Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) föccer válasza Savanya (#799) üzenetére


föccer
nagyúr

Könnyebbet kettőt. Ha látjuk a végét, akkor azonnal szólunk/jelezzük. Sajnos bonyolultabb a dolog, mint azt tervezve volt. :(

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#802) aero. válasza föccer (#801) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Remélem azért nem késik annyit, mint amennyit az első bejelentésnél. :)

[ Szerkesztve ]

(#803) Kolondrum válasza doncortio (#792) üzenetére


Kolondrum
félisten

Érdekes de csak újabban vannak gondok. A kedvenc boltomra is csak újabban olvasok negatív véleményeket. Kicsit olyan mintha sokkal sokkal több mindenen fennakadnának >> több a profit, mert spórolnak a megvont garokkal.

(#804) máyköl válasza föccer (#801) üzenetére


máyköl
veterán

Van még kicsit több mint 8,5 órátok. ;]

(#805) Lauda válasza máyköl (#804) üzenetére


Lauda
félisten

Ha az eltelik kezdjen el mindenki masodregeket krealni. ;]

föccer :C

[ Szerkesztve ]

(#806) föccer válasza máyköl (#804) üzenetére


föccer
nagyúr

Bár tudnám, hogy honnan vettétek, hogy 2011.-ben megnyílik az új apró? Senki nem írt ilyet, mint hivatalos álláspontot... :N

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#807) Воланд válasza föccer (#806) üzenetére


Воланд
titán

"Az esetleges kellemetlenségekért előre is elnézéseteket kérjük, de még az idén lesz új Hardverapró"'

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#808) máyköl válasza föccer (#806) üzenetére


máyköl
veterán

"de még az idén lesz új Hardverapró"

Ezt nem tudom máshogyan értelmezni...

(#809) Chaser válasza föccer (#806) üzenetére


Chaser
titán

:D Legutoljára az őszi szezonra volt hivatalosan bejelentve. Hmm. Most mintha tél lenne ;]

szerk: Az előttem említett bejelentésről nem is beszélve :P

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#810) hackeeeee válasza föccer (#806) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Facebook-on az volt írva, még idén lesz új hardverapró:

"Elkezdtük az új Hardverapró élesítéséhez szükséges utolsó munkafázisokat, emiatt az elkövetkezendő órákban olykor hibaüzenetek jelenhetnek meg, funkciók lehetnek elérhetetlenek (regisztráció, adatmódosítás, jelszókérés, új apró feladása, módosítása).

Az esetleges kellemetlenségekért előre is elnézéseteket kérjük, de még az idén lesz új Hardverapró :)"

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#811) csƵ


csƵ
őstag

Majd éjfél előtt pár perccel aktiválják, hogy nekik legyen igazuk. :)

(#812) frewa válasza Chaser (#809) üzenetére


frewa
aktív tag

Nem kellet volna addig le állitna mig a az uj nem jó!! A cégnél nálunk a nagy oksok is igy csinálták minden tesztelés nélkül egy raktározási és számlázási programot nagyon összetet mert irányitja a gyártást is stb stb!! majnem 3 éve történt ez még mindig buggos .)

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#813) föccer válasza hackeeeee (#810) üzenetére


föccer
nagyúr

Jaaa, aki a fészbúkról veszi az infókat.... ;]

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#814) darál0w válasza föccer (#813) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

oda is ti postoltátok. :P ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#815) Воланд válasza föccer (#813) üzenetére


Воланд
titán

milyen fb? jelen bejegyzesben is ez az info van.

valaki gyorsan lepjen be a rios gephaz acc-al es irja at.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#816) kenwood3 válasza föccer (#813) üzenetére


kenwood3
őstag

Nem csak a facebook-on van, hanem ebben a bejegyzésben is :P
woland_y2k 7 másodperc :))

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#817) Chaser válasza frewa (#812) üzenetére


Chaser
titán

Nekem 8:) Ígérik már egy ideje majd csak összejön. Jó munkához sok idő kell...rosszhoz még több :DD

szerk: Ezt meg csak föccernek :P

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#818) kaller1 válasza frewa (#812) üzenetére


kaller1
veterán

Nem kellet volna addig le állitna mig a az uj nem jó!!

Nagyon vágod a témát, kár hogy csak szerinted van így. ;]

.::> <::.

(#819) ScrapUnit válasza frewa (#812) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Ne menjen át a beszélgetés kötekedésbe/vádaskodásba, a szerkesztők is emberek, sürgeti őket az idő, áll a HA majd' 2 napja, ők is hibázhatnak és becsúszhatnak tőlük független hibák! Ha megnézzük alaposabban a HA-t, kiderül mennyire bonyolult és összetett! Nyilván az új sem lesz tökéletes, de legalább ne cseszegessük őket értelmetlen kritizáló hozzászólásokkal! Nagyon nem lennék most a helyükben :K

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#820) frewa válasza kaller1 (#818) üzenetére


frewa
aktív tag

Kár vitázni is hogy egy webszervert lehet tesztelni is még mielőtt ki megy a nagy világba!! De ehhez is hülye vagyok úgy érzem!! Tuti letámadás lesz a vége úgy is tudom!!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#821) kaller1 válasza ScrapUnit (#819) üzenetére


kaller1
veterán

Azért lett fagyasztva az apró, mert enélkül nem lehet az adatokat átemelni és szinkronizálni az új apróba.

(#820) frewa kb. erre szokták mondani, hogy jobban jártál volna, ha csendben maradsz.

[ Szerkesztve ]

.::> <::.

(#822) Воланд


Воланд
titán

azert az hihetetlen, hogy hirtelen mindenkinek december 29-31 kozott van surgos hirdetnivaloja.

(#820) frewa: igen, igy van. fogalmad sincs, hogy epul fel a rendszer (nem, en sem tudom), de azert boszen kritizalsz. hajra, csak igy tovabb.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#823) Lauda válasza frewa (#820) üzenetére


Lauda
félisten

Ezutan ugy sem fogsz hirdetni nem? Szoval Neked aztan tok mindegy mikor indul ujra. ;]

(#824) bnss válasza frewa (#820) üzenetére


bnss
veterán

Persze, mert csak egy mezei webszerver kell az apróhoz. Ha ezt tudjuk előre, szóltunk volna neked, és már minden menne... Elég lesz ebből, mindennemű rálátás nélkül nem kell az "észt osztani". Kösz!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#825) djculture


djculture
félisten

Hát mondjuk részvétem annak aki még szilveszterkor is ezen törpöl :R

(#826) frewa


frewa
aktív tag

Na mit mondtam? :) :R :R :R :R :R

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#827) föccer válasza frewa (#820) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerinted most mit csinál az egész stáb? Meg mit csinált tegnap, meg az elmúlt pár napban? Ülnek és pókereznek?

Tegnap már kértem, hogy ne trollkodj és keltsd itt a feszültésget, de úgy néz ki, hogy nem értettél abból a figyelmeztetésből. :(((

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#828) kaller1 válasza frewa (#826) üzenetére


kaller1
veterán

Hülyeségeket irkálsz, és még élteted is magad? Gratula. :)

.::> <::.

(#829) frewa válasza föccer (#827) üzenetére


frewa
aktív tag

Ki trollkodik öregem??? Ki a fene kelti itt a feszültséget?? Csak érdeklődöm !!!

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#830) aero. válasza frewa (#829) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

:O

(#831) Viktoár


Viktoár
addikt

Kár hogy a képfeltöltés éppen nem működik,most "bettenék" egy képet amin ovis kislányok csoportja látható és mindegyik csak sír. :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#832) föccer válasza frewa (#829) üzenetére


föccer
nagyúr

1 napig már senki. :)

üdv, föcer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#833) Mr X válasza föccer (#832) üzenetére


Mr X
veterán

Ezen felnyerítettem most. :DDD

(#834) Воланд válasza föccer (#832) üzenetére


Воланд
titán

[link] :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#835) kungzi válasza föccer (#832) üzenetére


kungzi
veterán

na neki megvan az új évi ajándék :C

he-he :DDD

[ Szerkesztve ]

(#836) kornel76 válasza föccer (#832) üzenetére


kornel76
aktív tag

:R :R :R Köszönjük :R :R :R

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#837) ScrapUnit válasza kaller1 (#821) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Ez magától értetődő! A világért sem kötekedésképp mondtam, csak ugye vannak emberek, akik nem vágják, hogy mivan!

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#838) doncortio válasza föccer (#832) üzenetére


doncortio
senior tag

LoL :DDD

Mr X: én is :D

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#839) föccer


föccer
nagyúr

Oké, a frewa témát ezzel zárjuk is. Főleg, hogy valószínűleg ez már sokadik regje a tagnak, csak ezt még ki kell vizsgáln.

Köszönöm.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#840) huntermati válasza föccer (#832) üzenetére


huntermati
tag

Engem engem is :DDD

(#841) #92942848


#92942848
törölt tag

idén lesz még ebből valami?

(#842) Lauda válasza föccer (#832) üzenetére


Lauda
félisten

szészesítelek ;] ;]

Ha meg szeszesiteleket irtal volna. :DDD

Ertem en . :D
Melohelyen Te nem dolgozni szoktal? :DDD

=============
Részletkérdés. :) Melóhelyez IE8 van, amihez nem adnak helyesírás ellenőrzőt. :(

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

(#843) bnss válasza huntermati (#840) üzenetére


bnss
veterán

Hány napot szeretnél? ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#844) Jim-Y válasza #92942848 (#841) üzenetére


Jim-Y
veterán

Szerintem nem, nem mintha gond lenne, a modik/házigazdák gőzerővel dolgoznak, de semmi sem készül el addigra mire tervezik, erre számítani lehet, és kell is. Nem a PH-ra gondolok, hanem úgy nagy általánosságban.

(#845) kaller1 válasza ScrapUnit (#837) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt arra írtam, hogy nem hiba miatt áll a régi apró, hanem mert így volt eltervezve.

.::> <::.

(#846) Chamea2 válasza djculture (#781) üzenetére


Chamea2
tag

Nálam volt ehhez hasonló, hogy személyes átvétel után visszafizettem a termék árát és visszavettem a terméket és a vevő a jutalékot is kifizette nekem, pedig adás-vételi sem volt.

Nekem nem kellett a Vaterához fordulnom hasonló problémával. Az ilyen dolgok megoldása függ a vevő alapvető stílusától meg attól, hogy hogy adja el az ember a terméket, hogy volt meghirdetve és a kapcsolatfelvétel hogyan zajlott. A 8 napos elállás oda nem vonatkozik, mint kiderült.

A gond annyival előzhető meg, hogy 1 hetet vár az ember az értékeléssel és ha nem vette át, akkor semlegessel szokás értékelni és felül bejelölni, hogy nem jött létre a tranzakció. Természetesen a vevőt megfelelő stílusban, hangnemre nagyon ügyelve tájékoztatni kell, hogy jelen esetben semleges tud csak adni, mert a Vaterán nem sikers aukcióknál csak azt tud adni. A PTK 211-re(meg itt is a modkerben való jelentésre) meg teljesen felesleges alap esetben(1-2 esetet kivéve) hivatkozni, mert attól csak eldurvul a helyzet teljesen és utána minden lehetőség el is szállt, hogy valaha is meg tudja a 2 fél oldani a helyzetet. Akkor kell lépni, hogyha valamennyire látni, hogy bármilyen folyamat vége károkozás lesz(vagy már megtörtént), akár erkölcsi, akár anyagi viszonylatban. Ott viszont azonnal kell lépni, 1x-es tájékoztatással(nem durva, sorozatos zaklatással, fenyegetőzéssel), hogy a tettének mi lesz a várható következménye, Ön mit fog lépni, ha a másik megteszi és ha az Ön tájékoztatása ellenére nem áll el a tevékenységétől illetve nem állítja vissza az eredeti állapotot(tehát a tettének következményét esze ágában sincs orvosolni, helyreállítani, hanem látszólag nem foglalkozik vele), akkor nincs más lehetősége Önnek, minthogy további leveleket mellőzve a megfelelő hatóságokhoz forduljon jogorvoslatért.

Hasonló kellemetlenségek elkerülése érdekében a terméklapon minden apróbb dolgot is fel kell tüntetni, lehetőleg megfelelő minőségű fényképet felrakni és akkor minden rendben lesz. Nem éri meg apróbb dolgokat eltitkolni majd az árat meghúzni(mondjuk egy 5-össel) ezzel, mert a vevő attól fel lesz háborodva, további eladást az ő általa adott vélemény/üzletrontás megnehezíti, rosszabb esetben moderátori/házigazdai szankciók, legrosszabb esetben egy bírósági perrel zárul, ami soha sem szokott olcsó lenni. Csalni főleg nem éri meg, mert az ember fizetheti a bűnügyi költséget, ügyvédet, fizetési meghagyást, perköltséget, szóval nem éri meg, ilyen magántitok megsértését, személyes adatokkal való visszaélést, stb. is lehet hanyagolni, mert egy probléma megoldásán ez is csak hátránnyal bír, ráadásul abból is csak vádemelés lesz, amiből az elkövető nem jön ki valami jól. Az egymással ellentmondó/hibás termékadatlapokat is célszerű mellőzni, ha nem akarunk felesleges hozzászólás áradatot magunknak és nincs felesleges időnk non-stop moderátort keresni minden hirdetési oldalon a hirdetéseink takarításáért(pl. helyesírási hibák), illetve ha valaki szólt, akkor azt udvariasan megköszönni és javítani.

Volt, aki ezeket elmondta nekem korábban+tapasztalat, onnan tudom.

Remélem tudtam segíteni további gondok meg nézeteltérések elkerülése végett.

További sikeres eladást kívánok Önnek!

(#847) #92942848 válasza Jim-Y (#844) üzenetére


#92942848
törölt tag

visszaolvastam.
Viszlát.

[ Szerkesztve ]

(#848) ScrapUnit válasza #92942848 (#847) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Működő rendszert menet közben átalakítani, módosítani értelmetlen és felesleges munka. Az adatbázis minden másodpercen módosul a sok módosítás, új hirdetés, stb. műveletek miatt, így lehetetlen a régi állapotú adatbázist lementeni. Gondolom senki sem örülne. ha pl. a processzos hirdetésében mindenféle krix-krax karaktert, vagy értelmetlen dolgokat látna :D

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#849) kornel76 válasza #92942848 (#847) üzenetére


kornel76
aktív tag

Közben rájött.

[ Szerkesztve ]

DIABLO 3 BattleTag: HelldogHun#2707 <Hurkak> / Mechwarrior Online : HelldogHun / SW Battlefront 2 - H3LLD0G-HUN

(#850) kungzi


kungzi
veterán

az előbb leállt a szerver, nem volt elérhető az oldal. közeleg a vég :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.