Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) gagyilovag válasza Kaisi (#1950) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Most őszintén!Mihez kell neked akkora sebesség?
Ez kicsit rigolyának tűnik. :D

(#1952) SkyLine3000 válasza gagyilovag (#1951) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Torrenthez, h hamar lejöjjön az 50gigás játék. :D

(#1953) Ferike81


Ferike81
senior tag

Sziasztok!
Anyósomnak vettem egy ilyen telefont. Már kb egy hete használja, de a mai napon jelentkezett először, hogy hívásoknál hol van hang, hol semmi. Kimenő hívásnál a kicsöngést sem hallani, néma mint a sír. Ha újrahívom minden okés. 10 hívásból 5-6 esetben semmit nem hallani. Találkozott már valaki ilyesmivel?

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#1954) Trooper82 válasza gagyilovag (#1951) üzenetére


Trooper82
senior tag

Most őszintén.. Szerintem jogos elvárása, hogy tudja a wifi a sebességet hozni. Nekem is van Bt eszköz ami folyamat szinkronizal, de az csak a 2.4 ghz es csatornán zavar be. Bár ott sem kéne. 5 ghz en stabilan hozza a 300 mbitet egy hagyományos még fehér upc routerrel. Nekem külön van beállítva egy 2.4 es wifi hálózat, és egy 5 ghz es. Igy az 5 ghz es wifin nincs probléma a sebességgel.

(#1955) viktorhu válasza Trooper82 (#1954) üzenetére


viktorhu
veterán

De ez inkább ilyen pszichológiai dolog, nem? Mert most én is kipróbáltam, és nálam is így van, de eddig nem tűnt fel, mert pont zéró lehetőség van egy ilyen kategóriájú mobilon kihasználni ennél nagyobb sávszélességet. Netflixen, youtube-on nem tudod, 50 gigás játékot sem erre a telefonra érdemes letölteni stb... Szóval ha az ember nem méri, hanem használja, akkor a 300 megabites és a 25 megabites letöltés az egészen pontosan egyenlő lesz.

(#1956) rushty


rushty
senior tag

Melyik szolgáltató kínálatában, mikor volt ez a teló benne?

[ Szerkesztve ]

Revolut meghívó pü-ben

(#1957) Szólista válasza rushty (#1956) üzenetére


Szólista
senior tag

Most a Telekomnál

Nem vagyok normális. Na és?!

(#1958) viktorhu válasza rushty (#1956) üzenetére


viktorhu
veterán

Én a Telenortól vettem tavasszal.

(#1959) Csatsa válasza rushty (#1956) üzenetére


Csatsa
tag

Én novemberben hoztam el a Vodafone-tól amikor megjelent nálunk, 1 hetet vártam rá. Havi 3.590.- x 21 hónapra 2 év garival.

(#1960) Kaisi válasza gagyilovag (#1951) üzenetére


Kaisi
csendes tag

Az maga nem akorra baj h nem jön a 300mbit (csak az internet minőségét szoktam néha tesztelni speedtest-en ha gyanús hogy valami van a hálózattal) de az hogy összeakad a BT és a Wifi az igen. Kocsiban (is) használom ott általában onlinre rádiót hallgatok wifi hotspottal az androidos fejegységgel összelőve meg persze BT a kihangosítás miatt. Ha jön egy hívás felveszem beszélek ugye BT-os kapcsolaton majd ha leszem a hotspot megszűnik és van hogy csak telefon újraindítás után lehet a wifi hotspotot újra bekapcsolni.
Ez mondjuk tényleg zavaró.

(#1961) Kaisi válasza SkyLine3000 (#1952) üzenetére


Kaisi
csendes tag

🙂

(#1962) handrash válasza petya2012 (#1949) üzenetére


handrash
őstag

Én rendszeresen használom. Hülye kérdés, de a simple-ben megigényelted a fizetési lehetőséget a kártyára?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1963) petya2012 válasza handrash (#1962) üzenetére


petya2012
őstag

Szia

Ugyanúgy van beállítva,mint az Onepluson és ott simán megy minden.A Xiaomin bekapcsolom az nfc-t és semmi jel és nem is működik

(#1964) viktorhu válasza petya2012 (#1963) üzenetére


viktorhu
veterán

Az is lehet, hogy a terminállal volt valami. Tegnap egy kávéautomatánál nem tudtam telefonnal fizetni, a kártyát elfogadta érintéssel. Viszont máshol meg működött tegnap is a mobilfizetés.

Ha azt jelzi a telefon, hogy a HCE pénztárcát használod, és a simple alkalmazásban is aktív a kártyára az nfc fizetés, akkor működnie kell.

(#1965) Flowtation válasza petya2012 (#1963) üzenetére


Flowtation
őstag

Nekem most működött italgépnél, úgy hogy konkrétan ráfektettem a telefon közepét a terminálra.

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#1966) petya2012 válasza viktorhu (#1964) üzenetére


petya2012
őstag

az a hce pénztárca mit jelent?nálam a sim pénztárca használata van kijelölve,lehet ez a gond??

(#1967) viktorhu válasza petya2012 (#1966) üzenetére


viktorhu
veterán

Az gond, igen, a telefonét kell. Ezek az nfc-s sim kártyák bezavarnak.

Szerk: host card emulation rövidítése, a telefon emulálja a bankkártyát. A simen akkor működne, ha a simre lenne telepítve a kártya, talán a Telenornál van még ilyen szolgáltatás, régebben a többieknek is volt.

[ Szerkesztve ]

(#1968) petya2012 válasza viktorhu (#1967) üzenetére


petya2012
őstag

Ma éjszaka letesztelem a melóhelyen-kíváncsi vagyok menni fog-e
köszi az infót

(#1969) petya2012 válasza viktorhu (#1967) üzenetére


petya2012
őstag

Sajnos nem megy úgy sem,hogy ez a HCE pénztárca van kiválasztva

(#1970) #22743424 válasza petya2012 (#1969) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az összefoglalóban lévő beállítást is próbáltad?

(#1971) petya2012 válasza #22743424 (#1970) üzenetére


petya2012
őstag

este megnézem odabent,az a engedélyes nem úgy volt,remélem oké lesz

köszi

(#1972) Bélabácsi


Bélabácsi
tag

Sziasztok!

Egy apró segítséget szeretnék kérni: SMS üzeneteknél ha valamelyik szó magyar ékezetet tartalmaz, akkor csak 60 karaktert enged SMS üzenetenként. Erre esetleg van valami beállítás? Azért nem mindegy, hogy 160 vagy csak 60 :F
Előre is nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Bélabácsi

(#1973) SkyLine3000 válasza Bélabácsi (#1972) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ez 1000 éve így van. Valamelyik kódolás miatt. Ez nem a Xiaomi hibája. Ékezet nélkül kell írni. :)

(#1974) Bélabácsi válasza SkyLine3000 (#1973) üzenetére


Bélabácsi
tag

Igen, tudtam a kódolással kapcsolatos megkötésről, csak a korábbi telefonomon ha "à" betűt írtam ("fordított" ékezettel), akkor az szépen átment, nem volt gond a kódolással. Amióta tudom mi az az SMS, azóta ékezettel írok és mindig találtam rá valami trükköt, itt viszont nem működik a barba trükk... :)

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Bélabácsi

(#1975) qge válasza Bélabácsi (#1974) üzenetére


qge
aktív tag

Eu romon lehet beállítani, hogy GSM abc-t használjon. :K

(#1976) kaosz86


kaosz86
aktív tag

Frissült ugye a gyári launcher 4.14.....-ről 4.15...-re és lett benne app drawer... kipróbáltam...kb jó minden, de folyton magától raki ki ikonokat ez a nyomorult, ha egy appot telepìtek a google playben, se a google playben, se a kezdőképernyő menüpontban nem találtam erre vonatkozó beállítást. . Néztem a neten...ott viszont a kezdőképernyő menübe írja az automatikus ikonkihelyezés tiltását... felraktam egy legfrissebb release verziót a launcherből az apkmirrorròl és valóban ott van ez a beállítás...
Kíváncsiságból eltávolítottam minden launcher frissítést, majd bemenetem a rendszer-alkalmazások frissítése menüpontba....és nem találja azt a 4.15....frissitest, amit korábban felajánlott telepitésre (az apkmirroros frissités előtti verzió)...
Lenulláztam a rendszeralkalmazasok frissítése appot is, de akkor se ajánl fel frissítést...
ilyenkor mi a jó fene zajlik le a miui lelkivilágában?
4.15.2.1499-06021848- most a legfrissebb gyári launcher?

[ Szerkesztve ]

(#1977) SkyLine3000 válasza Bélabácsi (#1974) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Van pár ékezetes mássalhangzó, aminél levesz egy rakat karaktert, de nem mindnél. É-nél nem, de pl ú, ő-nél igen. Lehet, a fordított ékezetre nem érzékeny. Mivel én 1 évben ha elküldök 2 db sms-t (azt is csak azért, mert máshogy nem lehet), akkor sokat mondok. Nekem is rémlik vmi, h régebben, a butafón korszakban ki lehetett valahogy kerülni, de már nem emlékszem rá. De lehet, itt is van vmi mód. Most látom, írtak rá tippet. :)

(#1978) handrash válasza Bélabácsi (#1974) üzenetére


handrash
őstag

Ez most is így van, írj nyugodtan balra dőlő ékezettel.
Én évek óta a handcent SMS appot használom az elvégzi a konverziót.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#1979) viktorhu válasza Bélabácsi (#1974) üzenetére


viktorhu
veterán

Szerintem jobb akkor ékezet nélkül írni, nagyon zavaró a fordított ékezet olvasás közben. A helyesírási szabályzatban is mintha lett volna egy ilyen, persze csak az idegen ékezetekre, mert arra nem voltak felkészülve, hogy a magyar sincs a betűkészletben, szóval hogy ha nem tudjuk leírni az egyik ékezetet, akkor inkább írjuk ékezet nélkül, és ne helyettesítsük valami mással :)

Szerencsére már ritkán van szükség sms-re, mert majdnem mindenki használ valami üzenetküldő programot.

(#1980) szabolcs77


szabolcs77
tag

Sziasztok!

A névjegyeknél ha egy adott névjegyben vagyok, hogy lehet beállítani, hogy a híváslista ott megjelenjen? (RN4 volt előtte ott automatikus volt)

Azért lenne fontos, hogy ahol több telefonszám is rögzítve van, akkor tudjam melyiket hívtam utoljára és melyik simről.

Összefoglalóban nem találtam és a kereső sem adott választ. Köszönöm.

(#1981) petya2012 válasza #22743424 (#1970) üzenetére


petya2012
őstag

szia

sajnos úgyse megy,szerintem feladom-majd hordom az OP-t ha venni akarok valamit

más kérdés:az egyik kollégám is ilyen telót vett,a régi(Honor)telóján csináltunk bizt mentést sd kártyára-ezt beletettük a 8 T-be.hogy lehetne visszacsalni a mentésbe szereplő üzeneteket az új telójára,sajnos én nem találtam olyan opciót-köszi mindenkinek aki segít

(#1982) lac10


lac10
csendes tag

rájöttem hogy a gyári tok miatt poros örökké a telefon, az a tok mint egy kanál, összegyűjti a zsebben lévő port.
tok nélkül ez nincs, úgy normális állapotú a por szempontjából, csak úgy meg eléggé csúszik.
más: számtalanszor előfordult a napokban hogy mire kibányászom a telefont a zsebemből a hívás megszakad. ÉS nem jelzi az a bizonyos 1-es szám a telefon jelen hogy egyáltalán az enyém csengett-e.
ha belemegyek a híváslistába, ott a nem fogadott hívás. a partner meg kérdezi hogy miért nyomtam le? pedig én nem. valaki más készüléke is viselkedik így?

[ Szerkesztve ]

(#1983) zzz03


zzz03
őstag

Névjegyekhez hogyan tudok különböző csengőhangokat hozzá rendelni? :F

[ Szerkesztve ]

(#1984) zzz03 válasza zzz03 (#1983) üzenetére


zzz03
őstag

Global stabil a rom.

(#1985) spiderpig820 válasza zzz03 (#1983) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

dudzsi fórumtárs megoldása egy másik topikból:

1. A média hangja ne legyen néma
2. Kiválasztod a névjegyet és csengőhang
3. Alul a TÉMÁKat választod
4. Kiválasztod a listából a csengőhangot vagy adsz egy újat hozzá

4B

(#1986) Trooper82 válasza lac10 (#1982) üzenetére


Trooper82
senior tag

1. Poros a zsebed:)
2. Zsebmódot kapcsold be (Képernyőzás/egyebek)

(#1987) lac10 válasza Trooper82 (#1986) üzenetére


lac10
csendes tag

be van kapcsolva, és ma sem tudtam úgy kivenni a zsebből hogy ne szakadt meg volna a hívás....

(#1988) aRm1n


aRm1n
aktív tag

Sziasztok!
Sikerült már valakinek megnyugtató (és működő) megoldást találni az értesítési LED pótlására? A jelenlegi Note 4-emben van, és azért hiányozna, ha semmilyen formában nem tudnám pótolni... Custom ROM-okban van AOD, de az eszi az akksit is rendesen.

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1989) kanyi51 válasza aRm1n (#1988) üzenetére


kanyi51
senior tag

Keress rá " NOLed apk " a pláyon már nincsen, de biztos fellelhető még valahol

(#1990) aRm1n válasza kanyi51 (#1989) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Köszi! Kipróbálom majd! Mennyire meríti az akksit tapasztalataid alapján?

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1991) kanyi51 válasza aRm1n (#1990) üzenetére


kanyi51
senior tag

nem veszélyes, szinte semmi, csak kérdés találsz-e?

(#1992) cidalain válasza aRm1n (#1988) üzenetére


cidalain
veterán

Always on Edge.
Elég jó, nem fogyaszt sokat. A free verzióval ki tudod próbálni, ha bejön akkor 900 ft körül van a teljes verzió.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1993) aRm1n válasza cidalain (#1992) üzenetére


aRm1n
aktív tag

Köszönöm a válszt mindkettőtöknek, teszek egy próbát!

Szerintetek megéri megvárni a Note 9 Pro árának leesését? Mennyiről is nyitott a 8T? 75e? Mert a 9 Pro 114e... kétlem, hogy (számomra) elfogadható értékre csökkenne az ára fél év alatt...

Samsung Galaxy S10+ - Stock | Xiaomi Redmi Note 8T - crDroid 8 official

(#1994) #01993216


#01993216
törölt tag

Nekem továbbra is az a gondom, ami eddig. A frissítések sem oldották meg. Sokat vagyok olyan helyen, ahol a 3G és a 4G között váltogat a telefon. A Global ROM-nál arra panaszkodnak, hogy elhalkulok, szakadozik, megakad, alig értik mit mondok. A Xiaomi-s ROM-nál meg 4G-3G váltáskor egyszerűen megszakad a hívás. Kb mozdulatlanul kell állnom, ha telefonálni szeretnék. Amit meg sokat kell. Ez egy vicc már! Telekomos vagyok, már vagy 12 éve, lassan 20 éve dolgozok ugyanott. Jó néhány telefonom volt már, mindenféle, de eddig ilyet még soha egyik sem produkált. :W

Már-már azon gondolkodom, hogy megpróbálom a Pixel Experience ROM-ot, az már android 10 alapú, de már tudom előre, hogy abban meg az fog idegesíteni, hogy az egész egy nagy Google, mivel azok szoftvere.

[ Szerkesztve ]

(#1995) gagyilovag válasza #01993216 (#1994) üzenetére


gagyilovag
aktív tag

Nálad más baj van! A redmi note 5A prime volt hasonló problémám!Sokat panaszkodtak,hogy elhalkulok,szakadozom!
Eletronika hibás!
Gariba küldd vissza!

(#1996) lac10 válasza #01993216 (#1994) üzenetére


lac10
csendes tag

nálam a digi gyenge, az a második kártyám, és én azt vettem észre hogy baromi lassan vált a g-k között. a diginél a 2g és a 4g van csak, de több másodperc amíg áteszi a fene. nem telefonálok rajta, csak látom.
ugyancsak mai érdekesség: rajta feküdtem konkrétan a telefonon a heverőn amikor jött egy hívás. kibányásztam a telót, rajta hogy ne takarjam el vagy valami ilyesmi figyelmeztető felirat. és bármit próbáltam, el nem ment volna, úgyhogy a kikapcsológombbal el kellett utasítanom a hívást, (erre eltűnt végre), majd visszahívnom az illetőt.
mintha bizonyos dolgoknak túl kicsi prioritást adnának.

(#1997) cidalain válasza #01993216 (#1994) üzenetére


cidalain
veterán

Nem lehet hogy a VoLTE be van neked kapcsolva?
Ha ez be van, akkor a híváskor az LTE hálózatot használja, és nem a GSM-et. Nyilván ha az LTE átvált 3G-re akkor el tudom képzelni, hogy megszakad. Kapcsold ki a francba hogy híváskor csak a GSM hálózat menjen. (Beállítások, Sim kártyák és mobilhálózatok, Sim kártyák beállításainál válaszd ki a kártyád, majd itt lesz legalul egy VoLTE használat menüpont)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#1998) #01993216 válasza cidalain (#1997) üzenetére


#01993216
törölt tag

Azt is próbáltam, akkor is megszakad

(#1999) flash-


flash-
veterán

üdv
melyik google camera az ajánlott jelenleg?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#2000) Namelesske


Namelesske
addikt

Sajnos köztetek is vannak akiket átvert a BoltX. Létre hoztam egy topikot, mert kezdenek eltűnni. [link]

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.