Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) zeon.hu válasza Aryes (#650) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Alul nálam is: alkalmazás menü, majd ott nyit meg, ami éppen eszébe jut.
Ilyenkor a reboot is nehézkes, hiába hozom elő a kikapcsoló menüt, érintést érzékel alul és már ki is lépett belőle.

Üzemidő passz, sose nézem, mivel a Mi Max 3 az elsődleges nálam,Samut hétvégén leteszem néma módba, hozzá se nyúlok hétfőig :D
A41-en munka közben megy a hotspot, olyankor nyilván gyorsabban merül, de nem ritka, hogy 8-10 eszköz csatlakozik rá.

#?*@&!

(#652) Aryes válasza zeon.hu (#651) üzenetére


Aryes
nagyúr

Nálam ez nem ennyire gáz, lehet, hogy a tiéd már garanciális kategória... Mindenesetre nyugtalanító...

(#653) (jan)


(jan)
őstag

Rootolt telót frissitett már valaki ?

Mik a tapasztalatok ?

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#654) PirosHello válasza Aryes (#646) üzenetére


PirosHello
senior tag

Én a céges A41-et frissítettem 11-re. Érzésre (mivel nem érdekelnek statisztikák, nem mérek stopperrel és mert csak telefonálásra használom) jobb lett az üzemidő, és a biometrikus feloldás is javult. Én ilyen okostokkal használom, a 11-el középre került az óra, és alatta középen az aktuális infók (magyarán nem balra "igazított", mint a 10-nél, hanem "középre"). Valójában sok változást nem veszek észre, kicsit modernebb lett a tárcsázó és a használt betűtípus. Semmi extra.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#655) Aryes válasza PirosHello (#654) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez biztató! Köszönöm a visszajelzést! :R

(#656) PirosHello válasza Aryes (#655) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ja, és a képernyő "érintésérzékenységet" kikapcsoltam, mert gépelésnél előtte több olyan betűt beírt, amit be sem nyomtam. Most jó. :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#657) Aryes válasza PirosHello (#656) üzenetére


Aryes
nagyúr

Na, akkor te vagy a harmadik ghost touch problémával... :(((

Amúgy tegnap erőt vettem magamon és frissítettem, eddig egyetlen negatív tapasztalatom, hogy az AOD-n az akkumulátor kijelzés az óra alól lekerült az ujjlenyomatolvasó fölé középre. :DDD
A pozitívakról nem merek írni egyelőre, babonából. alt="" title=""
Azaz párat mégis, az akkumulátor statisztikában visszatették a "legutóbbi teljes feltöltés óta" oldalt, amit nagyon hiányoltam. 👍 Sőt, a dupla koppos lezárás is nagyon tetszik, olyan magától értetődő dolog, érthetetlen, hogy eddig miért hiányzott.
És a kamerakivágás elrejtése se hiányzik, mert a nicelock/multistar-ban egyesével be tudom állítani az összes appot, ahol zavar a kivágás, és ez így nagyon szuper!

Aki még nem ismeri a NiceLock-ot, a Samsung saját megoldása a felület testre szabására, aki eddig emiatt rootolta a telefont, az nyugodtan elfelejtheti. Még saját témát is lehet vele csinálni. :C

[ Szerkesztve ]

(#658) PirosHello válasza Aryes (#657) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nekem az is tetszik, hogy a csatlakoztatott wifi hálózatok sebességét azonnal kiírja, ha rákoppintok a neve melletti fogaskerékre :D Igen, a duplakoppos ébresztés és kikapcsolás is szuper dolog. :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#659) Polygon


Polygon
friss újonc

Sziasztok. Egy kis segítséget kérnék. A telefonban 2 SIM kártya van, beállítottam hogy a SIM1 csak telefon és szöveges üzenet legyen, a SIM2 csak adat. De telefonhívás kezdeményezésekor továbbra is megjelenik mindkét kártya SIM1 és SIM2 néven. Be lehet úgy állítani hogy csak a SIM1 látszódjon, vagy ez ilyen?

(#660) zeon.hu válasza Polygon (#659) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Sim kártya kezelő - további beállítások - állandó 2 sim?
(Bár ez hívásfogadás mindkét sim kártyával, de hátha)
Egyébként szerintem automatikusan azzal hív, amivel az utolsó hívást indította.

#?*@&!

(#661) kutga válasza Polygon (#659) üzenetére


kutga
nagyúr

Szerintem nem lehet.

Let the Zone take me if I am.

(#662) zeon.hu válasza kutga (#661) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Eltüntetni szerintem sem.
(Nekem 1 kártya van benne, de a sajátomban 2, a net kártya nem is alkalmas hívásra, mégis mindkettőt mutatja. Viszont a hívás automatikusan arról megy, ami be van állítva telefonálásra.)

#?*@&!

(#663) Aryes válasza Aryes (#657) üzenetére


Aryes
nagyúr

Jó, hogy nem írtam le az első benyomást, mert azt akartam írni, hogy javult az üzemidő, és gyorsabb lett az ujjlenyomatolvasó, de nem. :U
Bár ez utóbbi néha tényleg gyorsabban reagál, de többet is hibázik, és volt olyan, hogy első lenyomásra egyáltalán nem reagált, le kellett vennem az ujjam, és újra rátenni. :Y És újraindításig ezt csinálta. 🤔

(#664) hifikus


hifikus
tag

Erre van valakinek ötlete mit kéne csinálni?

(#665) Aryes válasza hifikus (#664) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ha garanciás, vidd el szervizbe. Történt valami a kijelzővel a szenzor fölött?

(#666) kutga válasza hifikus (#664) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez bizony szerviz lesz.

Let the Zone take me if I am.

(#667) hifikus válasza kutga (#666) üzenetére


hifikus
tag

Annyira megilyesztetettek, :U hogy csinálam egy gyárivisszát. Egyenlőre úgy tűnik, hogy jó.
Azért kösz.

(#668) kutga válasza hifikus (#667) üzenetére


kutga
nagyúr

;]

Let the Zone take me if I am.

(#669) Aryes válasza hifikus (#667) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az jó, mert a szervizben úgyis azzal kezdték volna.
Esetleg még meg lehetett volna keresni a hozzá tartozó applikációt és csak annak törölni az adatait.

(#670) kutga válasza Aryes (#669) üzenetére


kutga
nagyúr

Kijelző csere gondolom nem volt, akkor láttam ilyet.

Let the Zone take me if I am.

(#671) deanka


deanka
csendes tag

Nah, sikerült a 11-es XEH verziót feltennem a vodás telóra(köszi a szurkolást), sztem teljesen oké, egy apróság zavar, újraindításnál közli hogy rootolt teló, és ne tároljak semmi érzékeny adatot...ezen túl tudom tenni magam, de van egy progi, ami nem megy fel rá: a gránit bank banki appja... Lehet ezzel vmit kezdeni?

[ Szerkesztve ]

(#672) Aryes válasza deanka (#671) üzenetére


Aryes
nagyúr

Az nem lehet! Akkor nem tiszta gyári fw-t tettél fel.
Meg kéne próbálni újra flash-elni. Előtte és utána csinálj factory resetet.

(#673) kutga válasza deanka (#671) üzenetére


kutga
nagyúr

Valami nem stimmel ott. Download módban mit mutat?

Let the Zone take me if I am.

(#674) zeon.hu válasza Aryes (#672) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Pedig előfordul!
Másik telón full gyári global Rom volt, de a Rafi visított, hogy root meg bla-bla-bla.
Mikor jött az új droid verzió, akkor lett jó.

#?*@&!

(#675) Aryes válasza zeon.hu (#674) üzenetére


Aryes
nagyúr

Csak akkor fordulhat elő, ha flash közben félresikerül valami. Például a bootloader valamiért nem frissül a rommal együtt. Néha csak úgy magától is előfordul. Van, hogy elég újraflash-elni és rendbe jön.

(#676) zeon.hu válasza Aryes (#675) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nálam OTA frissítés volt, újra is lett húzva, nem javult. Többen is panaszkodnak ugyanerre!
Viszont a kolléga próbálja meg persze, reméljük segít!

#?*@&!

(#677) Aryes válasza zeon.hu (#676) üzenetére


Aryes
nagyúr


Akkor egy másik romot kell próbálni, eggyel korábbit, és OTA ráfrissíteni. Persze vigyázni, hogy olyan rom legyen, aminek a bootloadere ugyanaz, mint a mostanié, különben bootloop lesz a végeredmény.

(#678) deanka válasza Aryes (#677) üzenetére


deanka
csendes tag

nah ebből nem értek mindent tisztán :D...az általatok linkelt sam oldalról szedtem le a friss 11-et, legfrissebb odinnal raktam fel, mondjuk az se volt egy fáklyásmenet. Néztem unroot progikkal, egyik szerint sincs rootolva. Elég pöcsölős volt a download módba lépni, vagy béna voltam, vagy mittomén :D. De lehet kipróbálom vmelyik javaslatot, bár tökre nincs kedvem hozzá asszem.

(#679) Aryes válasza deanka (#678) üzenetére


Aryes
nagyúr

Próbálj eggyel régebbi, hivatalos romot feltenni! Nincs rootolva, csak azt érzékeli, hogy valamelyik fájl nem frissült. Bár ez felveti azt a problémát, hogy a "warranty void" bit nem billent-e át ettől véletlenül...

(#680) deanka válasza Aryes (#679) üzenetére


deanka
csendes tag

jaja megnézem, csak megint belakni...meg a root figyelmeztető szövegtől elég nehéz belépni download módba

(#681) deanka


deanka
csendes tag

warranty void 0x0

(#682) kutga válasza deanka (#681) üzenetére


kutga
nagyúr

Legalább a knox nem ugrott.

Let the Zone take me if I am.

(#683) Aryes válasza deanka (#681) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez megnyugtató! :)

(#684) deanka válasza Aryes (#683) üzenetére


deanka
csendes tag

igen, és azt hiszem elengedem a banki appot és nem vackolok vele többet, így is elvett elég sokat az életemből :D a frissítgetés/visszaállítás...
bár a mobillal fizetés hiányozni fog azért.

(#685) zeon.hu válasza deanka (#684) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ahhoz feltétlen kell a banki alkalmazás?
Google pay vagy egyéb alá nem lehet betenni anélkül?
Pl curve alá be lehet tenni szinte bármilyen kártyát, utána a curve kártyát google pay alá.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#686) Aryes válasza deanka (#684) üzenetére


Aryes
nagyúr

Lehet, hogy a következő OTA frissítés magától rendbe hozza.

(#687) deanka válasza zeon.hu (#685) üzenetére


deanka
csendes tag

Nem néztem utána, de köszi a tippet.

(#688) brumicica


brumicica
tag

Sziasztok! Slot1-ben RiariaHungária SIM - csak segélyhívásra - egészen egy újraindításig :-(. Csinálja ezt másnál is? Lehet, hogy alaplapos lesz ez is, mint az A40? Köszi.

(#689) kutga válasza brumicica (#688) üzenetére


kutga
nagyúr

A RiaRia Telenor hálón van. A segélyhívást passzolom lehet szervizt kellene megkérdezni.

Let the Zone take me if I am.

(#690) taptaq


taptaq
aktív tag

Szevasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy nem frissül a telefon egyáltalán. Még mindig a 2020.04 a biztonsági frissítés. A telefon teljesen gyári állapotban van, semmi nyúlka piszka nem volt vele. Voltam a Vodafonban ott sem tudtak segiteni.
Mellékelek egy fotót.
[link]
Válaszaitokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Samsung A54, CASIO 1500WH

(#691) Aryes válasza taptaq (#690) üzenetére


Aryes
nagyúr

Olvass kicsit vissza, úgy 20 hozzászólást.

(#692) kutga válasza taptaq (#690) üzenetére


kutga
nagyúr

Tedd fel a független romot.

Let the Zone take me if I am.

(#693) deanka válasza taptaq (#690) üzenetére


deanka
csendes tag

Én frissítettem, a többiek tanácsai alapján a vodásomat, egy dolgot buktam csak, a mobilbankos app nem települ. Amúgy gyorsabb, jobb.

(#694) Aryes válasza deanka (#693) üzenetére


Aryes
nagyúr

De valószínű, hogy az első OTA frissítés után meg fog javulni magától.

(#695) brumicica válasza kutga (#689) üzenetére


brumicica
tag

Szerencsére "csak" kimozdult a kártya, szóval talán nem alaplapos. A júniusra ígért OTA frissítést már én is nagyon várom, hisz maholnap július - a banki alkalmazások miatt félek az "eröltetett" firmware update-től

(#696) Aryes válasza brumicica (#695) üzenetére


Aryes
nagyúr

De ha eggyel korábbit tesztek fel, akkor a mostanira fog frissíteni.

(#697) Sn00k


Sn00k
veterán

Sziasztok,

Szerintetek, ha beázott van értelme bevigyem SS-be , tudnak vele valamit kezdeni ? Tegnapi nagy esőben kint maradt a telefon és hát eléggé sz@rul működik. :(

3njoy the Lif3

(#698) hifikus válasza Sn00k (#697) üzenetére


hifikus
tag

Van rá esély, h ultrahangos tisztítóval ki tudják pucolni az oxidot.
Viszont amit kell/lehet ments le róla, mert nem biztos, hogy már sokáig működni fog így, hogy fesz alatt van.

(#699) Sn00k válasza hifikus (#698) üzenetére


Sn00k
veterán

Felhőben van minden, fotók-névjegyzék...
Az a baj be sem tudok lépni, tehát elég esélytelen :/

3njoy the Lif3

(#700) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Jött egy frissítés
(Nem tudom,, volt-e már)

#?*@&!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.