Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

alt="" title=""

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Luck Dragon válasza jFox (#195) üzenetére

Szuper ez a tok. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#202) Oldman2


Oldman2
veterán

Van itthon két Xiaomi telóhoz adott "USB <=> Type-C" kábel, melyik lehet a RN8T-hez való?

Az egyiken K1 a másikon L1 jelölés van, egyébként látszólag tök ugyanolyan a kettő.

(#203) seger válasza Oldman2 (#202) üzenetére


seger
addikt

Gyerekemén L1-van írva

(#204) Oldman2 válasza seger (#203) üzenetére


Oldman2
veterán

Köszi!

(#205) instantwater válasza Oldman2 (#202) üzenetére


instantwater
addikt

Mi a különbség?
Ha mindkettővel megy a gyorstöltés akkor azon az egy betűn kívül nincs különbség tudásban.

(#206) tbc2


tbc2
tag

Sziasztok!

Ki tudna valaki próbálni egy dolgot? A Note7-en vagy hardveres, vagy szoftveres bug van a videófelvételeknél a hanggal kapcsolatban. Konkrétan a nagyon hangos hangoknál torzítva, értelmezhetetlen minőségben veszi fel a hangot. https://youtu.be/scHadMWhoUs

Azt kéne megnézni, hogy a 8T-nél is van-e ez a bug, vagy már megoldották. Koncerten, dizsiben lehet tesztelni :)

Köszi!

(#207) Spike77


Spike77
csendes tag

Sziasztok! Egy napja én is Note 8T tulaj vagyok, az előd Note 5. Vannak furcsaságok, hátha valaki tud segíteni. Névjegyekkel kínlódom, egy egész oldal beállítást nem találok, ami a régi telóban volt. Nem hiszem, hogy ez mind a MIUI 11-l jött volna. Hol lehet??? Köszi, Spike

(#208) Spike77


Spike77
csendes tag

Hello, ez megint más..Három darab Xiaomi telefon van a családban, egyet vettünk az Eu-stocknál, egyet a Lurdyban, egyet a Smartshopnál. Mindre azt írja, hogy Franciaország....Vajon miért?

(#209) instantwater válasza tbc2 (#206) üzenetére


instantwater
addikt

Koncerten, dizsiben melyik készülék vesz fel értelmes minőségben? A milliós kamerák, milliós mikrofonnal.

(#210) Oldman2 válasza Spike77 (#207) üzenetére


Oldman2
veterán

Ne keresd, ebben a készülékben gyári állapotban a Google Tárcsázó és Névjegyek alkalmazása van (GDPR).

Amit Te keresel, az az eredeti MIUI Névjegyek-ben van csak meg. A Note 5-ön még az volt.

Fentebb a "gyári állapot" nem véletlen van kiemelve...

[ Szerkesztve ]

(#211) instantwater válasza Oldman2 (#210) üzenetére


instantwater
addikt

Ugyanezen ok miatt a családban lévő 8T-n látszik az összes gmail kontakt, nem csak azok akiknek van telefonszáma.

Ezt be lehet állítani valahogy a fantasztikus Google Contactsban?

Olvastam valami cimkékkel való bohóckodást, de az nem az igazi.

Köszi :R

(#212) Spike77


Spike77
csendes tag

Köszönöm a választ....ezek szerint az is adatvédelem, hogy nem lehet fotót tenni a szám mellé??? Látom már, Indiába kellett volna mennem telefont venni.... :C
Vajon melyik dialer program tudja ezeket a beállításokat? Kösszz...

[ Szerkesztve ]

(#213) spiderpig820 válasza Spike77 (#212) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Fotót lehet, szerkeszted a névjegyet és ott van ilyen lehetőség.

4B

(#214) instantwater válasza Spike77 (#212) üzenetére


instantwater
addikt

Kínából kellett volna rendelned :DDD

(#215) Spike77


Spike77
csendes tag

Igen, valóban. Ennyi erővel vehettem volna egy Android One telcsit, már lecseréltem a billentyűt, most még a tárcsázót is le kell...pont ezt szerettem volna elkerülni, ezért vettem MIUI-s telót...mert a Note 5 nagyon bevált nálam...köszönöm a tanácsokat!

(#216) fdrnrbrt


fdrnrbrt
újonc

Sziasztok!
Én is büszke tulaja lettem egy ilyen készüléknek. Az lenne a kérdésem hogy be lehet e állítani azt hogy az értesítések ne tűnjenek el az értesítési sávból?
Gondolok itt arra hogy ha Viber üzenetet kapok felvillan az értesítés de utána csak akkor látom ha le is húzom a sávot...
Valakinek van esetleg ötlete?

(#217) Reverting válasza fdrnrbrt (#216) üzenetére


Reverting
őstag

Hi... Grat... :) Sajnos nem, majd ha megjon a miui11 ra akkor javitva lesz, 10 alatt ilyen volt sajnos... Legalabbis az eu romok.

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#218) fdrnrbrt


fdrnrbrt
újonc

Köszi a gyors választ :)

(#219) bojtix válasza Oldman2 (#122) üzenetére


bojtix
tag

Én most próbáltam ki mind a 2 ajánlott Gcam verziót, de HDR nélkül egyik sem fotóz. Minden más elindul (videó, portré stb.) A HDR pedig gyorsan mozgó alanyoknál (pl geyerekek) felejtős.
Erre van már megoldás...?

xiaomi 12X; MI8; MI2S

(#220) jFox válasza Oldman2 (#210) üzenetére


jFox
őstag

A Redmi Note 7-nél még nem volt GDPR? Azon az EEA ROM-ban is még a MIUI tárcsázó volt. :F
Egyébként már kezdem megszokni eztán Google felé megoldást. Egy bajom van csak: ugye ez elfordul fekvőbe, ha fektetve használom a telefont. Viszont olyan érzékeny a szenzor, hogy ha egy kicsit is ferdén tartom a telefont, már elfordul. :W Lehet ezen állítani valahogy?

fdrnrbrt: ugyan ez volt Note 7 nél is. És valóban a 11 javította. Reméljük itt is így lesz... De lehet ez is GDPR... :W

[ Szerkesztve ]

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#221) aprokaroka87 válasza jFox (#220) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Minden mostanában kiadott redmi és xiaomi készülék már google tárcsázóval jön.

Így hívásrögzités sincs.

(#222) jFox válasza aprokaroka87 (#221) üzenetére


jFox
őstag

Ez a szomorú! De legalább kiadnak opcióként, mint a Poco launcher-t, vagy a Mi Calculator-t.
Mondjuk a hívás rögzítés nekem pont nem hiányzik, de a többi funkció az igen.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#223) aprokaroka87 válasza jFox (#222) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet egy későbbi miui 11 frissités majd visszahozza.

(#224) Zuiiii


Zuiiii
csendes újonc

A telefon mintha folyamatosan szinkronizálná a névjegyzéket.

Nem akarja abba hagyni.
Nálatok van ilyen, mitől van? Köszönöm.

(#225) jFox válasza Zuiiii (#224) üzenetére


jFox
őstag

Mennyi ideje csinálja? Az első szinkeonizálás eltart egy daeabig.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#226) Zuiiii válasza jFox (#225) üzenetére


Zuiiii
csendes újonc

Még most is megy

(#227) Spike77


Spike77
csendes tag

Sziasztok! MIUI tárcsázót le lehez szedni valahonnan, vagy csak ami Play áruházban van, abból lehet válogatni? Köszi, Spike :Y

(#228) Oldman2 válasza Spike77 (#227) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha ragaszkodsz a gyári rendszerhez, akkor csak az van amit a Play áruház kínálata biztosít.

(#229) Spike77


Spike77
csendes tag

Értem, kösz. APK-ból sem lehet felrakni??? Spike

(#230) Oldman2 válasza Spike77 (#229) üzenetére


Oldman2
veterán

Ha ezt tőlem, kérded, akkor létezik egy "Válasz" lehetőség is, hogy lássuk mire reagáltál.

A válasz a kérdésedre: nem, mert nem csak "annyi" a teendő, hogy felraksz egy vagy több apk-t.

(#231) kunasgabor


kunasgabor
újonc

Sziasztok. Valakinek működik a VOWIFI hívás? Digimobilos kártyám van,de nem működik a dolog. Beállításokban természetesen be van kapcsolva.

(#232) novisz


novisz
újonc

Szeretnék kérdezni, a Gyári kamera rejtett beállítási lehetőségeinek előcsalogatása-hoz.
Ha a kiterjesztett módot bekapcsolom a kamerában, akkor vannak funkciók, amiket nem értek. Mit jelentenek az alábbi opciók:
SR
MFNR
Fingerprint
SAT Camera

Köszi

(#233) mzperx76 válasza bojtix (#219) üzenetére


mzperx76
csendes újonc

Próbáld ki ezt,ez hdr nélkül is fotóz.
https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog729/

(#234) sfdrakex válasza kunasgabor (#231) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Digi mobil topicban nézelődtél már? Ott írták páran milyen trükkökkel lehet Xiaomikon VoLTEt és VoWiFit bekapcsolni.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#235) kunasgabor válasza sfdrakex (#234) üzenetére


kunasgabor
újonc

Még nem,de ránézek.

(#236) spiderpig820 válasza novisz (#232) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

A fingerprint gondolom azt jelenti, hogy az ujjlenyomat olvasóval is lehet exponálni. A 4X tudta, ezen még nem sikerült működésre bírnom.

4B

(#237) aprokaroka87 válasza Spike77 (#227) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

apkmirror.com oldalon fent van, de nem fog települni, mivel nincs benne a rendszerben, és a gyári tárcsázok jó pár dologhoz kötödnek a rendszerhez.

Talán akkor müködne ha eleve a rendszerbe lenne integrálva, de még akkor is 50%

(#238) Oldman2 válasza mzperx76 (#233) üzenetére


Oldman2
veterán

MIUI 11 alatt is megy simán?

(#239) Oldman2 válasza aprokaroka87 (#237) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez "haladó téma", lécci itt ne folytassátok...

Ha valakit ez "nagyon érdekel", legyen szíves a Haladó topikba átmenni ezzel.

Jobb oldalt felül, a "Mélyvíz" kapcsolódó téma

[ Szerkesztve ]

(#240) twine


twine
addikt

Sziasztok!

Bocs, ha retard a kérdés:
Ez a készülék támogatja a vezeték nélküli töltést?
Amennyiben igen, márkán belül ajánlott hozzá ez a típus?
VAgy van ennél jobb, kényelmesebb(ne kelljen helyezgetni a telefont) ajánlott töltő?
köszönettel :R :R

Am. a telefon "csodás" asszonynak és nekem egy-egy redmi note3SE-t váltott, egy kék, és egy szürke színben...
Ebben az kategóriában szvsz. zseniális :R

[ Szerkesztve ]

(#241) spiderpig820 válasza twine (#240) üzenetére


spiderpig820
aktív tag

Alapból nem támogatja.

4B

(#242) twine válasza spiderpig820 (#241) üzenetére


twine
addikt

:O ez most rossz hír...
Köszönöm a választ... :R

(#243) instantwater válasza twine (#240) üzenetére


instantwater
addikt

Egy ilyennel lehet bele varázsolni utólag.
Beteszed a tok alá, bedugod a portba, és máris van wireless töltésed.

Bár én sosem értettem mire jó a wireless charging főleg, ha tud gyorstöltést a telefon.

Kábelen lógva még töltés közben is lehet használni, ez a wirelessről nem mondható el. Ha pedig nem használom, és kell a juice, akkor a kábeles sokkal gyorsabban feltölti, és hamarabb vihetem magammal.
Éjszaka pedig ráér lógni a kábelen.

Valaki felvilágosítana kérem? :F

[ Szerkesztve ]

(#244) twine válasza instantwater (#243) üzenetére


twine
addikt

Hogy kérem :D ;)

Különbözőek vagyunk különböző felhasználói szokásokkal...
Én pld. nem mindig akasztom este töltőre a telefont, így sokszor kevés töltéssel indulok melóba reggel, ahol viszont rengeteget szaladgálok ki az irodából, és viszem magammal a telefont...ezért aztán mire sikerül értelmes töltöttségi százalékot látnom a kijelzőn, addigra 10-20-30 alkalommal is vol már fel, és le csatlakozás fizikailag...
MInek folyománya az, hogy ha hétvégén munka közben drónozok(DJI phantom 4 pro V2) a telefonhoz már ugy kell keresni a f@sza kábeleket a kontroller és a telefon közé, mert az aljzat a telefonon olyan tág,és lötyögős, mint mint az égető melletti úton a lányok.... :B ;] :DDD
Az pedig "nem olyan jó",amikor megjelenik "disconnect" felirat a telefonon repülés közben, ha az ember komolyan veszi a repülést.
Az előzmény, az, hogy évekig elvoltam qi töltés nélkül is a redmi note3Se-vel.
Az is igaz, hogy az előző telefon nem volt quickcharge-es....
És amikor ilyenem volt akkor is keveset használtam...
de most sok apró dolog miatt úgy gondoltam, ha tudná a készülék ezt a feature-t, vennék asszonynak is az ágy mellé, hogy este csak rádobja,ami valljuk be kényelmes, meg magamnak is a melóba az asztalra, hogy kicsit kíméljem az új készülék aljzatát...

Szóval, valóban...nem az életem múlik rajta...de a töltő sem egy ökör ára, így szívesen vettem volna belőle kettőt...
ez az utólagos kis izé a tok alá viszont nekem már "sufni".... pont ennyire nem fontos nekem sem a qi, hogy ilyen sufnituningba kezdjek... ez már kényelmetlenebb, mert ha meg kell a delej, akkor meg ki kell azt húzni, és bedugni a gyári töltőt....brrr,,,nem aakrok ilyet... :N
Szóval az ötlet jó,nagyon köszönöm, de ennyire nem fontos...
és talán én is meg tudtam válaszolni a kérdésedet ;)

[ Szerkesztve ]

(#245) instantwater válasza twine (#244) üzenetére


instantwater
addikt

Meg tudtad válaszolni a kérdésemet, és, ha jól értem, az egész problémakört magadnak generálod azzal, hogy éjszaka nem töltöd a telefont, reggel vállalod a rizikót és majdnem üres készülékkel vágsz neki a napnak, és az irodában sem használsz gyorstöltést, ezáltal sűrűn vissza kell tenned töltőre a telefont, mert nem tud elég töltöttséget felvenni 2 használat között, amitől idővel kitágul a készülék csatlakozója.

Én rosszul érzem magam, ha egyik reggel arra ébredek, hogy alig van kakaó az akksiban, mert elfelejtettem este feltenni a töltőre, amit az esetek 90%-ban megteszek.

Ilyenkor gyorsan felteszem töltőre, és amíg készülődök felszed elég sokat az akku, és benn az irodában is van gyorstöltő, így amikor beérek, és úgy érzem nincs elég energia az akkuban, akkor újra felteszem a töltőre, és pikk-pakk fel van töltve, és nyomkodhatom estig míg hazaérek.

Nem vagyunk egyformák, de én úgy érzem engem korlátozna a vezeték nélküli töltés a sebességével és azzal, hogy töltés közben nem használhatom a készüléket, ha szükséges.

[ Szerkesztve ]

(#246) twine


twine
addikt

következő kérdés:
Van egy Sennheiser CX400II-m.
Sajnos meg sem nyekken vele telefon :Y :(
Ellenben a Xiaomi Piston Basic Edition-nek van hangja.
Van erre valami megoldás, hogy a Sennheisernek is legyen hangja?
Gondolom valamilyen jack lábkiosztás problémakör lehet a dologban. :F

(#245) instantwater:
"Nem vagyunk egyformák, de én úgy érzem engem korlátozna a vezeték nélküli töltés a sebességével és azzal, hogy töltés közben nem használhatom a készüléket, ha szükséges.

Látod, ezért kerestem én vezeték nélküli töltést, és nem pedig te ;) :U

[ Szerkesztve ]

(#247) Oldman2 válasza twine (#246) üzenetére


Oldman2
veterán

Ez a CTIA és OMTP csatlakozó bekötések közötti különbözőség miatt van.

Ez a hozzászólás is jelzi, nem egy mai problémáról van szó. További részletek is itt olvashatóak.

[ Szerkesztve ]

(#248) twine válasza Oldman2 (#247) üzenetére


twine
addikt

:R :R

(#249) ati888


ati888
senior tag

Hello!

Az mitől lehet, hogy töltés közben bekapcsol a képernyő 10-15 másodpercenként?

(#250) #22743424 válasza twine (#246) üzenetére


#22743424
törölt tag

Vegyél hozzá fordítót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.