Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) #07282432 válasza aprokaroka87 (#1398) üzenetére


#07282432
törölt tag

Felraktam,köszi a segítséget. Remélem ez javítja már az akadásokat....

[ Szerkesztve ]

(#1402) Trooper82 válasza #07282432 (#1401) üzenetére


Trooper82
senior tag

Én csak most tettem le a lantot, kezdem nézegetni, hogy változott e valami. Valaki már talált valami újat, vagy javulást valamiben?

(#1403) #07282432 válasza Trooper82 (#1402) üzenetére


#07282432
törölt tag

Eddig még nem volt akadás....aztán kitudja

(#1404) Fortclay válasza #07282432 (#1403) üzenetére


Fortclay
csendes tag

Nekem ugyanúgy akad. Ráadásul reggel leszedte, aztán eltűnt telepítés előtt. Manuálisan leszedtem, aztán felment, de reboot után nem volt jó a felbontás, aztán újabb reboot segített rajta. Viszont frissítés óta a Messenger használhatatlan, bár ez nem feltétlen, vagy legalábbis nem bizonyíthatóan függ össze a frissítéssel. Sebaj, mindjárt itt a hétvége és megy fel egy custom rom.

(#1405) #07282432 válasza Fortclay (#1404) üzenetére


#07282432
törölt tag

Javaslatom a Havoc OS :)

Én is visszaraknám,de szeretném eladni a telefont de senkinek nem kell....:(

(#1406) Trooper82 válasza #07282432 (#1405) üzenetére


Trooper82
senior tag

Szntén zenész. :)
Jó szívvel ismerősöknek nem adnám, hírdetésekre semmi...
Pedig szerettem a redmiket. Note 3 máig hibátlan, note 5-öm elrontották kijelzőcserénél az is jó volt bár a vége fele ott is jöttek a bugos frissítések. Na de ez a 8T... Kritikán aluli.

[ Szerkesztve ]

(#1407) Szaraz


Szaraz
tag

Sziasztok!
Nem rég vett a párom egy 8T a Telekomban. A régi fülesével nem akar működni, nem is érzékeli. Más is találkozott már ezzel a problémával?

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#1408) #07282432 válasza Trooper82 (#1406) üzenetére


#07282432
törölt tag

Itt vettem a HA-n olcsóbban cserébe no garancia (Külföldön lett véve).

A hirdetésemre reagáltak,de le vettem mert nyomott áron vették volna meg...

Pedig 40 ezerért milyen Xiaomi telefonokat adnak el,gagyibbak mint a 8T

Akkor megmarad a nyakamon....

[ Szerkesztve ]

(#1409) estikornel


estikornel
tag

Sziasztok, ti milyen uvegfoliat hasznaltok? Az xpro 0.33 oldal lelog fel mm es eleg konnyen felvalik, mintha kisebb kellene ra mert enyhen ivelt a kijelzo peremen. Az ajanloban ebayes linkek vannak nekem itthon is kaphato bevalt darab kene, nem baj ha a notch le van takarva.

(#1410) rep3at


rep3at
őstag

Az az érdekes hogy nekem semmi bajom a készülékkel. Kisebb akadások vannak néha (főleg gcam appnál), de nekem bőven belefér, meg vagyok vele elégedve.

Forward thinking. كرر

(#1412) ivopapus válasza rep3at (#1410) üzenetére


ivopapus
tag

Már akartam én is írni azt hittem valami nagyon szerencsés vagyok de megnyugodtam, hogy nem vagyok egyedül 😁😁✌️

(#1413) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Használja valaki a telefon saját miui kezdőképernyőjét? Érdekelne hogy lehet e az ikonok méretén állítani és lehet e cserélni más ikonokra?

(#1414) spiderpig820 válasza Tibor300 (#1411) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Igen, az időpont még kérdéses.
Volt olyan hír, hogy már március, de valószínűbb az április.

4B

(#1415) Flowtation válasza Tökimanó (#1413) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Ikon méretet úgy tudsz változtatni, hogy a 4x6-os elrendezést 5x6-ra állítod. Mit értesz csere alatt, hogy máshogy nézzen ki pl. a galéria ikonja vagy más app ikonja legyen ott? Mert előbbinél szerintem csak másik témával lehet, utóbbinál meg sima ikon rendezés.

[ Szerkesztve ]

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#1416) Csatsa válasza rep3at (#1410) üzenetére


Csatsa
tag

Szia! Sziasztok!
Azt hiszem én is szerencsés vagyok mert az én telefonom is jól működik, talán néha kisebb akadások vannak de szerintem ez teljesen normális!
Mondjuk én a fejlesztői menüben kikapcsoltam a Miui optimalizálást illetve az alkalmazásonkénti akkumulátorkímélőben beállítottam a "nincs korlátozást" az összes telepített appban illetve a gyári appban, így a miui ram kezelést ki lehet kapcsolni amit sokan szidnak. Kicsit kevesebb az akku idő, de minden működik rendesen, nem lövi ki az alkalmazásokat rendszeresen!
Próbáljátok ki és máshogy fogjátok látni a telefonotokat!
Se bootloader nyitás nem kell, se root, se másik rom és mégis smooth lesz a rendszer!

(#1417) Tökimanó válasza Flowtation (#1415) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Szia! Az ikonméret állítását nem így gondoltam. Úgy szeretném hogyha egy oldalon 3x4 az elosztás akkor én magam állítom be az ikon nagyságát. Pl. ha az ikon nagysága x akkor én azt tudom + vagy - 30 %-al nagyobbra vagy kisebbre állítani. Az eddig használt square home 3 és nova launchereknél ezt meg lehetett oldani.Az ikon csere pedig ha letöltök egy ikon csomagot ,annak az ikonjaira tudjam cserélni az alap ikonokat.

[ Szerkesztve ]

(#1418) Flowtation válasza Tökimanó (#1417) üzenetére


Flowtation
őstag

Szerintem az ikonméret változtatás ilyen formában nem lehetséges, esetleg másik rommal. Az ikon csere (van külön csak ikon csomag?) az működhet.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#1419) Tökimanó válasza Flowtation (#1418) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Ezt használtam eddig, a [link] square home 3 launchernél. De ha méretet nem tudok változtatni akkor tárgytalan.

(#1420) Trooper82


Trooper82
senior tag

Na. Az van, hogy jól járt aki nem rakta fel a 11.07-es frissítést. Nem véletlenül tűnt el az ota, visszavonták. Az előző ugyebár 11.05 volt. Azóta a hivatalos oldalon egy 11.06-os került fel mint végleges. Tehát aki feltette amit visszavontak, annak gondolom fel kéne tennie a 11.06-os hibatalos verziót. Egyetértetek azzal, hogy ez viszont factory resetet kíván? :F

Azt hiszem nálam most telt be az a bizonyos pohár...

[ Szerkesztve ]

(#1421) Trooper82 válasza Trooper82 (#1420) üzenetére


Trooper82
senior tag

https://c.mi.com/thread-2951208-1-0.html

Beta update volt amit random ota-n szórtak...

Storno ez sima redmi note 8-ra vonatkozik, de az előző posztom továbbra sem téves.

https://c.mi.com/oc/miuidownload/detail?device=1900375

ez a hivatalos oldalon lévő.

[ Szerkesztve ]

(#1422) Trooper82 válasza Trooper82 (#1421) üzenetére


Trooper82
senior tag

Most kúszik fel. És igen, törölt minden adatot.

(#1423) qge válasza Tökimanó (#1417) üzenetére


qge
aktív tag

Ez egy másik készülék képernyőmentése, de xiaomi.eu romon megvan ez a funkció (is).

(#1424) malz válasza Trooper82 (#1422) üzenetére


malz
csendes tag

Én is így jártam.... Nem sietem el majd a frissítéseket... Bár az EU romon is gondolkodom...

(#1425) Tökimanó válasza qge (#1423) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Köszi ,de már lemondtam róla. Nem is értek hozzá ,ezért nem is tudom átrakni másik romra. Meg aztán hiányoznak az ikonméret állításon kívül más funkciók is. Pl. a ritkán használt alkalmazásokat nem szoktam a képernyőn hagyni. Itt viszont csak úgy tudom levenni,ha letörlöm. Mappába rakhatnám ,de nem szeretem a mappákat. És nincs folyamatos görgetés sem az oldalak között. Ez így már túl sok hiányosság nekem. Marad a régi squere home.

(#1426) rep3at


rep3at
őstag

Néha úgy érzem kicsit sokat várnak egyesek ettől a telótól. Ár/érték arányban pedig a hiányosságai ellenére is abszolút benne van a topban.

Forward thinking. كرر

(#1427) viktorhu


viktorhu
veterán

Sziasztok, a Telenor ugye függetlenül árulja a telefont?

(#1428) Trooper82


Trooper82
senior tag

De mintha jobb lenne ez a 11.06 os. Mentésből mindent visszaállítottam app adatokat is.
Pörgősebbnek tűnik egyenlőre, + nem dobál le végre az 5ghz es wifiről fél óránként. Egyenlőre ennyi tűnt fel.

(#1429) ivopapus válasza viktorhu (#1427) üzenetére


ivopapus
tag

Igen, gyárilag független

(#1430) hellboy4591 válasza Trooper82 (#1428) üzenetére


hellboy4591
csendes tag

Miért vonták vissza a frissítést? Nekem az van fent most is, de eddig semmi hibát nem tapasztaltam.

(#1431) Trooper82 válasza hellboy4591 (#1430) üzenetére


Trooper82
senior tag

Fogalmam nincs...

(#1432) nzozz


nzozz
aktív tag

Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy megint ezzel az ominózus lassulással/akadozással kapcsolatban kérdezek, de arra lennék kíváncsi, hogy a gyári ROM -os 4/64GB verziónál már kijelenthető, hogy nincsenek a használatot jelentősen befolyásoló, zavaró "lassulásos problémák" és nyugodtan meg lehet vásárolni ezt a készüléket, nem lesz vele gond?

Köszönöm!

(#1433) Trooper82 válasza nzozz (#1432) üzenetére


Trooper82
senior tag

Multitaskingban nem túl erős a gyári rom, elég agresszívan zárja be a háttérben futó alkalmazásokat, ezen kívül NÁLAM nincs sebesség gond.

(#1434) LWhite


LWhite
tag

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy ezeknek a 18W-os gyorstöltést is támogató készülékeknek gondolom nem árt, ha hagyományos, 2A vagy 2.4A-es töltővel töltöm. Annyi csak, hogy lassabban fogja feltölteni, igaz?
Az akku élettartamát tekintve jelent hátrányt ha csak a mellékelt gyorstöltővel töltöm?
Köszönöm!

(#1435) miqlas válasza LWhite (#1434) üzenetére


miqlas
őstag

Nem és nem :)

42

(#1436) Tökimanó válasza nzozz (#1432) üzenetére


Tökimanó
senior tag

Nekem nincsenek nagy igényeim. Egy biztos. Amire én használom, (alap dolgok) arra tökéletesen megfelel. Persze ha neked esetleg vannak speciális felhasználási terveid is ,annak azért járj utána!

(#1437) malz válasza Trooper82 (#1420) üzenetére


malz
csendes tag

Ma meg visszatért a 11.07 megint... Elég érdekes...

(#1438) Trooper82 válasza malz (#1437) üzenetére


Trooper82
senior tag

És tényleg. Én inkább még várok. :)
Eza 11.06-os az eddigi leggördülékenyebb nálam.

[ Szerkesztve ]

(#1440) spiderpig820 válasza Tibor300 (#1439) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Kettőt vettem onnan, mindkettőben volt.

4B

(#1441) #07282432


#07282432
törölt tag

Most töltöm le ismét a 11.0.7 EEA ROM-ot,ha kell utána csinálok FR-t.....a hivatalos oldalról.

[ Szerkesztve ]

(#1442) handrash


handrash
őstag

Ujabban böngészés közben, megjelenik fent a volte ikon. Hívás közben vagy alapállapotban soha. Elvileg az én csomagomhoz nem jár volte menümben be van kapcsolva. Láttatok már hasonlót?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1443) Fortclay


Fortclay
csendes tag

Hát igazából ma jár le az unlock ideje és nem kérdés (sajnos) számomra. Ugyanúgy akad, hívásnál néha elsötétül, ráadásul azóta mégegyszer eljátszotta azt, hogy töltőn hajnalban feketén világított a készülék pedig szinte már forró volt. :W

(#1444) #07282432


#07282432
törölt tag

Ajánlom a Havoc OS rendszert,ezzel a TWRP-vel:

[link] (Havoc OS 3.3 with Gapps

[link] (TWRP)

[ Szerkesztve ]

(#1445) Trooper82 válasza handrash (#1442) üzenetére


Trooper82
senior tag

Nekem is a napokban jelent meg a volte, pedig elvileg nem volt aktiválva. Én telenoros vagyok, elképzelhető, hogy aktiválták mindenkinek. Hívás közben is működik a hd hang, úgyhogy valahogy aktiválva lett. Ha hívás közben 4g jelet látsz, nem vált vissza 3g-re akkor nálad is működik.

[ Szerkesztve ]

(#1446) handrash válasza Trooper82 (#1445) üzenetére


handrash
őstag

Nálam mostanra állandósult a kijelzés.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1447) Fortclay válasza #07282432 (#1444) üzenetére


Fortclay
csendes tag

Ez a terv. Már tegnap leszedtem mindent, de a crDroidot is megnézem. :D

(#1448) #07282432 válasza Fortclay (#1447) üzenetére


#07282432
törölt tag

Crdroidhoz kell Gapps+Magisk különben nem fog a rendszerben látszani a Google play...Havoc OS ill Pixel Experiencenel nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#1449) Trooper82 válasza #07282432 (#1441) üzenetére


Trooper82
senior tag

Szerintem csinálj factory resetet. Felraktam a 11.07-et és egyenlőre pörgős.

(#1450) Linda1


Linda1
aktív tag

Sziasztok. Két hete vettem egy ilyen telefont, meg vagyok elégedve vele, én nem észleltem semmi akadozást eddig.
Egy idegesítő dolgot tapasztaltam, hogy telefonáláskor ahogy egy picit megmozdul a kezemben a telefon már bekapcsol a képernyő, és sokszor össze-vissza megnyomodik minden rajta.
Ilyen érzékeny a közelség érzékelője? Nálatok van ilyen probléma?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.