akkor rendben van, használd egészséggel. Ugyan úgy a többiek is, akiknek megfelel.

[ Szerkesztve ]

(#385) sepyi


sepyi
aktív tag

Szép Napot!

Elnézést, hogy belevaú a melyik jobb telefon magasröptűbe, de álljon alant egy három napos használati tapasztalat a topikban nevezett telefonról. Elöljáróban elmondanám, hogy az utolsó samu telom a Corby volt. El is vette a kedvemet kb. tíz évre a márkától. Több márka kipróbálása után jó ideje a Huawei különböző produktumait használtam. Honor8-at egy mate 20 lite váltott és most itt vagyok. A xiaomi kérdésben nem tudok állást foglalni, sosem volt de nekem az nfc létfontosságú.
Nos a tapasztalatok:
A mate 20 lite kezdetektől memoriakártya kezelési hibával kűzd. És fél év alatt nem tudták javítani. Morcos lettem, ezért váltottam. Ráadásul a kirin 710-et úgy harangozták be, mint ami mostantól megváltja a középkatagória világát. Hát ahhoz képest ez az Exyos 9610 jobb. Hogy ez a jobb optimalizálásnak köszönhető-e, vagy tényleg jobb ez a készlet azt nem tudom, de azt igen hogy nincs dadogás a rendszerben. A memóriakezelés ég és föld. Nem zárogat be alkalmazásokat random. Megkapom az értesítéseket a kijelölt aljalmazásoktól és nem csak akkor ha megnyitom őket. Ezeken a pontokon elvérzik a Huawei. Azt hittem jó a Huawei kijelzője. Sütött a nap amikor vettem a telot. Egymás mellé téve az egyik jól látható maradt, a másikról sejtettem csak hogy mi van rajta. Mindegyik telefonomat szerettem eddig. Hosszú ideig használtam is őket, de a Mate20 lite csalódás volt. A legjobban a Honor 8 jött be, de nagyobb kijelzőt szerettem volna.Nem tudok a kamera silányságáról nyilatkozni, mert ez a funkció számomra nem fontos. Kimerül egy-két nyaralási képben megörökítésre méltónak tartott pillanat rögzítésében.(Elismerem: másnak lehet ez fontos szempont) Sokat járok autóval ismeretlen helyen. A gps gyors pontos, tartja a jelet. Ha várakozok filmet nézek, ami ezen a kijelzőn tényleg élvezet. 128gb tárhely? Hurrá! Ráférnek a filmjeim. Játékokról valaki más én nem játszom. Az egyetlen dolog, amit negatívumként értékelek az a kezelőfelület. A nagy ikonokat és aljalmazásmenüt nem tudtam megszokni. Szerencsére a Nova launcher megoldott mindent. Nos úgy elsőre talán ennyi.

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.