Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) sfdrakex válasza Oldman2 (#349) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Gondoltam hivatalos saját oldaluk csak jól írja.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#352) Oldman2 válasza aprokaroka87 (#350) üzenetére


Oldman2
veterán

Mond meg lécci, hogyan lehet tesztelni és teszteljük... én már MIUI 11-en vagyok.

(#353) Oldman2 válasza sfdrakex (#351) üzenetére


Oldman2
veterán

Ahány oldal, annyi BT verzió. Abszolút nem eldönthető ezek alapján (legalábbis ez idáig).

(#354) sfdrakex válasza Oldman2 (#353) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Saját hivatalos oldaluk se jól írja?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#355) aprokaroka87 válasza Oldman2 (#352) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Emlékeim szerint az 5.0 bluetooth verzió támogatja azt hogy akár két bluetooth audio is tud csatlakozni egy eszközhöz.

Persze ha ez opciónális akkor más a szitu.

"Dual Audio”: audio hangfolyam lejátszása két eszközön egy időben - ez két különböző audio forrással is megtehető"

az idézet a bluetooth wikipedia cikből másolva.

Akinek van kettő audio képes bluetooth eszköze, az lehet tudná tesztelni.

(#356) Oldman2 válasza aprokaroka87 (#355) üzenetére


Oldman2
veterán

Két eszköz csatlakoztatva, de csak az egyik lehet aktív.

(#357) sfdrakex válasza Oldman2 (#356) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Akkor 4.2. Leírás szerint egyszerre kellene aktívnak lennie mindkettőnek.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#358) Oldman2 válasza sfdrakex (#357) üzenetére


Oldman2
veterán

De lehet hogy ehhez speckó eszközök kellenek!?

Ezek nem Dual képes, "régi eszközök".

(#359) sfdrakex válasza Oldman2 (#358) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha hazaérünk kipróbálom a gyerek RN8Tjén és az én P30 Promon is.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#360) aprokaroka87 válasza Oldman2 (#358) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem mindkét eszközben 5.0 bluetooth kell hogy legyen.

(#361) bododani


bododani
senior tag

Korábban írtam: Észleltem egy dolgot. Néha mikor feloldom a telót, grafikai bugok jönnek elő kb 2mp-ig, utána eltűnnek. Illetve van mikor belassulgat a teló, olyan mintha kb 25-30 fps el menne minden..

Most rájöttem hogy kb. 25% os akkuszint körül jön ez a hiba elő. Valakinek valami ötlete, amitől ez lehetséges? Mintha a procit vagy a gpu-t lassítaná vagy nem is tudom.

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#362) aprokaroka87 válasza bododani (#361) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Esetleg véletlen nem kapcsol be az akkumlátor kimélő opció?

(#363) bododani válasza aprokaroka87 (#362) üzenetére


bododani
senior tag

Alkalmazkodó akkumulátor-ra gondolsz? Az be van kapcsolva folyamatosan. Nem találom az akku kímélő módot, hol van?
Annyival kiegészíteném hogy ezt bizonytalan ideig csinálja, de ne már :D

[ Szerkesztve ]

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#364) aprokaroka87 válasza bododani (#363) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

25%-nál nem lesz más szinű az akkumlátor kijelzés az állapotsávban?

pl sárga.

(#365) bododani válasza aprokaroka87 (#364) üzenetére


bododani
senior tag

Nem, ugyan olyan. Előző telómnál, egy redmi 4X nél volt ilyen opció amit írtál, itt nem találok hasonlót. Lehet hogy egy Miui11-re való frissítés megoldaná? Félek hogy hamarabb fog így meg merülni az akksi.

" Mint a vasat a rozsda, úgy emészti az irigyet saját lelke. "

(#366) aprokaroka87 válasza bododani (#365) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Akkor passz.
Esetleg probáld meg a miui 11 frissitést, de lehet csak valami fogja a rendszert.

(#367) rr6


rr6
újonc

Sziasztok!
A kérdésem az lenne,ha valaki fríssitett már MIUI 11-re,volt-e probléma? Ma akartam fríssiteni és több mint fél órája áll a töltő képernyőn.

(#368) miqlas válasza Oldman2 (#346) üzenetére


miqlas
őstag

Pl. a Xiaomi hivatalos oldaláról! :DD

42

(#369) spiderpig820 válasza rr6 (#367) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Szia!
Frissítettem, nem volt semmi gond. Összesen nem volt 30 perc az egész.

4B

(#370) seger


seger
addikt

Gyerek teszteli a telefont. Tegnap este 7kor vette le töltőről. Ma youtube, face meg nem is tudom még miket használt. Most van 30%-on. 6ó11p kijelzőidővel.
Elég jó....

(#371) Cfcfan


Cfcfan
friss újonc

Sziasztok! Most írok elsőre, ebbe a fórumba, nézzétek el ha nem jó helyre, de most nagyon meg vagyok ijedve. 1 hete vettem egy Xiaomi redmi note 8T készüléket az Euronincsban, nagyon jó telefon tényleg, de tegnap este a kijelző a beégés jeleit mutatta, főleg fehér oldalak megnyitása után halványan mindig látszik egy ideig(percekig) a kijelző tetején az előző fehér oldal szellemképe, de csak sötétebb hátterü oldalakon. Azt olvastam, hogy az LCD alapú kijelzők nem nagyon tudnak beégni, nálam mégis megtörtént volna egy hét alatt? Nem használtam sose max fényerőn, sőt még felét sem érte el legtöbbször. Nem volt leejtve, beütve semmi. Mit tehetnék? Ez mindenképpen kijelző cserés? És ha igen, akkor erre vajon van garancia? Válaszotokat előre is köszönöm

(#372) instantwater válasza Cfcfan (#371) üzenetére


instantwater
addikt

Nézd meg valami screen testerrel ami tud teljes kijelzőn egy színt mutatni.
Ha tényleg beégett, akkor gari. De az IPS kijelzőre valóban nem jellemző az ilyen.

(#373) Cfcfan


Cfcfan
friss újonc

Ha lezárom a kijelzőt pár percre, akkor eltűnik ez a halvány szellemkép, de aztán ha bármi fehér van a kijelző tetején, akkor az egyből meg is jelenik halványan, amikor sötétebb rész kerül oda. Leszedtem egy testert, de sajnos az ilyenekhez is hülye vagyok, hogy mit is kellene csinálnom pontosan. Ghosting effectről olvastam még, esetleg nem lehet erről szó? Euronicsnal van esetleg valakinek tapasztalata, hogy adnak csere telefont a szervíz idejére? Bocsi a sok kérdésért, de most aggódom rendesen.

(#374) sfdrakex válasza Cfcfan (#373) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Visszavinném az Euronicsba a helyedben, csere készüléket szerintem nem adnak. Régen szolgáltatók adtak, most nem tudom náluk mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#375) Cfcfan


Cfcfan
friss újonc

Köszönöm a válaszokat még egy utolsó kis update, hogy nem csak a kijelző tetején hanem az egész kijelzőn is jelen van ez, konkrétan a fehér dolgok megjelennek halványan az egész kijelzőn és legjobban szürke háttérnél látszik. De akkor valószínűleg visszaviszem, remélem nem akarják majd rámfogni és nem kell majd fizetnem érte.

[ Szerkesztve ]

(#376) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Névjegyeknél hol lehet beállítani, hogy miket mutasson?
Google fiók, sim kártya, stb.

#?*@&!

(#377) spiderpig820 válasza zeon.hu (#376) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Ezt még én sem találtam meg, hoz minden beállított fiókot.

4B

(#378) Oldman2 válasza spiderpig820 (#377) üzenetére


Oldman2
veterán

Sajnálatos módon a gyári Névjegyekben nincs ilyen beállítási lehetőség.
:F

(#379) zeon.hu válasza Oldman2 (#378) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Köszönjük google...

#?*@&!

(#380) Botond2222 válasza Cfcfan (#375) üzenetére


Botond2222
kezdő

Sajnos ez ilyen. Tianma panel van benne valószínűleg. Nekem a Xiaomi mi 8 lite szellemképes. De a virtuális gombot már ki is kapcsoltam hetekkel ezelőtt, és azóta is ott van szürke háttérnél, tehát be égett. Kb fél év használat után jelentkezett, előtte semmi ilyet nem tapasztaltam, szóval bárkinél bármikor kijöhet. Jó telefon lenne ez a Xiaomi, csak sajnos hulladék tianma panelt raknak bele....

(#381) #22743424 válasza Botond2222 (#380) üzenetére


#22743424
törölt tag

Egy hét után ezt te sem monhatod komolyan, ne viccelődjetek már!

(#382) #22743424


#22743424
törölt tag

Kifogott egy rossz példányt, vissza kell vinni.

(#383) nsban válasza zeon.hu (#379) üzenetére


nsban
csendes tag

Ha a tárcsázóból lépsz a névjegyekre, ott valóban nem lehet választani. De ha a névjegyek ikonnal nyitod a névjegyeket, akkor jobbra fent három pötty, vagy a mellette levő ikonnal választhatóak a megjelenítendő névjegyek (google fiók, sim).

(#384) Oldman2 válasza nsban (#383) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, betettem ezt az Összefoglalóba, egy Screenshot-ot esetleg kérhetek erről?

Én nem a gyári ROM-ot használom...

(#385) cicur99 válasza #22743424 (#382) üzenetére


cicur99
tag

Erről a jelenségről - Image persistence, or image retention - itt olvashatunk. A Te esetedben viszont egyértelmű egyedi hibáról lehet szó, ilyen rövid használat után. A kijelzőt vagy a készüléket cserélni kell.

(#386) nsban válasza Oldman2 (#384) üzenetére


nsban
csendes tag

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#387) zeon.hu válasza nsban (#386) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

#?*@&!

(#388) Oldman2 válasza nsban (#386) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi mindkettőtöknek!
:R

(#389) Oldman2


Oldman2
veterán

Letölthető a 11.0.2.0 MIUI 11-es EEA Fastboot ROM.

(#390) spiderpig820 válasza zeon.hu (#387) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Kb ugyanez nálam is

4B

(#391) jFox válasza Oldman2 (#389) üzenetére


jFox
őstag

Köszi! :R

Más:
Most olvastam egy orosz topicban, hogy az a ROM, amivel kaptam annó a telefont (PXCEUVF) valóban Vodafone ROM, Voadfone UK. Tehát az Angol Vodafone részére készült.
Csak leírtam, hátha ez számít valakinek. Én már lecseréltem.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#392) twine


twine
addikt

Sziasztok!

MIUI Global 11.0.2 van a telefonon.
Hol és hogyan lehet átállítani azt, hogy a képernyőn felfelé suhintás után ne a gyári böngésző jöjjön be, hanem mondjuk a chrome, vagy semmi :F :B
Előre is köszönöm a türelmes válaszokat :R

Szerk: A kikapcsolása megvan(beállítások/kezdőképernyő/keresés indításához húzzon felfelé a Kezdőképernyőn) itt van egy kapcsoló...
De vajon az ehhez rendelt alkalmazás állítható valahol? :F

[ Szerkesztve ]

(#393) aprokaroka87 válasza twine (#392) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nekem Redmi Note 7-en olyankor a google app indul el, ha letiltom a google appot akkor meg a miui saját keresője ami meg elég kinai.

Viszont pl egy Nova launcher-ben tudsz hozzáadni appot a felfelé húzáshoz is.

a prime még elvileg akciós, érdemes megvenni.

De majd más hátha mond megoldást.:)

(#394) twine válasza aprokaroka87 (#393) üzenetére


twine
addikt

köszi-köszi... :R
Samu Galaxy1es időktől vásárlom az alkalmazásokat,,,átmentem már mindenféle korszakomon,igy volt témázós is,,,az összes ilyen APex -nova cucc meg van vásárolva...
De mostanra, amennyire lehet, minimalizálom a telepített alkalmazásokat...
Ráadásul, a MIUI ki is szolgálja a jelenlegi igényeimet igénytelenségemet :D
Tud annyi mindent már a 11 is, hogy elveszek a beállításokban...sokszor ezért is kérdezek itt, inkább, mert nincs kedvem, illetve sajnálom a hosszú perceket rá, amíg előkeresem....
Ezért aztán inkább használom a közösség tudását/erejét, (ami vagy tetszik valakinek, vagy sem) :B
A felfelé suhintás nem lényeges, inkább a kikapcsolása volt fontos, de a kiváncsiságom miatt érdekelt volna, hogy át tudom e állítani mondjuk chrome-ra :B

(#395) Csatsa


Csatsa
tag

Sziasztok!
Vodafone-tól vásárolt telefonom van, azt vettem észre hogy folyamatosan állítja a képernyő fényerejét úgyis hogy nincs bekapcsolva az automata fényerő!
Mondhatom úgyis hogy pulzál a kijelző, aminek feketének kellene lennie az világos szürke, az ikonok, a widgetek stb.
Ez miért lehetséges?

(#396) novisz válasza bododani (#143) üzenetére


novisz
újonc

Sziasztok!
Üvegfóliát jeleneg Budapesten nem lehet rá kapni, viszont keressétek rá a Samsung A20-as fóliát. Egész jól takar. Nem ér ki teljesen a szélére, de a védelmi funkciót tökéletesen ellátja.

[ Szerkesztve ]

(#397) tigipuf válasza novisz (#396) üzenetére


tigipuf
senior tag

Ez se rossz, de én a redmi note7 fóliáját rakattam rá,az is rövid kicsit de az már rátakar a redmi feliratra is.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#398) Oldman2 válasza tigipuf (#397) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi, az Összefoglalóba betettem mindkét Fólia tippet.

(#399) seger válasza tigipuf (#397) üzenetére


seger
addikt

Arról is kérnénk egy fotót ha lehet:)

(#400) tigipuf válasza seger (#399) üzenetére


tigipuf
senior tag

Fotózni most nem tudom,ideiglenes megoldásnak indult,de lehet nem is fogok rá nagyobbat rakni a gyári szilikontokkal együtt szerintem pont jó. Olyat képzelj el mint a kommentem előtt posztolt képen csak mint írtam a redmi felírat aljáig takar.Sokat nem variáltam,bementem a helyi telefonos boltba.Tudtam,hogy úgysem lesz rá még se fólia se tok,így addig turkáltuk a tulajjal a készletet míg meg nem találtuk ami szerintünk a legjobb rá (redmi note7).Javasolnám a személyes próbát egyelőre míg nem kapni rá fóliát, volt a srácnál egy jó fióknyi ,gyártó , típus, és ár szerint is.

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.