Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) crwn válasza padre0101 (#149) üzenetére


crwn
senior tag

mivel a 3g jelerősség jobban ingadoz, azért lehet ez.
én csak akkor aktiválom, ha pl. nem wifi-n netezek vagy képes üzenetet küldök, hogy gyors legyen az adatátvitel. :K

(#152) padre0101 válasza crwn (#151) üzenetére


padre0101
csendes tag

Sikerült csatlakoznom a routeremhez, de még a netezés nem ment! Remélem előbb utóbb sikerül!:) Most éppen a kies-l próbálkozom!:)

(#153) crwn válasza padre0101 (#152) üzenetére


crwn
senior tag

az előző routeremmel (dlink di-540) nekem se sikerült a kapcsolat fenntartása. aztán kiderült, hogy régi a router szoftvere, ez a baj, és küldött is a dlink helpdesk valami béta verziós szoftot, de közben vettem egy másikat (di-600-at), és ezzel simán megy minden különösebb beállítási nehézség nélkül. majd írd meg, hogyan sikerült a kies-sel történő szinkronizáció.

(#154) padre0101 válasza crwn (#153) üzenetére


padre0101
csendes tag

A szinkronizáció tökéletesen működik, gyakorlatilag telepités után pár perc alatt megcsináltam! Nem tudom hogy valóban függ-e attól hogy hány névjegy van, nekem 197 db-t sikerült átmásolnom a telefonra!

(#155) padre0101 válasza crwn (#153) üzenetére


padre0101
csendes tag

Segítenél még abban hogy hová kell beírni az alábbi (már általad korában megadott :) ) paramétereket:
set name: T-Mobile MMS
access name: internet
user id: mms
password: mms
protocol: WAP
home url: http://mms.t-mobile.hu/servlets/mms
gateway adress: 212.51.126.10
local phone ip: 212.51.126.10

(#156) crwn válasza padre0101 (#155) üzenetére


crwn
senior tag

beállítások-->alkalmazás beállítások-->üzenet beállítások-->multimédia üzenetek-->profilok
itt hozz létre egy új profilt a már korábban általam írt ;) beállításokkal, és akkor tudsz mms-t küldeni.. :K

(#157) crwn válasza padre0101 (#154) üzenetére


crwn
senior tag

ezek szerint mégiscsak használható a kies! :R

(#158) padre0101 válasza crwn (#157) üzenetére


padre0101
csendes tag

Sokkal jobb mint gondoltam, szerintem rendben van! És már a netezés is megy! :)

(#159) padre0101 válasza crwn (#156) üzenetére


padre0101
csendes tag

Köszi. most már ez is működik! :)

(#160) tkovacs5


tkovacs5
csendes tag

Nektek is gyenge a rezgetés a telefonon?
Hogyan lehetne erősíteni, a maximumra van állítva és így is alig lehet észlelni.

(#161) crwn válasza tkovacs5 (#160) üzenetére


crwn
senior tag

az enyémen semmi ilyen probléma nincs, megfelelően érzem a rezgését.

(#162) bodrob


bodrob
csendes tag

Hali!
Nekem sajnos meg kellett válnom a telefontól... :(
Jeleztem az üzlet felé (ahol vettem), hogy csak max. 70 db. karakteres sms üzeneteket hajlandó egy db sms-ben elküldeni, és hogy ez így nekem nagyon nem frankó. Láthatóan tanácstalan volt az eladó srác, kibontott, megnézett egy másik telefont is - persze az is 70-ről számolt vissza. Megbeszéltük, hogy visszaküldi a szervizbe és visszateszik a telefonra az eredeti angol nyelvű szoftvert. Aztán amikor másnap érdeklődtem a telefon iránt, közölte telefonon, hogy sajnos hiába cserélték le a szoftvert, akkor is 70-ről számol vissza. Én viszont erre azt mondtam, hogy egy több mint hatvanezer forintos készüléktől azért többet várok, és ilyen alapvető hibával, mivel láthatóan nem tudják orvosolni, inkább nem kell a telefon. Láthatóan csalódottan, de tudomásul vette az eladó, és nagyon korrekt módon különösebb ellenkezés nélkül visszakaptam a kp.-t. Úgyhogy most itt tartok. Sajnálom, mert amúgy tetszett a telefon.
Helyette találtam egy másik, ennél a telefonnál kevesebb tudású LG kétkártyás készüléket, de még csak most kezdik forgalmazni, remélem lesz szó róla a Mobilarénén is hamarosan. Ez nem 3G-s, de végül is, én megvagyok a mobilinternet nélkül.

(#163) padre0101 válasza tkovacs5 (#160) üzenetére


padre0101
csendes tag

Telefon profil – Csendes – Rezgés erősség –nél 5 szintet állítottam be (7 a max) és nekem ez ok!

(#164) crwn válasza bodrob (#162) üzenetére


crwn
senior tag

Ha az LG mellett döntesz, miért nem nézed meg a GX200-at? Arról már készült teszt itt a Mobilarénán. Bár a kamerája gyengébb, mint a GX300-nak, de egyébiránt hasonló paraméterekkel rendelkezik [link], és jókat írtak róla a tesztelők [link]

(#165) bodrob válasza crwn (#164) üzenetére


bodrob
csendes tag

Kisebb a telefonkönyv memóriája, kisebb a kijelzője, és igen, gyengébb a kamerája. Őszintén szólva, én igazán csak a nagyobb felbontású, (viszonylagosan a mobilok között) jobb minőségű kamera miatt választok drágább mobilt, mert a telefonnak az eredeti (amire Bell kitalálta) funkciója mellett a kamerát szoktam használni - persze van "rendes" fényképezőgépem is, amivel a családi albumba való fotókat lehet készíteni, de az nincs mindig nálam. Minden más egyéb plusz (mobilinternet, mp3 lejátszó, gps, hátmasszírozó, legyező (hehe), stb) funkciót igazán nem használok kié. Csak mint tudjuk, jobb kamerákat a közép-, és felső kategóriás telefonokba szerelek. (Talán még a gps is jól jöhet néha, ha az ember éppen nem talál valamit egy ismeretlen helyen, de ezt még nem volt alkalmam kipróbálni, mert gps-es telefonom nem volt sosem). Tehát röviden és tömören, nekem mindenképp szimpatikusabb a 300-as típus, arról nem is beszélve, hogy ránézésre jobban tetszik, de ezt nem hangoztatom túlzottan, mert ugye ez egy eléggé nőies szempont, pedig én nem vagyok nő. :)

(#166) zsoltantal


zsoltantal
csendes tag

Kedves crwn!
Nem sikerül wifi kapcsolatot létesítenem :(
Szabad hálózatnál is azt írja ki, hogy a hitelesítés sikertelen,vagy lezárt hálózatnál ha tudom a jelszót akkor is, ill. azonnal szétkapcsol. A 4 kis antenna jelből csak 1-2 kijelző ég. Esetleg ez a probléma oka?! Vagy vmi beállítás???

(#167) crwn válasza zsoltantal (#166) üzenetére


crwn
senior tag

ha veszi a jelet (világít kéken a radar jelből akárcsak egy-két rovátka is), akkor létrejött a kapcsolat. az más kérdés, hogy nem tudja felépíteni azt a rendszer valami miatt... :F nekem modem probléma volt idehaza, modemet cseréltem, és már működik. mondjuk a városban jártamban-keltemben, ha elcsíptem egy-egy szabad jelet, azon ment a netezés. ha neked több kapcsolatnál sem megy, szerintem a telefon szoftverjében lehet a gond. magyar nyelvet is tartalmazó firmware van a készüléken?

(#168) zsoltantal válasza crwn (#167) üzenetére


zsoltantal
csendes tag

igen, magyar nyelvű a telefon. sok jelet találtam, de egyikre se csatlakozik. igaz sehol se volt erős jel. lehet a magyar nyelvű szoftver ilyen rossz hatással van a készülékre? az ékezetes sms-ek nekem is sok karaktert emésztenek fel. amire szintén nincs orvosság :(

(#169) padre0101 válasza zsoltantal (#168) üzenetére


padre0101
csendes tag

Szia!
Nekem is magyar szoftverem van, mégis működik a wifi kapcsolat! Nem lehet hogy a titkositást nem állítotad be (wpa, wpa2, wep)?

(#170) zsoltantal válasza padre0101 (#169) üzenetére


zsoltantal
csendes tag

sikerült a wifi kapcsolat :)
nagyon aprók a betűk. valami nagyítási lehetőség a web oldalakon??

(#171) margitai


margitai
csendes tag

Sziasztok!

Én is megvettem ma a telót, mert nekem is céges és saját kártyáim vannak. Én világ életemben Nokiás voltam, de majd meglátjuk...
Nekem is hibás az SMS, 70 karaktert számol. Kérdés: ha tovább írom, akkor a számlázás is két sms-t számol? Ezt tudja valaki?
Internet rendszere nem tetszik, így már fel is tettem az Opera mini-t, ami sokkal jobb. Javas program, a játékokhoz telepítette.
Wifi rendben és t-mobilos 3g-s net is megy.
Sajnos azonban eddig már vagy négyszer kiírta, hogy kevés a memória, zárjak be prramokat. Ez tré... Na meglátjuk.

(#172) crwn válasza zsoltantal (#170) üzenetére


crwn
senior tag

bökj kettőt a képernyőre, mint ha fényképet nagyítanál, akkor felnagyítja a web-lapot is.

(#173) crwn válasza margitai (#171) üzenetére


crwn
senior tag

sajnos a memória kezelési gond jellegzetessége a szoftvernek. ugyan nekem sms-írási probléma nincs, rendben kezeli az ékezetes karaktereket, de képnézegetésnél a memória "elégtelenségre" szokott hivatkozni, és akkor bezárja az éppen futó alkalmazásokat.

(#174) minifoximaxi válasza bodrob (#162) üzenetére


minifoximaxi
tag

Szia! Most kezdik árulni a Motorola EX128-at, érdemes megnézni!

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#175) zsoltantal


zsoltantal
csendes tag

d980 korábbi telefonommal készített videot nem játssza le a b7722 :O
van valami állítási, formázási lehetőség???

(#176) crwn válasza minifoximaxi (#174) üzenetére


crwn
senior tag

Amit találta róla a neten, az alapján nem jobbak a paraméterei.

(#177) minifoximaxi válasza crwn (#176) üzenetére


minifoximaxi
tag

Csak azért jeleztem, hogy ha esetleg vknek tapizós 2SIM-es teló kell, akkor árban és paramétereiben pariban van a Samu B5722-vel, az LG-ket nem mindenki szereti, a Motorola pedig ismét feljövőben van....

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#178) padre0101 válasza minifoximaxi (#177) üzenetére


padre0101
csendes tag

Szép telefon, de nekem nincs jó tapasztalatom a motorolákkal! Az is igaz hogy nem mostanában volt motorola készülékem!

(#179) minifoximaxi válasza crwn (#176) üzenetére


minifoximaxi
tag

A B7722-nél természetesen nem jobb, de az LG GX300-al sztem felveszi a versenyt és nem is sokkal drágább (ma 39 000Ft). Ha esetleg vki teszteli, kíváncsi leszek a hangminőségre, amit a Samuknál kifogásolnak, a Motorolának meg van valami új mikrofonja (állítólag ebben is benne van) ami jó hangátvitelt garantál.

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#180) zsoltantal


zsoltantal
csendes tag

tud valaki segíteni??
D980 korábbi telefonommal készített videot nem játssza le a B7722 :O
van valami állítási, formázási lehetőség???

(#181) crwn válasza zsoltantal (#180) üzenetére


crwn
senior tag

ez furcsa, pedig kezeli elvileg azt a formátumot, amelybe elmenti a D980 a videókat. 3gp, ha jól emlékszem.

(#182) crwn válasza minifoximaxi (#179) üzenetére


crwn
senior tag

lehet, hogy én fogtam ki jó készülékeket, mert ahány samsungnál ezt a hangminőségbeli problémát jelezték a tesztekben, azok közül nálam egynél sem jelentkezett. vagy én nem vagyok vájt fülű (vagy éppenhogy az lennék.. :) ) ettől még bizonyos, hogy a motorolákban valami űberszuper hangszórót szerelnek! én is kipróbálnék winmobilos, illetve androidos duplasim telefonokat, és mindkettőből létezik is kínai gyártány, írtak is róluk a fórumtársak a korábbi hozzászólásokban, meg néztem is róluk bemutatókat a youtube-on, meg talán az egyiket tesztelték is a mobilarénán, de én most ezekre nem cserélném le a b7722-t!

(#183) norbert999


norbert999
aktív tag

Megtörtént!
Túl vagyok rajta!
Itt van előttem!

Hétvégi program adott!

(#184) crwn válasza norbert999 (#183) üzenetére


crwn
senior tag

hajrá! :C szerintem jól döntöttél. azért írom, mert magam abszolút elégedett vagyok a készülékkel, remélem, neked is beválik majd! :K

(#185) crwn válasza bodrob (#165) üzenetére


crwn
senior tag

találtam ezt: gx500, talán még a gx300-nál is jobb lehet: [link], [link]

(#186) norbert999 válasza crwn (#184) üzenetére


norbert999
aktív tag

Wifi-zés közben sok weblapnál azt írja, hogy " Az oldal túl nagy. Lehet, hogy a tartalom nem jelenik meg megfelelően. "

Nyomom az OK-t és visszalép, nem jeleníti meg még rosszul sem.

Akkor a WIFI az nem tökéletes?

(#187) norbert999 válasza norbert999 (#186) üzenetére


norbert999
aktív tag

Opera mini-vel megszűnik a probléma, de a fekvő nézet nem működik vele.
Nálatok?

(#188) crwn válasza norbert999 (#187) üzenetére


crwn
senior tag

az opera mini beállításai között szerepel egy beállítási lehetőség, hogy fekvő módba tegye a képernyőt.

(#189) crwn válasza norbert999 (#186) üzenetére


crwn
senior tag

sajnos az alap böngésző nem a igazi, jól döntöttél, hogy feltetted az opera mini-t!

(#190) norbert999 válasza crwn (#188) üzenetére


norbert999
aktív tag

Megtaláltam. Köszi!

Nekem is ingadozik (ingadozott!) az 1-es kártyahely térerőjelző ikonja, kézbevételkor.

Szerencsére van ez a fórum és emlékeztem egy ezzel kapcsolatos HSZ-re.

A beállítás után megszűnt az ingadozás.

(#191) norbert999


norbert999
aktív tag

A Samsung Apps-ot használtátok már?

Nálam orosz nyelven kommunikál és szerintem nem is tudom átállítani.

Talán, ha Mo-n is hivatalos lesz, akkor lehet valami frissítést letölteni.

(#192) tkovacs5 válasza norbert999 (#190) üzenetére


tkovacs5
csendes tag

Norbert999, mit kell beállítani, hogy megszűnjön a térerő ingadozás a készülék kézben tartásakor?

(#193) norbert999 válasza tkovacs5 (#192) üzenetére


norbert999
aktív tag

A 144. hozzászólás utasításait követtem.

(#194) zsoltantal


zsoltantal
csendes tag

régebbi video felvételeket,amit micro sd kártyán áthoztam nem tudom megnézni :W
helytelen fájl adatok,nem támogatott felbontás-ilyeneket ír ki.
valakinek valami ötlete???

(#195) norbert999 válasza zsoltantal (#194) üzenetére


norbert999
aktív tag

Nálam is ez van.

A készülék max. 320x240-et tud.

Az "áthozott" videóim pedig 640x480-as felbontásúak.

Talán a felbontást PC segítségével átalakítani.
De lehet, hogy ez képtelenség.

(#196) zsoltantal válasza norbert999 (#195) üzenetére


zsoltantal
csendes tag

ha sikerül valahogy átalakítani, akár pc-n, írd le nekem légyszives!
köszi!

(#197) crwn válasza norbert999 (#195) üzenetére


crwn
senior tag

nem is néztem annak idején, amikor d980-asom volt, hogy az 640 x 480-as felbontású videókat készít...de mondjuk ez meg 30fps-sel, az meg csak 15-össel vette fel. inkább legyen kisebb képméretű, de jobb minőségű!

(#198) crwn válasza norbert999 (#191) üzenetére


crwn
senior tag

az alap böngészőben van ez a link, ami valami szláv oldalra visz, én beírtam az opera mini-ben a google-ba, és az angol nyelvű oldal jött be a samsungapps.com

(#199) -Solt-


-Solt-
veterán

Fejlemény... 30000.- Forintot kéne ráfizetnem a D980-ra... 1 éves... Szerintetek?

www.smart-bus.hu

(#200) norbert999


norbert999
aktív tag

Ti hogy vagytok a képernyő lefagyással?
Nektek volt már?

Nekem többször is, ma pl. 4-szer, különböző alkalmakkor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.