Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5032) Meizu80


Meizu80
junior tag

Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar, de 4 hónap után eljött az a pillanat ma éjjel, hogy majdnem földhöz vágtam ezt a hulladékot! Este fél 9-kor letettem az asztalra, de a megszokottal ellentétben bekapcsolva felejtettem az adatkapcsolatot! 40% körül volt a töltöttség, 6 óra körüli SOT-tal. Éjjel fél 1 körül felébredek, valami világít az asztalomon! Mondom, ez meg mi a f...? Nézem, teló kijelzője bekapcsolva (hozzá sem nyúltam) és az értesítési sávban ott díszeleg, hogy "Szoftverfrissítés" és 18%-on az akku (a februárit nem töltöttem le, arra figyelmeztetett)! Puszta kiváncsiságból megnéztem a SOT-ot is, az meg felment majdnem 10 (!) órára! Tehát 4 órát bekapcsolva volt a kijelző csak úgy :Y Itt majdnem repült a telefon, de visszafogtam magam és gyorsan kikapcsoltam mindent. Ha nem ébredek fel és mindent úgy hagyok, reggelig valószínűleg úgy lemerült volna, hogy be se tudtam volna kapcsolni! Akinek van ötlete, hogy ez mitől lehetett, ne tartsa magában! Köszi!

Amúgy ebből a tanulság: sose hagyd éjszakára a wifi-t, adatkapcsolatot bekapcsolva, mert ilyen meglepetések érhetnek!

Samsung Galaxy A50 - Nr. 1. Smartphone in Europe 2019

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.