Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) akiboyyy


akiboyyy
csendes tag

Sziasztok!

Használ valaki Mi Air 2 (True Wireless Earphones 2) fülest a telóhoz?

Olyan gondom van hogy Podcast hallgatás közbe, ha halkan hallgatnám a podcastet fura sistergés hallható. Szinte értehetlenné teszi a beszédet.
Ugyanez a füles Samuval vagy Iphonenal tökéletes.
Probáltam más Xiaomival is pl Note 4-gyel vagy Note 7-tel és ott is ugyanez a probléma.

Készi ha tudtok segíteni!

(#1652) lac10


lac10
csendes tag

a fényerővel tudtok valamit kezdeni? túl fényesre állítja szerintem.

(#1653) kisszee válasza Flowtation (#1493) üzenetére


kisszee
csendes tag

Sikerült megoldani? Nekem ugyanez a problémám, rengeteg mindent kipróbáltam már (akkumulátor üzemmódtól egészen a fejlesztői beállításokig), de semmi nem használt. Valaki találkozott már ilyennel?

(#1654) Trooper82 válasza kisszee (#1653) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nálam is ilyen sajna. Ha van megoldás engem is érdekelne.

(#1655) kisszee válasza Trooper82 (#1654) üzenetére


kisszee
csendes tag

Nem vártam a világ csodáját, hogy ennyi pénzért tökéletes telefont kapok, tisztában voltam a képességeivel, de azt nem gondoltam volna, hogy pont a MIUI lesz az egyik "gyenge pont". Redmi 3X-ről váltottam, nem emlékszem, hogy azzal ennyi nyűg lett volna. Persze nem dől össze ettől a világ.

Azt vettem észre, hogy amikor nyomtam egy gyári visszát, akkor az alap facebook verziónál jól működött... egy darabig: néhány óra használat után (úgy, hogy konkrétan a témához, sötét módhoz már direkt hozzá se nyúltam, még a közelébe se mentem a menünek) az is bugos lett.

(#1656) zzola


zzola
félisten

Üdv!

Rendeltem egy ilyen készüléket munkára.
Sok beszéd és SMS illetve MS levelezés megy majd róla.
Remélem nem döntöttem rosszul.
Konzolvilágnál 58000- heti akcióban.

(#1657) Flowtation válasza kisszee (#1653) üzenetére


Flowtation
őstag

Egyelőre nem, viszont azt megfigyeltem, hogy nem mindegyik fb értesítés ilyen. Nem tudom, hogy az értesítés típusától függ e. :F

Én 4x-ről váltottam és tény, hogy ebben több a bug, legalábbis amit itt olvasok. Nekem ezek még nem jöttek elő, eddig csak ez az értesítéses dolog ami van, persze ez nem egy nagy gond, együtt lehet vele élni. Viszont amiket itt olvasok, abból már jó pár igen idegesítő lehet, megértem, hogy csalódást okoz. Én úgy gondolom, hogy ez a telefon nem a legolcsóbb kategória, persze mihez képest, de azért remélem észbe kapnak a xiaominál, és a következő frissítés rendben lesz.

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#1658) csab3 válasza MeroM (#1644) üzenetére


csab3
csendes tag

Leszedtem valahonnan....

(#1659) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Használja valaki a telefonon a gyári billentyűzetet? Kimondottan tetszik benne hogy ha húzással írok folyamatosan buborékban mutatja a szót amit írok. Így kisebb a hibázási lehetőség. Az a baj hogy szótárt nem találok . És olyan módot amit megszoktam a gboardban. Abban a szótárba be lehet akár egész mondatot is írni pl. : Boldog születésnapot kívánok! Hozzárendelem hogy bs aztán amikor valakinek írok elég ezt a két betűt beütni hogy az egész mondatot beillessze. Esetleg valaki tud mondani erről valamit?

(#1660) Balerik


Balerik
aktív tag

Telefonomon a MIUI Global 11.0.7 Stabil 11.0.7.0 (PCXEUXM) verzió fut. Hogyan tudnék vissza állni a 11.0.5 verzióra és utána megakadályozni, hogy frissítsen a 11.0.7 verzióra?

Elmúlik.

(#1661) Trooper82 válasza Balerik (#1660) üzenetére


Trooper82
senior tag

Feltolod fastboottal a 11.05-öt. Minden adat törölve lesz. Majd kikapcsolod az automatikus frissítéseket.

[ Szerkesztve ]

(#1662) Linda1 válasza zzola (#1656) üzenetére


Linda1
aktív tag

"Sok beszéd", na pont arra alkalmatlan.

(#1663) zzola válasza Linda1 (#1662) üzenetére


zzola
félisten

Miért?

(#1664) Trooper82 válasza Linda1 (#1662) üzenetére


Trooper82
senior tag

Ezt magyarázd már meg.:). Egész nap a telefonon lógok ált napi 2-3 óra hívásidő és marad szufla estére még másra is.

(#1665) Linda1 válasza Trooper82 (#1664) üzenetére


Linda1
aktív tag

Már írtam korábban is, hogy rossz a közelség érzékelője, pláne ha jobb kézbe használod, én jobb kezes vagyok.
Állandóan megnyomodik valami, vagy lenémítja, vagy mást kapcsol be.
Amúgy minden szuper, csak ez az egy idegesítő problémája van. Ha hozzáér az ujjam az ujjlenyomat olvasóhoz, akkor is bekapcsol a képernyő, pedig nincs aktiválva.

(#1666) WOT-H-A-C válasza Trooper82 (#1664) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Hali! Meg tudnád nézni nekem, hogy az EU ROM ba ki lehet-e kapcsolni a közelség érzékelőt? Kalibrálni van lehetőség a global-ban, de kikapcsolásra nincs. Ideiglenes megoldás ak az is jó lenne.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1667) Trooper82 válasza WOT-H-A-C (#1666) üzenetére


Trooper82
senior tag

Hali! Közben visszaálltam global-ra, úgyhogy sajna nem tudom..

(#1668) nfer válasza WOT-H-A-C (#1666) üzenetére


nfer
tag

Ki lehet kapcsolni.
Beállítások/Alkalmazások/Rendszeralkalmazásbeállítások/Hívásbeállítások/A bejövő hívás beállítási/Közelségérzékelés

(#1669) malz


malz
csendes tag

Sziasztok, lehet hogy én kifogtam de semmi hibát nem tapasztalok a legfrissebb EU rom használatával. Csak pislogok milyen hibákat sorol fel mindenki. Lekopogom remélem így is marad :)

(#1670) WOT-H-A-C válasza nfer (#1668) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Remek, koszonom szepen.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#1671) Sirti77


Sirti77
csendes újonc

Sziasztok!
Már egy ideje tulaja vagyok egy 8t-nek, és ma abba a problémába futottam bele, hogy minden bejövő hívást ismeretlennek jelez. Nincs valakinek ötlete mit lehetne tenni? Tegnap még minden ok, ma reggeltől pedig minden bejövő hívást ismeretlennek jelez. :( Köszönöm előre is a segítséget.

(#1672) lac10 válasza Linda1 (#1662) üzenetére


lac10
csendes tag

ez így van, ilyen vacak, torzító hangszóró nem volt még a földön mint amit ebbe beletettek. egyszerűen botrány.
ugyanilyen xar tulajdonsága a túl nagy fényerejű képernyő.
ezek súlyos hibák, majdnem használhatatlan így a telefon. 15 éve tudják hogy hova kell beállítani az automata fényerőt, ez a telefon nem tudja. egyszerűen érthetetlen ez a slendriánság.
soha többé tőlük semmit se.

(#1673) Trooper82 válasza lac10 (#1672) üzenetére


Trooper82
senior tag

szerencsére csak nálatok. itt jó a hangszoro minőség...
Túl nagy fényerejű kijelző? Mi van?
Az automatikus szabályzás az vacak mint a többi xiaominál, dehogy túl nagy fényereje lenne... Nem is értem.

Ha hibás a hangszórótok, akkor irány a szervíz.

[ Szerkesztve ]

(#1674) zzola válasza Trooper82 (#1673) üzenetére


zzola
félisten

Ezt én sem értem, mármint a magas fényerejű kijelzőt....

(#1675) Trooper82 válasza Trooper82 (#1673) üzenetére


Trooper82
senior tag

Hasonlítgatom itt a samu s10 hívásminőségével. Nem igazán van különbség. Ott más gond van...

(#1676) lac10 válasza Trooper82 (#1675) üzenetére


lac10
csendes tag

mondanám hogy csak nálam, de kollégám is ezt jelezte vissza, mármint a szintén xar, torzító hangszórót a saját készülékén.
a fényerő meg objektíve durván fényesebb mint bármi ami a közelemben volt mióta ezt az ipari hulladékot :) birtoklom.
már az összes fényerőszabályzó programot kipróbáltam a play-ről, most épp ott tartok hogy manuálisan változtatom a fényerőt, ha kimegyek szabadba akkor elengedem automatába, bent meg leveszem mondjuk 1/3-ra. nem tetszik.

(#1677) lac10 válasza Trooper82 (#1673) üzenetére


lac10
csendes tag

telivan netbankoktól kezdve email , szóval be van lakva stb, valamint nem annyira jó most személyesen mozogni sem.
a hangszóró rossz, de elvinni leürítve valahová, ott bizonygatni hogy milyen, ahol jól megfogdossa mindenki, majd elviszik a szervízbe, majd érte menni, na ez sem egy örömteli kör most a vírus miatt. de végül ez lesz úgyis, vagy marad itthon mint token, meg tablet.
volt már, meg van is egy jópár telefonom, mostanában nem volt ilyen csapnivaló túlvezérelt, torzító közöttük.

(#1678) Trooper82 válasza lac10 (#1677) üzenetére


Trooper82
senior tag

ok, elhiszem h nálad, meg a kollegádnál ilyen :)
Nekem inkább a szoftverrel vannak gondjaim. De ennyi pénzért még ezt is elnézem...

[ Szerkesztve ]

(#1679) Csatsa válasza Sirti77 (#1671) üzenetére


Csatsa
tag

Szia! Nálam is pont ugyan ez van! Tegnap még minden oké ma meg egy csomó ismeretlen hívás volt. Nem tudtam senkit visszahívni mert nem tudtam ki keresett. Úgy csináltam mint a szüleim, hívtam pár számot hogy Te kerestél? 😂

(#1680) lac10 válasza Trooper82 (#1678) üzenetére


lac10
csendes tag

engem nagyon bosszant. merthogy nem én mondtam meg az árát, de valahol 10-20 kHuf felett illik bele tenni hangszórót, az egyszerűen jár.
a fényerő az szoftver, azt "ingyen" lehet javítani.
nem hiszem el hogy csak nekem túl fényes.
10 évvel ezelőtti készüléken volt egy fényerőszabályzó az automata fényerő mellett, amivel azt tudtad hogy oké automata, de mennyire legyen alapból fényes. ha alapból bazi fényesre szeretnék állítani a szabályzót, mert a boltban akkor örül a sok ember és majd megveszik ezért, tőlem csinálják. de a használhatóságot azért ne dobjuk ki, mert ha megvette akkor használni szeretné majd.
ez 2 olyan szintű hiba, hogy az általános normális minősége ellenére sem merek majd ilyen telót venni. ez alap hogy ennek jónak kellene lennie. egyetemi nyelven ez a "beugró". ha egy telefon torzít, akkor hogy telefonáljak már vele? 3 perc után a földhöz verni lenne kedvem, ez így nem pálya.
a fényerő csak bosszúság, azt kapcsolgatom, de a hanggal nincs mit csinálni. az diszkvalifikálja a versenyzőt egyből.

(#1681) Trooper82 válasza lac10 (#1680) üzenetére


Trooper82
senior tag

Szerintem cserélj.. :R

Nálam szerencsére nincs hangszórópara, céges oda vissza vágom, folyamat beszélek vele. Erre nekem megfelel. A többi nem érdekel már annyira...

[ Szerkesztve ]

(#1682) Tökimanó válasza lac10 (#1680) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Fél éve használom . A hang probléma nélküli. A kijelző gondot őszintén szólva nem is értem. Mi az hogy túl fényes? Azt azért hozzáteszem nekem be van állítva kb. 40% erősségűre és úgy pont jó. Ha meg éppen erős napsütésben használom akkor egy pillanat alatt fel lehet húzni teljesre. Ennél nagyobb baja ne legyen a telefonnak. De megértelek. Nem vagyunk egyformák,mások az igények.

(#1683) gagyilovag válasza Tökimanó (#1682) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Teljes mértékbe egyetértek!
Nekem nincs gond,se a hanggal,se a közelségérzékelővel!Vannak elviselhető softveres bug-ok,de azok sem vészesek!
Előbb utóbb jön biztos javítás arra is.

(#1684) lac10 válasza Tökimanó (#1682) üzenetére


lac10
csendes tag

én jövök megyek kint is bent is vagyok sokat, nem a legjobb ha nem a telefon állítja a fényerőt.
az előbb összeadtam, ez a 7. okostelefonom.
soha egyikkel se volt ilyen fényerő gond. eleinte volt hogy napfénynél nem volt jól látható-nyilván akkor még nem voltak jó fényerejű dolgok, vagyis én nem olyant vettem, de ami fixen kisüti a szemem az csak ez. mindegyik másik beállítja. (mind a mai napig megvan még 2, járnak is, beállítják). a hang is ennél a legrosszabb sajnos.

(#1685) Trooper82 válasza lac10 (#1684) üzenetére


Trooper82
senior tag

oh nekem 20 már biztos volt (nem vagyok egy mai csirke:)) ), és mindegyiknél utáltam az auto fényerőt. Valahogy egyiknél sem volt tökéletes. Samsungnál huaweinél, bármelyiknél...

[ Szerkesztve ]

(#1686) viktorhu válasza Trooper82 (#1685) üzenetére


viktorhu
veterán

Én Galaxy S8-ról váltottam (összetörtem a kijelzőjét). Annak a megjelenés utáni két évben sokkal több szoftveres nyűgje volt, mint most ennek a Xiaominak van - nekem az a kilences droidnál érte el azt a szintet, hogy elégedett voltam vele. Mostanra kiforrott úgy az S8, hogy már sajnáltam, hogy összetört, még egy évet adtam volna neki szívesen.

Most viszont nem érzem visszalépésnek a 8T-t, nekem egyedül a közelségszenzor, amit ilyen szempontból szoknom kell még, és ha az árát is figyelembe veszem, nagyon jó választás volt. Majd ha az 5G ára lejjebb megy, akkor veszek megint kicsit erősebb telefont, de szerintem az is xiaomi lesz most már.

(#1687) MeroM


MeroM
senior tag

Sziasztok
Arra van megoldás hogy ha chromeba n fotózok webalpra, külön tárolja a képeket szóval hogy megmaradjon amit fotoztam?

(#1688) Oldman2 válasza MeroM (#1687) üzenetére


Oldman2
veterán

Fuss neki még egyszer... mi a kérdés?

(#1689) MeroM válasza Oldman2 (#1688) üzenetére


MeroM
senior tag

Melóügyből kifolyólag egy adott weblapra fotózok feltölti egyből a weboldalukra a képet, Andorid ban hol lehet azt beállítani, hogy lementse a saját tárhelyébe a képet?

Azért merült fel mert volt nálam pár napig egy Alkatel1 Andorid 8Go val ott alapból mentette a képeket a belső tárhelyre. :R

(#1690) Oldman2 válasza MeroM (#1689) üzenetére


Oldman2
veterán

A Fotók alapból a belső tárhelyre mentődnek.

Vélhetően túl pihent lehetek, mert a leírtakban megbúvó kérdést továbbra sem értem.

(#1691) handrash válasza Oldman2 (#1690) üzenetére


handrash
őstag

Nem benned van a szövegértési hiba.

[ Szerkesztve ]

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1692) MeroM válasza Oldman2 (#1690) üzenetére


MeroM
senior tag

chrome ben adott egy oldal, bejelentkezek elkészítem a fotót küldöm, ezeket a fotókat nem menti le nekem.

(#1693) handrash válasza MeroM (#1692) üzenetére


handrash
őstag

Chrome-ban. 🤣 Nem ismerjük ezeket az oldalakat, adj egy linket.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1694) MeroM válasza handrash (#1693) üzenetére


MeroM
senior tag

Egy weblap amibe nyilván más nem tud belépni.(felhasználó, jelszót kér) Itt a lényeg hogy a képek tárolására vonatkozóan van e valami beállítás a böngészőben? :R

(#1695) handrash válasza MeroM (#1694) üzenetére


handrash
őstag

Nincs

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1696) ivopapus válasza MeroM (#1694) üzenetére


ivopapus
tag

És ha kamerával megcsinálod a képet és csak feltöltöd?

(#1697) MeroM válasza ivopapus (#1696) üzenetére


MeroM
senior tag

A böngészőből nyitja meg a kamerát.
Azért furcsa mert pár napig használtam egy alkatel1 et android 8.valahány GO oprendszer volt rajta és ott alapból mentette.

(#1698) Upo válasza MeroM (#1697) üzenetére


Upo
addikt

Valahova azt is elmenti mielőtt feltölti. A galériában az albumok fül alattiakat végignézted?
De az is lehet hogy rejtve van a mappa az indexelés alól. Total commandert rakd fel és a belső tárhelyen keress rá *.jpg fájlokra. Dátum alapján lehet beazonosítható.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#1699) MeroM válasza Upo (#1698) üzenetére


MeroM
senior tag

Nem menti sehova, de az előző állandó telóm se mentette (samsung j3)

(#1700) Kisbocs06


Kisbocs06
tag

Sziasztok ! Redmi note 8t telóm van vodafonos kb 3 hete , az utóbbi pár napban észrevettem hogy olyan mintha egyszer csak elmenne a telefon kijelzőjének a kontraksztrja minden világosabb egy kicsit , talán a messengerbol vissza lépés után , újra indítás után újra teltebbek a színek .Ez vajon mitől lehet ? Eddig kétszer csinálta 4-5 napon belül .A másik hogy egyik nap felajánlotta az újabb miui-t 11.0.9 volt asszem ranyomtam hogy letöltés a háttérben , nem is foglalkoztam vele gondoltam csinálja a dolgát bevan állítva hogy mobil neten is frissitse de semmi se történt , beállításokban frissiteseknel csak a 11.0.7 es látja és automatikusan elkezdi letölteni ...ma engedtem neki és gondoltam tegye fel újra , szépen megcsinálta újra is indul a telo stb gondoltam hátha ezt a kijelző dolgok orvosolja , meglátjuk .Mi a véleményetek ? Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.