Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) norbert999 válasza ballpen (#550) üzenetére


norbert999
aktív tag

Szinte azonnal (3-4nap), csak nem jutott el a tudatomig, annyira elragadott az újdonság varázsa.
1hónap után azonban betelt a pohár, a többit tudod...

(#552) muriel2


muriel2
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Nagyon szemezek a masinával és ma végig is olvastam a fórumot. Rengeteg érdekességet tudtam meg, köszönöm mindenkinek. Viszont egy dolog nyitva maradt bennem. Említettétek, hogy az sms 160 helyett 70 karaktert tud, ha magyar nyelv is rajta van. Ez azt jelenti, hogy csak azok tudják a 160-at, amelyekre nem került magyaritás vagy azok is amelyekre került, de mondjuk a magyarról átállitom angol nyelvre. Akkor 160 karaktert tud megint? Tehát a magyar szoftveresítés által veszti el a max. karakter számot vagy csak a nyelvkiválasztásnál?
Továbbá érdekelne-ha esetleg van valakinek tapasztalata- hogy a samsung apps-et lehet-e használni? Találtam "független" angol nyelvű oldalon pl gmail appset. Ezt pl le lehet tölteni rá?

Üdv

M.

(#553) norbert999 válasza muriel2 (#552) üzenetére


norbert999
aktív tag

Csak az egyik kérdésedre tudok pontos választ: A Samsung apps nem működik/működött.

[ Szerkesztve ]

(#554) -Solt-


-Solt-
veterán

Urak!

Ez a szinkronizálós történet júzer error volt! :( Amikor csatlakozik a telefon, és rámegyünk a szinkronizálás fülre, akkor a kies lerak egy ilyen kis outlook ikont a tálcára. ( alapból persze rejtve ) Ki kell lépni belőle, mert úgy érzékeli emiatt, mintha menne az outlook, és ezért nem enged szinkronizálni. Kilépés után simán megy a szinkronizálás... :)

www.smart-bus.hu

(#555) rockyone


rockyone
csendes tag

Én vettem egy B-7722-s modelt és mondhatom, hogy jó üzletet csináltam a D 980 után. Csak egy dolog zavart a 70 karakter mellett a rengeteg ciril betűs program. Elvittem a SAMSUNG szervízbe és két ezer Forintért felül írták a kelet európai magyar szoftvert, kb 15 perc alatt. A telepített közép európai magyar szoftverrel jött a meglepetés: a magyar ékezetes sms is átállt 160 karak0terre. A készülék kiválóan működik!!!

(#556) norbert999 válasza rockyone (#555) üzenetére


norbert999
aktív tag

:C

(#557) atitaxi válasza rockyone (#555) üzenetére


atitaxi
csendes tag

Szia rockyone!

Melyik Samsung szervizbe frissítették?
Én is elvinném az enyémet.

Köszi

(#558) -Solt- válasza rockyone (#555) üzenetére


-Solt-
veterán

És eltűntek azok az orosz szarok? :) Wow... :)

Milyen szoftver verziót ír most neked?

www.smart-bus.hu

(#559) muriel2


muriel2
csendes tag

Sziasztok!

Hát ember legyen a talpán-most nekem kellene az lenenm- hogy el tudjam dönteni vegyek-e ilyen masinát. Nagyon változatosak a hozzászólások, vélemények.

De talán kicsivel az igen felé hajlok. Csak még nem eléggé....:-))

Segítsetek!!!! :-)))

M.

(#560) -Solt- válasza muriel2 (#559) üzenetére


-Solt-
veterán

Nyugodtan megveheted... én elégedettebb vagyok vele mint a D980-l... :) Összességében egy nagyon jó készülék. ( szerintem )

www.smart-bus.hu

(#561) muriel2 válasza -Solt- (#560) üzenetére


muriel2
csendes tag

Köszi a bíztatást! :-)

...és van valami ajánlatod, kinél érdemes?

M.

(#562) -Solt- válasza muriel2 (#561) üzenetére


-Solt-
veterán

Én az XXL GSM-nél vettem... nincs panaszom... :)

www.smart-bus.hu

(#563) muriel2 válasza -Solt- (#562) üzenetére


muriel2
csendes tag

Ok. Köszi. Végülis ha nincs valahol "ismerősöd", akkor nehéz eldönteni hol is lehet majd a legjobb a vétel. És persze itt a fórumba leirt negativ "élmények"utólagos kezelésére gondolok.

Én máshol néztem ki magamnak, de még hátha hallok valahonnan tippet...

Köszi az ajánlatot...:-))

Még egy kérdés. Ami a honlapjukon van ár, az a magyar szoftveres változat?Úgy vetted te is?

M.

[ Szerkesztve ]

(#564) -Solt- válasza muriel2 (#563) üzenetére


-Solt-
veterán

Én nem igazodom ki ezeken az árakon, mert soha nem annyi a vége ami oda van írva...

Hívd fel őket az a biztos, és egyből szoftver frissítéssel kérd... :)

www.smart-bus.hu

(#565) muriel2 válasza -Solt- (#564) üzenetére


muriel2
csendes tag

Még két kérdés....:-))

Gmail apps van a tiéden? Lehet rátenni szerinted?

Netezés hogy megy neked? Tudsz nagyítani? Olvastam, hogy operával már működik a nagyitás...

M.

(#566) -Solt- válasza muriel2 (#565) üzenetére


-Solt-
veterán

Én ilyenekkel nem foglalkozom! :) A telefon nekem telefonálásra van! :D A naptárat szoktam szinkronizálni az outlook-al, ezen kívül mást nem nagyon használok ki a tudásából... :)

www.smart-bus.hu

(#567) muriel2


muriel2
csendes tag

Sziasztok!

Ma megvettem. Hamarosan jövök a tapasztalatokkal. Remélem jókkal...

Üdv

M.

(#568) -Solt- válasza rockyone (#555) üzenetére


-Solt-
veterán

És melyikben voltál? Nekem az allee-ben 5500.- Forintért akarták megcsinálni.... :S

www.smart-bus.hu

(#569) muriel2 válasza crwn (#189) üzenetére


muriel2
csendes tag

Szia,

kis segítséget szeretnék kérni. Opera minit feltelepítettem, de semmi ikont nem rakott ki. Hogyan tudom elindítani?

M.

(#570) norbert999 válasza muriel2 (#569) üzenetére


norbert999
aktív tag

Játékoknál keresd. :)

(#571) muriel2 válasza norbert999 (#570) üzenetére


muriel2
csendes tag

Oh mgvan. Sose találtam volna meg..:-)

Köszi

M.

(#572) norbert999 válasza muriel2 (#571) üzenetére


norbert999
aktív tag

:B

(#573) muriel2 válasza norbert999 (#572) üzenetére


muriel2
csendes tag

Az adatátvitelt le lehet tiltani?

M.

(#574) norbert999 válasza muriel2 (#573) üzenetére


norbert999
aktív tag

A készülék mindig megkérdezi, hogy szabad-e az adatátvitel (böngészés esetén).
Így letiltani szükségtelen.

Ha esetleg az e-mail-es átvitelre (szinkronizálásra) gondolsz, azt nem használtam sosem (így tiltanom sem kellett), de -Solt- fórumtársunk biztosan tud segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#575) vitomi24


vitomi24
tag

Hello Mindenkinek!

Par honapja en is hasznalok egy ilyen keszuleket,de nekem csalodas.A ketkartyat jol kezeli az ketsegtelen,de ennyi.Sajnalom hogy nem vettem olcsobb modelt.
Gagyi anyagokbol van ossze rakva,erinto kijelzo is igen vissza maradott.Ezt csak az fogja eszre venni akinek mar volt jobb telefonja ezelott.
Akkumulator sem bir annyit mint amit a tesztekben olvastam.

Szoval en nem ajanlom annak aki csak egy sima ketkartyas keszuleket keres.

(#576) muriel2 válasza norbert999 (#574) üzenetére


muriel2
csendes tag

Ok, köszi.

A billentyűhangokat nem lehet kikapcsolni?

M.

(#577) muriel2 válasza muriel2 (#576) üzenetére


muriel2
csendes tag

Rájöttem... :-))

(#578) oris


oris
aktív tag

Hogyan lehet firmware-t frissíteni? A samfirmware-n találtam újabbat, mint ami a készüléken van.

"Nagyon ritka az ember, akinél a szavak teljesen fedik az élet valóságát. Talán ez a legritkább tünemény az életben." Márai

(#579) vitomi24


vitomi24
tag

Valaki tudja hogyan lehet az üzenet 70 karakterböl az eredeti 140re vissza állitani?

(#580) -Solt- válasza oris (#578) üzenetére


-Solt-
veterán

Van ott angol nyelvű leírás is... ha valaki lefordítaná... :)

www.smart-bus.hu

(#581) lszep


lszep
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene.
Feltelepítettem az Opera mini 4-et a telefonra, amit természetesen a játékokba rakott (mint ahogy már írta is valaki). És ami a kérdés lenne: ki lehet-e ezt az Opera minit rakni a Widgetre?

(#582) Volfi


Volfi
csendes tag

sziasztok nekem kb 1 éve van b7722 3 dolgot kell tudni róla
az sms max 60 karakter mms-t nem tudok küldeni és fogadni és még 1 fontos dolog a 2-es kártya térereje mindig gyengébb.
Ha esetleg én vagyok a béna és valaki tudja a beállításokat akkor kérlek segíts. köszi

(#583) Unasz válasza crwn (#46) üzenetére


Unasz
csendes tag

Végigolvastam a fórumot, meg a másik két hasonló kaliberű tapikázós kétkártyásét is, akik használjátok kérlek erősítsétek meg, hogy ez valóban aktívan kezeli mindkét kártyát.

A két későbbi (tán korszerűbb) Dualsim Samsung az E2652W és a C6712 Star II. csak készenlétben üzemelteti a két kártyát, de ha az egyiken beszélsz, a másikra nem fut be a hívás, hanem helyette a "hívott szám pillanatnyilag nem elérhető" persze kersztbe átirányításokkal megoldható, de az félmegoldás. Ezzel nem kell ugye ilyeneket előadni?

Magyarul, ha beszélek az egyik kártyán, akár hívást indíthatok/sms-t is küldhetek a másikról?

(#584) -Solt- válasza Unasz (#583) üzenetére


-Solt-
veterán

Annyira jól kezeli a két kártyát, hogy akár saját magadat felhívhatod egy telefonnal... :)

www.smart-bus.hu

(#585) Unasz válasza -Solt- (#584) üzenetére


Unasz
csendes tag

Köszi :))

Még egy kérdés, de a zenei részéhez. A jelenlegi telefonom nem képes rá, hogy az mp3-akat lejátszási lista nélkül lejátssza, viszont egy listába csak 30 tételt enged betenni, van valami hasonló vesződség ezzel?

(#586) -Solt- válasza Unasz (#585) üzenetére


-Solt-
veterán

Erre nem tudok válaszolni. :)

www.smart-bus.hu

(#587) norbert999 válasza Volfi (#582) üzenetére


norbert999
aktív tag

1. (sms) Frissíttesd a szoftvert a forgalmazónál.

2. (térerő) itt a megoldás.

3. (beállítás) Ha magenta a szolgáltató akkor katt ide, ha kék a szolgáltató akkor kérd a beállítást SMS-ben vagy online, a piros szolgáltatót nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

(#588) TUbus20


TUbus20
csendes tag

Sziasztok!
Tudnátok nekem segíteni hogy miért is csinálja samsung HMX-Q10BP-esem mikor feltöltöm a videókat és elkezdem lejátszani utána akadozva játssza le és hogy ez miért is van?
Előre is köszi szépen.

(#589) norbert999 válasza TUbus20 (#588) üzenetére


norbert999
aktív tag

Ezt miért itt kérdezed?

[ Szerkesztve ]

(#590) lszep


lszep
csendes tag

Sziasztok!
Ehhez a telefonhoz hol lehet bármilyen programot is találni?
(Pl.: skype, msn...)

(#591) norbert999 válasza lszep (#590) üzenetére


norbert999
aktív tag

Ez valóban nagy kihívás! :O

(#592) jom


jom
csendes tag

Sziasztok!

Szerintem jó ez a teló, a dual simesek között mindenképpen ez a legjobb választás!

Nincs gond a készülékemmel, kivállóan üzemel, nem fagy....csak annyi, hogy a magyar menü mögött a gyári szoftver ciril betüs és igy a Samsung Apps és egyéb funkciók használhatatlanok...gondolom ismerős a dolog...
jelenlegi SW: B7722XEEJG6

Tud valaki egy normális teljesen magyar szoftvert a telefonra? Vagy magyar- angol verziót? És ahol ezt fel is töltik rá normális áron...

Üdv.

(#593) norbert999 válasza jom (#592) üzenetére


norbert999
aktív tag

Semmi eredmény?

(#594) jom válasza norbert999 (#593) üzenetére


jom
csendes tag

Éppen a verziószámokat próbálom lenyomozni...feleslegesen egy rosszabb szoftvert nem szivesen töltetnék fel a telóra...több helyen azt hallottam, olvastam hogy az XXJG7 verzió az idei legújabb...de hogy ez jól is működne arról már nemigazán hallani....
Ha valakinek IDÉN frissitettek és 100% jól működik, akkor legyenszives elküldeni a verziót, könnyen meg lehet nézni a telóba ezzel a beírással: *#1234#
Kösz.

(#595) csordi válasza jom (#594) üzenetére


csordi
csendes tag

Barátnőmnek év elején vettünk ilyen készüléket, és egyből frissítettem neki az akkori legfrissebb szoftverre. Ez az XEKB1 verziójú volt. A SamFirmware.com oldaltról származik. A frissítés után kijött egy újabb verzió, de azt már nem akartam feltenni, mert frissítéskor minden törlődik a telefonról.
Semmi probléma nincs a készülékkel, igaz csak telefonálásra használja.

(#596) Unasz válasza csordi (#595) üzenetére


Unasz
csendes tag

És ez magyarított, lengyel/orosz bárakármilyen piacról, vagy azt kihagytátok?

Sajna nekem is muszáj vennem egyet, a D780-om az utolsó esését már nem tolerálta, és headsettel nem működ már, a kínálatból még mindig a B7722-t tartom leginkább használhatónak, de annyi problémáról olvastam itt, hogy inkább kézből telefonálok, hátha kijön valami jobb darab karácsony előtt :)

(#597) csordi válasza Unasz (#596) üzenetére


csordi
csendes tag

Tartalmaz magyar nyelvet is ez a szoftver.
A widgetek között előfordul pár angol nyelvű és cirill betűs, de szerintem nem zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#598) Unasz válasza csordi (#597) üzenetére


Unasz
csendes tag

És kell hozzá valami speciális szervízkábel vagy program?
Avagy hogyan lehet firmware-t frissíteni? Még sosem csináltam ilyet, ezért noobkodok ennyit :))

(#599) csordi válasza Unasz (#598) üzenetére


csordi
csendes tag

A hozzá kapott USB kábel kell hozzá, és egy program, amit megtalálsz a www.samfirmware.com oldalon. Azt hiszem itt van még leírás is a műveletről. De azt ne feledd, hogy van kockázata is a dolognak. Szerencsére nekem nem volt semmi gond a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

(#600) Unasz válasza csordi (#599) üzenetére


Unasz
csendes tag

Igen közben én is nézem az oldalt, milyen kockázat lehet? Hazavágja a telefont? ok, mindezt feltöltött aksival szünetmentesre kötött géppel meg nem kirángatni a kábelt közben, de maga a firmware hogy okoz gondot, pláne egy olyannál ami neked pl működik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.