Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) brumicica


brumicica
tag

A415FXXS2DWA2

(#902) lm83 válasza brumicica (#901) üzenetére


lm83
őstag

Szomorúan vettem tudomásul nemrég, hogy a13 már nem érkezik a telefonra...

(#903) brumicica válasza lm83 (#902) üzenetére


brumicica
tag

Ez igaz, bár nem tudom, hogy üzleti ok van-e mögötte vagy a hardver nem ideális. Ugyanakkor nem szeretném azt átélni, mint a 2012-es Asus Nexus 7 tabletemmel (amelyiken egyébként referencia android fut), hogy az életciklusa végére totálisan használhatatlanra lassult, mire a legutolsó frissítéshez ért. Ez totális baklövés volt a gyártótól akkoriban...

(#904) gyu456


gyu456
tag

Sziasztok

Amikor A12 frissítés meg történik a telefon képtelen elindulni :W
Amint vissza megy a A11 rendszer indul a telefon

Ki érti? Mi a baj a telefonak?

Ha írók, tisztelj meg annyival hogy válaszolsz legalább!!!

(#905) pit450


pit450
aktív tag

Sziasztok! Volt esetleg valakiknek olyan hogy a telót nem lehet tölteni töltővel csak laptopról vagy powerbankkel? Illetve vezetékesen nem lehet róla le szedni képeket adatokat ha rá dugom a laptopra csak tölt....

(#906) shapphire


shapphire
tag

Új frissítés érkezett független készülékre. Biztonsági szint: 2023.04.
Eddig semmi negatív tapasztalat. Jó, hogy még nem engedte el a Samsung a típust.

(#907) janeszgol válasza pit450 (#905) üzenetére


janeszgol
félisten

1, töltőcsere.
2, fel kell oldani a telefont.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#908) Acef


Acef
addikt

Hi,

amennyiben a ti telefonotok is belassul néha, akkor javaslom a wipe cache törlést.
Semmilyen adat vagy beállítás nem törlődik!
Ez egy bevált dolog, a régebbi Samsung telefonokon gyakran kellett alkalmazni, s nekem most az A41-nél is eljött az ideje.

Az én telefonom esetében bevált, azóta gördülékenyebben fut a rendszer.

CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!! Wipe cache törlés
Kikapcsolt állapotban:
- power és vol+ egyszerre tartósan nyomvatart,
- vol+ vol- al lehet lépegetni le/fel,
- wipe cache sorra léptetni / majd a power gomb egyszeri megnyomásával elfogad / yes / power megnyomása / néhány másodperc alatt végez,
- vol+ vol- al kiválasztani a rendszer indítását, majd power egyszeri megnyomásával elfogad,
- más soron állva ne nyomd meg a powert, csak a wipe cache, és a rendszer indítása azaz reboot system-nél.

alább egy kép, kb ehhez hasonló menüt fogtok látni (nem saját kép, és nem A41)

[ Szerkesztve ]

(#909) Acef válasza Acef (#908) üzenetére


Acef
addikt

Ja, és nyilván ne pl 6%-os akkuval lépj be a recovery-be, minimum 20%-os legyen az akku

(#910) Notalab


Notalab
tag

Sziasztok! Ugye az A41-nek kellene tudni a Vowifi-t? Úgy olvastam masik topicban, hogy végre valahára a Vodafone is elindította, de a céges A41-emen nem jelenik meg, a kapcsoló sem és a hívás menüben sem. Lehet a konkrét előfizetői csomag nem tudja, azért?

[ Szerkesztve ]

...

(#911) emre33 válasza Notalab (#910) üzenetére


emre33
addikt

Sajnos Yettelnél se megy, pedig Yettel hivatalos támogatott készüléke között van :(

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#912) emre33 válasza emre33 (#911) üzenetére


emre33
addikt

Yettel az alábbiakat írta az A41 VOWIIFimkérdésemre. Ez alapján akkor lehet, hogy a yettelesen más FW van, mint a függetlenen. Ez szomorú :(

Sammlbile oldalát nézve nálunk csak XEH kívül csak vodás és t-mobile FW létezik, nincs Yetteles FW.

Ezek beszélnek össze-vissza…

“ Egyeztettünk illetékes kollégáinkkal. A tájékoztatásuk alapján folyamatosan konzultálunk a Samsung képviselettel VoWIFI témában, ugyanakkor nem nálunk vásárolt készülékek esetén elképzelhető, hogy a funkciót támogató Yetteles szoftververzió nem kerül rá az eszközökre. Köszönjük a megértésed.”

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#913) Aryes válasza emre33 (#912) üzenetére


Aryes
nagyúr

Meglepődnék, ha ez így lenne. Függetlenül vásárolt A52s-en van WoWifi opció (bár nálam ez nincs aktiválva), de este megnézem az asszony A41-ét (szintén független), hogy azzal mi újság.
A SIM kártyád mikor lett cserélve? Nem lehet az túl régi esetleg?

(#914) emre33 válasza Aryes (#913) üzenetére


emre33
addikt

2 darab A41 is van itthol.
Mindkettőn működik a Volte, így gondolom, hogy a sim jó lehet.

A41 vásárláskor lett sim cserélve, úgy 2020 decemberében.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#915) Aryes válasza emre33 (#914) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az A52-n nemrég jött frissítés, "szolgáltatói szolgáltatások" néven, előtte nem emlékszem, hogy lett volna ilyen opcióm (nem néztem), nálad volt ilyen mostanában? Esetleg lehet ez hozta magával. 🤔

[ Szerkesztve ]

(#916) emre33 válasza Aryes (#915) üzenetére


emre33
addikt

A52 egy pár hónappal ezelőtti SW frissítés óta van ott a wifi hívás opció, jól is müködik.

Este ha hazaér az A41 át is fogom rakni a sim az A52, hogy megy-e.

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#917) lufi7 válasza emre33 (#912) üzenetére


lufi7
aktív tag

Az enyém független, uccsó frissítés október és még sincs. Feleségem A71-n van.
A kettő között a különbség az android verzió.
12 vs. 13. :F

"Csak szóljatok mindig 5 perccel a gól előtt"

(#918) emre33 válasza lufi7 (#917) üzenetére


emre33
addikt

S10+, 2023 márciusi az utolsó frissítés Android 11, és mégis megy a Volte.
Jah és az S10 nincs is a hivatalosan támogatott készülékek között.

A41 pedig rajta van. Furcsa

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#919) Csöves


Csöves
senior tag

Üdv.
Hol lehet bekapcsolni azt, hogy mutassa a település nevét, ahol éppen vagyok?
Nem találom.
Köszönöm.

Aquila non captat muscas.

(#920) Aryes válasza Csöves (#919) üzenetére


Aryes
nagyúr

Gyakran vagy olyan állapotban, hogy erre komolyan szükség van? :))

(#921) Csöves válasza Aryes (#920) üzenetére


Csöves
senior tag

Volt rá példa. :D
A Huawei telóm kiírja és ezen is szeretném látni. Már ha az állapotom engedi. :))

Aquila non captat muscas.

(#922) Aryes válasza Csöves (#921) üzenetére


Aryes
nagyúr

Hova írja ki? A naptár widget nem írja ki? Próbáld meg letölteni a Huawei launcher-ét, hátha az csinálja.

(#923) brumicica válasza emre33 (#912) üzenetére


brumicica
tag

Azóta már le is került a támogatott listáról :-( https://www.yettel.hu/vowifi#keszulekek
Az enyém vodától vásárolt, de gyönyörűen ment eddig Digi Mobil (amíg volt vowifi), T és yesss! kártyákon a wifi hívás (vicces volt a digivel a Chicagoból a szállodából hazatelefonálni). Yettel beszél össze-vissza, szerintem nem is forgalmazták az A41-t.

(#924) expo


expo
tag

2021-ben vettem a Yettel-nél A41-et.

(#925) brumicica


brumicica
tag

Vodától 2021-ben vásárolt készüléken kizárólag a Telekom vowifi működik, senki másé nem támogatott.

(#926) Flinter válasza brumicica (#923) üzenetére


Flinter
tag

Ja hogy VoWiFi-vel nincs roamingdíj?

(#927) Aryes válasza Flinter (#926) üzenetére


Aryes
nagyúr

:N

(#928) brumicica válasza Flinter (#926) üzenetére


brumicica
tag

Nincs. Csak arra kell figyelni, főleg az EU-n kívül, hogy ne váltson át a háttérben véletlenül mobilhálózatra egy vowifinek gondolt hívás előtt - ezen mondjuk a repülő mód segíthet.

(#929) brumicica


brumicica
tag

Húsvéti safety update ;]

[ Szerkesztve ]

(#930) greenface válasza brumicica (#929) üzenetére


greenface
aktív tag

Én azt hittem már nem lesz több. :)
Őrölök, mert szeretem ezt a telót, remélem még sokáig kiszolgál, nem tudnék ilyet már venni (kompakt méret + jack, jó akksival).

[ Szerkesztve ]

''Mit ér az erő, ha nem a tiéd?'' - "Pénz legyen, a többit megvesszük!"

(#931) brumicica válasza greenface (#930) üzenetére


brumicica
tag

Én külföldre nem indulok el nélküle (mert boomer vagyok és igyekszem néha a helyi rádiókba is is belehallgatni) - szuper az FM tunere is, tökéletes RDS vétel bármilyen ócska fejhallgatóval.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.